פגישה עם אנשים באופן מקוון: כיצד אנו מנווטים בחיבורים ובקשרים באינטרנט

גילוי נאות: התמיכה שלך עוזרת להפעיל את האתר! אנו מרוויחים דמי הפניה עבור חלק מהשירותים שאנו ממליצים עליהם בדף זה. מפגש אנשים ברשת


מפגשים עם אחרים באינטרנט סטיגמה על ידי רבים. מניסיונם של אנשים מסוימים, קשרים וירטואליים מסמנים חוסר יכולת בין-אישי: לאחר שנכשלנו בהתיידדות, אנו פונים לכלים דיגיטליים.

עם זאת, לאור הטכנולוגיה הפופולרית, השקפה מסורתית זו נראית עתיקה יותר ויותר. על פי מחקרים עדכניים, הכרויות מקוונות כבר לא נחשבות כמוצא אחרון לבודדים.

עשרות אפליקציות שואפות כעת לטפח חברויות חדשות. בקרב אנשי מקצוע, פלטפורמות דיגיטליות הן אמצעי חיוני לרשת עם לקוחות וקולגות פוטנציאליים. בתחומים רבים כל כך, היכרות מקוונת מקדימה כעת או מחליפה אינטראקציות בין אנשים.

התחלנו ללמוד כיצד אנשים נפגשים לאחרים באופן מקוון, ליזום קשרים ידידותיים, רומנטיים או מקצועיים. לשם כך, סקרנו כאלף משתמשי אינטרנט על החוויות שלהם ביצירת חיבורים דיגיטליים.

איך אנשים ניגשים להכרות מקוונת והאם קשרים אלו מתורגמים בסופו של דבר למפגשים אישיים? כדי ללמוד כיצד מערכות יחסים מתחילות ומשגשגות ברשת, המשך לקרוא.

חברות ידידות מקוונות

להתיידד ברשת

בשנת 2004, יוצרת הרשת החברתית הפופולרית ביותר בעולם, פייסבוק, יצאה למטרה פשוטה: לחבר בין אנשים. מארק צוקרברג ניסה במיוחד לחבר סטודנטים בקולג ‘, אולם כעת יש לפייסבוק 2 מיליארד משתמשים פעילים בחודש. בהתחשב במספר המשתמשים, הגיוני שרוב מרבי התינוקות, ה- Gen Xers ואלפי המילניום מתיידדים בפייסבוק..

ואילו שלושת הדורות העתיקים ביותר היו בעלי סיכוי גבוה יותר להתיידד בפייסבוק, ג’ן זרס היה הסביר ביותר להתיידד דרך אינסטגרם (61.3%) לעומת 51.3% בפייסבוק. ג’ן זרס היה גם סביר יותר מדורות אחרים להתיידד בטוויטר ב- 41.2%.

בני המילניום היו הסבירות הגבוהה ביותר לחיבור מקוון לעולם האמיתי, כאשר 60.5% נפגשו באופן אישי עם חבר מקוון. לפני שנפגשים בחיים האמיתיים, חשוב לוודא שהחבר המקוון שלך הוא באמת מי שהם אומרים שהם, גם אם הקשר הוא אפלטוני. רוב האנשים נוקטים באמצעי זהירות כדי להבטיח את שלומם.

מבין אלו שקשרו את הקשר באופן אישי, 57.2% סיפרו למישהו על התוכניות שלהם להיפגש, בעוד 32.0% לקחו איתם מישהו. עם זאת, גם עם הסכנות הידועות 20.3% מהנשאלים לא נקטו באמצעי בטיחות.

יחסים רומנטיים ברשת

נתונים מקוונים

בעוד שמעל מחצית מהזוגות האמריקאים עדיין נפגשים באמצעות מכרים הדדיים או באופן אישי, כ- 40% (PDF) מוצאים זה את זה באופן מקוון. ובעוד שכמה מפלטפורמות היכרויות מקוונות משתמשות בפרופילי משתמש מפורטות, אפליקציות ההיכרויות הפופולריות ביותר אינן דורשות מידע רב כלל. למעשה, פרופילי טינדר, ציר ודבורה כוללים לעתים קרובות רק כמה תמונות וקטעי טקסט קטנים – המשמשים לעתים קרובות בהומור בניסיון לעניין משתמשים אחרים..

בהתאם, רבים מהמשיבים חיפשו מידע נוסף על תחומי עניין רומנטיים פוטנציאליים שהם פגשו ברשת. כמעט 4 מכל 5 מהנשאלים הודו כי חיפשו משחק במדיה החברתית לפני שנפגשו באופן אישי. יתר על כן, 56.9% אף הוסיפו אותם כחבר או עקבו אחריהם לפני שהתקיים דייט ראשון.

אפילו כאשר מועדים עברו את בדיקת המדיה החברתית הזו, המשיבים נקטו לעתים קרובות אמצעי זהירות לפני שנפגשו באופן אישי. כמעט 80% מהנשים סיפרו למישהו על התוכניות שלהן לפני שנפגשו באופן אישי. באופן מפתיע, רק 53.5% מהגברים אמרו אותו דבר. נשים גם היו בעלות סיכוי משמעותי יותר להפעיל שיתוף במיקומים ומישהו יתקשר אליהם במהלך התאריך. בצד האחורי, 34.4% מהגברים לא נקטו אמצעי בטיחות – כמעט פי שלושה מאשר נשים.

אהבה מתמשכת

מפגש 'האחד' ברשת

בעשורים האחרונים עלה אחוז הזוגות שנפגשים ברשת באופן משמעותי (PDF). במקביל, פחות בני זוג מוצאים אחד את השני דרך חברים וחברים משותפים, מה שמעיד על שינוי משמעותי בתרבות ההיכרויות. יתרה מזאת, הממצאים שלנו מראים כי מערכות יחסים שהועלו ברשת הן לעיתים קרובות חמורות למדי: יותר מ- 1 מכל 5 משיבים שפגשו אחר כך את המשמעות המקוון האחרים שלהם התחתנו איתם לאחר מכן.

האם התפתחויות אלה הפכו את הסטיגמה ארוכת השנים כנגד היכרויות ברשת, או שאנשים עדיין לא ששים להודות בפגישה בצורה זו? מעניין לציין שחברי דור Z ובני המילניום עשויים להיות מובכים במפגש עם בני זוגם ברשת – ואפילו לשקר בכך.

אמריקאים מבוגרים פתוחים יותר למצוא אהבה ברשת – תוך שימוש בפלטפורמות המיועדות לדמוגרפיה שלהם. אולם המשיבים הצעירים יותר ספקנים אם מערכות יחסים שהתחילו ברשת יכולות להימשך. לדוגמה, יחסית לבייבי בום בום וג’נר Xers, גנרל זרס היה סביר כמעט כפליים כי זוגות שנפגשים ברשת לא יחזיקו מעמד כמו זוגות שנפגשו באופן אישי.

בוא נעשה עסקה

שימוש במקומות שוק מקוונים

העולם הדיגיטלי פתח דלתות לכל סוג מערכת יחסים – אפלטונית, רומנטית ואפילו עסקית. קניית פריטים ממוכרים מעולם לא הייתה קלה יותר, בזכות פלטפורמות כמו פייסבוק מרקטס, Letgo ו- OfferUp. אבל ממש כמו להיפגש עם חברים ברשת או להתמודד עם אדם זר, לפגוש באופן אישי את המוכר המקוון יכול להיות מסוכן. המשטרה הזהירה את המשתמשים מהסיכונים והציעה המון טיפים לשמירה על ביטחון, אז מה העצות שאנשים מקפידים עליהם?

כ 73% מהנשאלים אמרו שהם פוגשים אנשים במקום ציבורי לקנות או למכור פריטים, בעוד שבערך 40% נפגשים בבית הזר או שלהם.. בדומה לאמצעי הבטיחות שננקטו בתאריכים מקוונים, נשים היו בעלות סיכוי גבוה יותר מגברים ליישם סוג זהירות זהיר. בהשוואה ל 46.9% בלבד מהגברים, 70.8% מהנשים לקחו איתם מישהו כדי לבצע חילופי דברים. 70 אחוז מהנשים גם סיפרו למישהו על התוכניות שלהן, בעוד 53.4% ​​מהגברים עשו זאת.

למרות אמצעי הזהירות שאנשים עשויים להידרש לנקוט בכדי להימנע ממצב מסוכן, רוב האנשים חשבו שהעסקה טובה שווה את הסיכון לפגוש מישהו משוק מקוון. ואפילו כאשר 1 מכל ארבעה אנשים הוטעו בגלל איכות הפריט, 92.3% מהאנשים אמרו שהם ישתמשו שוב בשוק מקוון..

חיבורים מקוונים

כפי שעולה בבירור מהתוצאות שלנו, מערכות יחסים מצליחות מסוגים רבים מתחילות ברשת. ואף שחלק מהנשאלים עדיין השמיעו חששות בנוגע לחיבורים המזויפים באינטרנט, רבים אחרים ראו אותם בצורה חיובית למדי.

אולי הפרספקטיבה המתאימה היא מבט מאוזן, שמסביר הן את הסיכונים והיתרונות הכרוכים בפגישה עם אחרים באינטרנט. אין ספק, עלינו לתעדף את הבטיחות בעת פגישה אישית עם מכרים מקוונים, תוך ניצול של אמצעי זהירות רבים המתוארים בפרויקט זה. באותה מידה, אנו לא צריכים להימנע לחלוטין מפגישה עם אחרים ברשת. אם אנו מוכנים לבצע היכרות מקוונת, הממצאים שלנו מראים שאנו עשויים לנצל יתרונות גדולים – באופן אישי, רומנטי, וכלכלי..

עלינו

אנו מתמחים בסוג חשוב אחר של מבוא דיגיטלי, ועוזרים לאלפי בעלי אתרים למצוא את הפלטפורמות הטובות ביותר לאירוח אתרים כדי לתדלק את עבודתם. ב- WhoIsHostingThis.com אנו מספקים למנהלי אתרים טון של תוכן מועיל, החל ממדריכים ומדריכים ועד ביקורות בלתי משוחדות של חברות אירוח אתרים המובילות בעולם. כדי לקבל החלטות אירוח מושכלות ולשפר את ביצועי האתר שלך, חקור את המשאבים שלנו היום.

מתודולוגיה ומגבלות

כדי לאסוף את הנתונים המוצגים לעיל, סקרנו 992 משתמשי אינטרנט כדי ללמוד עוד על התפיסה שלהם לגבי פגישה עם אנשים ברשת. מבין הנשאלים, 251 היו בום בום בום, שנולדו בין השנים 1946 – 1964; 250 היו Gen Xers, ילידי 1965-1980; 253 בני המילניום, שנולדו בין 1981 ל -1997; ו- 238 היו ג’ן זרס, שנולדו לאחר 1997. 53.8% היו נשים, 45.9% היו גברים ופחות מ- 1% זוהו כלא בינאריות..

מכיוון שנאספו נתונים באמצעות סקר ונשענים על דיווח עצמי, סוגיות כמו טלסקופיות והגזמה עשויים להשפיע על התגובות. שאלת בדיקת תשומת לב נכללה בסקר כדי לוודא שהמשיבים לא עונים באקראי.

הצהרת שימוש הוגן

בשלב זה, רובנו פגשנו לפחות אדם אחד ברשת. אם תרצה לחלוק את ממצאינו עם חבר או בן זוגך – באופן מקוון או לא פעיל – אל תהסס לעשות זאת. הגרפיקה והתכנים שנמצאים כאן זמינים לשימוש חוזר. רק אל תשכח לקשר לדף זה כדי לתת למחברים קרדיט ראוי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map