האינטרנט הכי שנוא: מי האנשים הכי מעצבנים ברשת?

גילוי נאות: התמיכה שלך עוזרת להפעיל את האתר! אנו מרוויחים דמי הפניה עבור חלק מהשירותים שאנו ממליצים עליהם בדף זה. רוב משתמשי האינטרנט השנואים


בעידן הדיגיטלי, האינטרנט והחיים האמיתיים יכולים לחפוף עד כדי אי אפשר להבחין ביניהם כמעט.

על פי הדיווח בדיגיטל 2019, אמריקאים מבלים כ -6 שעות ו -31 דקות מיומם ברשת, המקבילה ל- 96 יום בשנה. המשמעות היא שמשתמש האינטרנט הממוצע מוציא כמעט 26% מהשנה שלהם בהתעלסויות עם חברים אחרים.

אבל האינטרנט, כמו החיים האמיתיים, הוא ביתם של מיליוני אנשים מכל תחומי החיים, כולל אנשים עם כוונות פחות טובות.

על פי התיקון הראשון, לגזענים, לאומנים לבנים ו”טרולי אינטרנט “יש את אותה הזכות להתבטא כמו כל אחד אחר, וכמובן, לעיתים קרובות זה יכול לגרום לחיכוך.

שאלנו 1,006 אנשים, כולם משתמשי אינטרנט רגילים, אילו סוגים של אנשים והתנהגויות הם שונאים בצורה המוחלטת ביותר באינטרנט. המשך לקרוא כדי לראות אם אתה מסכים או אם אתה יכול להיות אחד המשתמשים השנואים ביותר באינטרנט.

אירקים באינטרנט

האנשים המעצבנים ביותר באינטרנט

השכיחות של האינטרנט הולידה זן מיוחד של גולשי רשת: טרול האינטרנט. טרול אינטרנטי הוא אדם ש”זורע בכוונה מחלוקת בקרב netizens “באמצעות פרסום חומרים מעוררי מחלוקת או פוסטים פרובוקטיביים בפורום מקוון.

אין זה מפתיע יותר ממחצית ממשתמשי האינטרנט הרגילים ציינו כי טרולים באינטרנט הם המקוממים ביותר סוגי תווים באינטרנט. לאמיתו של דבר, 37% ממשתמשי המדיה החברתית לא עקבו או לא התעלמו עם מישהו בגלל האופי המחמיר של הפוסטים שלהם..

מתרגלים על עקבי טרולי האינטרנט הידועים לשמצה כיוון שהאנשים המעצבנים ביותר באינטרנט היו גזענים. האנונימיות המקוונת אפשרה לגזענות הסייבר לשגשג באינטרנט כאשר המשתמשים מביעים את עמדותיהם הרדיקליות ללא כל סיכון לפיגוע אישי.

למרות הנאמנות הפרטיזנית, חברי המפלגות הליברליות והקונסרבטיביות כאחד חלקו רגש דומה כלפי הגדולים הללו: 60% ו- 39%, בהתאמה, זיהו אותם כאנשים המעצבנים ביותר ברשת.

גל חדש יחסית של משתמשי אינטרנט מרגיזים, המכונה “אנטי-vaxxers”, מפריע במיוחד למילניאלים. 42 אחוזים מהנשאלים בדור זה מצאו עצמם מוטרדים מהתנועה. מערכת אמונה זו בוחנת את גבולות המנטליות “לכל אחת מהן”, שכן ארה”ב רואה כיום מספר גבוה יותר של מקרי חצבת ממה שהיא הייתה ב 25 השנים האחרונות. התחייה הזו קשורה למרבה הצער להורים שבחרו לוותר על חיסון ילדם / ים נגד המחלה, וזכו להם בתואר “אנטי-vaxxers.”

אישיות פלטפורמה

פלטפורמות המדיה החברתית הרעילות ביותר

יש רשתות חברתיות שצברו בסיסי משתמשים כה גדולים, והם גורמים למדינות מסוימות להראות קטנות. אולם בימינו, מה שהיה פעם מקום קליל לשתף בו סיפורים אישיים, להתחבר עם יקיריהם, או לפרסם מחדש אמה מטופשת, מהווה עכשיו ספיגה להערות עלילתיות וזדוניות..

מרבית הנשאלים – 71% – הסכימו כי פייסבוק היא הפלטפורמה הרעילה ביותר למדיה החברתית, עם זאת, רק 28% הפסיקו להיכנס בגלל הרעילות האמורה.

אחרי מקרוב מאחורי הילד המוח של מארק צוקרברג הייתה הציפור הכחולה הקטנה לשמצה – טוויטר. בדיוק 60% ממשתמשי האינטרנט אמרו שטוויטר טיפחה קהל רעיל. אינסטגרם (27%), רדדיט (23%) ויוטיוב (22%) דירגו באופן דרמטי את הרעילות הנתפסת בהשוואה לפלטפורמה המצוירת בטוויטר. באופן מעניין, רק 11% ממשתמשי המדיה החברתית אמרו כי סנאפצ’ט היה רעיל באופיו, ובכל זאת 42% מרשימים מהמשתמשים אמרו שהם השליכו את האפליקציה בגלל בסיס המשתמשים ההרסני שלה..

כשהמשתמשים החליטו להמשיך ולהמשיך למרות הרעילות, איך הם מגיבים לפוסטים פחות מהסוג? שישים ותשעה אחוזים המשיכו להתעלם, בעוד 45% נוספים בחרו לא להתעלם או לעקוב אחר העבריין.

קהלים ויכוחים

אחוז האנשים שאומרים שהם עלולים להיכנס לוויכוח מקוון

ויכוחים מקוונים הפכו כל כך נפוצים, עד שהם כמעט מרגישים טקס מעבר לפטורנית. על פי הסקר שלנו, 20% מהאנשים מתחת לגיל 38 אמרו שהם עשויים להיכנס לוויכוח ברשת. הדורות המבוגרים יותר נראו צייתנים יותר, מכיוון שרק 13% מהתינוקות בום התינוק ו- 14% מהג’נר Xers אמרו כי סביר להניח שהם ישתתפו בטיעונים מקוונים.

הסבירות לריב דיגיטלי השתנתה גם היא בהתאם למגדר. גברים הפגינו נטיות טענות יותר, כאשר 21% ממשתמשי המדיה החברתית הגברית עשויים להילחם ברשת. רק 14% מהנשים אמרו אותו דבר.

הגבול הדמוגרפי היחיד שלא השפיע על הסבירות לוויכוחים דיגיטליים היה הנטייה הפוליטית. השמרנים והליברלים הביעו שניהם סיכוי זהה של 17% לעסוק בסכסוך מקוון.

קרבות סרק

על מה כל המהומה?

אף על פי שריבים מקוונים שופעים, האם יש באמת “מנצח”? או סתם שניים מפסידים או יותר? זה עשוי להיות תלוי בנושא הוויכוח. דיונים על שינויי אקלים נחשבו לטיעון מספר 1 שכדאי לקיים.

עם זאת, הדברים נעשו יקרים יותר כשמדובר בפוליטיקה: הם הגיעו למקום השני כוויכוח חסר התוחלת והכי כדאי, לטענת המשיבים שלנו. כדאי או לא, הפוליטיקה היוותה את הנושא הנפוץ ביותר בנושא: 27% מהמשתתפים נלחמו בעבר על פוליטיקה ברשת. שליטת האקדח הייתה שנייה רחוקה, והיוותה כמעט פחות ממחצית וויכוחים מקוונים רבים.

תשמור על השפה שלך

כיצד ההתנהגות בטיעונים מקוונים משפיעה על אמינותו של האדם

אמינותו אבדה מיד אם אדם היווה איום בוויכוח. תשעים ושש אחוז מהנשאלים אמרו שאדם יאבד אמינות כלשהי או את כל הסיטואציה העוינת הזו. אפילו קללות הובילו לאובדן אמינות אצל 69% מהנשאלים. שקול להתרחק מוויכוח אם אתה מתכוון להעלות איומים או לקלל – בקושי כדאי להוציא את האנרגיה השלילית!

1 מכל 5 אנשים חסמו עובד לעבודה
1 מכל 10 נפרד עם מישהו

כאשר הספיקו למשיבים דיוקן בכרזה מסוימת, הם לחצו על “לא לעקוב”. פוסטים מעצבנים אפילו היו בעלי הכוח להשפיע על מערכות יחסים: כמעט 1 מכל 3 משיבים חסמו חבר בגלל הפוסטים השנויים במחלוקת שלהם, וכ- 1 מכל 5 חסמו עובד לעבודה. יש אפילו סיכוי שהפוסטים השנויים במחלוקת יכולים לסיים את מערכת היחסים הרומנטית שלך: כמעט 10% מהנשאלים נפרדו עם האחר המשמעותי שלהם בגלל משהו שהם פרסמו ברשת.

נימוק תגובתי

הסיבות שרשתים לא אוהבים את האינטרנט

האינטרנט, למרות שהוא לא יכול להיות תמיד, מתקבל בברכה בזרועות פתוחות. המשיבים היו מאוד קולניים מהסיבות שלהם שלא אהבו את עולם האינטרנט: 63% שנאו את התגובות הרעילות, חצי בדיוק שנאו את הבריונות ברשת, ו -47% נוספים רק שנאו את הדרמה שהגיעה עם החיים ברשת.

כשמדובר בפוליטיקה, רק 33% מהליברלים אמרו שהם לא אוהבים את האינטרנט בגלל יותר מדי פוליטיקה, לעומת 42% מהשמרנים. אף על פי שנשיא הרפובליקה דונלד טראמפ הוא הידוע לשמצה בזכות השימוש התכוף שלו במדיה החברתית, הליברלים היו בעלי סיכוי הרבה פחות לציין פוסטים פוליטיים כסיבה לאהדת האינטרנט.

בנימה רצינית יותר ויותר, בריאות הנפש והאינטרנט אינם תמיד חברים. לאמיתו של דבר, יותר מ -25% מאלפי המילניום אמרו שהאינטרנט גרם להם בעיות בריאות הנפש. זה לא רק בני המילניום שהרגישו כך: מומחים רבים מסכימים כי בעיות בריאות הנפש כמו חרדה ודיכאון יכולות להתאים עם השוואה מתמדת של חייך למה שאתה רואה באינטרנט..

דיבור חברתי

כאשר הביטוי המקוון הולך רחוק מדי

החיסרון של חופש הביטוי הוא כי לאדם עם דעות קדומות יש זכות לא פחות מדעתו ולהביע את דעה זו כמו כל אחד אחר. כמעט בלתי אפשרי להסדיר את הפצת דיבור השנאה, והיא בהחלט משתוללת ברשת. זה כל כך משתולל, למעשה, מזעזע 3 מכל 4 משתמשי מדיה חברתית הסכימו שדיבור שנאה מקוון הפך לנורמה.

לדיבור שנאה חוזר יש השלכות מפחידות מעבר לתסכול, הכעס והעצב המיידי שהוא עלול לגרום. תשעים וחמישה אחוז ממשתמשי המדיה החברתית הסכימו כי דיבור שנאה לפחות גרם למצב מסוים יותר לפעול בשנאה בחיים האמיתיים.. סיפורים מפחידים ממשיכים לעלות לפני השטח, כמו הבלוגר היפני שנחשב לרצח על ידי אחד המייסרים המקוונים התכופים שלו. זכור שאתה שומר לעצמך את הזכות להסיר תגובות שנאה על פוסטים משלך או לחסום משתמשים לחלוטין, מה שלעתים עשוי להיות הצעד הנכון בשם הבטיחות באינטרנט (ובחיים האמיתיים)..

פרסום חיובי

הרגלי אינטרנט מרוממים

היכולת של האינטרנט לחבר מייד את כולנו פינתה את מקומה לכמה תנועות חברתיות די עוצמתיות, כולל כל דבר, החל מחיים שחורים שחיים ועד ניקוי אוקיינוסים..

בני דור הבייבי בום היו הדור הסביר ביותר לפרסם תוכן חיובי. שבעים ושבעה אחוזים אמרו שהם השתמשו בפלטפורמות החברתיות שלהם לטובת חיוביות לעומת כעסים וטרדות או מידע אישי. עם זאת, רבע אלפי המילניום השתמשו בקולות המקוונים שלהם בכדי לשתף תלונות או שכר דירה, אותם קטלגנו כשליליים ללא קשר לתוכן הספציפי.

התנהגויות מקוונות חיוביות לרוב מתבטאות ביצירת קשרים דיגיטליים עם משפחה וחברים, ואחריהן שיתוף פוסטים ותמונות מצחיקים. התמונות המצחיקות הללו, המכונות לעתים קרובות בשם memes, יצרו קריירה שלמה עבור משפיעים – ולעיתים קרובות משתלמות בכך. ליהודי השמן, למשל, יש שווי מוערך של 20 מיליון דולר, כולם נובעים מעמוד האינסטגרם שלו והערות שנונות.

יציאה

אפילו אם הנטייה הדיגיטלית שלך נשענת שטופת שמש, חיובית ומעודנת, קשה להימנע לחלוטין מנוכחות השליליות ושאר חיית המחמד באינטרנט. בסופו של דבר, החיים במצב לא מקוון הם חשובים בהרבה מהחיים ברשת, לכן הקפידו לשמור על גבולות בריאים בין השניים. והאם אנו יכולים להציע גמילה דיגיטלית לסירוגין, שיכולים לעזור להפוך חלק מתופעות הלוואי השליליות הקשורות לשימוש יתר באינטרנט.

כשתהיה מוכן לצרוך או ליצור תכנים מרתקים ומעניינים, עבור אל WhoIsHostingThis. אנו עוזרים לאנשים לקבל החלטות לגבי אירוח אתרים משלהם. מאז 2007 אנו עושים את חלקנו להעלאת הסטנדרטים של האינטרנט, ועוזרים לאלפי תחומים לשפר בעקביות את איכות התוכן שהם מפרסמים.

מתודולוגיה ומגבלות

השתמשנו באמזון מכני טורק כדי לסקר 1,006 אנשים המשתמשים לפחות בפלטפורמה מרכזית חברתית אחת גדולה. מבין כל הנשאלים, 51% היו נשים, 49% גברים, ופחות מ- 1% המזוהים עם מין לא בינארי. באשר לדורות, 50% מהנשאלים היו בני דור המילניום, 30% הם בני דור X, 15% היו בום בום, ופחות מ 7% היו מדור מחוץ לאלה. לנתונים היה מרווח שגיאה של 3% עבור משתמשי המדיה החברתית באמריקה. הגיל הממוצע של הנשאלים היה 39 עם סטיית תקן של 12 שנים. כדי להיבחן בנתונים שלנו, הנשאלים נדרשו א) להשלים את כל שאלות הסקר וב) לעבור שאלה של בדיקת קשב באמצע הסקר. המשתתפים שלא הצליחו לבצע אף אחד מאלה הודרו מהמחקר.

לצורך הדמיה של “האנשים המעצבנים ביותר * באינטרנט”, התבקשו הנשאלים לבחור עד חמש אפשרויות שלדעתם היו האנשים המעצבנים ביותר באינטרנט. סיפקנו גם אפשרות “לא מופיעה” למשיבים להוסיף סוגים אחרים של אנשים מעצבנים באינטרנט שלא רשמנו בסקר. עם זאת, גודל המדגם לתשובותיהם לא היה גדול דיו בכדי לכלול את הצגת הממצאים שלנו. לצורך הדמיה בפלטפורמות המדיה החברתית הרעילה ביותר * המשיבים התבקשו לבחור עד 3 אפשרויות לפלטפורמות המדיה החברתית שהן חשו שהן הרעילות ביותר.

שתף את התוצאות שלנו

טרולי אינטרנט אינם מראים סימני האטה, אך זה לא אומר שעובדות וחיוביות אין את מקומם ברשת. אתה מוזמן לשתף מאמר זה לכל מטרה כל עוד אתה מקשר חזרה לדף זה כדי לזכות את התורמים שלו כראוי בגין עבודתם.

כלול את הציטוט הבא:

מקורות

 • מגמות דיגיטליות 2019: כל סטטוס בודד שאתה צריך לדעת על האינטרנט
 • טרולינג באינטרנט: איך אתה מגלה טרול אמיתי?
 • גזענות באינטרנט: המשגה והמלצות למחקר
 • התפרצויות חצבת של ארה”ב מנוהלות כתוצאה מגידול עולמי בנגיף
 • הבעיה של נאום השנאה של פייסבוק עשויה להיות גדולה ממה שהבינה
 • כל הציוצים של הנשיא
 • השפעת האינטרנט על בריאות הנפש שלנו
 • בלוגר נרצח על ידי טרול אינטרנט משוער רק לאחר שהעניק הרצאה בנושא התמודדות עם טרולים באינטרנט
 • איך המדיה החברתית עיצבה את חומר החיים השחורים, חמש שנים אחר כך
 • # take3 להלן
 • הפטג’וויש
 • שווה הרשת היהודי השמן
 • 5 דרכים לעשות גמילה דיגיטלית
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map