26 מקורות ללמוד כיום שיווק נכנס

גילוי נאות: התמיכה שלך עוזרת להפעיל את האתר! אנו מרוויחים דמי הפניה עבור חלק מהשירותים שאנו ממליצים עליהם בדף זה. 26 משאבי שיווק נכנסים למתחילים


שיווק נכנס מביא את המבקרים לאתר שלך ומאפשר לך לשווק לאנשים ללא טכניקות מכירה קשות. זהו יתרון עצום לעסקים חדשים, מכיוון שהצרכנים רואים יותר ויותר שיווק יוצא לאור מטרד שיש להימנע ממנו.

על ידי שימוש בשיווק נכנס, אתה יכול להימנע מלהיות מתקשר להתקשר, ואינך צריך להזיק לאנשים לקנות. במקום זאת, אתה יוצר סביבה בה התוכן מושך את הקהל.

מושג המפתח עם הנכנסים הוא משיכת אנשים, במקום לדחוף את המסר שלהם כלפיהם. אם התוכן שלך מדהים, וערוצי המדיה החברתית שלך מגיעים לאנשים הנכונים, תתחיל שיחות שיובילו למכירות.

הכן את היסודות

לפני שתתחיל עם שיווק נכנס, עליך לבצע מחקר. בשלב ראשון זה, תאסוף נתונים ותסתכל על התחרות.

 1. הגדר בבירור את המטרות שלך. האם אתה רוצה מבקרים נוספים באתר שלך? מנויים נוספים לניוזלטר? שולי רווח טובים יותר? ROI שיווקי טוב יותר? אם אין לך יעד ברור, אתה מתקשה להתמקד. יעדים צריכים להיות מציאותיים לעסק שלך, ורלוונטיים להודעה שלך.
 2. החליט כיצד תמדוד הצלחה. אינך יכול להתחיל קמפיין שיווקי נכנס ללא שימוש בניתוח. מה תמדדו כדי להבין אם הקמפיין הנכנס שלכם עובד? גוגל אנליטיקס זה בסדר עם התחלות; אם יש לך מזומנים לבזבז, ישנם כלים לעיצוב ספציפי לתפקיד.
 3. האם למתחרים שלך יש נקודות תורפה? נתח את התוכן ואת נוכחות המדיה החברתית שלהם, ונמצא איפה אתה יכול להשיג יתרון. ללכת על נקודות חלשות זה הרבה פחות מאתגר מאשר לנסות לקרב באזורים שבהם המתחרים כבר שולטים.
 4. מה התקציב שלך? שיווק נכנס הוא לא יקר, אך בהכרח תצטרך למיקור חוץ. חפש אנשים שאתה יכול להאציל אליהם, והפריש גם מימון וגם זמן כדי שתתקין את זה.

תכנון אסטרטגיית ה- SEO שלך

SEOCube

SEO הוא מרכיב בשיווק נכנס. זה לא יכול לעבוד קסם בפני עצמו, אבל אתה צריך אסטרטגיית קידום אתרים קוהרנטית כדי לתמוך בשאר מאמציך.

 1. ערוך מחקר מילות מפתח. בחר מונחים הרלוונטיים ללקוחות שלך ונסה לחשוב כמוהם. AdWords של גוגל יכולה לספק לך נתונים עשירים שיעזרו לך למצוא מילות מפתח בתחרות נמוכה.
 2. הטמיע מפת אתר. אמנם זה לא חובה, אבל זה משפר את הסיכוי של כל התוכן שלך לאינדקס על ידי Google. מרבית הפלטפורמות, כמו וורדפרס, תומכות בייצור Sitemap אוטומטי באמצעות תוספים. נסה קובצי Sitemap של Google XML בתור התחלה.
 3. מדוד את מהירות האתר שלך. מהירויות איטיות במיוחד מתסכלות אנשים, והדירוג שלך יסבול כתוצאה מכך. וודא שהאתר שלך מהיר על ידי בחירת חברת אירוח טובה באתר, הפעלת תוספים במטמון והגדרת CDN.

יצירת תוכן

אם אתה רוצה למשוך מבקרים ולהניע מכירות, אתה זקוק לתוכן. לא סתם תוכן: תוכן מותאם, מעניין ואיכותי.

 1. הכירו את הקהל שלכם. אם הקהל שלך אוהב בננות, אל תכתוב תוכן על תפוזים. הבינו מה אנשים רוצים, ותנו להם ערך אמיתי. זכור להתמקד בלקוח האידיאלי שלך – לא בפירות הנמוך התלוי שלעולם לא יבזבז.
 2. גוון את התוכן שלך. השתמש במאמרים, קטעי וידאו, פודקאסטים וספרים אלקטרוניים כדי להפיץ את טווח ההגעה שלך בין סוגים שונים של משתמשים. הקדיש חלק מהתקציב שלך להעסקת פרילנסרים שיכולים לפתח תוכן שנמצא מחוץ לאזור הנוחות שלך.
 3. הושט באופן אישי. שיווק נכנס הוא יעיל מכיוון שהוא מדבר ישירות לאנשים. אל תתבצע אוטומציה: לעסוק. ודא שמעקב אחר ערוצי המדיה החברתית שלך ואתה מגיב לכל התגובות בבלוג שלך. כמו כן, וודא שאתה תמיד מוסמך ככותב בפוסטים שאתה כותב, כך שאנשים ישייכו את שמך לתוכן איכותי.
 4. צרו רעיונות מקוריים לתוכן. ביחד אנו מעלים מיליארדי מאמרים לאינטרנט בכל יום. אתה תצטרך להמציא המון רעיונות ייחודיים אם אתה רוצה שהתוכן שלך יוערך.
 5. התאם אסטרטגיה. אסטרטגיית התוכן שלך היא שיא כל מאמצי המחקר שלך. החלט מה אתה הולך לכסות, באיזו תדירות אתה מתכוון לפרסם ואיך אתה מתכוון להשתמש בתוכן שלך כדי למשוך מבקרים לעבר האתר שלך. צור לוח שנה בבלוג ושאף לפרסם תכנים לעיתים קרובות בכדי לבנות עניין באתר שלך. צפו לבלות כמה שעות בחודש בהארכת ועיצוב האסטרטגיה שלכם.
 6. למחזר תוכן. השגת תוכן באיכות טובה יכולה להיות יקרה, אך אתה יכול להשתמש מחדש ברעיונות שלך בדרכים שונות כדי לגרום להשקעה שלך להתקדם. שקול להפוך פוסט בלוג נהדר לסרטון, הצגת שקופיות, נייר לבן או אינפוגרפיקה – או לדבר על זה בפודקאסט או בוולוג השבועי שלך..
 7. עבוד על קריאתך לפעולה. זה נהדר לקבל המון מבקרים בתוכן שלך, אך בדרך כלל זה לא ישלם את החשבונות. התמקדו בפיתוח קריאה חזקה לפעולה כך שהמבקרים שלכם יתבקשו להשלים פעילות רצויה. חזור חזרה ליעדים שזיהית בשלבי התכנון.
 8. בדוק את השימושיות שלך באתר. וודא שהשכבות סביב התוכן שלך מעניקות למשתמשים שלך חוויה נהדרת. בדוק את הפריסה, הניווט ומהירות האתר כדי להבטיח שאינך מציב מכשולים בין מבקרים לתוכן.
 9. התנסה בקופצים. יש אנשים שמכבים אותם באמצעות טופסי הרשמה לדוא”ל, אך הנתונים מוכיחים שהם עובדים. בדוק את התוכן שלך עם ובלי חלונות קופצים כדי לראות מה הכי מתאים לאתר שלך.
 10. התקן תוספים לשיתוף. הקל על הקוראים שלך קל מאוד לשתף את התוכן שלך באתרים חברתיים.

צועק את זה בקול רם

עכשיו יש לך את אסטרטגיית התוכן שלך, הגיע הזמן להוציא לפועל את התוכנית. כדי לגרום לאנשים לקרוא את התוכן שלך, אתה צריך ליצור קשרים חברתיים ולשווק את העסק שלך מעבר לפינה הזעירה שלך באינטרנט.

 1. מקד את המאמצים שלך ברשתות החברתיות הנכונות. אין טעם לבלות 3 שעות בכל יום בטוויטר אם הקהל שלך מבלה בלינקדאין. בדוק את ההזדמנויות לעבוד ברשתות שהמתחרים שלך הזניחו.
 2. ניהול עקבי של הערוצים החברתיים שלך. עבור לקוח, חשבון מדיה חברתית ריקה ולא אהובה יכול לאותת על חברה שלא אכפת לה ממעורבות. אלא אם כן אתה מומחה במדיה חברתית, ניהול חשבונות שונים הוא ככל הנראה משהו למיקור חוץ, כך שתקוף כל ערוץ בצורה היעילה ביותר האפשרית.
 3. הירשם למודעות PPC. רוב העסקים מתחילים ב- Google AdWords, אך אתה יכול לנסות מודעות Bing, או מודעות ברשתות חברתיות. PPC הוא נושא ענק; שוב, זה יכול להיות משהו שעליך להאציל למומחה אלא אם כן יש לך זמן ללמוד את הטריקים.
 4. בנה קישורים לתוכן שלך. בניית קישורים היא נושא עצום, ולא ניתן יהיה לכסות את הכל כאן. על קצה המזלג, עליך להסתכל ולבנות קישורים באיכות גבוהה ממקורות פרופיליים גבוהים, באופן אותנטי וללא שום צורה של תשלום או החלפה. מוז פרסם מדריך למתחילים מצוין לבניית קישורים כדי להתחיל.
 5. שלח הודעה לעיתונות. כל עסק יכול להוציא פרסום כדי להכריז על מיזם חדש.
 6. לעסוק משפיעים. משפיע הוא מי שיש לו סמכות בענף מפרקי. אם אתה יכול להביא משפיעים על הסיפון לשתף את התוכן שלך, יש לך דרך פוטנציאלית בעלת ערך להביא תנועה חדשה לאתר שלך. טוויטר הוא מקום נהדר למצוא ולפנות למשפיעים ולהקים שיחות.

מיטוב ושכלול

פרק אחרון זה אינו סוף מסע השיווק הנכנס. זהו השלב בו כל תוכנית השיווק הנכנסת באה יחד. אתה תמדוד את ההצלחה שלך, תבדוק אם היעדים שלך מושגים ותזין את התוצאות לתוכנית שלך. כשאתה ממשיך לשווק את האתר שלך, תמצא דרכים חדשות לצבוט ולבצע אופטימיזציה. כל העניין מעגלי.

 1. מבחן פיצול. נסה קטעי קריאה לפעולה שונים, פריסות שונות ותכניות צבע שונות. פיצול בדוק את מסעות הפרסום שלך, דפי הנחיתה והתעבורה הניידת שלך מול AdWords לעומת שולחן העבודה. בדיקות מסוג זה מאפשרות לראות במהירות את הביצועים הטובים ביותר.
 2. התאם אישית את הקמפיין השיווקי שלך. ברגע שיש לכם קהל, דברו ישירות עם כל אדם. ההתאמה האישית ההייפרת מסלקת חלקים רחבים ומחפשת דרכים להתייחס לאנשים כמו אנשים ולהעביר תוכן בהתאמה אישית שהם אוהבים.
 3. סקור תוכן ישן. אם יש לך פוסטים ישנים שמניבים ביצועים טובים, חזור ועבוד עליהם. שמור אותם רעננים, וצבט את הפריסה כדי לשפר את ההמרות. אם פוסטים ישנים אינם מתפקדים כפי שציפית, כתב אותם, הוסף פרטים ונסה לשווק אותם שוב. אין שום דבר רע במחיקת פוסטים ישנים שאינם מעודכנים, כל עוד אתה מקפיד לא להסיר שום דבר שמניע תנועה אורגנית..

צעדים קטנים = תוצאות מעולות

שיווק נכנס עובד טוב לעסקים מכיוון שהוא מספק את המידע שהלקוחות רוצים, באופן בו הם רוצים לצרוך אותו. הוא מחפש את נקודות הכאב והבעיות שלהם ומספק תוכן הפונה לכל אחד מהם. שיווק נכנס גם עוטף את כל מה שצריך כדי לפרסם עסק לחבילה אחת. אם זה מנוהל כהלכה, זה יכול להחזיר את ההחזר על ההשקעה בשיווק טורבו.

יש שתי טעימות עיקריות שצריך לזכור כשאתה משתמש בשיווק נכנס בפעם הראשונה. האחד, השקיעו בשיווק נכנסות לטווח הארוך, ואל תנטשו אותו אם ייקח זמן לבנות. שנית, אל תחתוך פינות בתוכן, והיה יצירתי כשאתה מתכנן מה לכתוב. ככל שתשקיעו יותר, זה יהיה חסכוני יותר, והלקוחות שלכם יאהבו אתכם יותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map