אירוח ה- SharePoint הטוב ביותר: מי הכי טוב לאתר שלך? [עודכן: 2020]

Contents

השווה בין אירוח SharePoint

עסקים רבים שמים ערך גבוה באתרי SharePoint שלהם כמקומות הכוללים הכל, החל ממדריכי HR-היסטוריים וכלה בפרויקטים חיים אינטראקטיביים. מכיוון ש SharePoint הוא מוצר של מיקרוסופט, תוכלו למצוא אירוח של SharePoint רק עם ספקים המציעים שרתי אינטרנט של Windows.


גורמי המפתח שיש לקחת בחשבון בבחירת מארח Sharepoint כוללים את מספר חשבונות המשתמש הכלולים, רוחב הפס המותר להעברת נתונים, וכמות השטח שמספקת לאחסון מסמכים.

אנו נספק פירוט מפורט של המארחים המועדפים עלינו בהמשך מאמר זה, אך הנה תצוגה מקדימה של ארבעת המארחים הטובים ביותר עבור אתרי SharePoint:

 1. A2 אירוח
  – שרת Windows 2012, SSL בחינם, SSDs במהירות טורבו
 2. רוח רוח
 3. ענן Rackspace
 4. אלנטוס

כיצד בחרנו את המארחים הטובים ביותר עבור SharePoint?

סקרנו למעלה מ- 1,500 תוכניות אירוח ובחרנו את התוכניות הכוללות תוכניות אירוח של Windows ו- SharePoint. לאחר מכן רשימנו את המארחים המציעים ביצועים מעולים, רמות גבוהות של זמן עבודה ושירות לקוחות מגיב.

ואז בדקנו את הרשימה הזו מול מאגר המידע העצום שלנו של ביקורות לקוחות עצמאיות של למעלה מ -380 ספקי אירוח וסיימנו את המארחים המובילים עבור SharePoint.

מהו SharePoint Hosting?

SharePoint הוא א מערכת ניהול תוכן (CMS) ו כלי שיתוף פעולה לעסקים. זה מאפשר ללקוחות עסקיים וארגוניים להקים פורטל שיתופי פעולה פנימי מבוסס-אינטרנט.

לשם מי משמש Sharepoint?

עובדים יכולים לשתף רעיונות, לקרוא את החדשות הקשורות לחברה, לשתף מסמכים ולשתף פעולה. הממשק של Sharepoint דומה לזה של חבילת Microsoft Office. הדרישה הטכנית של המשתמשים היא מינימלית; קבוצה זו של טכנולוגיות אינטרנט תומכת בשיתוף פעולה ובהתייעלות של פרויקטים.

SharePoint מציעה א מגוון מתוק של תכונות כמו:

 • ניהול מסמכים וקבצים
 • פורטלים ברשת
 • רשתות חברתיות
 • מרכז מודיעין עסקי
 • אבטחה
 • אתרי אינטרנט

ניהול מסמכים וקבצים

ידוע גם בשם DMS, מערכת מטא נתונים שבה המשתמשים יכולים העלה וניהול מסמכים מבוסס על מילות מפתח. DMS של Sharepoint נחשב לכלי שימושי עבור ארגונים גדולים.

פורטלים ברשת

בנה ונהל פורטלי אינטרא-נט בקלות. זה עוזר לך וגם לחברה שלך לנהל את הנתונים שלך, יישומים באופן מותאם אישית.

רשתות חברתיות

עמיתים יכולים ליצור רשתות חברתיות פנימיות עבור מדורים, צוותים ומחלקות. זה שימושי באותה מידה לשימוש פרטי ואישי.

מרכז מודיעין עסקי

מרכז מודיעין עסקי

למיקרוסופט יש כמה תיעוד שימושי על ה- BIC שלהם.

מרכז הבינה העסקית מציע רשימות, ספריות ויוצרים שנבנו מראש חיבורי נתונים יקרי ערך. שוב, כלי שימושי שיש לארגונים בכל גודל.

אבטחה

למנהלי מערכת יש גישה למגבלות מגבלות שונות של משתמשים. בעזרת אמצעי בקרה הדוקים, אבטחת הנתונים בהחלט בטוחה יותר עם Sharepoint.

אתרי אינטרנט

נהל את אתרי האינטרנט שלך בצורה חלקה עם ממשק ניהול אתרים פשוט. זה מאפשר למנהלי אתרים עם פרויקטים מרובים לחסל את טרחת הניהול, להתמודד עם אתרים מרובים בבת אחת.

עושה שימוש בתכונות של Sharepoint

אתה יכול להשתמש בתכונות אלה כצוות או כאדם כדי לעקוב אחר ההתקדמות השונה בעבודה שלך. התוכנית מיועדת ל השתמש במשאבים מינימליים תוך מתן שירות מהיר למשתמשים.

מחלקות לשיתוף פעולה

אמנם קל לנהל פרויקטים של SharePoint עם קמפיינים שיווקיים ופיתוח מוצרים, אך יתר מחלקות החברה עשויות לקחת חלק גם כן. אלה יכולים להיות משאבי אנוש, טכנולוגיית מידע, מכירות, חשבונאות, מימון או משפטיים. אחרים תלויים בשיתוף הפעולה המאורגן ש- SharePoint יכול להקל עליו.

ניהול אתר Sharepoint שלך

מספר חברות אירוח לא יכולות לארח רק את אתר SharePoint שלך אלא גם לעזור לך לנהל אותו. בחר חווית SharePoint מתארחת כדי למקסם את הפונקציונליות.

יתר על כן, ייעל את התהליך בדרכים שלא יכולת אם אתה מנהל את התשתית בעצמך. מיקרוסופט מציעה גם גרסה מבוססת ענן של SharePoint, אם אתה מעדיף פתרונות מחשוב ענן.

תכונות CMS של Sharepoint

תכונות CMS של Sharepoint

Microsoft SharePoint מבוא

מיקרוסופט מצליחה באופן כללי לספק תוכן מידע.

SharePoint הוא למעשה יישום אינטרנט המציע מספר כלים שיעזרו לצוותים לעבוד יחד. ניהול משימות ושיתוף מסמכים הוא גם הטבה.

בניית אתרים נפרדים

מרכז פיתוח

מרכז הפיתוח של SharePoint הוא סביבה שימושית נוספת לטכנולוגיות.

באמצעות אתרי צוות, כל קבוצה בארגון יכולה מארחים אתר משלהם. הם יכולים ליצור ולשתף מסמכים, להגדיר תהליכי עבודה ולגבש תהליכי ביקורת, ליצור דוחות צוות ולשתף רעיונות על לוח דיונים צוותי.

פרופילי מדיה חברתית לחברי צוות

מעבר לצוותים בודדים, SharePoint מאפשר למשתמשים ברחבי הארגון לבנות פרופילים דומים למדיה חברתית. בעזרת זה הם יכולים לפרסם תגובות ובלוגים ציבוריים, ו- לחלוק רעיונות באמצעות מערכת העברת הודעות בסגנון פייסבוק או יישום Yammer של מיקרוסופט.

הצוותים יכולים גם ליצור אתרי פרסום המאפשרים להם לעשות זאת שתף תוכן נבחר עם כל הארגון. אתרים אלה יכולים לשאוב ממספר אפליקציות זמינות להוסיף יכולות דיווח, גלריית תמונות, לוח שנה ציבורי ועוד.

עכשיו כיצד בדרך כלל SharePoint משווה לתכונות של תוכנות CMS פופולריות אחרות? בואו להציץ בדירוגים שלנו:

Sharepointוורדפרסג’ומלה
קלות התקנה4/54/53/5
מיטוב מהיר4/54/54/5
ממשק משתמש2/55/53/5
תכונות מלאי4/52/5 4/5
הרחבות3/55/54/5
אבטחה4/5 3/5 4/5
פשטות3/5 5/5 2/5
תמחוררישוי נדרשחינםחינם

תכונות בלוג וויקי

Sharepoint Wiki

ההזדמנות ליצור ויקי משלך. כמה מדהים ושימושי?

מבצעים של SharePoint תכונות מובנות בבלוג. למרות היותו בסיסי בעיצוב, הוא מאפשר לארגון כל מספר בלוגים להתארח. בכל מקום מאתר צוות צוות בודד ועד אתר פרסום הכולל חברה ואפילו אתר ציבורי.

הוויקי המובנה מספק לצוותים מקום לחלוק ידע, סיעור מוחות רעיונות ולבנות בסיס ידע מרכזי. ניתן גם לאחסן מדריכי הוראות, ליצור מדריכי משתמשים ולתעד מידע יומיומי.

עדכונים לגבי פרויקטים שוטפים בפרוייקט פורמט מנוהל וידידותי למשתמש בקלות יכול להתנהל גם.

אפליקציות ותוספים של Sharepoint

אפליקציות ותוספים של SharePoint

חנות אפליקציות ושלוחות

עיין בדפדף מה התוספות של SharePoint המוצעות בחנות האפליקציות של מיקרוסופט.

סביבת SharePoint כוללת אפליקציות ותוספים ליצירה חוויות משתמש בהתאמה אישית מלאה. ניתן לשלב שירות נוסף, כגון תמיכה בעריכת מסמכי משרד, הוספת מפות, חיפוש בהתאמה אישית ועוד. אתה יכול התקן אפליקציית SharePoint מחנות האפליקציות של מיקרוסופט.

זכויות גישה ותהליכי אישור

מבחינת תאימות, SharePoint מאפשרת למנהלי רשת וצוות להגדיר זכויות גישה ותהליכי אישור ייחודיים. זאת, בכל רמות ההתקנה, מהאתר הגלובלי לקבצים בודדים.

SharePoint מציע גם אינטגרציה מלאה עם הרבה מהשירותים האחרים של מיקרוסופט, כולל Office365 ו- OneDrive for Business.

יתרונות וחסרונות של Sharepoint

היתרונות והחסרונות של SharePoint

SharePoint מציע יתרונות רבים לעסקים, כולל:

 • א התקנה יחידה בכדי לכסות את רוב דרישות האינטרא-נט של החברה שלך, אם לא
 • תמיכת לקוחות רספונסיבית מאוד, הדרכה מקוונת ואישית, וכן מגוון אישורים זמין למשתמשים ומנהלי מערכת
 • אינטגרציה מלאה עם מוצרים עסקיים אחרים של מיקרוסופט

מצד שני, יש כאלה כמה חסרונות שיש לקחת בחשבון לפני שאתה משקיע ב- SharePoint.

פונקציונליות בסיסית

רב תכונות מציעות פונקציונליות בסיסית בלבד או התאמה אישית. אם אתה מחפש ניסיון עשיר רק בתחומים מסוימים המכוסים על ידי SharePoint, יתכן שיהיה פיתרון טוב יותר זמין למשימה זו.

היעדר תכונות חזותיות

בעוד SharePoint מציע מספר עיצובים, כולם בעיקר ממוקדים בעסקים. הם מציעים הרבה פחות תכונות חזותיות לתוכנות CMS אחרות. אמנם קיימים שירותים רבים לבניית תבניות אתרים, אך אלה יכולים לנוע במחיר כמה מאות אלפי דולרים.

התקנה ותחזוקה מורכבים

SharePoint יכול להיות מסובך להתקנה ותחזוקה. אם אתה מתכנן להפעיל את SharePoint בכל הארגון שלך, עליך לתכנן את משאבי ה- IT הנחוצים לניהולו

תכונות אינטראנט ופתרונות אלטרנטיביים

יתכן שקשה למצוא את רמת התמיכה והאינטגרציה לתכונות משרד אחרות שמספק Microsoft SharePoint. ישנן מספר חלופות העשויות להתאים יותר לעסק שלך.

אינטראנט אינטראקטיבי של לייב

אינטראנט אינטראקציה

אינטראנט אינטראקטיבי שווה לבדוק בוודאות.

אינטראנט אינטראנט או אלפרסקו יכולים להוות אפשרות טובה יותר ממספר סיבות, או לחילופין גם מתחרים אחרים, בגלל:

 1. סגנון וידידותי למכשירים
 2. עלות
 3. ניהול תוכן
 4. תוכניות מגוונות
 5. פשטות

סגנון וידידותי למכשירים

זה מסוגנן יותר מ- SharePoint ונבנה עם מחשבים ניידים. זה מגיע בתוכניות מגוונות להתקנה מבוססת ענן וגם להתקנה באתר, מתומחר על פי מספר המשתמשים, ויש אפילו תוכנית חינמית לעסקים עם חמישה עשר משתמשים ומטה.

עלות

תוכנה שמתומחרת במספר המשתמשים יכולה להכביד על הארנק בקלות ובאופן בלתי צפוי – בצע את המחקר.

ניהול תוכן

Alfresco - אלטרנטיבה של SharePoint

Alfresco היא אלטרנטיבה הגונה יותר, אם תחליט שזה מתאים לך יותר.

אם אתה לא רוצה להיות קשור לחברת טכנולוגיה גדולה, Alfresco מציעה ניהול תוכן דומה ושירותי שיתוף פעולה ל- SharePoint. זה בחבילת קוד פתוח.

תוכניות מגוונות

Alfresco כולל ניהול מסמכים, מערכת לניהול תאימות לניהול הרשומות הקריטיות שלך. שיתוף פעולה פנימי וחיצוני אפשרי באמצעות טכנולוגיית סנכרון הענן שלהם ותמיכה בנייד. הם כמה אפשרויות תמחור זמינות, תלוי בגודל העסק ובצרכיו.

פשטות

מצד שני, אם אתה רק מחפש דרך פשוטה לשתף פעולה עם חברי הצוות שלך, סביר להניח שאתה לא צריך CMS מלא. Google Docs, OneDrive for Business או Box.com עשויים לעבוד מצוין.

אלה קרובים בחינם, לחלופין זולים. אם ברצונך להוסיף אתר מקומי לחדשות החברה, תוכל להתקין אתר וורדפרס מותאם אישית בשרת פנימי.

דרכים להתקנת SharePoint במארח אינטרנט

מדריך להתקנת SharePoint

Microsoft Technet מסביר את ההתקנה שלב אחר שלב עבור גרסת 2010 של SharePoint.

מכיוון ש SharePoint הוא מוצר של מיקרוסופט, זה לא אמור להפתיע שהוא צריך הפעל במערכת הפעלה של מיקרוסופט. זה דורש כל גרסה של Windows Server, כמו גם Microsoft SQL Server עבור מסדי נתונים.

ישנן 3 דרכים עיקריות להפעלת אתר SharePoint.

מארח שרת משלך

זה נותן לך הכי גמישות והיכולת להוסיף קוד מותאם אישית אך אינו מומלץ מכיוון שתצטרך לדאוג לתחזוקה ומשימות אחרות שדורשות זמן רב.

מצא מארח של Windows עם תמיכה ב- SharePoint

זו בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר. המארחים המופיעים בדף זה נכנסים לקטגוריה זו. הקוד בצד השרת מוגדר עבורך, אתה רק צריך להתקין את SharePoint בחשבונך ותגדיר.

ניתן לארח את SharePoint בשרתים משותפים, VPS או בשרת ייעודי, זה פשוט תלוי ב מספר המשאבים הדרושים לך.

מארח אותו ב- Microsoft Azure

מיקרוסופט תכלת

תכלת שווה לנסות, אם תרגיש שתרוויח מהתכונות שלה.

Azure היא פלטפורמת אירוח שהיא חלק משירותי הענן של מיקרוסופט. אתה יכול להשתמש בו לאירוח אתר, בדיקה, שלב ופיתוח SharePoint. אתה תשלם כשתצא לפי מספר המשאבים שבהם אתה משתמש, אך מדובר בעלות סבירה.

תכלת מיוצרת על ידי מיקרוסופט, כך שאתה יודע שהיא מנהלת את SharePoint ללא רבב. החיסרון הוא שאתה צריך להיות טכני למדי כדי להשתמש בו. זו אפשרות טובה למפתחים, אך לא למשתמשים רגילים. Azure נותן לך את האפשרות להשתמש ב- Windows PowerShell לתסריט להאיץ את פיתוח SharePoint.

מהי חוות SharePoint והאם אתה צריך אחד?

חוות SharePoint היא פשוט קבוצה של שרתי SharePoint מקוונים בענן שיכולים לתקשר זה עם זה. ניתן להשתמש בהם כדי להוסיף יתירות למערכת שלך או לסייע בהיקפים במהלך זמנים עמוסים.

בדרך כלל, אתה לא זקוק לחווה מרובת שרתים. אם כן, העסק שלך יהיה בנקודה שיש לך צוות IT שיידע אם אתה זקוק לאחד כזה ויכול להגדיר אותו.

מארחי Sharepoint הטובים ביותר

ספקי האירוח הטובים ביותר עם SharePoint CMS

מכיוון שרוב המארחים מציעים אירוח לינוקס בלבד, אין יותר מדי מארחים לבחירה כאשר מחפשים אירוח של SharePoint. עם זאת, יש כאלה ואלה הם השלוש הראשונים שלי.

אלנטוס

אירוח אלנטוס

אירוח SharePoint עם אלנטוס.

אלנטוס הוא מארח יציב ליישום אינטרנט של SharePoint עם מחיר טוב, גם אם הוא מיושן מעט. הם מציעים חבילות שמיועדות במיוחד ל- SharePoint 2010. אתה מקבל את אותן התכונות בכל תכנית, אך המחיר שתשלם תלוי בכמות חשבונות אחסון המסמכים, רוחב הפס ודוא”ל שאתה זקוק להם..

התוכניות כולן זולות ומספקות ערך רב. אתה מקבל גיבויים בחינם לילי, SSL, אינטגרציה של Office 2010 והתקנה. אתה גם מקבל תמיכה 24/7, ואלנטוס טוען כרגע שיש להם א 99.999% זמן רשת מסלול שיא.

רוח רוח

אירוח רוח

אירוח SharePoint עם Hostwinds.

רוח רוח הוא מארח מודרני, גמיש וביצועים גבוהים שיש לו תוכניות התומכות ב- SharePoint. הם מציעים תוכניות VPS של Windows מנוהלות וגם לא מנוהלות, בהן אתה יכול לבחור בין Window Server 2008, 2012 או 2016, בהתאם לגרסת SharePoint שלך..

התוכניות יקרות יחסית בהשוואה לשאר הפוסטים כאן. עם זאת, הם מאוד מהירים, עם שטח דיסק SSD כלול בחינם, וטונות רוחב פס. תוכניות VPS כוללות א אחריות uptime של 99.999%, וגיבויים ליליים בחינם.

A2 אירוח

A2 אירוח

אירוח SharePoint עם אירוח A2.

כמארח סולידי, A2 אירוח מציעה את הבחירה של Windows Server 2012 או Linux כמערכת הפעלה לכל התוכניות (משותפות או VPS). תוכניות חלונות פועלות על שרת Windows 2012 ומגיעות עם אישור SSL וחלל SSD בחינם.

ההתמקדות העיקרית של A2 אירוח היא במהירות. מעל SSDs, תוכניות מסוימות כוללות תכונה “טורבו” שתאיץ את שרת SharePoint שלך עוד יותר. יש לזה גם תמיכה 24/7 אם אתה נתקל בבעיות. בסך הכל, התמחור של A2 Hosting סביר ומהווה בסיס ביניים טוב בין התקציב לביצועים.

כמה נקודות שכדאי לזכור

מה לחפש בשירות SharePoint לאירוח:

 • הוגן מערכת ההפעלה Windows Server האחרונה
 • ערבות לזמן פעולה גבוה (99.9% מינימום)
 • תמיכה בזמן אמת זמין בשעות הפעילות שלך.

שאלות נפוצות בנושא Sharepoint

שאלות נפוצות

האם המשתמשים צריכים להיות באתר או שהם יכולים לגשת ל- SharePoint מכל מקום?

עם התקנת SharePoint מסורתית, המשתמשים שלך יעשו זאת בדרך כלל צריך להיות באתר או גש לאתר של החברה שלך באמצעות חיבור VPN מאובטח. עם זאת, עם SharePoint Online, גרסת הכלי שמתארח בענן, משתמשים יכולים לגשת לקבצים, אתרי צוות וכל הדפים הפנימיים של החברה שלך מכל מקום.

כל זאת תוך מתן אפשרות למנהל הרשת לשמור על השליטה ולהגדיר את דרישות התאימות המתאימות לארגון שלך. ניתן לשלב את SharePoint מקוון גם עם Office 365 כדי לספק לעובדים גישה ל- Exchange, Skype for Business ו- Office, בתוספת תשלום.

אילו סוגים של אפליקציות יכולים המשתמשים להוסיף לאתר שלהם?

הם עכשיו מאות אפליקציות זמינות, את כל אלה תוכלו למצוא באתר של מיקרוסופט. אלה מסווגים לפי ענף ויישומים.

הם כוללים א שילוב של כלי אינטגרציה למוצרי מיקרוסופט אחרים, כמו Bing ו- OneNote, תוספות רגילות כגון חיפוש בגוגל וטיקר חדשות, ויישומים עסקיים כמו DocuSign ושלל פתרונות CRM..

האם אוכל ליצור אתר הפונה לציבור באמצעות SharePoint?

זה תלוי בגירסת SharePoint בה אתה משתמש. בתחילת 2015, מיקרוסופט הודיעה כי הם מפילים את תכונת האתר הציבורי מ- SharePoint Online. במקום זאת הם יציעו שירותי צד שלישי שישתלבו עם SharePoint Online ויספקו נוכחות עשירה יותר באינטרנט.

לקוחות המשתמשים ב- SharePoint 2013 עדיין יכול ליצור אתרים הפונים לציבור באמצעות פיתרון מארח עצמי זה. עם זאת, זכור כי SharePoint מציע אפשרויות בסיסיות מאוד הפונות לציבור, ועליכם תמיד לבדוק את דרישות הציות של החברה לפני שתטמיעו תוכן הפונה לציבור לצד האתר הפנימי.

אילו גרסאות של SharePoint Server קיימות?

מבחינה היסטורית, היו שלוש גרסאות זמינות:

 • SharePoint רגיל
 • SharePoint Enterprise
 • SharePoint Foundation (הופסק)
 • SharePoint Online (יחד עם Office)

עם יציאת SharePoint 2016 הופסק גרסת הקרן. אתה עדיין יכול להשתמש בו אם יש לך עותק שוכב סביבך, אך אין תמיכה בזה. שלך האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש בגרסת הסטנדרט ברוב המקרים או Enterprise כאשר אתה רוצה אפילו יותר תכונות.

תכונות אחרות בתוכנת נישה

 • כוכבית
 • Redmine
 • LimeSurvey
 • SHOUTcast

שאלות נפוצות של SharePoint

 • מה זה SharePoint?

  SharePoint הוא מסגרת ופלטפורמת יישומי אינטרנט ברמה ארגונית המספקת שירותי ניהול תוכן, אינטראנט, ניהול פרויקטים וניהול מסמכים. SharePoint מפותח ונמכר על ידי מיקרוסופט.

 • באילו מערכות הפעלה אוכל להשתמש לצורך אירוח SharePoint?

  SharePoint זמין עבור Windows Server 2008 ו- Windows Server 2012. לא ניתן להפעיל אותו באירוח לינוקס.

 • אילו שרתי אינטרנט נתמכים על ידי SharePoint?

  SharePoint עובד עם שרת האינטרנט של IIS של מיקרוסופט.

 • מי משתמש ב- Microsoft SharePoint?

  SharePoint משמש בעיקר על ידי ארגונים גדולים ובינוניים עם צרכים מחשוב ארגוני.

 • מה עושה SharePoint?

  SharePoint מספק פלטפורמה יחידה לנתונים ולתקשורת של ארגון גדול. הוא מציע אינטגרציות ל- Microsoft Office ו- API תכנות עשיר לבניית יישומים עסקיים.

 • האם SharePoint זמין בחינם?

  כן. SharePoint Foundation היא גרסת freeware של SharePoint. זה לא כולל את כל התכונות הזמינות.

 • האם עלי לארח את SharePoint בעצמי?

  לא. מיקרוסופט מציעה מהדורת שירותי ענן של SharePoint כחלק משירות המנויים שלהם ל- Office 360. בנוסף, ספקי צד שלישי רבים מספקים תוכניות אירוח SharePoint מבוססות ענן מנוהלות.

 • מהו פורטל אינטרא-נט של SharePoint?

  אינטראנט הוא אינטרנט פנימי. כלומר, מדובר ברשת של אתרים ו / או יישומים שמתפקדים כמו האינטרנט, אך כולם נשלטים וגישה אליהם רק על ידי קבוצה אחת של אנשים. SharePoint מספקת כלים לבניית פורטלים של אינטרא-נט (באופן רופף, “פורטל” הוא המקבילה האינטרא-נטית ל”אתר “באינטרנט הגדול יותר), שניתן להשתמש בהם למספר צרכים עסקיים. יישומים נפוצים לפורטלי אינטרא-נט הנתמכים על ידי SharePoint כוללים מתן גישה לנתונים ארגוניים, יצירת מערכות ניהול ידע וטיפול בנתוני קשרי לקוחות..

 • האם SharePoint מספק תכונות לניהול מסמכים?

  כן. SharePoint יכול לנהל מסמכים אלקטרוניים ותמונות של מסמכי נייר. זה מיומן במיוחד לטיפול במסמכים שנוצרו ב- Microsoft Office ויכול לספק כלי חיפוש למציאת מסמכים על בסיס תוכן ולא רק מטא-נתונים. ל- SharePoint יש גם תכונות של בקרת גרסאות, המאפשרות לך לעקוב אחר שינויים במסמכים ולראות גרסה קודמת של מסמכים.

 • אילו תכונות אינטרנט הפונות לציבור זמינות ב- SharePoint?

  ניתן להשתמש ב- SharePoint לבניית פורטלים אקסטרא-נט ואתרים הפונים לציבור. פורטלים אקסטרא-נט הם אתרים מאובטחים הזמינים לצדדים שלישיים (ספקים, לקוחות) שצריכים לפרט ולהגביל גישה לנתוני ארגונים. SharePoint יכול גם להנגיש את כל הנתונים והפונקציונליות שלה באתרים ציבוריים. זה מספק צורה חזקה מאוד של ניהול תוכן.

 • אילו כלי פיתוח מציעה SharePoint?

  ניתן להשתמש ב- SharePoint כמסגרת לפיתוח יישומי אינטרנט. היא בנויה על גבי ASP.net ומציעה את כל הפונקציונליות של אותה פלטפורמה, יחד עם APIs וספריות לגישה לאחד מסוגי הנתונים המנוהלים על ידי SharePoint ולפרסם אותם במספר פורמטים, באופן ציבורי או פנימי..

 • מה זה מעצב Microsoft SharePoint?

  מעצב SharePoint הוא עורך HTML מבוסס GUI ובונה אתרים ליצירת אתרי SharePoint. משתמשים בהם שאינם מתכנתים יכולים לפרסם אתרים כמו גם פורטלים של אינטרא-נט וחוץ-רשת. זה מאוד דומה ל- Microsoft Frontpage and Expression Web.

 • כיצד פועלת Microsoft SharePoint?

  SharePoint מנהל נתונים באמצעות מושגי רשימות וספריות. רשימה היא אוסף של פריטים, המקביל בערך לטבלת מסד נתונים. כאשר נוצרים רשימות, מודל הנתונים של האוסף נקבע על ידי המנהל או המפתח. ניתן להוסיף פריטים לרשימות באמצעות מספר כלים מובנים ב- SharePoint (כמו טפסים מקוונים) או באמצעות תכונות מובנות בהתאמה אישית (כגון שילוב לשירות אינטרנט של צד שלישי). ספריות דומות לרשימות, פרט לכך שכל רשומה היא גם קובץ, בנוסף לאוסף של נתונים (מטא). רשימות יכולות לכלול מגוון של סגנונות תצוגה, או דרכים שונות להציג את הנתונים. ניתן ליצור תצוגות כדי “לרסק” כמה רשימות שונות ליצירת תצוגות משולבות. ניתן ליצור אתרים (בין אם אתרים או פורטלים) המספקים גישה לתצוגות, רשימות וספריות מסוימות. SharePoint כולל גם מספר רב של כלי מניפולציה לנתונים לטיפול בנתונים הכלולים ברשימות ובספריות. ניתן לכתוב כלים נוספים כתוספים.

 • איזה סוג נתונים ניתן לנהל ב- SharePoint?

  ניתן לנהל כל סוג של נתונים. כדי לתת לך מושג על סוגי הנתונים שמטופלים בדרך כלל בפריסה של SharePoint, שקול את ההגדרות המובנות והספרייה המובנית: הכרזות, בלוגים, אנשי קשר, לוחות דיונים, ספריות מסמכים, תוכן חיצוני, דפים, סקרים ומשימות.

 • כיצד משתלב SharePoint עם Microsoft Office?

  נקודת השילוב הנפוצה ביותר היא העברת נתונים קדימה ואחורה בין יישומי SharePoint ו- Office במהירות ובקלות. לדוגמה, מסמך בספריית SharePoint ניתן לפתוח בקלות לתוך Office בלחיצה אחת. באופן דומה, ניתן לשמור מסמך שנוצר ב- Word ישירות ב- SharePoint, ולהפוך אותו לנגיש למשתמשים ארגוניים אחרים. ניתן לסנכרן רשימות המבוססות על אנשי קשר או פגישות באופן אוטומטי עם Outlook.

 • האם ניתן להשתמש ב- SharePoint ליצירת wiki?

  כן. ניתן ליצור דפי SharePoint בפורמטים שונים, ואחד מאותם פורמטים הוא עמוד ויקי המאפשר עריכה מהירה וחצי-ציבורית. עריכת דפי Wiki מתבצעת ב- GUI שמשקפת את סביבת WYSIWYG המוכרת של Microsoft Office.

 • האם יש חלופות שאינן חלונות ל- SharePoint?

  כן ולא. ישנן הרבה פלטפורמות לניהול נתונים ברמה ארגונית. כמה מהטובים שבהם הם קוד פתוח: Alfresco, Nuxeo ו- eXo Platform הם כולם אפשרויות טובות. עם זאת, בגלל שכיחותה של Microsoft Office למשימות עסקיות שגרתיות, לעיתים קרובות לא ניתן לבצע עסק קיים ביישום מערכת ERP ללא אינטגרציה קרובה לפלטפורמה ההיא. Microsoft SharePoint הוא האפשרות היחידה אם אתה זקוק לשילוב נרחב עם Office.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map