אירוח ג’אווה: איזו חברה הכי כדאי לארח את יישומי ה- Java שלך?

Contents

השווה בין אירוח Java

ג’אווה היא שפת תכנות עצמאית בעלת התקנים, הנמצאת בשימוש נרחב באתרי האינטרנט הפופולריים ביותר באינטרנט. אך ג’אווה זקוקה לסביבת אירוח מיוחדת משלה, כך שלא תוכלו להשתמש באף מארח לאתר מבוסס Java.


כדי להריץ ג’אווה בתכנית האתר שלך, על השרת שלך להפעיל את ה- Java Virtual Machine (JVM). בנוסף, ג’אווה היא כבדה במשאבים, ולרוב עדיף שתהיה תוכנית אירוח חזקה כמו VPS.

ניכנס לפרטים נוספים בהמשך, אבל אם אתה רק רוצה לדעת אילו מארחים טובים לג’אווה, הנה 5 הראשונים שלנו:

 1. Bluehost
  – VPS נהדר ותוכניות ייעודיות עם תמיכה ב- Java
 2. A2 אירוח
 3. אירוח InMotion
 4. HostGator
 5. LiquidWeb

כיצד בחרנו את המארחים הטובים ביותר לג’אווה?

עברנו מאות חברות אירוח אתרים הטובות והשלמנו את אלה שהציעו שרתים חזקים יחד עם שילוב JVM. ואז השתמשנו באלפי ביקורות לקוחות כדי למצוא את מארחי ה- Java המובילים.

השווה בין אירוח Java

השווה אירוח ג'אווה - -

מה תלמד

Amazon.com, Facebook ו- Wikipedia משתמשים בזה. מגזרים קריטיים כמו מימון ובריאות משתמשים בהם בכדי ליישם יישומים קריטיים למשימה. וזו השפה הרשמית המשמשת ב- SDK Android.

ג’אווה היא שפת תכנות פופולרית מוכוונת עצמים שנמצאת כאן כדי להישאר.

תלמד מה זה ג’אווה. תוכלו לגלות כמה משאבים מהנים (ומרתקים) ללימוד קידוד ב- Java. ותלמד כיצד למצוא מארח Java טוב.

אשתף טיפים לשגיאות שיש להימנע מהם בבחירת מארח Java טוב. בנוסף תקבלו את המלצות האירוח המובילות שלי, על סמך הניסיון שלי כמהנדס תוכנה.

האם אתה מוכן? נתחיל.

מה זה ג'אווה

מה זה ג’אווה?

Java היא מבוססת כיתה, שפת תכנות מונחה עצמים ופלטפורמה המאפשר למפתחים להגיש תוכן דינמי ואינטראקטיבי.

באינטרנט, כמעט וודאי השתמשתם ביישומי Java וביישומונים.

Java ו- JavaScript אינם קשורים לחלוטין: אל תבלבלו! Java היא ל- JavaScript כמו שענבים הם אשכוליות.

בעוד שאירוח ג’אווה יקר יותר מאירוח רגיל, אפשרויות כאלה אכן מציעות פונקציונליות נוספת כדי להתאים לתג המחיר הגבוה יותר.

רקע של ג’אווה כשפת תכנות

נבואהמציאת ג’אווה ומידע רלוונטי בתפריט הראשי של אורקל.

ג’אווה היא שפת תכנות ותיקה. היא הושקה על ידי סאן מיקרוסיסטמס בשנת 1995 והשיגה אריכות ימים מרשימה מאז. ג’אווה מתמודדת עם תחרות קשה מצד HTML5 באינטרנט המודרני, אך אתרים רבים תלויים בג’אווה – וימשיכו לעשות זאת.

ג’אווה נמצאת כיום בבעלות אורקל, משמשת לאתרי אינטרנט, אפליקציות ארגוניות, יישומי Internet of Things (IoT), אוטומציה ביתית ומשחקים..

פועל ג'אווה

הפעלת יישומי Java

עבור משתמש הקצה, התוכנה הדרושה להפעלת יישומי Java ארוזה כהורדה קטנה וחינמית, כך שיש הפרעה מינימלית לחוויית הגלישה. זה נקרא תוסף Java, או סביבת זמן ריצה של ג’אווה (JRE). לאחר ההורדה, יש לעדכן את התוסף מדי פעם.

בצד השרת של הדברים, תצטרך סביבה וירטואלית של Java (הכולל את המכונה הווירטואלית של Java, או JVM), המאגד את קוד ה- Java שלך לשפת ההתקן שמופעלת בשרת הבסיסי.

הורדת סביבת זמן ריצה של Javaאורקל מספקת מראות להורדה חוצה פלטפורמות עבור JRE.

תוכנה חופשית על ידי Java

זה תוכנה זמינה בחופשיות, אך עדיין מדובר בתוכנה שתופסת מקום ושימושה יכול להוסיף תקורה לזמן הריצה שלך.

אם אינך מכיר את היכולות של ג’אווה, התבונן ב cPanel של המארח שלך או בלוח הבקרה הדומה. כנראה שיש שם לקוח SSH מבוסס Java שתוכל לנסות.

ג'אווה פרוסס

6 סיבות להשתמש ב- Java כשפת תכנות

בצד החיצוני, ל- Java בהחלט יש כמה הטבות בחנות, אם זה ייראה כמו הבחירה הנכונה עבורך. כאחת משפות התכנות הפופולריות ביותר בעולם, להרבה מפתחים ומנהלי אתרים יש סיבות תקפות לעמוד בנאמנות בזה.

 1. מהירות מרשימה
 2. קלות למידה
 3. אריכות ימים ופופולריות
 4. שפת תכנות עוצמתית
 5. אבטחת פלטפורמה
 6. עצמאות
 7. חינם לשימוש

מהירות מרשימה

ג’אווה היא יחסית מהיר; זה לוקח את ההטבה של C (ובמידה מסוימת, C ++) ו מפשט את הקוד. לדוגמה, אינך צריך לעבוד עם מצביעים ב- Java, כמו שאתה עושה ב- C.

ג’אווה הייתה בעלת מוניטין של איטי לטעון. עם זאת, החל מסוף שנות התשעים ג’אווה החלה קבע את התקן לביצועים של מכונה וירטואלית בזכות חידושים כמו הידור בזמן בדיוק ואופטימיזציה אדפטיבית.

קלות למידה

למד Java עם CodeAcademyCodeCademy הוא פלטפורמה מדהימה להתחיל איתה ללימוד ג’אווה.

מבין שפות תכנות מונחות עצמים, Java נחשבת לשפה יחסית קל ללמוד. ישנם מקורות מקוונים רבים למפתחי ג’אווה. הטובים שבהם נעים בין קורסים חופשיים מן המניין ועד כישורים מקצועיים.

אריכות ימים ופופולריות

Java היא עמוד השדרה של פיתוח אנדרואיד, כך שזו לא שפה שנעלמת בקרוב. במהלך הרבעון הראשון של 2017 81.7% מכלל הסמארטפונים שנמכרו ניהלו אנדרואיד.

ג’אווה אינה שפה נדירה, ולכן סביר להניח שתמצא מארח אינטרנט העונה על צרכיך.

שפת תכנות עוצמתית

זה מונחה עצמים, מה שאומר שהוא די חזק מבחינת התרת אפשרות שימוש חוזר בקוד והרחבה. עוצמתה של ג’אווה מכסה גם את יכולת ההסתגלות שלה מהיצירה של אפליקציות פשוטות ללמידה מכונה.

אבטחת פלטפורמה

בעבר היו כמה בעיות חמורות הקשורות לאבטחה עם Java. כיום טכנולוגיות האבטחה Java SE של אורקל משלבות א מקיף מערכת אבטחה ממשקי API, כלים, פרוטוקולים, ו אלגוריתמים.

אלה מכסים אבטחת פלטפורמה, אימות ואישור, תשתית מפתח ציבורי (PKI) וקריפטוגרפיה.

עצמאות

משתמשי Java אינם צריכים מכשיר מסוים או מערכת הפעלה מסוימת. הם מסוגלים להשתמש ביישומי אינטרנט של Java, ו- JVM פועל די הרבה כל פלטפורמה. העצמאות מילאה תפקיד עצום בהתאמת המונים של ג’אווה.

קורס ג'אווה בחינם על אודמיחברת אודמי מציעה קורס מתחילים טוב ב- Java בחינם.

חינם לשימוש

למעט תוכנות Java מסחריות או תוכנות הקשורות ל- Java SE, ג’אווה היא בחינם להשתמש.

חסרונות ג'אווה

חסרונות של ג’אווה

ישנם מצבים ספציפיים שבהם ג’אווה היא הבחירה הטובה ביותר, אך היא בהחלט לא מתאימה לכולם. ישנם כמה חסרונות בבחירת ג’אווה (במיוחד כאשר הגיע הזמן לבחור ספק אירוח ג’אווה). אלה צריכים להיבחן בהחלטת הקנייה בבחירת ספק אירוח ה- Java שלך.

קושי בתמיכה ותמחור

יתכן שאתה מתקשה למצוא הצעה מארחת תמיכה ב- Java / JVM, במיוחד אם אתה שוקל רק ספקים מסורתיים. Siteground היא דוגמה טובה לספק אירוח בעל הביצועים הטובים ביותר שאינה מציעה תמיכה חזקה ב- Java.

להבין שהסטנדרט הנוכחי ליישומי אינטרנט – מחסנית LAMP (לינוקס, אפאצ’י, MySQL ו- PHP) – נפוץ, אך לא מספיק לאירוח ג’אווה..

הפופולריות של LAMP נראית במספר האפשרויות המוצעות כולל אלה במחירים נמוכים.

תוכניות אירוח ג’אווה הכוללות את הפונקציונליות הנדרשת נוטות להיות יקרות יותר מתוכניות מבוססות LAMP. אבל “יקר יותר” הוא מושג יחסי. יש המון אפשרויות נוחות זמין.

כמו כן: חלק מספקי אירוח לא יאפשרו לך להשתמש ב- Java בתוכניות אירוח משותפות. זה לא באמת בעיה כיוון ש ג’אווה פועלת בצורה הטובה ביותר ב- VPS (שרת פרטי וירטואלי) אירוח.

תמיכה בג'אווה - -

מה לחפש במארח Java: תמיכה בכלי Java

בנוסף, לתמיכה כללית ב- Java, ייתכן שתצטרך לשקול תמיכה בכלים של Java. סביר להניח שבסופו של דבר תשתמש בכלים הספציפיים ל- Java לשרת את האתר שלך. לדוגמה, ייתכן שתהיה מעוניין להשתמש בדפי JavaServer (JSP).

דפי JavaServer ו- PHP

JSP היא טכנולוגיה מקלה המסייעת בפיתוח דפי אינטרנט דינמיים ב- HTML, XML ומערכות מסמכים אחרות.

JSP פותחה על ידי סאן מיקרוסיסטמס ומנוהלת כיום (כמוצר קוד פתוח) על ידי קרן תוכנת אפאצ’י.

JSP היא למעשה הדרך של ג’אווה לטפל במה PHP משמש בערימת LAMP, אך כפי שהשם מרמז, הוא מבוסס על ג’אווה, שפת תכנות מבוססת כיתה ומכוונת עצמים..

הפעלת יישומי אינטרנט – אביב מול טומקט

יתר על כן, עם עלייתו של אביב, עכשיו אתה יכול להריץ יישומי אינטרנט חזקים וכל מה שאתה צריך זה מיכל סרוולט.

דג זכוכית, יישום ההפניה של Java EE ושרת היישומים בקוד הפתוח מקלים גם על הדברים.

עם זאת, אם אינך משתמש באביב, טומקט צריך להיות תחליף מקובל. למרות ש- Tomcat אינו שרת יישומים בקפדנות, ישנם מפתחים המשתמשים בו ככאלה במקום שרת יישום Java EE.

אביבטומקט
קלות שימוש

פשוט לשימוש

פשוט, אם כי האביב הוא קונבנציונאלי יותר
איכות התמיכה

תמיכה טובה למשתמשים ולקוחות כאחד

תמיכה מעולה
יישוםלא קל כמו טומקטמגוון שיטות
פיתוח מוצרעדכונים שוטפיםעדכונים שוטפים, תגובה טובה למשתמש
משאביםמשאבים מעולים, המשלימים על ידי ביקורות משתמשיםשפע מחקרי מקרה ודוגמאות

מיכל הסרולט הטוב ביותר

בלי קשר לאיזה צד הדיון באביב / Tomcat חל עליך, שניהם קלים.

זה חשוב במיוחד כשמדובר באירוח אתרים, שם אתה כנראה משלם עבור שרתים ומשאבים על בסיס שימוש.

תמיכה באירוח לכל הכלים הללו (JSP, Tomcat, Spring וכן הלאה) אינה נתונה. גם אם הספק טוען כי הוא תומך ביישומי Java ומאפשר התקנת JVM, ודא שיש לך תאימות למה שאתה צריך.

אירוח ג’אווה: משותף או VPS?

בספטמבר 2012, Go Daddy הסירה את כל הפונקציונליות של Java מהשרתים המשותפים שלה. הנימוק שלה היה שהסביבה המשותפת לא הספיקה כדי לספק ללקוחות את הגמישות הדרושה לתכנות ב- Java.

סוגיות עם שרתים משותפים

הנימוק שלה הוא קול. עם כל אירוח Java, יהיה מותקן שרת Java. דוגמא אחת היא אפאצ’ה טומקט. בשרתים משותפים כולם חולקים מופע אחד של Tomcat (או המקבילה). זה יכול לגרום לבעיות והשבתות.

לעיתים רחוקות, חלק ממארחי האינטרנט אכן מציעים התקנות Java ייעודיות ללקוחות אירוח משותפים. עם זאת, אלה בהחלט יוצאי דופן, והאירוח כמעט תמיד יקר יותר מאשר אירוח אתרים משותף רגיל.

קופון אירוח אתרים

מחפש את המארח הנכון של ג’אווה?
InMotion Hosting הוא בחירה חזקה לצרכי Java, Tomcat או JSP כלליים. אשכולות חומרה מיותרים מספקים אמינות שהיא קיצוץ מעל מארחים רבים. כרגע אתה יכול לחסוך עד 50% בתכניות InMotion. השתמש בקישור הנחה זה
להשיג את העסקה.

5 סיבות מדוע אירוח VPS עדיף לאפליקציות Java Web

רוב האפשרויות הזמינות עבור אירוח Tomcat (או אירוח JSP) הזמינות הן VPS בלבד.

בסך הכל, עבור יישומי אינטרנט של Java (ושימושים מתקדמים אחרים), VPS עדיף מסיבות אלה:

 1. מיכל Servlet פרטי
 2. שליטה כוללת
 3. בקרת VPS
 4. זמן ומצב השבתה
 5. מדרגיות

מיכל Servlet פרטי

אתה להשיג מיכל Servlet Java משלך ו- JVM פרטי – לא משותף – כך שיישומי ה- Java שלך מבודדים. JVM הפרטי שלך גם מבטיח שהוא לא אוצר קוד עבור אתרי אינטרנט של אנשים אחרים.

שליטה כוללת

יש לך שליטה רבה יותר על סביבת אירוח אתרים. זה חשוב כשאתה עושה יותר מהיסודות. עסקים גדולים ומורכבים יותר יעריכו תכונה זו.

בקרת VPS

אתה יכול אתחל מחדש את ה- VPS בכל פעם שתרצה לגרום לשרת ה- Java והיישומים שלו לעבוד כראוי. זו אינה תכונה שמגיעה בדרך כלל עם שרתים משותפים, לכן גם מוקירים אותה.

זמן ומצב השבתה

יש פחות סיכוי להפסקה הנגרמת כתוצאה מתכני ג’אווה נוכלים של אנשים אחרים. כמו תוכניות VPS מסורתיות, יש לך סכום מוגדר של משאבים לעצמך.

מדרגיות

אם תשדרג לשרת ייעודי, תהיה לך את כל המכונה לעצמך. שדרוג לשרת ייעודי מתוכנית VPS הוא הרבה יותר פשוט, ומבטל את הטרחה.

האם אני זקוק לשרת ייעודי לאירוח ג’אווה?

תלוי במקרה השימוש שלך, אולי לא צריך לקחת בחשבון אפילו שרת ייעודי. לא רק שאתה מקבל את כל היתרונות של תוכנית אירוח VPS, אתה מקבל אפילו יותר שליטה ואפילו משאבים נוספים עבור מכולות ה servlet שלך, יישומי רשת וכדומה.

חסרונות של שרת ייעודי ל- Java

החיסרון בבחירת שרת ייעודי הוא כמובן שאתה אחריות מלאה עבור השרת שלך. אתה בהחלט יכול לעקוף את החיסרון הזה על ידי בחירה באפשרות שרת ייעודי מנוהל. זה יצמצם את האפשרויות שלך על ידי הצבת מגבלות נוספות על מה שהופך לאזור נישה בתוך אירוח אתרים.

יתר על כן, בכמה תוכניות, אפשרויות מנוהלות עשוי לכסות רק דברים כמו ניהול מערכת.

ייתכן שעדיין אתה האחראי להתקנת JVM. התקנת מכולות ה servlet שלך וסיבוב JSP יכולה גם להיות מייגעת. לכן, לפני שאתם בוחרים בתוכנית מנוהלת וודאו שאתם יודעים אילו פריטים ינוהלו עבורכם.

דרישות אירוח ג'אווה

דרישות שרת אירוח ג’אווה

כדי להגיש תוכן Java, תזדקק למכל הסרבל של Java ולשרת האינטרנט. Apache Tomcat הוא בחינם וקוד פתוח; אני ממליץ על גרסה 6, התומכת בגירסה 1.7 של ערכת פיתוח Java (JDK). גרסת 5.5 של Tomcat תספיק לגירסאות ישנות יותר של JDK.

התקנת Java כתוסף

שווה לבדוק את ה- המלצות אורקל על מה שאתה צריך כדי להריץ את JVM בצורה הטובה ביותר וכל הדברים ג’אווה. (מצא את הקישור תחת “קריאה מומלצת” בסוף מאמר זה.)

בתוכניות VPS ותכניות אירוח אתרים ייעודיות, התוכנה מסופקת בדרך כלל כתוסף אופציונלי שניתן להתקין מלוח הבקרה שלך. אם אינך רואה אותו בלוח הבקרה שלך, בקש ממארח ​​האינטרנט שלך להתקין אותו עבורך.

דרישות מערכת לג’אווה

מבחינת השרת RAM, עדיף לכוון אליו 512 מגהבייט לפחות. אם אתה מנהל דברים אחרים לצד מיכל ה- Java שלך, או שאתה רוצה להריץ יישומים עתירי משאבים, עבור יותר זיכרון RAM לקבלת הביצועים הטובים ביותר.

לבסוף, אני ממליץ לך לקנות תוכנית אירוח VPS מנוהלת אלא אם כן אתה מכיר את ניהול השרתים, אתה מוכן ללמוד במהירות או שאתה יכול לשלם את התוספת עבור שירותים מנוהלים.

מיטב מארחי הג'אווה

הזוכים: מארחי Java אהובים

כשמדובר באירוח ג’אווה, ישנם הרבה שחקנים חדשים בשוק שעשויים לקחת בחשבון. סביר להניח כי אפשרויות אלה הן אפשרויות מבוססות ענן, כמו למשל Google App Engine.

עם זאת, ישנם עדיין ספקים מסורתיים שעשויים למצוא לכם כדאיות. חלקם מציעים שירותי מארח מבוססי ענן או היברידי.

Bluehost VPS

Bluehost: Bluehost היא אפשרות פופולרית מאוד, ולדעתי התוכניות המארחות שלה ברמה VPS או ברמה הייעודית הן בחירה נהדרת לכל הצרכים שלך הקשורים ל- Java. Bluehost מתהדר בדברים כמו הקצאה מיידית (כך שתוכלו להתחיל מייד), שירות לקוחות סולידי וגמישות.

כחול ג 'אווה

InMotion אירוח VPS

אירוח InMotion: אני אוהב את InMotion, במיוחד אם אתה בוחר אפשרות מבוססת ענן לצרכים שלך ב- Java, Tomcat או JSP כלליים. אתה צריך לבחור באפשרות VPS במינימום.

InMotion מציע תכונות שאתה רוצה, כגון cPanel / WHM לוחות בקרה לניהול שרתים. תכונות נוספות כוללות אשכולות חומרה מיותרים כדי להפחית את הסיכוי להפסקת זמן באתר.

אירוח

שירותי רשת אמזון (AWS)

שירותי האינטרנט של אמזון הם אפשרות חזקה לפריסת יישומי Java. בדוק את שלהם לקח עבור ה- Eclipse IDE: אתה יכול לפרוס את האפליקציה שלך ל- AWS ולהגדיר מסדי נתונים של RDS היישר מ- Eclipse.

אירוח ג'אווה

בדוק גם את אמזון גבעול שעועית אלסטי כלי התומך ב- Tomcat, GlassFish, ועוד ועוד.

ג 'אווה pros חסרונות

היתרונות והחסרונות של אירוח ג’אווה

מקצוענים

 • ג’אווה לא הולכת לשום מקום בקרוב. יש לה אחיזה איתנה בתחום הארגוני, ותפקידה כעמוד השדרה של אנדרואיד פירושו שהשפה תמשיך לשמש די הרבה זמן
 • ג’אווה היא שפה מבוססת שמגיע עם הרבה כלים שבהם אתה יכול להשתמש בכדי לבנות את האפליקציות שאתה צריך

חסרונות

 • אנדרואיד משתמשת בגרסה של ג’אווה, שכן שונים מעט מהשפה בצד השרת. זה עשוי להוביל לחשיבותה המעטה של ​​ג’אווה
 • אירוח אפליקציות Java יכול להיות יקר בשל הצרכים הספציפיים שעליך לענות על השרת שאתה רוכש

קופון אירוח אתרים

מחפש הרבה מאוד על אירוח ג’אווה?
אירוח A2 קלע את המיקום הראשון במבחני המהירות והביצועים האחרונים שלנו. תוכניות האירוח הבלתי מנוהלות שלהם תומכות ב- Tomcat, דפי JSP, Servlets Java ועוד. כרגע אתה יכול לחסוך עד 50% בתכניות הידידותיות למפתחים שלהם. השתמש בקישור הנחה זה
להשיג את העסקה.

מומלץ לקרוא ג'אווה

קריאה מומלצת & משאבים לג’אווה

פריסת יישומי אינטרנט של Java

סקירה מהירה של כלים אירוח ג’אווה חזקים של אמזון. אירוח Tomcat JSP מארחי אתרים עם תמיכה רבה במפתחי Java

למידע נוסף על אפאצ’ה טומקאט וראה המלצות של מהנדס תוכנה זה לאירוח. ספוילר: אחד מהם הוא JavaPipe
, תוכנת אורקל ג’אווה

תרצה לסמן מקור זה לתיעוד, מידע על טכנולוגיות ג’אווה משויכות כמו GlassFish, הדרכה וחדשות ב- Java. קידוד Java & מושגים עם משחק: כדור פאזל של ג’אווה

קורס חינם זה ברמת המתחילים מספריית הלמידה של אורקל משתמש במתודולוגיה מבוססת משחק כדי להכיר לכם מושגי Java. Java: מבוא, כיצד ללמוד ומשאבים

אנו מקבצים משאב זה כדי לעזור לך להתחיל בדרך הלמידה שלך. יש אפשרויות התחלה ושלבי פעולה הבאים.

אנו אפילו נראה לך כיצד ללמוד Java באמצעות המשחק הפופולרי Minecraft. “Modding” Minecraft הוא לא רק לילדים. גם מבוגרים רוצים לעשות כיף!

תכונות אחרות בשפות ומסגרות

 • ASP.NET
 • .מסגרת NET
 • VB.NET
 • Laravel
 • PHP
 • אודם על מסילות
 • פרל
 • דג’נגו
 • פייתון
 • צד שרת כולל
 • ColdFusion
 • ASP
 • קוד מצת
 • CakePHP
 • node.js
 • סימפוניה
 • PHP 5
 • PHP 7

Java שאלות נפוצות

 • מה זה ג’אווה?

  Java היא שפת תכנות ופלטפורמה לפיתוח תוכנת יישומים.

 • האם Java זהה ל- JavaScript?

  לא. שתי השפות אינן קשורות אפילו. שמם הדומה הוא משהו של תאונה היסטורית.

 • לשם מה משתמשים ב- Java?

  Java משמש לבניית כל סוג של יישום תוכנה. הוא עצמאי בפלטפורמה כך שתוכלו לכתוב יישום פעם אחת ולהפעיל אותה בכל מקום עם מינימום עבודה נוספת.

 • האם Java עדיין נמצאת בשימוש נרחב?

  כן. למרות שהיא כבר בת יותר מעשרים שנה, ג’אווה היא עדיין אחת משפות התכנות הפופולריות ביותר בעולם.

  קשה לומר בדיוק עד כמה פופולרית שפת מחשבים, אך בדרך כלל אינדקס ה- Tiobe Index כולל ג’אווה ו- C בשני המיקומים הראשונים..

 • היא תוכנת קוד פתוח של Java?

  שפת ה- Java היא קוד פתוח במובן זה שכל אחד יכול ליצור מהדר משלו להפעלת קוד Java. עם זאת, רוב האנשים משתמשים ביישום מסוים של השפה.

  הפופולריות ביותר הן קוד פתוח. OpenJDK, למשל, הוא קוד פתוח עם יוצא מן הכלל המקשר. וגם HotSpot של אורקל וגם מהדר GNU עבור ג’אווה מורשים תחת GNU GPL.

 • על אילו מערכות הפעלה עובדת ג’אווה?

  ג’אווה מיועדת לתמיכה רחבה על ידי כל ארכיטקטורת החומרה. ג’אווה תעבוד כמעט על כל מערכות ההפעלה, כולל Windows, Mac OSX, Linux, Android ו- iOS.

 • כיצד עובד ג’אווה?

  קוד ג’אווה שנכתב על ידי מתכנת מורכב לקוד-בייט של Java. קוד בייט של Java מופעל על מחשב וירטואלי Java (JVM). תוכניות Java פועלות על JVM באותה צורה, ללא קשר לסביבה.

  הגמישות של ג’אווה מספקת תאימות בין פלטפורמות לכל מערכת מחשבים עם JVM. לרוב מערכות המחשוב יש כעת JVM.

 • מהי סביבת זמן ההפעלה של ג’אווה (JRE)?

  ה- JRE הוא חבילה המאפשרת למחשב להפעיל תוכנות Java. זה כולל מכונה וירטואלית של Java (JVM) וספריות Java סטנדרטיות.

 • האם אוכל להשתמש ב- Java כדי לבנות אתר?

  כן. בצד השרת ניתן להשתמש ב- Java ליצירת יישומי אינטרנט דינמיים באותו אופן שבו PHP, Ruby או כל שפה אחרת יכולים להיות.

  קיימות מספר מסגרות לפיתוח אתרים לג’אווה, כולל Play, Ninja ו- Grizzly.

  בצד הלקוח ניתן ליישם יישומי Java ולהפעיל אותם בדפדפן על ידי כל מי שיש לו את התוסף Java Runtime Environment..

  עם זאת, עם פרסום HTML5, השימוש בג’אווה כשפה בצד הלקוח הופך פחות נפוץ.

 • מהן החלופות ל- Java לתכנות בצד הלקוח?

  ג’אווה בצד הלקוח דורשת פלאגין לדפדפן.

  מכיוון ש- JavaScript שייך לדפדפני האינטרנט, הוא בדרך כלל בחירה טובה יותר לאינטראקציה דינאמית באתר אינטרנט.
  JavaScript שייך לדפדפנים ופועל בהם הרבה יותר מהר מאשר ג’אווה.

  בנוסף, ל- JavaScript יש גישה לכל ה- DOM. עבור רוב יישומי האינטרנט בצד הלקוח, JavaScript הוא האפשרות הטובה ביותר.

 • האם יש זמנים להשתמש ב- Java לצורך תכנות בצד הלקוח?

  אם אתה בונה אפליקציית לקוח שהיא נפרדת מדפדפן, ג’אווה היא אחת האפשרויות הטובות ביותר שקיימות, בגלל אופייה החוצה פלטפורמות..

 • האם יש חלופות טובות לג’אווה לתכנות אינטרנט בצד השרת?

  ניתן להשתמש במספר שפות ופלטפורמות פיתוח לתכנות בצד השרת. האפשרויות הפופולריות ביותר הן PHP ו- Ruby on Rails.

  יש המון אפשרויות אחרות, כולל Node.js, JavaScript בצד השרת. בגלל ההיסטוריה שלה עם מחשוב שולחני ומכשירים, המתחרה הישיר ביותר עשוי להיות פלטפורמת NET.

 • כיצד Java משווה למסגרת .NET?

  Java היא קוד פתוח ותומכת בהרחבה. אתה יכול להריץ יישומי Java כמעט בכל ארכיטקטורה, מה שמקל על העברתם ואירוח זול.

  פלטפורמת Java יכולה להריץ מספר שפות שימושיות שאינן עובדות או ננטשו על ידי פלטפורמת NET, כגון רובי ופייתון..

  קהילת המפתחים של ג’אווה גדולה אף יותר, מה שעשוי להקל על מציאת הכישרון בעתיד.

  היכן .NET מצטיינת היא בשילוב שלה עם הכלים והשירותים של מיקרוסופט. כך שאם אתה צריך להשתמש בכמה כלים אחרים מהם, סביר להניח שיהיה לך קל יותר לעבוד עם .NET.

 • כיצד משווה ג’אווה את Ruby on Rails?

  מספר מבחני benchmarking עצמאיים הראו כי ליישומי Java יש ביצועים טובים יותר מאפליקציות Ruby on Rails – הם פשוט פועלים מהר יותר. המהירות האיטית אינה מפתיעה מכיוון שיש לפרש את רובי.

  עם זאת, מהירות זמן הריצה אינה הכל. יישומי מסילות הם בדרך כלל מהירים יותר לפיתוח.

 • כיצד משווה ג’אווה בצד הלקוח לפלאש?

  לשתי הטכנולוגיות יכולות דומות, אך ג’אווה נתמכת בהרבה על פני פלטפורמות. זה גם קוד פתוח.

  עם זאת, שניהם דורשים תוספים לדפדפן ובסופו של דבר יהיו מיותרים בגלל תוספות ל- HTML5.

 • כיצד ג’אווה בצד הלקוח משתווה ל- Silverlight?

  אלא אם כן אתה זקוק לכלי ספציפי כלשהו הזמין ב- Silverlight בלבד, ג’אווה תהיה אפשרות טובה יותר מכיוון שהיא זמינה כמעט בכל המערכות..

  עם זאת, ל- Silverlight ישנם כמה תכונות ייחודיות באמת (כמו Zoom Zoom), כך שתצטרך להשתמש בה, תלוי מה הדרישות שלך.

 • מה זה JSP?

  JSP הוא קיצור של דפי שרת Java, יישום מוקדם של טכנולוגיית Java לתוכן אינטרנט דינמי.

  ניתן להטמיע חלקים קטנים של קוד Java במסמכי HTML והתוצאות של הפעלת קוד זה הועברו לשרת האינטרנט בזמן ההפעלה. זה דומה מאוד ל- PHP.

 • כיצד JSP משווה ל- PHP?

  אם ברצונך להכניס חתיכות קטנות של קוד בצד השרת למסמכי HTML, השתמש ב- PHP. שמור ג’אווה למצב שאתה רוצה להשתמש במסגרת המלאה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map