אירוח HIPAA הטוב ביותר: מי הטוב ביותר לאתר שלך? [עודכן: 2020]

השווה אירוח תואם HIPAA

HIPAA (חוק הניידות וחבות האחריות לביטוח בריאות) הוא חוק בארה”ב המסדיר את הטיפול בסודיות הרפואיות וחיסיוןן. חברות ואנשים העוסקים ברישומים רפואיים צריכים להקפיד על תקנות אלה כדי להימנע מקנסות גדולים.


אם העסק שלך מטפל ברישומים רפואיים אלקטרוניים, חפש מארח התואם HIPAA ובעל יכולת התאוששות מאסון. כל היבט בטיפול במארח בנתונים, חייב לעמוד בתקנות.

להלן המלצות המומחים שלנו למארחים תואמי HIPAA:

 1. רשת נוזלית
  – ביצועים גבוהים, אבטחה מתקדמת, תמיכה מומחה 24/7
 2. דרכי ענן
 3. הוסטק

כיצד בחרנו את המלצות האירוח שלנו?

קבענו מארחים עבור תשתיות מובילות בתעשייה, אבטחה, גיבויים ואחסון משני. אחר כך סקרנו את תוכניות ההתאוששות מאסון ואת תוכניות האבטחה הגופנית שלהם.

ייחלנו מארחים עם האיכות הגבוהה ביותר של תמיכת לקוחות 24/7. ואז התייחסנו למאגר המידע הגדול ביותר של ביקורות משתמשים.

אירוח HIPAA – מה שאתה צריך לדעת

בשלהי שנות התשעים חוקק הקונגרס האמריקני חוק בשם HIPAA, שנועד להגן על רישומי הבריאות האישיים. תקנות הקשורות לחוק מחייבות את האחסון של רשומות הבריאות, מי יכול לצפות בהן וכיצד ניתן לפרסם אותן.

לאחר יישום החוק, מרבית רשומות הבריאות היו מבוססות על נייר. עם ההתקדמות ביכולת הטכנולוגיה ויכולת האחסון, רשומות הבריאות נשמרות במדיה דיגיטלית באופן מקוון וגם לא מקוון. גם אם אינך ספק שירותי בריאות ומתמודד עם אפליקציות הכרוכות ברישומים רפואיים, עליך להשתמש בהליכים התואמים ל- HIPAA לשמירה על נתוני המטופלים. כתוצאה מכך, אם אתה מתכוון לתכנן אתר או אפליקציה הכוללים נתוני בריאות, עליך לשקול פתרונות אירוח מבוססי HIPAA. בואו נסקור מקרוב את הפתרונות האלה שיעזרו להקל על תאימות HIPAA בהרבה.

הסיבות לאירוח מבוסס HIPAA

בין אם אתה ספק בריאות ובין אם אתה עוסק ברישומים רפואיים עליך לעמוד בדרישות HIPAA להגנה על נתוני המטופלים. ככל שרישומי מטופלים רבים יותר הופכים לדיגיטציה והופכים לזמינים ברשת, הם פגיעים יותר ויותר להתקפות.

סיבה אחת לשקול אירוח מבוסס HIPAA היא להקל על התאימות באתרים או ביישומים ניידים. התקנות הנוגעות לניהול רשומות אלקטרוניות יכולות להיות מורכבות וקשות ליישום. כשאתה בוחר ספק אירוח מבוסס HIPAA, אתה מפנה זמן יקר ומעביר את נטל הציות למארח שלך. במקום לבזבז זמן ב- HIPAA, הצוות שלך יכול למקד את הזמן והמשאבים שלו בפיתוח אתר או אפליקציה מעולים.

השימוש במארח מבוסס HIPAA עוזר גם להפחית או למנוע את האחריות. אם האתר או האפליקציה שלך לא מצויים בתקנות, החברה שלך חייבת לקנסות ממשלתיים ובסיכון לתביעות משפטיות. המחלקה לשירותי בריאות ושירות אנושי (HHS) מתחילה בהליכי אכיפה כאשר היא מקבלת תלונה ועוברת תהליך בדיקה וחקירה. לבסוף, התיק יכנס להליך פתרון בו החברה או בית החולים יצטוו לשלם קנסות. באחד המקרים, HHS קנס את בית החולים בניו יורק ובפרסביטריאן בסכום של יותר משלושה מיליון דולר מכיוון שמנועי חיפוש קיבלו גישה לנתוני מטופלים אלקטרוניים כתוצאה מתצורה שגויה של השרת..

אם אתה מתמודד עם נתוני מטופלים, שימוש במארח מבוסס HIPAA יסייע להפוך את הלקוחות שלך, ספקי שירותי הבריאות, לבטוחים יותר בשימוש בשירות שלך וכתוצאה מכך מכירות רבות יותר. זה גם יעזור לבנות את המותג של הלקוח שלך ואת האמון בקרב הלקוחות שלהם.

תכונות של HIPAA Hosting

תוכניות HIPAA אינן שונות בהרבה מתוכניות אירוח אחרות אך כוללות תכונות נוספות כגון הצפנת נתונים, חומות אש, שירותי אירוח מנוהלים, מערכות גילוי פריצות ושימוש בכלי אבטחה מיוחדים. עדיין תקבל את התכונות הסטנדרטיות של תכניות אירוח הזמינות בכל רחבי האינטרנט.

כמו כן, ממש כמו כל תוכנית אירוח אחרת, תוכניות אירוח HIPAA כוללות ממשקי משתמש דומים לניהול אתרים כמו cPanel או Plesk. תוכניות סטנדרטיות לאירוח HIPAA הזמינות כוללות תוכניות מבוססות ענן, VPS ואירוח שרתים ייעודי.

אולם בשונה מתוכניות אירוח אחרות, חברת אירוח אתרים העומדת בתקן HIPAA, תיבדק באופן עצמאי ובאופן קבוע..

ארגונים רבים עוברים מעבר לעמידה ב- HIPAA והם מאושרים כ- SOC 1, SOC 2 ותומכי SSAE, כמו גם מבוקרים על תאימות HITECH.

מה שכן, מארח ה- HIPAA שלך חייב להיות מאוד מגיב. אמנם ספקי אירוח רבים מציעים תמיכה 24/7 בכל ימות השנה, אך זה לא מספיק.

ספק האירוח של HIPAA שבחרת אמור היה להבטיח זמני תגובה. עליהם לדווח על כל תקריות אבטחה כולל הפרות נתונים וניסיונות פריצה באופן מתוזמן.

מאפייני אבטחה

חברת אירוח HIPAA צריכה להיות בעלת תכונות אבטחה הכוללות היבטים מרובים הכוללים הגבלת גישה פיזית לשרתי הנתונים. זה כולל מעקב אחר המיקום הפיזי בפועל ורק מתן גישה לאנשי מורשה.

לבסוף, ספק האירוח צריך לעשות שימוש בחומות אש, במערכות גילוי ומניעה של פריצות, ולהיות אנשי צוות שמבינים ב- HIPAA.

לכל הפחות, ספק האירוח שלך ב- HIPAA צריך להיות מוסמך HIPAA. עם זאת, כדאי מאוד שתשקול חברת אירוח שעוברת מעבר לזה עם תאימות ואישורים בתחומים מרובים, כולל HITECH, SSAE ו- SOC 1 ו- SOC 2.

מדובר על חבות; קבלת אירוח HIPAA מספקת ביטוח מסוים. זה לא אומר שאתה עדיין לא צריך לנקוט בזהירות רבה עם נתוני המטופלים. אולם קיום אירוח HIPAA מפחית את הסיכון שלך.

אירוח HIPAA אינו זול

מכיוון שתאימות HIPAA דורשת דרישות אבטחה נוספות ומעקב, תוכניות אלה נוטות להיות יקרות יותר בהשוואה לתוכנית אירוח רגילה.

המחירים משתנים בהתאם לסוג התוכנית אך תוכלו לשלם בקלות כמה מאות דולרים בחודש עבור תוכנית. עם זאת, שווה את ההוצאה בהתחשב בקנסות והתחייבויות פוטנציאליות בגין אי ציות, במקרים מסוימים בהיקף של מיליוני דולרים בגין הפרת נתוני המטופלים..

כאשר אתה זקוק לאירוח HIPAA, עליך לשקול חברות עם תשתיות וצוותים מיוחדים כדי לדאוג לציות של HIPAA. חלק מחברות אלה כוללות נוזל ווב
ושירותי רשת אמזון
. אך בדוק את כל המארחים המופיעים בראש עמוד זה.

קופון אירוח אתרים

מחפש את המארח הנכון של HIPAA?
האינטרנט הנוזלי ביצע ביצועים טובים במיוחד בבדיקות הטכניות האחרונות שלנו. והם מספקים תמיכה מצוינת ב- HIPAA. נכון לעכשיו, הקוראים שלנו יכולים לקבל תמחור מיוחד עבור תוכניות אינטרנט נוזליות באמצעות קישור הנחה מיוחד זה
.

שאלות נפוצות בנושא HIPAA

 • מה זה HIPAA?

  HIPAA או חוק הניידות וחבות האחריות של ביטוח הבריאות הוא חוק שהוקמה על ידי ממשלת ארה”ב כדי להגן על רישומי בריאות פרטניים מפני נפילה לידיים הלא נכונות.

  התקנות הקשורות ל- HIPAA מחליטות בסופו של דבר כיצד מאוחסנים רשומות בריאות, למי יש גישה וכיצד ניתן להפיץ אותם.

 • האם HIPAA חל על רשומות אלקטרוניות?

  אף כי HIPAA נוצר כאשר רשומות נייר היו הנורמה, המעשה עדיין חל על רשומות אלקטרוניות. זה כולל שירותי אירוח, שירותי אחסון ואפילו יישומי מחשב או טלפון נייד.

 • כיצד נאכפות תקנות HIPAA?

  תקנות HIPAA נאכפות באמצעות שירותי בריאות ואנוש אשר מתחילות באכיפה ובחקירה יסודית ברגע שהמחלקה מקבלת תלונה.

 • כיצד אוכל לדעת אם אני זקוק לאירוח HIPAA?

  מכיוון שמדובר בעניין משפטי, הקפידו להתייעץ עם גורם משפטי לקבלת מידע נוסף.

  עם זאת, אם אתה מפתח אפליקציה רפואית בכל פלטפורמה הגישה לנתוני חולים באינטרנט או שאתה זקוק לאחסון נתוני חולים בשרתים הנגישים מהאינטרנט, אתה זקוק לאירוח מבוסס HIPAA.

 • מהן ההשלכות של אי עמידה בתקנות?

  חברות שאינן עומדות בתקנות HIPAA אינן חייבות רק קנסות מהממשלה, הן יכולות להיות כפופות גם לתביעות משפטיות. באחד המקרים בית חולים קנס במיליוני דולרים כתוצאה מהפרת נתוני המטופלים.

  לכן, לצרכי האירוח שלכם, חשוב מאוד לבחור מארח HIPAA נחשב במיוחד עבור יישומים העוסקים בנתוני מטופלים..

 • מהם יתרונות מסוימים בשימוש במארח מבוסס HIPAA?

  שימוש במארח HIPAA יחסוך לך לא רק זמן, אלא גם כסף מבחינת יישום פיתרון התואם את HIPAA ונקיטת צעדים לשמירה על נתוני המטופלים.

  השימוש במארח HIPAA מאפשר למיקור חוץ של משימות אלה ולמקד את מאמציכם בפיתוח יישומים במקום בתאימות. זה גם מקטין את הסיכון המשפטי שלך ועוזר לך לבנות אמון עם לקוחות בקהילה הרפואית.

 • האם אירוח מבוסס HIPAA יקר?

  מכיוון שמארחי רשת המתמחים ב- HIPAA נדרשים לנקוט צעדים נוספים בשמירה על נתונים, עמידה בתקנות ובביקורות, התוכניות שמספקים מארחים אלה נוטות להיות יקרות יותר מתוכניות אירוח רגילות..

  באופן כללי, תוכניות יכולות לעלות מאות דולרים בחודש. עם זאת, שווה את העלות במיוחד בהתחשב בהתחייבויות משפטיות כאשר הפרות של נתוני המטופלים.

 • אילו סוגי אישורים צריכים להיות מחברת אירוח מבוססת HIPAA?

  מכיוון ש- HIPAA רק מכסה את היסודות במונחים של הגנה על נתונים, חברות אירוח רבות עוברות מעבר להיותן מוסמכות HIPAA.

  אישורים אחרים שמארח עשוי לכלול כוללים SOC 1, SOC 2, SSAE ו- HITECH. ככל שעובר הזמן, יתכן ותוסיפו אישורים חדשים יותר כתוצאה מהתפתחויות בענף האבטחה.

 • כיצד אוכל לדעת אם המארח שלי באמת תואם HIPAA?

  מרבית חברות האירוח אינן יכולות רק לומר כי הן תואמות HIPAA מכיוון שהן יחולו בחבות משפטית עצומה. עם זאת, עליך לחפש מארח המשתמש במרכזי נתונים תואמי HIPAA.

  למעשה, על פי מייק קליין, מרכז הנתונים של חברת האירוח או החברה עצמה צריכים להיות מסוגלים לספק דו”ח HROC או HIPAA על ציות אליך על הסף או במסגרת NDA (הסכם אי-גילוי).

 • אילו תכונות נוספות יש לחברת אירוח מבוססת HIPAA?

  לחברות אירוח מבוסס HIPAA יש את כל התכונות שיש לתכני אירוח סטנדרטיים בתוספת תכונות אבטחה נוספות.

  תכונות אלה כוללות איתור חדירות, מניעת חדירות, חומות אש, הצפנת נתונים ואירוח מנוהל וכן שימוש בכלי אבטחה מיוחדים..

 • איזה סוג תמיכה עלי לקבל מחברת אירוח HIPAA?

  ספק האירוח שלך ב- HIPAA לא אמור רק להציע תמיכה 24/7.

  הם היו צריכים להבטיח זמני תגובה ולספק דרכי תמיכה מרובות, כולל טלפון, צ’אט חי, כרטיסי תמיכה ודוא”ל. על המארח לדווח מייד על כל אירועי האבטחה.

  בין אם המארח שלך מספק מידע זה ובין אם לא, שקול לשוחח עם אנשי החברה על אפשרויות תמיכה לפני שאתה רוכש תוכנית אירוח.

 • מהן התכונות שיש לאייש של מארח HIPAA?

  כשמחפשים חברת אירוח HIPAA, עליכם להסתכל ברצינות על העובדים העובדים בה.

  גלה אם החברה מבצעת בדיקות רקע על עובדים, סוגי בדיקות רקע והאם ישנם עובדים שממש מבינים ועבדו עם HIPAA או לא..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map