אירוח CDN: אנו חושפים את שלושת הספקים המובילים בשנת 2020

השווה אירוח CDN

רשת למסירת תוכן (CDN) היא קבוצה של מרכזי נתונים המחוברים זה לזה ברחבי העולם. CDNs מאיצים את זמני טעינת האתרים על ידי הצגת אתרים ממרכזי נתונים הקרובים למשתמש הקצה.


לא כל המארחים מציעים CDN. חפש מארחים הכוללים CDN בתוכניותיהם ומציעים הגדרה קלה דרך לוח הבקרה. אחרת, ייתכן שתגלה שהגדרת CDN בעצמך יכולה להיות קשה.

להלן אפשרויות הבחירה של המומחים שלנו עבור חמשת מארחי ה- CDN המובילים:

 1. SiteGround
  – CDN בחינם, שרתים מהירים, תמיכת לקוחות מעולה
 2. Bluehost
 3. A2 אירוח
 4. מנוע WP
 5. HostPapa

כיצד בחרנו את המארחים הטובים ביותר עבור CDN?

קבענו מאות מארחי אתרים המציעים שילוב CDN קל עם התוכניות שלהם. בדקנו את כל קלות השימוש, מהירויות תגובת שרתים, אמצעי אבטחה ואיכות תמיכת לקוחות.

לאחר מכן ניתחנו אלפי ביקורות אמיתיות של משתמשים מהמאגר שלנו כדי להגיע לבחירות הסופיות שלנו.

אירוח CDN

תמונה מוצגת של אירוח CDN

מה זה אירוח CDN?

האתר העשיר בתקשורת יכול ליהנות מ- רשת למסירת תוכן (CDN), המעתיק את התוכן שלך ומייעל את המסירה עבור המהירות הטובה ביותר, השימושיות והביצועים האפשריים ביותר.

CDN הוא רשת שרתים בכל רחבי העולם אשר מוגדרים במטמון של עותק מטמון באתר שלך ואז מסירים עותק זה למבקרים באתר שלך לצורך טעינה מהירה יותר..

הבעיה: אתרי טעינה איטית

אתרים עם הרבה תוכן משתנה ו תקשורת כבדה עליהם יכול לקחת זמן רב לטעון. זו בעיה מכיוון שאינך רוצה לאבד מבקרים יקרי ערך לדף אינטרנט בעל טעינה איטית.

הפתרון: CDNs יכולים לשפר את טעינת העמודים

אז מה הפיתרון לזה? פרט לפיצול הביצועים של אירוח אתרים שלך על ידי מעבר לרמת אירוח גבוהה יותר, אתה יכול להשתמש ברשת אספקת תוכן (CDN) כדי לשפר את מהירות טעינת העמודים באתר שלך..

טיפים לאירוח אתרים

זקוק לאירוח מהיר באמת?
לא בטוחים מאיפה להתחיל? קוראינו יכולים כעת לחסוך 67% באירוח של SiteGround, שמגיע עם ה- CDN של Cloudflare. השתמש בקישור הנחה זה
.

סוגי תוכן במטמון ב- CDN

CDN בדרך כלל מטמון תוכן סטטי. תוכן סטטי הוא כל דבר שמתוקן באתרי האינטרנט שלך כמו כותרות, תוכן ראשי, סרטונים ותמונות.

תוכן דינמי, או תוכן המשתנה ללא הרף, יכול לטעון הרבה יותר מהר כתוצאה מכך.

מערכות CDN מסוימות גם מטמונות את התוכן הדינמי של אתר האינטרנט שלך.

כיצד עובד CDN

כיצד עובד CDN?

על קצה המזלג, רשת מסירת תוכן (CDN) מעתיקה את כל תוכן האתר שלך – טקסט, תמונות, קבצי וידאו וכו ‘- ומסירה אותו למבקרים באתר שלך בשמך בצורה יעילה יותר.

מהם שרתי קצה?

CDN משכפל את תוכן האינטרנט שלך ומאחסן אותו על גבי שרתים רבים בנקודות נוכחות (POPs) ברשת אינטרנט. שרתים אלה נקראים “שרתי קצה.”

איך הם עובדים?

כאשר מישהו מבקר באתר שלך, ה- CDN שלך ישלח אליו את התוכן שלך משרת הקצה שיספק משלוח מיטבי. לעתים קרובות השרת האופטימלי הוא זה שנמצא הקרוב ביותר מבחינה גאוגרפית למשתמש, מכיוון שככל שהשרת קרוב יותר, כך הנתונים יגיעו אליו מהר יותר. אבל זה לא תמיד המקרה; אם השרת הקרוב ביותר כבר נמצא בקיבולת, CDN יבחר בשרת אחר שיש לו הזמינות הגבוהה ביותר.

הבנת אירוח CDN

הבנת פונקציות CDN

כדי להבין מה בדיוק קורה עם CDN, אתה זקוק להבנה כללית של אופן העברת דפי האינטרנט כשאתה לוחץ על קישור או מזין כתובת URL באופן מקוון.

בקשות DNS

כאשר מישהו לוחץ על קישור לפתיחת דף אינטרנט, דפדפן האינטרנט שלו מגיש בקשה לשרת. זה נקרא בקשת DNS. הדפדפן מספק את שם הדומיין לשרת ה- DNS. לאחר מכן, שרת ה- DNS יחפש את שם הדומיין ברשומותיו כדי למצוא את כתובת ה- IP התואמת, הרבה כמו לחפש מספר בספר טלפון.

לאחר מכן, הדפדפן יקבל את כתובת ה- IP של השרת בו האתר מאוחסן. הדפדפן מחבר את מחשב המשתמש לשרת כך שהוא יכול לקבל גישה לאתר אותו ביקשו.

בקשות DNS ב- CDN

כאשר מתבצעת בקשת DNS לשם תחום ב- CDN, שרת ה- DNS מחפש את השרת הגיאוגרפי הקרוב ביותר לכתובת ה- IP של המשתמש ואז מספק את כתובת ה- IP של שרת הקצה הקרוב ביותר. לכן הדפדפן יקבל תוכן אתר משרת הקצה במקום משרת המקור בו האתר מתארח.

יתרונות אירוח CDN

היתרונות של שימוש ב- CDN

כאשר CDN קיים, כל מבקר באתר האינטרנט שלך מקבל את התוכן מהשרת האופטימלי ברשת, במקום משרת בודד שעשוי להיות ממוקם רחוק או עמוס מדי..

מערכת זו מספקת מספר יתרונות לכל אתר, אך במיוחד עבור אתרים עשירים בתקשורת:

 • ביצועי אתר משופרים: השימוש בשרת האופטימלי להעברת תוכן האינטרנט שלך משפר את ביצועי האתר ואת השימושיות שלו למשתמשים שעושים דברים כמו הזרמת וידאו.
 • טעינה מהירה יותר באתר זמנים: זה חשוב לכל האתרים, אך במיוחד לאתרים דינמיים כמו וורדפרס, דרופל וג’ומלה.
 • הפחתה ואיחור מופחתים: שימוש ב- CDN מונע ממשתמשי האתר שלך לחכות לתוכן, כגון תמונות וסרטונים, לטעינה. חציצה וחביון, במיוחד באמצעות וידאו ומסחר אלקטרוני, ממוזערים או מבוטלים.
 • קפיצות התנועה מופחתות: זה מצמצם או מבטל את ההשפעות של קוצים בתעבורה על חווית המשתמש באתר שלך.
 • הפחתה בהשבתה: מארחי CDN יכולים לשמור על אתרים מקוונים על ידי מסירת דפים במטמון במקרה של השבתה.
 • נוסף אבטחה: הכפילה וההפצה של נתונים מספקים לך רמת אבטחה נוספת: אם אסון טבע מוציא קבוצת שרתים באזור אחד, הנתונים שלך עדיין יהיו זמינים מהשרתים באזורים אחרים.
 • ניתוח משופר: מעקב אחר השימוש בשרתי קצה ב- CDN יכול גם לספק ניתוחים יקרי ערך על פעילות מבקרים שיכולים להביא לחוויית משתמש טובה יותר..

יתרונות נוספים של שימוש ב- CDN

אפילו ללא כל היתרונות שלעיל, שימוש ב- CDN יכול להיות שווה את זה רק בשביל הגברת מהירות לבד. צמצום זמני הטעינה באתר האינטרנט שלך, אפילו בכמה שניות בלבד, יכול להוריד את קצב הכניסה שלך, לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך ולהגדיל את ההמרות.

יתרונות אלה חשובים במיוחד גם לאתרי מסחר אלקטרוני. אם הלקוח שלך צריך לחכות יותר מדי, הוא עשוי לנווט הלאה מבלי לבצע רכישה.

האם אתה זקוק ל- CDN??

בלוגרים בודדים ועסקים קטנים עם לבנים וטיט ללא סחר אלקטרוני עשויים שלא לראות שום תועלת מ- CDN.

אתרים המספקים תוכן מדיה עשיר וכאלה עם מסחר אלקטרוני עשויים להקטין את זמני הטעינה ולהגדיל את שיעורי ההמרות על ידי שימוש ב- CDN. עליך לשקול להשתמש ב- CDN אם:

 1. האתר שלך תלוי בהצגת הרבה תמונות.
 2. אתה מציע וידאו או שמע סטרימינג.
 3. אתה מנהל אתר מניב הכנסות בו ההכנסה מושפעת מהמהירות וזמן הפעילות, כגון מסחר אלקטרוני אתר.
 4. אתה מנהל אתר מסחר אלקטרוני שחווה תקופות שיא תנועה, כמו יום שישי השחור.
 5. אתה צריך זמני טעינה מהירים יותר עבור אתר האינטרנט שלך מכל סיבה שהיא.

תוכניות אירוח CDN

תוכניות אירוח CDN

עם הגדלת הפופולריות של CDNs, מארחים רבים מציעים CDNs הכלולים בתוכניות האירוח שלהם על מנת להישאר תחרותיים. תכניות אירוח רבות של CDN מבוססות על ענן ומשתמשות בשרתים וירטואליים, שמתאימות היטב לאתרים שיש להם דוקרני תנועה והרבה מדיה מכיוון שבדרך כלל, משאבי אירוח בענן ניתנים להרחבה באופן מיידי..

רכישת CDN עצמאי

תוכל גם לרכוש שירות CDN בנפרד אם הוא לא מגיע לתוכנית האירוח שבחרת. מותגים רבים של CDNs זמינים, חלקם קוד פתוח, ואחרים בעלי רישיון מסחרי. הם גם משתנים בתכונות. לדוגמה, חלק מ- CDNs מאפשרים רק תוכן סטטי בעוד שאחרים כוללים גם תוכן דינמי. ככאלה, העלות משתנה באופן נרחב.

שירותי CDN ציבוריים

CDN ציבורי הוא בחינם לחלוטין ומשמש לרוב מפתחי אתרים המארחים פרויקטים של קוד פתוח. חלק מספקי CDN ציבוריים כוללים jsDelivr, cdnjs, ו מיקרוסופט אייאקס CDN.

אירוח CDN ייעודי

שירותי CDN ייעודיים

ככל הנראה תקבל גישה ל- CDN דרך ספק המארח שלך. אבל אם לא, באפשרותך במקום זאת להשתמש בספק CDN ייעודי לשירות זה. יש הרבה אפשרויות בחוץ. השווינו שלוש אפשרויות פופולריות:

אמזון CloudFrontCloudFlare CDNאקמאי
הכי טוב בשבילמשמש על ידי מפתחים.משמש על ידי אנשים ועסקים קטנים ובינוניים. זה כלול לרוב בתכניות אירוח.משמש באתרי האינטרנט הגדולים ביותר. ספק ה- CDN הפופולרי ביותר.
כיסוי

יש את הכיסוי הקטן ביותר מבין שלושת הספקים הללו. הם מפעילים 69 מיקומי שרת ברחבי העולם.

ל- CloudFlare 118 מרכזי נתונים בכל רחבי העולם.לאקמאי יש את ההפצה הגדולה ביותר של שרתי CDN בעולם, עם שרתים ביותר מ -120 מדינות.
תוכניות

לאמזון CloudFront אפשרויות תמחור זולות יותר עבור אנשים פרטיים. אמזון משתמשת במערכת של תשלום כפי שאתה הולך, המאפשרת לך לשלם רק עבור מה שאתה משתמש. באמזון יש גם שכבת שימוש בחינם שתוכלו להשתמש בה במשך שנה.

לחברה תוכניות חודשיות לתמחור שטוח עבור לקוחותיה עם אפשרויות ליחידים, עסקים קטנים ועסקים. אתרים אישיים יכולים להשתמש ברמת החינם שלהם כדי להשיג CDN ללא עלות.

המחיר של CDN עם ​​Akamai אינו מוצג באתר שלהם. במקום זאת, על הלקוחות ליצור איתם קשר כדי לפתח חוזה לצרכי החברה הספציפית שלהם. שירותיהם מיועדים לחברות גדולות בהרבה, לא לפרטים או לעסקים קטנים.

תוכן נתמך

ה- CDN שלהם תומך במטמון של תוכן דינמי, ולא רק בתוכן סטטי. בנוסף תהיה לך גישה לדוחות סטטיסטיים במטמון.

Cloudflare כולל הגנת DDoS, ניתוח אתרים, והם מעניקים לך תמיכה 24/7 על התוכנית היקרה ביותר בתשלום שלהם. הפעלת CloudNare CDN היא קלה.

מטמון תוכן דינמי כמו גם תוכן סטטי. כולל אבטחה מתקדמת, תמיכה 24/7, כמו גם תכונות למשלוח והורדה דיגיטלית.

שירותי CDN מובנים

תוכניות אירוח אתרים יכללו בדרך כלל את פרח ענן CDN. אך חלקם ישתמשו ב- SiteLock TrueSpeed במקום זאת CDN. ל- TrueSpeed ​​יש גם נוכחות עולמית גדולה והיא יכולה אפילו לשמור במטמון תוכן דינמי כמו גם תוכן סטטי.

אחד הדברים הטובים ביותר ב- TrueSpeed ​​הוא שתוכלו לטהר את המטמון באופן ידני מאתר האינטרנט שלכם. זה ממש שימושי אם אתה מעדכן את האתר שלך ואתה רוצה שתוכן האתר שלך יתעדכן באופן מיידי בכל רחבי העולם.

כיצד להפעיל CDN מספק שירותי אירוח אתרים שלך

אם CDN כלול בתוכנית אירוח האינטרנט שלך, לרוב תצטרך לעשות זאת אפשר זאת בעצמך. אתה יכול לעשות זאת די בקלות מלוח הבקרה בחשבון האירוח שלך. למרות שהפריסה של לוח הבקרה תהיה שונה מחברה לחברה, התהליך צריך להיות דומה:התחבר חשבון אירוח האינטרנט שלך באתר של ספק האירוח שלך.

נווט לכרטיסייה או קטע בלוח הבקרה שלך בו יישום CDN שלך עשוי להיות. ייתכן שתמצא את זה תחת כלים לשיפור אתרים, שירותים, תכונות, אופטימיזציה לאתר או אירוח.

בחר ספק ה- CDN שמגיע עם האירוח שלך, שהוא ככל הנראה Cloudflare.

לחץ על אפשר להפעלת ה- CDN שלך.

כעת מטמון תוכן האתר שלך במטמון ברשת של שרתים גלובליים.

נקודות לזכור

יש כמה נקודות שכדאי לזכור בעת רכישת אירוח CDN:

 • CDN פותר את הבעיה של חביון: משך הזמן שנדרש לטעינת דף אינטרנט.
 • CDN יפחית את רוחב פס שימוש.
 • CDN לא תמיד יעזור עם בעיות זמן טעינה. לדוגמה, אם משתמשי האתר שלך ברובם מקומיים ואתה מארח את האתר שלך בשרת מקומי.
 • ה ביצועים של CDN ישתנו מאוד. הביצועים משתנים עם כמות התעבורה ב- CDN, הפסקות שרת והיקף הכיסוי של ה- CDN.
 • CDN בלבד אינו הדרך היעילה ביותר להגדיל את זמן הטעינה של אתר האינטרנט שלך. כדאי גם לעסוק אופטימיזציה מקדימה כדי לעזור לאתרי האינטרנט שלך לטעון ביעילות רבה יותר.
 • שלך שירות אירוח משחק גם תפקיד גדול במהירות הטעינה של תוכן האתר שלך.
 • CDNs גם עוזרים לביצועים של טעינת העמודים באתרים ניידים, אך לא במידה רבה שהם עושים עבורם אתרי שולחן עבודה.

3 מארחי CDN הראשיים

3 שירותי האירוח המובילים שלי ב- CDN

אם אתם מתכננים להקים אתר כבד בכלי תקשורת ואתם רוצים לנצל CDN, זה יכול להיות מעט מאיים לנסות לצמצם את רשימת המארחים הפוטנציאליים שלכם.. הנה שלושת המארחים שהייתי ממליץ עליהם אתה מסתכל על.

SiteGround

אירוח CDN של Siteground SiteGround
אירוח CDN

כל אחת מהתכניות של SiteGround כוללת CDN בחינם מ- Cloudflare. חברה זו מספקת באופן עקבי אירוח ללא רבב לכל סוגי האתרים. אם אתה אוהב תמיכת לקוחות, אתה תהיה יותר מרוצה מהצוות 24/7 של SiteGround.

האירוח שלהם כולל חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, תעודות SSL בחינם וגיבוי יומי בחינם לשמירה על קבצי האתר שלך. תמיד זוכה באירוח אתרים זול ואיכותי, אנו ממליצים על SiteGround עבור מארח ה- CDN שלך.

A2 אירוח

אירוח A2 אירוח CDN A2 אירוח
אירוח CDN

אירוח A2 הוא מנצח נוסף בכל הנוגע למחיר. התוכניות שלהם כוללות גם CDN של Cloudflare. כל מה שנדרש כדי לאפשר את ה- CDN שלך עם A2 הוא לחיצה אחת על כפתור ה- Cloudflare בלוח הבקרה שלך. אנו אוהבים של- A2 יש שרתי טורבו אופציונליים כדי לשפר את מהירויות האתר 20 פעמים.

כמו SiteGround, התוכניות שלהם כוללות תעודות SSL בחינם וזמן פעולה של 99.9% מובטח.

LiquidWeb

אירוח LiquidWeb CDN רשת נוזלית
אירוח CDN

לאירוח עוצמתי עם CDN כלול, עיין בנוזל אינטרנט. אין להם באמת אפשרויות כאלה מציאותי עבור יחידים או עסקים קטנים. במקום זאת, סביבת האירוח שלהם מושלמת לפרויקטים קריטיים למשימה ולחברות גדולות יותר. הם נותנים לך זמן פעולה של 100% עם VPS בענן ושרתים ייעודיים. הם הצליחו לארח באופן מלא גם עם גישה לשורש.

LiquidWeb היא הבחירה הטובה ביותר לכוח מלא ושליטה אם יש לך כסף בשביל זה.

קופון אירוח אתרים

מחפש אירוח מהיר בוער?
בדקנו את המהירות של A2 Hosting והתוצאות היו מרשימות. אתה יכול לחסוך כרגע חסוך 50% בתוכניות אירוח A2 באמצעות קישור ההנחות המיוחד שלנו.

תכונות אחרות ב- CDN

 • CloudFlare

שאלות נפוצות של CDN

 • בשביל מה CDN עומד?

  CDN הוא ראשי תיבות העומד לרשת אספקת תוכן.

 • מה זה CDN?

  CDN היא רשת שרתי מבוזרת הפועלת יחד, אם כי שוכנת במרכזי נתונים שונים ברחבי האינטרנט.

 • לאיזו מטרה משרתים CDN?

  CDNs מצטיינים בהגשת תוכן למשתמשים באינטרנט ברחבי העולם, ובו בזמן משחררים משאבים מהחברות והארגונים שהנתונים שלהם מוגשים..

 • כיצד פועל CDN?

  מכיוון שהשרתים הכוללים CDN ממוקמים ברחבי האינטרנט, הם מציעים מספר יתרונות על פני הגדרת שרת מסורתית.

  היתרון הגדול ביותר הוא משלוח תוכן מותאם.

  כאשר משתמש מבקר באתר, או מנסה להוריד תוכן, ה- CDN קובע את מיקום המשתמש ומגיש את התוכן משרת שקרוב למשתמש הוא גיאוגרפי..

  זמן נסיעה מהיר יותר מקטין את ההשהיה ואת הפיגור הפוטנציאלי, שכן ניתן להגיש את התוכן בדרך ישירה יותר. ככל שאתר פופולרי יותר וקהל גלובלי יותר, כך הביצועים שמציעה CDN גדול יותר.

  יתרון נוסף ל- CDN הוא ההגנה שהיא מציעה מפני התקפות מניעת שירות (DoS) או התקפות מניעת שירות (DDoS)..

  התקפת DDoS מתבצעת על ידי מספר מחשבים ואילו התקפה של DoS מתבצעת על ידי אחד. עם זאת, בשני המקרים המטרה היא להציף את היעד בבקשות תקשורת וחיבור כך שלא תוכל להגיב.

  מכיוון ש- CDN מפיץ תנועה על גבי רשת שלמה, זהו מטרה הרבה יותר קשה להציף מאשר שרת או אשכול שרתים יחיד..

 • האם משתמש הקצה יודע שהם מוגשים על ידי CDN?

  התהליך כולו צריך להיות שקוף יחסית למשתמש.

  הדרך היחידה שאפשר לדעת שהם מנותבים דרך CDN היא אם ה- CDN מוגדר להשתמש בכתובת אתר שונה מזו שהתבקשה או לחצו עליה.

  מלבד זאת, הסימן היחיד הוא המהירות המשופרת של הגישה לקבצים, במיוחד המדיה.

 • אילו סוגים של שירותי CDN זמינים?

  ישנם מספר דגמי CDN שונים המשתמשים בהם CDNs שרתים ייעודיים, P2P-peer-to-peer או מערכות היברידיות ו- CDNs פרטיים..

  כשמו כן הוא, שרת ייעודי CDN הוא אחד שהמטרה הבלעדית של השרתים היא לפעול כ- CDN.

  הגדרה זו היא מודל השרת / הלקוח המסורתי, בו התוכן מאוחסן בשרתים הייעודיים ומוגש עד ללקוחות מבקשים. זהו סוג התצורה הסטנדרטי הנפוץ ביותר בקרב חברות המציעות שירותי CDN.

  לעומת זאת, גישה P2P או היברידית משלבת את ה- CDN מבוסס השרת המסורתי עם אלמנטים של רשת P2P.

  לראשונה על ידי Napster, P2P היא שיטה מבוזרת לאחסון וקבצים לגישה. במודל P2P, אין אחסון מרכזי ולקוחות, או עמיתים, מסוגלים לגשת ישירות לקבצים מעמיתים אחרים..

  ל- CD של P2P יש את היתרון המובהק של להיות חזק יותר ככל שמספר המשתמשים גדל, בניגוד למודל המסורתי בו יותר משתמשים גורמים לביקוש רב יותר ומחייבים אשכול שרתים הולך וגובר כדי לשמור על קשר..

  עם PNP CDN, כל משתמש חדש אינו רק לקוח, אלא גם שרת אחר שיכול לעזור להפיץ את עומס בקשות הנתונים, כמו גם לשפר את הכיסוי הגיאוגרפי של הרשת כולה..

  בגלל היתרון הזה, חברות רבות מתחילות לשלב רכיבי P2P עם ה- CDN המסורתי שלהן, ויוצרות גישה היברידית המציעה את הטוב שבשני העולמות. CDNs פרטיים הם אפשרות ברת קיימא לעסקים שאינם מרוצים מאופציות מסחריות.

  בזכות העלות הנמוכה יחסית של ציוד ושירותי אירוח, ניתן להקים שרתים במיקומים מרוחקים שיכולים לשמש כ- CDN פרטי כדי לעזור בהפצת תוכן הארגון..

 • אילו חברות וסוגי חברות מציעות שירותי CDN?

  מספר וסוג החברות המציעות שירותי CDN מגוונים כמעט כמו החברות המשתמשים בשירותים כאלה.

  ישנן מספר חברות המציעות לפחות שירותי CDN בחינם, כמו CloudFlair ו- BootstrapCDN.

  חברות אחרות עדיין מוכרות שירותי CDN באופן מסחרי, המתמחות בשירותי CDN או מקבצות אותם כחלק מקבוצה גדולה יותר של שירותים המוצעים. מיקרוסופט היא דוגמא לקטגוריה זו, המציעה שירותי CDN למשתמשים בפלטפורמת הענן שלה Azure.

  אמזון מציעה גם שירותי CDN כחלק משירותי האינטרנט שלהם. Akamai Technologies, MaxCDN, MetaCDN ו- CDNetworks הן דוגמאות לחברות המתמחות בתחום..

 • האם אתה זקוק לשירותי CDN?

  אם החברה או הארגון שלך מנהלים עסקים מקוונים ברחבי העולם, יש להם אתר עם תנועה גבוהה או משרת מדיה עתירת רוחב פס, שירות CDN עשוי להיות אפשרות טובה.

 • מדוע סוג CDN אתה צריך ללכת איתו?

  עבור הרוב המוחלט של הארגונים, אחת האפשרויות החינמיות או המסחריות תהיה בחירה טובה, במיוחד כאשר בוחנים את הביצועים ואת בעיות האבטחה הכרוכות בהקמה נכונה של CDN.

  בהתחשב במספר השירותים והמגוון שיש בשוק, בטוח שיהיה כזה שמתאים כמעט לכל תקציב.

  חברות אירוח רבות מצרפות שירותי CDN עם ​​תוכניות האירוח שלהן, לרוב תמורת כמה דולרים בלבד בחודש. במקרים מסוימים, עבור חברות שיש להן את המשאבים והמומחיות להקים ולנהל כראוי, CDN פרטי יכול להיות הבחירה הטובה ביותר..

  במיוחד עבור ארגונים הזקוקים לקנה מידה, היכולת לשלוט ולנהל את ה- CDN שלהם עשויה לגרום לחיסכון משמעותי על פני אפשרות מסחרית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map