אירוח הדרופל הטוב ביותר: מי הכי טוב לאתר שלך? [עודכן: 2020]

Contents

השווה בין אירוח דרופל

דרופל היא אחת ממערכות ניהול התוכן המגוונות, המתקדמות והפופולריות ביותר (CMS). מארחים עם מומחיות בדרופל אינם נפוצים כמו אלה עם מומחיות וורדפרס.


בחר מארח שמציע את דרופל כהתקנה בלחיצה אחת ומספק סיוע בהעברה. חפש ספקים עם אירוח מהיר וניתן להרחבה, גיבויים יומיומיים ושירותי דרופל המותקנים מראש.

קרא בהמשך לקבלת פרטים על תוכניות האירוח הטובות ביותר עבור דרופל. אם אתה ממהר, הנה 5 הראשונים:

 1. SiteGround
  – העברת דרופל בחינם, דרוש המותקן מראש, שרתים מהירים, תמיכה במומחים
 2. Bluehost
  – לחץ על התקנה דרופל בלחיצה אחת ותמיכה מומחה 24/7
 3. A2 אירוח
  – אירוח דרופל מהיר עם כונני מצב מוצקים בחינם
 4. אירוח InMotion
  – אירוח דרופל VPS החל מ -4 GB זיכרון RAM
 5. HostPapa
  – אתרי דרופל ללא הגבלה ורישום תחום בחינם

איך בחרנו את המארחים הטובים ביותר עבור דרופל?

ערכנו את המארחים המובילים של לינוקס, בחרנו באלה עם מהירויות שרת מהירות, אבטחה איתנה, התקנות דרופל בלחיצה אחת וגיבויים יומיים. לאחר מכן הערכנו את המומחיות של דרופל של צוות התמיכה.

בחרנו את הבחירות הסופיות שלנו באמצעות אלפי ביקורות משתמשים ממסד הנתונים שלנו.

אירוח דרופל

מה דרופל?

דרופל הוא פלטפורמת ניהול תוכן בקוד פתוח שניתן להוריד ולהשתמש בהן ללא עלות. זה מורכב מקבוצת ליבה של קבצים שהם סטנדרטיים בכל ההתקנות, בתוספת תוספים ונושאים שנוספים להתאמה אישית של זה.

היתרונות של תוכנת Drupal מלבד תוכנת CMS דומה

מכיוון שוורדפרס וג’ומלה הם שני ה- CMS הפופולריים האחרים הקיימים, השוויתי ביניהם עם דרופל כדי לתת לך מושג טוב יותר על המומחיות של דרופל..

לימוד PHP PHP היא שפת תכנות פשוטה יחסית שניתן ללמוד על ידי כל אחד.

אבל לפני שנגיע להשוואה שלהם, הנה רשימה של כל המשותף להם:

 • קוד פתוח בחינם: כל יישומי ה- CMS הנזכרים הם קוד פתוח וחשוב יותר. מאחוריהם קהילות סולידיות מאחור, מערכות אלה מגובות במומחיות ותמיכה ברמה גבוהה.
 • שפת תכנות: דרופל, וורדפרס וג’ומלה כתובים כולם בשפת התכנות של PHP. כל השלושה, למעשה, מצוידים בממשק ידידותי למשתמש, הדורש מעט ידע בפועל לתכנות לשימוש.
 • פרויקטים מונעים קהילתיים: בשל אופיין בקוד הפתוח, כל שלושת הפרויקטים מונעים על ידי קהילת המפתחים החזקה שלהם. מפתחים אלה מתחזקים ומעדכנים את הפלטפורמה שלהם לצורך אינטרס הדדי.
 • תמיכה ב- MySQL: כל מערכות ה- CMS הפופולריות הללו תומכות ב- MySQL, מערכת ניהול בסיסי הנתונים הפופולרית מכולן. MySQL היא בעצם שפת תכנות שנוצרה לנתוני שאילתה.
 • תוספים ותוספים: בעוד שמוסכמות השמות שלהם שונות, כל שלושת ה- CMS משתמשים בתוספים או בתוספים. אלה משמשים כתוספות משלימות להשלמת התוכנה עם תכונות נוספות.
 • התקנות בלחיצה אחת: מונח פופולרי בקרב משווקים אלקטרוניים (כי זה מדהים). התקנות בלחיצה אחת הן מה שנקראות, משתמשים יכולים להתקין הרחבות או תוכנות מורכבות בלחיצה אחת. הם משמשים לחיסכון בזמן וגם באנרגיה.
 • מקורות תמיכה מרובים: התמיכה מתאימה לכל דרופל, וורדפרס וג’ומלה. ישנם מקורות רבים של עצות למומחים, כולל פורומים, צ’אטים חיים ואשכולות רשמיים.

דרופל והתחרות

דרופל, וורדפרס וג’ומלה – השוואה זו לצד זו

וורדפרסוורדפרס היא אלטרנטיבה איתנה למרות שדרופל נחשבת טובה יותר לפרויקטים גדולים יותר.

כעת אנו יודעים כמה מהדמיון בין השלושה, בואו נסתכל כיצד הם משווים זה לצד זה. מכיוון שדף זה מוקדש לדרופל, אנו נכסה אותו לעומק יותר לעומת יריביו.

ממשק משתמש

ממשק המשתמש של דרופל מסובך מעט מה שהופך אותו פחות אידיאלי למתחילים שלמים. הוספת תוכן לאתר שלך היא קלה, אך שינוי מראה האתר שלך אינו אינטואיטיבי.

מצד שני, ה- הכי קל מבין השלושה להשתמש בו, במיוחד למתחילים, הוא וורדפרס. לוח המחוונים של וורדפרס הוא אינטואיטיבי פשוט לניווט.

ג’ומלה קצת יותר מאיימת למתחילים עם לוח המחוונים העמוס שלהם מלא בתכונות עוצמתיות.

הרחבות

דרופל וורדפרס כוללים עשרות אלפי הרחבות. בדרופל הם נקראים מודולים ובוורדפרס הם נקראים תוספים. ב- Drupal, אלה צריכים להיות מותקנים ידנית באתר האינטרנט שלך מכיוון שהם לא מספקים את ה- התקנות בלחיצה אחת שוורדפרס עושה.

לג’ומלה יש גם סיומות אך לא רבות כמו וורדפרס או דרופל. יותר מורכב למשתמשים להוסיף אותם לאתר שלהם מכיוון שהם יצטרכו להתקין אותם באופן ידני.

מה הם יכולים לטפל?

דרופל הוא CMS החזק ביותר מתוך השלושה. אבל, כוח זה מגיע בעלות. משתמשים זקוקים להבנה של CSS, HTMP ו- PHP כדי לנצל את התכונות של התוכנה.

דרופל דורש רמה טובה של הבנה טכנית, ולמפתחים תהיה בקרת התאמה אישית מלאה עם גישה לשורש.

מצד שני, וורדפרס עובדת נהדר עבור בלוגים, אתרים קטנים עד בינוניים וחנויות מסחר אלקטרוני קטנות.

ג’ומלה יכולה לטפל באתרים גדולים יותר, כולל חנויות מסחר אלקטרוני מסובכות יותר או אתרי רשת חברתית.

מה דרופל יכול לעשות?

כעת, כאשר יש לך מושג טוב יותר לגבי דרופל בהשוואה לתוכנת CMS של חבריה, בואו ללמוד עוד על מה שהיא עושה בפועל.

ישנם עשרות דברים שכדאי ללמוד על דרופל מכיוון שמדובר בתוכנה מורכבת רב-תכליתית המיועדת ליצירה מקצועית.

שוק דרופישוק דרופל הוא דוגמה טובה לתכונה ייחודית שמציעה החברה.

כמו שאמרנו, דרופל מוזכר לעתים קרובות באותה נשימה כמו וורדפרס וג’ומלה. כולן מערכות ניהול תוכן (CMS) – הן מאפשרות לך לארגן טקסט, תמונות וסרטוני וידיאו באינטרנט.

שימוש בדרופל לגידול אתרים

עם זאת, כוחו של דרופל הוא במורכבות ובארכיטקטורה החזקה שלו. ישנן כמה סיבות לכך שדרופל נחשבת כאלטרנטיבה טובה יותר לפרויקטים גדולים יותר.

דרופל הוא הטוב ביותר עבור אתרים שצפויים לצמוח או לחוות נפח תנועה גבוה. יש לו מעקב חזק בקרב לקוחות המדיה, חנויות המסחר האלקטרוני הגדולות, האוניברסיטאות המובילות והמותגים הביתיים. דרופל מספקת גם את מסגרת לאתרי אינטרנט רבים ממשלתיים ובריטניה.

גמישות עבור תסריטים מרובים

זה ידוע גם כי הוא גמיש מאוד, כך שחברות יכולות להריץ בקלות מגוון מגוון של סקריפטים מהתקנת דרופל אחת. שלא כמו ג’ומלה !, דרופל אינה מיועדת לתמוך ביישומי אינטרנט, אם כי חלק מהמשתמשים כן מגדירים אותה למטרה זו.

ובעוד שוורדפרס הגיונית יותר כפלטפורמת בלוגים, היא לא מיועדת להתרחש כמו דרופל.

מודולי דרופל

מהם מודולי דרופל?

מודולי דרופלהתקנת מודולים מוסברת במלואה באתר.

אם אתה יודע משהו על וורדפרס, תדע שדבר אחד שאנשים אוהבים ב- CMS הוא הכמות העצומה שלהם ומגוון התוספים. לדרופל יש את זה גרסה משלה של תוספים, המכונים מודולים. אלה יעזרו לך ליצור את התכונות הספציפיות שאתה רוצה באתר שלך.

הורדה והתקנה של מודולי דרופל

דרופל, כמו וורדפרס, בנוי באמצעות PHP. מודול דרופל הוא פחות או יותר קובץ PHP שיניע את הפונקציונליות שלו באתר. התקנת מודולי דרופל אינה קלה כמו התקנת תוסף וורדפרס. להלן סקירה מהירה:

 1. מצא מודול דרופל לבחירתך.
 2. הקפד לבחור את הקובץ ‘.gz’.
 3. הורד את המודול למחשב המקומי שלך.
 4. נווט אל לוח המחוונים של דרופל.
 5. התקן את המודול ישירות מהמחשב שלך.

אתה יכול גם להשתמש במסוף הניהול של דרופל, דרוש, כדי להוריד ולהתקין הכל בממשק אחד.

לא התקנה בלחיצה אחת בדיוק

בטח, נשמע די קל. אתה לא צריך להיות אשף מחשבים כדי לעשות זאת. זה רק כמה צעדים יותר מהתקנות בלחיצה אחת שאנחנו נהנים מהם עם התוספים של WordPress. בכל מקרה, אם אתה רוצה פירוט מפורט של התקנת המודול, הנה אתה!

כיצד להתקין דרופל בחמישה שלבים פשוטים

אם ספק האירוח שלך לא מספק התקנה בלחיצה אחת של דרופל, תצטרך להתקין אותה בעצמך. כדי לעשות זאת, אתה פשוט צריך בצע כמה צעדים:

 1. הורד קובץ ההתקנה של דרופל.
 2. צור את מדריך הגדרות .php והקבצים להתקנה.
 3. צור בסיס נתונים להתקנת דרופל.
 4. להכין שרת האינטרנט, מוכן להתקנה.
 5. רוץ סקריפט ההתקנה של דרופל.

הורד וחלץ

ראשית, עליך להוריד את קובץ ההתקנה ישירות מדרופל. ברגע שעשית זאת, לחלץ את הקובץ להשיג את תוכנו. ישנן מספר דרכים בהן ניתן להוריד את דרופל.

Settings.php

כדי שדרופל יעבוד, אתה צריך לספק את המידע של היכן נמצא בסיס הנתונים שלך הולך להיות. לשם כך, עליך ליצור את קובץ settings.php כדי לאחסן מעט מידע חיוני זה.

קופון אירוח אתרים

מחפש את המארח הדרופל הנכון?
SiteGround מספק הגירה דרופל חופשית. דרוש מותקן מראש בתוכניות שלהם. והם דורגים מספר 1 על ידי הקוראים שלנו. כרגע אתה יכול לחסוך עד 67% בתכניות SiteGround. השתמש בקישור הנחה מיוחד זה
להשיג את העסקה.

יצירת מסד נתונים

יצירת מסד נתוניםDrupal מפרק באופן מלא את תהליך יצירת מסד הנתונים עבורך.

בעקבות קובץ settings.php, עליך צור את מסד הנתונים הריק שלך. ניתן ליצור את בסיס הנתונים שלך באמצעות MySQL, phpMyAdmin או אפילו באמצעות שורת הפקודה. הכי טוב לשאול את המארח שלך בנושא זה, תלוי באפשרויות שלך.

שרת אינטרנט

כדי להפעיל את ההתקנה בהצלחה ולהיות מוכנים, עליך להגדיר שרת אינטרנט. לאחר סיום זה, אתה מוכן להריץ את סקריפט ההתקנה.

סקריפט התקנה

יופי, הגעת עד כה. הפעלת סקריפט ההתקנה הוא החלק הפשוט ביותר. נראה כמו מתקין קונבנציונאלי, זה די פשוט עם קומץ אפשרויות לבחירתך בעת ההתקנה.

תמיכה להתקנה

כדי למצוא הוראות מפורטות יותר להתקנת דרופל ידנית, קרא את מדריך ההתקנה שלהן. מכיוון שהיא קוד פתוח, קיימת קהילה דרופל גדולה העומדת לרשות התוכנה. קהילה זו היא המקום בו אנשים נפגשים ומשתפים פעולה בפרויקטים חדשים.

כאן משתמשי דרופל יכולים למצוא עזרה, לשוחח בצ’אט עם אחרים ולהשתתף בפורומים. למצוא תמיכה מקצועית של חברות העומדות לרשות השירותים כמו אירוח והדרכה היא גם אפשרות.

צמיחה והיסטוריה של דרופל

קוד המקור של דרופל נכתב במקור כאפליקציית פורום אינטרנט. מייסדה Dries Buytaert, הוא בוגר תואר שלישי במדעי המחשב.

Buytaert מנהלת כעת חברה בשם Acquia המתמחה בתמיכה בדרופל ומעסיקה 300 עובדים. זה היה אקווה שסייע במעבר אתר Whitehouse.gov לפלטפורמת הדרופל.

דרופל משיגה פופולריות עולמית

מההתחלה הצנועה, דרופל Core עכשיו (נכון לדצמבר 2019) מונה 1.4 מיליון משתמשים (נתונים סטטיסטיים של דרופל). זה בבעלות עמותת דרופל, שהיא ארגון ללא מטרות רווח המוקדש לקידום דרופל.

ברשת המודרנית, דרופל בנוי לתמוך בתוכן. זה מאפשר לחברות להוסיף לאינדקס ולהציג סוגי תוכן מותאמים אישית במספר בלתי מוגבל של דרכים, כך שאתה לא מוגבל לפורמטים רגילים של בלוגים או מסחר אלקטרוני. זו הסיבה שעסקים רבים מאמצים את דרופל על פני האלטרנטיבות.

דרישות דרופל

דרישות אירוח אתרים בדרופל

דרופל מיועד להתקנה על גבי ה- ערמת LAMP – לינוקס, אפאצ’י, MySQL ו- PHP.

הגרסה האחרונה היא דרופל 8, שיצא בשנת 2019. רוב חברות אירוח אתרים מציעות אירוח ערימת LAMP. ניתן להתקין אותו גם ב- נגינקס או IIS של מיקרוסופט (Windows).

דרופל 8 דרופל 8 שוחרר לאחרונה, קרא על כך ביתר פירוט.

דרישות התקנת ליבה

התקנת הליבה תופסת 15 MB שטח. זכור: תזדקק לשטח דיסק רב יותר לנושאים, מודולים ותכנים. דרופל ממליצה על שטח של 60 מגהבייט לאתרים מורכבים יותר.

תצטרך לעשות זאת בדוק שמסד הנתונים שלך נמצא באותה מחשב שבו קבצי האתר שלך. זו אינה דרישה ככזו, אך היא משנה את ההבדל הגדול בשימוש במשאבים. אם בסיס הנתונים שלך נמצא במקום אחר, ייתכן שתגלה שהמארח שלך מתנגד לדרופל בלי שמירה מטמון מתוחכמת במקום.

דרישות מערכת דרופל 8

להלן מספר דרישות מערכת מעמיקות יותר עבור דרופל 8, אם כי לפני שתקבל החלטה על תוכנית אירוח דרופל, אנו ממליצים לך לבדוק תחילה את האתר הרשמי של דרופל..

 • דפדפנים נתמכים: Chrome, Safari, Firefox, Microsoft Edge, Opera
  • נייד: ספארי iOS, Firefox ESR, סייר, כרום (אנדרואיד ו- iOS), דפדפן UC, אופרה מיני, אינטרנט של סמסונג
 • שרתי מסדי נתונים מומלצים: MySQL, MariaDB, Percona, PostgreSQL, SQLite
 • שרתי אינטרנט מומלצים: Apache, Nginx, Microsoft IIS
 • דרישות PHP: גרסה 7.2 ומעלה.

מה לחפש ב- Drupal Hosting

אם אתה מתכוון להשתמש בדרופל כדי ליצור אתר, תעשה זאת צריך אירוח בשביל זה. חברות האירוח הפופולריות ביותר יתמכו בפלטפורמה.

למען האמת, סביר להניח שהם יתנו לך התקנות פשוטות בלחיצה אחת מתוך לוח הבקרה שלך.

החל מאירוח אתרים זול

אם אתה פשוט מוצא את דרכך בדרופל ולומד את CMS, אתה יכול להיות מהסס לשלם עבור אירוח. למרות שאתה יכול למצוא אירוח בחינם, חברות שמציעות שירותים בחינם אלה אינן מהימנות בדרך כלל.

אנחנו ממליצים לבחור תכנית אירוח אתרים זולה באמת במקום זאת בזמן שאתה לומד את דרכך בדרופל. ניתן להשתמש ב- Drupal עם מספר רב של סוגים של מסדי נתונים. כולל MySQL ו- MariaDB. אם אתה זקוק לתמיכה ב- MS SQL, תצטרך לעשות זאת התקן מודולים נוספים.

אירוח בשרתים משותפים, עננים או ייעודיים

אתה יכול לארח את דרופל ב שרתים משותפים, שרתי ענן ואפילו שרתים ייעודיים. כל עוד יש לשרת תמיכה ב- PHP, יהיה לך טוב ללכת. רק וודא שתכנית האירוח שבחרת מעניקה לך לפחות 10 מגהבייט של שטח דיסק. זה עשוי להגביל אותך מכמה מתוכניות האירוח המשותפות הזולות ביותר בכמה חברות אירוח אתרים.

אם תבחר ללכת בדרך המארחת בענן, תיהנה מהירויות אירוח מהבהבות.

פתרונות אירוח בענן מהירים יותר מאירוח משותף מכיוון שהוא מאפשר לך להשתמש במשאבים של שרתים מרובים. זאת לעומת שנתקעים עם המשאבים של שרת יחיד שאתה משתף עם לקוחות אירוח אחרים.

המלצה לאתרים גדולים יותר

אתרי דרופל גדולים יותר עשויים להזדקק לבחור VPS או אירוח שרתים ייעודי כדי לקבל את הכוח הדרוש להם. אירוח אתרים משותף באמת מתאים רק לאנשים פרטיים ועסקים קטנים.

מרבית מארחי האינטרנט מקלים על העברת האתר שלך לתוכנית חזקה יותר כשמדובר עולה על התשתית המשותפת הזו.

סיכונים דרופליים להיזהר

מדי פעם כל התוכנות עם בסיס מותקן גדול נפרצות. הבולט ביותר, באוקטובר 2014, בקנה מידה גדול גרזן SQL הזרקה הפכו עשרות אלפי אתרי דרופל לחסרי ביטחון.

ההאקינג ניצל את הפגיעות בקוד דרופל 7, ומשמעות הדבר שהאקרים יכולים ליצור דלת אחורית שלא ניתן היה לאתר אותה או לתקן אותה.

היו מאז פריצות אחרות. אז אתה צריך להגן על עצמך. אם היית קורבן לפריצה של דרופל, עליך לבצע את הצעדים הבאים כדי להתנקות ולהתחיל לרענן:

 1. גבה את האתר שלך, כולל כל הקבצים והמאגרים שלך (הורד אותו באופן אידיאלי)
 2. זהה את הפריצה (יתכן שתזדקק לעזרה מומחית לצורך זה, או פשוט השתמש ב- Google כדי לגלות כיצד)
 3. היפטר מהמסתנן הזדוני (שוב, קבל עזרה טכנית או עשה את המחקר שלך)
 4. הבטח את הרשאות המשתמש שלך
 5. שנה את כל שמות המשתמש והסיסמאות הניהוליים, כולל חשבונות הדואר האלקטרוני שאליהם הם מקושרים
 6. הגדר חומת אש, כמו גם כל הגנה נוספת שתמצא לך מועילה

דרופל בעד ונגד

יתרונות וחסרונות דרופל – מה לאהוב או לשנוא?

מכיוון שדרופל היא אחת מהבחירות הפופולריות יותר כ- CMS בקוד פתוח, עדיין יש כמה חיובי ושלילי להדגיש. להלן סיכום נקודות המפתח.

מקצוענים

 • רוב מארחי האינטרנט מספקים את זה בתור חינם להתקין בלחיצה אחת.
 • מפתחים ניסו להפוך אותו לשימוש יותר ומשקיעים באופן פעיל בכדי לקבל משוב.
 • זה מאוד גמיש, במיוחד אם אתה יכול קוד.
 • זה נועד להיות מעוצב כך שיתאים למטרות שלך.
 • זה מתחלף היטב, אפילו עם כמויות גדולות מאוד של תוכן; דרופל 7 היה מקודד מחדש עם מהירות בראש.
 • הוא שימש לפיתוח כמה אתרים בעלי פרופילים מאוד גבוהים (סוני מוסיקה, eBay, הרווארד ואל ג’זירה).
 • משתמש תפקידים והרשאות הם מתוחכמים.
 • תוספים, המכונים מודולים, מרחיבים את פונקציונליות הליבה והופכים את דרופל למגוון יותר.

חסרונות

 • זה פחות פופולרי ממתחרותיו, כך שתקשה קצת יותר לקבל עזרה באינטרנט.
 • עקומת הלמידה די תלולה אם ברצונך לחרוג מהיסודות.
 • אתה תזדקק לכישורי PHP (או עוזרים שכירים) לכל דבר מורכב.
 • המודולים התוספים יכולים להיות מסובך וקשה ליישום.
 • שדרוגים גדולים יכולים להפוך את כל המודולים שלך לבלתי שמישים לחלוטין.
 • גרזן אחד גדול גרם לדאגות מסוימות.

מארחי הדרופל הטובים ביותר

שלושת מארחי הדרופל המובילים – הזוכים שלנו

יש המון מארחי דרופל הגונים, אבל הפעם, השלושה הבאים יצאו בראש.

להלן השוואה מהירה בין תוכניות הדרופל המשתלמות ביותר המוצעות להן:

מנחה
אתרים
רוחב הפס
אחסון SSD
מחיר התחלתי
SiteGround1ללא מטר10 ג’יגה-בייט3.95 $ לחודש
Bluehost1ללא מטר50 ג’יגה-בייט2.75 $ לחודש
A2 אירוח1ללא הגבלהללא הגבלה3.92 $ לחודש

שדרת האתר

שדרת האתר

SiteGround היא הבחירה העליונה שלנו עבור אירוח דרופל במחיר סביר. הם כוללים מתקין בלחיצה אחת ושיתוף משולב ב- Git לשיתוף פעולה במפתחים.

תיהנו גם מה- SuperCacher הדרופל שלהם. זה נועד למטב את המטמון של דרופל במטרה להגדיל את מהירויות האתר וזמן הטעינה. זה מגיע גם עם אישור SSL של Encrypt SSL בחינם ועם CDN Cloudflare בחינם

SiteGround מבטיח זמן uptime של לפחות 99.9% אך נשאר מעל 99.99% זמן עבודה במהלך 12 החודשים האחרונים.

BlueHost

Bluehost

Bluehostתוכנית האירוח המשותפת הזולה ביותר מספקת פי חמישה את שטח האחסון בכדי להכיל דרופל מאשר התוכנית הזולה ביותר של SiteGround בגובה 50 ג’יגה-בייט.

החברה אינה מתחייבת להבטיח זמן הפעלה, אך חווינו אמינות די עקבית עם האירוח שלהם ולא נקלעה לשבתה חמורה. במהלך 12 החודשים האחרונים הם גם החזיקו באדמה מעל 99.97%.

A2 אירוח

A2 אירוח

A2 אירוח תואם את שני הזוכים האחרונים שלנו באירוח דרופל בכל הנוגע למחיר. ההבדל הוא שתוכניות האירוח המשותפות שלהם יעניקו לך שטח אחסון ללא הגבלה של SSD.

תהיה לך גם אפשרות לארח את האתר שלך בשרתים של טורבו שהם מהירים יותר מכיוון שיש בהם פחות חשבונות לקוחות של A2.

כמו SiteGround, A2 מרגיע אותך עם אחריות לזמן פעולה של 99.9% עם ממוצע של 12 חודשים של 99.99%. לחברה VPS חזק יותר ואפשרויות אירוח ייעודיות כאשר ברצונך להרחיב את האתר שלך.

מדריכי דרופל מועילים

אם אתה כבר משתמש בדרופל או שוקל ברצינות לרכוש אירוח דרופל מאחד המארחים לעיל, הנה כמה מדריכים שימושיים.

 • שילוב דרופל CDN: מודול זה מאפשר לך להגדיר אינטגרציה קלה של רשתות למשלוח תוכן. זה שודרג לאחרונה בשנת 2020 והוא פונקציונלי לחלוטין.
 • כיצד להפעיל HTTPS: אם אתה תוהה כיצד תוכל לאפשר את אישורי ה- SSL שלך עם דרופל, אל תסתכל רחוק יותר.
 • שילוב דרופל cPanel: מודול זה מאפשר לך ליצור חשבונות FTP ודואר אלקטרוני מבלי שתצטרך להשתמש בנפרד בלוח המחוונים של cPanel. זה כולל חשבונות דואר אלקטרוני אוטומטיים, חשבונות FTP וסנכרוני הרשאות למשתמשים חדשים, כמו גם פונקציונליות של עדכון בכמויות גדולות.

עסקאות אירוח אתרים

מחפש הרבה מאוד על אירוח דרופל?
אירוח A2 בדרך כלל ציון בראש או בסמוך במבחני המהירות האחרונים שלנו. דרופל מגיעה להתקנה מראש על התוכניות שלהם. כרגע הקוראים שלנו יכולים לחסוך עד 50% בתכניות שלהם, המומלצות על ידי דרופל. השתמש בקישור הנחה מיוחד זה
להשיג את העסקה.

תכונות אחרות ב- CMS

 • ExpressionEngine
 • MemHT
 • פלונה
 • MS DotNetNuke
 • ג’ומלה
 • טיקי ויקי
 • אומברקו
 • בטון 5

דרופל שאלות נפוצות

 • מה דרופל?

  דרופל הוא מסגרת ניהול תוכן בקוד פתוח. הוא בנוי ב- PHP ומשמש לבניית מערכות ניהול תוכן מותאמות אישית (CMS). אנשים רבים מבלבלים את דרופל עם היותם CMS, בעוד שהיא למעשה מסגרת. עם זאת, דרופל אכן מתפקדת כמערכת לניהול תוכן לאחר פריסתה.

 • למה משמש דרופל?

  ניתן להשתמש בדרופל לבניית כמעט כל סוג של אתר כולל בלוגים, עסקים, פורטפוליו, מסחר אלקטרוני ורשתות חברתיות. יתר על כן, ניתן להשתמש בדרופל ליצירת יישומי אינטרנט מותאמים אישית, כגון כלי ניהול פרויקטים ותוכנות לניהול קשרי לקוחות.

 • קשה ללמוד דרופל?

  לדרופל יש עקומת למידה גבוהה יותר מאשר יישומי CMS אחרים. זה דורש ידע טכני, וניסיון בתכנות מקל על העבודה איתו. עם זאת, דרופל גמישה במיוחד וזה נובע מהמסגרת המודולרית שלה. אפילו הפצת הליבה של דרופל בנויה כסדרת מודולים, מה שהופך אותה לפיתוח להתפתחות גמישה.

 • מהם מודולי דרופל?

  מודולי דרופל הם תוכניות הרחבה המיועדות להוסיף לאתר דרופל לתכונות ספציפיות. מודולים עשויים להוסיף תכונות שונות המרחיבות את תפקודי הליבה שלה. מבחר גדול של מודולי דרופל זמין בחינם מאתר הפרויקטים של דרופל.

 • האם מתחילים יכולים להשתמש בדרופל?

  כשמדובר בבניית אתר או יישום אינטרנט, דרופל נחשבת לאפשרות הפחות ידידותית למתחילים מבין CMSs המובילים. אפילו מפתחי אינטרנט מנוסים יכולים לצפות להיתקל בעקומת למידה מאתגרת בעת הקמת דרופל לראשונה. עם זאת, ברגע שנבנה אתר דרופל לחלוטין, משתמשים לא טכניים יכולים ללמוד להוסיף ולעדכן תוכן ללא יותר מדי צרות.

 • לאילו סוגים של תוכן ניתן להשתמש בדרופל?

  ניתן להשתמש בדרופל להצגת כל תוכן שתרצה. יש לו מספר סוגי תוכן מובנים או זמינים בקלות למגוון רחב של יישומים. אלה כוללים פוסטים בבלוגים, דפי תוכן, מוצרים, אנשים, פרויקטים ומדיה. ניתן ליצור סוגי תוכן חדשים בקלות באמצעות ממשק הניהול, המסופקים על ידי מודולים, או להוסיף אותם באמצעות קוד.

 • ניתן להתאמה אישית של ערכות נושא של דרופל?

  לדרופל מערכת נושאים המאפשרת התאמה אישית מעמיקה של הצגת האתר. זה כולל שינוי המראה והפריסה של האתר שלך, אך גם לצורך אספקת תוכן בדרכים אחרות, כמו באמצעות ממשק API RESTful או עדכוני RSS.

 • מהן דרישות המערכת עבור דרופל 8?

  דרופל 8 דורש PHP 7.2 ומעלה. זה עובד עם מסדי נתונים MySQL 5.5.3 (ומעלה) ו- MariaDB 5.5.20 (ומעלה). יתר על כן, גרסאות 7 ו- 8 של דרופל מספקות תמיכה במאגרי נתונים אחרים כמו PostgreSQL. דרופל 8 יכול לרוץ על שרתי רשת Apache, Nginx או IIS.

 • האם דרופל זמין בהתקנה בלחיצה אחת?

  תכניות אירוח רבות מספקות התקנה בלחיצה אחת של ליבת הדרופל דרך לוח הבקרה. עם זאת, השימוש בהפצות דרופל שנבנו מראש – שיכולה להיות חוסך זמן אמת – בדרך כלל דורש התקנה ידנית. חלק מהמארחים מספקים תמיכה בהתקנה עבור קבוצה קטנה של מחוזות פופולריים.

 • מהן התפלגות דרופל?

  הפצות דרופל מספקות קבוצות מאורגנות של תכונות ליישומים ספציפיים. מפתחי דרופל יצרו מערכת זו של הפצות ארוזות, תוך שהם מקבלים את הרמז שלהם מתרבות לינוקס. אחת התכונות החזקות ביותר של דרופל היא פרויקט ההפצה שלה. לדוגמה, קיימות הפצות לחינוך, למינהל ללא כוונת רווח, כנסיות, סוכנויות ממשלתיות, מוזיקאים, פודקאסטים ומוציא לאור חדשות..

 • האם יש להפצות דרופל דרישות מערכת נוספות?

  לצד דרישות המערכת הסטנדרטיות של דרופל, ייתכן כי בחלק מההפצות דרופל יש דרישות אירוח נוספות וספציפיות. אם אתה מתכנן להשתמש בהפצה דרופל מיוחדת עם המארח שלך, הקפד לבדוק את דרישות האירוח הספציפיות וכי התכנית שלך כיסתה..

 • האם דרופל יעבוד על אירוח משותף?

  אם אתה רק רוצה ללמוד דרופל, אירוח משותף יעבוד מצוין. עם זאת, אם אתם מתכננים לארח אתר גדול, עמוס ומורכב, VPS או שרת ייעודי יהיו אפשרות טובה יותר. סביבות אירוח משותפות בדרך כלל מתאימות מבחינה טכנית להתקנה בסיסית, אך סוגים של אתרים גדולים ומורכבים שדרופל מהווה בחירה טובה עבורם בדרך כלל לא מצליחים לתכניות אירוח משותפות..

 • מהי מערכת לניהול תוכן (CMS)?

  CMS מייצג מערכת ניהול תוכן. CMS הוא יישום תוכנה המארגן אחסון תוכן, ארגון ומצגת על ידי כך שהוא מקל על ניהול תוכן רב ובקרה על אופן הצגת התוכן. ניתן להשתמש בו לעדכון, הסרה ובניהול כללי של תוכן.

 • האם דרופל הוא CMS או מסגרת?

  דרופל הוא מסגרת ניהול תוכן מאוד מודולרית עם מספיק כוח וגמישות כי חלק מהמפתחים מתייחסים אליה כאל מסגרת לפיתוח יישומי אינטרנט כמו CMS. מחוץ לקהילת הפיתוח מכונה דרופל בדרך כלל CMS.

 • כיצד CMS מנהלת תוכן אתר?

  CMS מנהל את התוכן באתר שלך: דפי אינטרנט, פוסטים בבלוגים, מוצרים, הערות מבקרים, פרויקטים וכן הלאה. לאחר מכן ניתן ליצור מספר מופעים פרטניים מכל סוג תוכן. יתר על כן, ה- CMS מאפשר לך להגדיר היכן כל פיסת תוכן אמורה להופיע באתר שלך, כיצד הוא אמור להראות כאשר הוא מבקר על ידי מבקר באתר, ואיך המשתמשים צריכים לתקשר עם התוכן..

 • כיצד CMS מנהל עיצוב אתרים?

  CMS משתמש במערכת מבוססת תבניות, המכונה נושא, כדי לשכפל אלמנטים עיצוביים בכל עמוד באופן אוטומטי. אם אתה חושב על אתר או בלוג טיפוסי, כל הדפים חולקים אלמנטים כמו כותרות, תפריטים, סרגל צדדי כותרת עליונה. כשאתה מוסיף פיסת תוכן חדשה, הוא מוצג עם אותו כותרת, תפריט, סרגל צד וכותרת תחתונה כמו כל עמוד אחר באתר שלך..

  אם ברצונך לשנות את המראה המלא של אתר האינטרנט שלך, תוכל לעשות זאת על ידי שינוי הנושא.

 • כיצד CMS מנהלת עדכוני אתר?

  CMS מספקים “backend” או ממשק ניהולי להוספה ועריכה של תוכן. משמעות הדבר היא שכל אחד יכול להשתמש ב- CMS כדי לעדכן את תוכן האתר. ברגע שמתבצע שינוי במאגר ה- CMS, הצגת התוכן הזה מתעדכנת מייד באתר הקדימה של האתר הפונה לקהל..

 • במה שונה דרופל מ- WordPress?

  שלא כמו וורדפרס, דרופל לא מעדיף סוג אחד של תוכן על פני סוג אחר. כל סוגי התוכן נמצאים על בסיס שווה. זה עושה את זה טוב במיוחד לבניית יישומים מורכבים למניפולציה של נתונים כמו כלים לניהול פרויקטים, מערכות CRM, חנויות מקוונות ורשתות מדיה חברתית. בינתיים, וורדפרס מתמקדת בתכנים מומחים כמו פוסטים בבלוגים.

  עם זאת, גם וורדפרס וגם דרופל תומכים במגוון רחב של סוגי תוכן והם אידיאליים לארכיטקטורות מורכבות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map