אירוח הכסף הטוב ביותר: מי הכי טוב לאתר שלך? [עודכן: 2020]

השווה את Silverlight Hosting

Microsoft Silverlight מאפשר לך ליצור יישומי אינטרנט אינטראקטיביים עשירים במדיה. עם זאת, מרבית הדפדפנים כבר לא תומכים ב- Silverlight ולא כל המארחים תומכים גם במסגרת הפיתוח.


אם יש לך כבר יישום Silverlight לארח, תצטרך לארח את Windows עם תמיכה ב- ASP. רוב תכניות האירוח – כולל VPS משותף ו- VPS – מפעילות את לינוקס, כך שתצטרך לבדוק אם אירוח מבוסס Windows. 

אנו נסקור מקרוב את המארחים הבאים, אך אם אתה ממהר להלן חמשת הבחירות המובילות שלנו לאירוח Silverlight:

 1. A2 אירוח
  – שרתים מהירים והתחייבות לזמן פעולה של 99.9%
 2. רשת נוזלית
 3. HostWinds
 4. WinHost
 5. MochaHost

כיצד בחרנו את המארחים הטובים ביותר עבור סילברלייט?

ניתחנו מאות מארחי אתרים ורשימנו את אלו שמספקים אירוח חלונות. בחרנו את התוכניות עם זמן עבודה חזק, תמיכה והקצאת משאבים הגונה.

מרשימה זו בחרנו במארחים עם דירוג הלקוחות הגבוה ביותר.

מה זה סילברלייט?

מסגרת היישומים של Silverlight של מיקרוסופט נועדה להקל על אספקת תוכן מולטימדיה וגם לסייע בקידוד ממשקי משתמש עשירים בתכונות (UI) ואלמנטים ענקיים אחרים של עיצוב אתרים ויישומים ניידים..

יישומי דפדפן אינטרנט עשירים

Silverlight הוא מסגרת פיתוח אפליקציות אינטרנט קדמיות של מיקרוסופט.

הוא משמש לבניית חוויות עשירות בתקשורת בתוך דפדפן אינטרנט. ניתן להשתמש בו גם לבניית יישומים לטלפון Windows.

דפדפני האינטרנט (והאינטרנט, באופן כללי) לא נועדו במקור להפעלת אפליקציות.

הם תוכננו, בשלב מוקדם, לצפייה ו (בצורה מוגבלת) לתמרון מסמכי טקסט.

כמובן, עברנו דרך ארוכה מאז הימים הראשונים של האינטרנט, וכעת אנו מצפים שנוכל לעשות כמעט כל דבר בדפדפן אינטרנט, החל מבדיקת הדוא”ל שלנו לצפייה בסרטונים וכלה במשחקים..

לרוע המזל, הטכנולוגיה העומדת בבסיס דפדפני האינטרנט עדיין מיועדת לגישה ממוקדת מסמכים, ולא לגישה ממוקדת יישומים..

היו מספר גישות לפתרון בעיה זו, כאשר SilverLight הוא הפיתרון שמציעה מיקרוסופט.

מיקרוסופט סילברלייט

Microsoft Silverlight הוא ניסיון להכניס את היכולות של יישום שולחן עבודה לדפדפן אינטרנט.

זה עובד כתוסף דפדפן, אשר מרחיב את יכולות הדפדפן כדי להציג תוכן עשיר במדיה אינטראקטיבית. אפליקציות Silverlight מועברות דרך האינטרנט כמו קבצי מדיה סטטיים, ומופעלות באמצעות תוסף הדפדפן.

אפליקציות לקוח Silverlight בדרך כלל מתקשרות עם אפליקציה בצד השרת שנוצרה ב- Silverlight או .NET.

מתפתח עם סילברלייט

יישומי Silverlight בנויים בצורה שונה מאוד מדפי אינטרנט אחרים ומרבית יישומי האינטרנט.

ממשק המשתמש הגרפי של היישום (GUI) מוגדר באמצעות Extensible Marking Language Markup Language (XAML), וניתן לכתוב את לוגיקה של בקרת היישום באחת מכמה שפות NET. (C #, VB.NET, J #, וכו ‘).

בנוסף, ניתן לטעון מסמך XML ל- DOM ולתמרן בצורה דמוית AJAX.

סילברלייט היא למעשה תת-קבוצה של מסגרת היישומים .NET, כך שכלי פיתוח שעובדים עבור .NET יעבדו עבור סילברייט, כולל Eclipse ו- Microsoft Visual Studio..

תכונות Silverlight

יישומי Silverlight בנויים בשפות תכנות מלאות, וכמעט כל קובץ ה- DLL ניתן להרכיב ליישום Silverlight המועבר באינטרנט.

כך שהאפשרויות לתכונות היישום אינן מוגבלות, באמת.

Silverlight מספק תמיכה מובנית קלה למספר תכונות שימושיות במיוחד ליישום עשיר, אינטראקטיבי מבוסס דפדפן..

 • סטרימינג חלק של IIS מספק תמיכה במדיה זורמת בחדות גבוהה.

 • PivotViewer היא מערכת כלים עוצמתית לעבודה עם מערכי נתונים גדולים, המספקת תכונות הדמיה ומניפולציה אינטראקטיבית.

 • SketchFlow, חלק מ- Blend for Visual Studio 2013, הוא כלי wireframing ו- storyboarding איטרטיבי לייצור טיפוס מהיר של אפליקציות לאפליקציות..

 • זום עמוק של Silverlight מספק זום עמוק, מהיר וניתן להרחבה עד אינסוף להפליא וחקירה חזותית.

 • Pixel Shader מספק מגוון רחב של תוספות מובנות, אפקטים חזותיים הניתנים להגדרה כגון צלליות וטשטוש. זה גם מאפשר לך לכתוב אפקטים משלך.

 • תמיכה במגוון רחב של פורמטים של אודיו ווידאו, כולל רכיבי codec של צד שלישי.

 • גרפיקה תלת מימדית

 • סקינינג וסטיילינג

פלטפורמות נתמכות

תוסף הדפדפן Silverlight נתמך במספר דפדפנים הזמינים ב- Mac OS X וב- Windows.

Chrome for Mac כבר לא תומך ב- Silverlight (אם כי Chrome במערכת Windows עושה זאת). התמיכה באופרה אינה רשמית עבור גרסה 1 של Silverlight ורשמית לגירסה 2+.

גרסאות שולחן העבודה הנוכחיות של Internet Explorer, Firefox ו- Safari תומכות בסילברלייט.

תמיכה ב- Silverlight ב- Linux ניתנה באמצעות פרויקט Moonlight, אך פרויקט זה הפסיק פיתוח פעיל ואינו נתמך עוד.

עיבוד לינוקס נוסף, Pipelight, זמין כעת. אפילו עם זה, יש לראות בתמיכה של Silverlight בלינוקס מאוד לא אמינה.

ניתן להשתמש ב- Silverlight לבניית אפליקציות סלולריות לטלפונים של Windows ולמכשירים ניידים של Windows.

עם זאת, Internet Explorer עבור Windows Phone אינו תומך ב- Silverlight.

Silverlight אינו זמין אף הוא לדפדפני פלטפורמות אנדרואיד או iOS.

חלופות למיקרוסופט סילברלייט

חשוב להבין כי סילברלייט אינה הדרך היחידה להכניס אפליקציות אינטראקטיביות עשירות מדיה לדפדפני האינטרנט.

קיימות אפשרויות פיתוח רבות רבות אחרות, עם דרגות שונות של תמיכה בדפדפנים.

 • Adobe Flash (נתמך היטב בדפדפני שולחן העבודה, אך לא ב- iOS)
 • ג’אווה (נתמכת היטב ברוב הסביבות, אך עדכונים ובעיות גירסאות נוטות לעצבן משתמשים)
 • HTML5, CSS4 ו- JS (נתמכים כמעט באופן אוניברסלי, אם כי התקנים לא התקשו רשמית)

מיקרוסופט סילברלייט אירוח

יש להפעיל יישומי Silverlight בצד השרת בשרת Windows, עם תמיכה ב- ASP (דפי Sever Active).

תוכניות אירוח אתרים משותפות והנחות ביותר (וגם תוכניות אירוח מנוהלות באיכות גבוהה יותר וגם VPS) מפעילות את לינוקס, ולא את Windows, כך שתצטרך לחפש ספציפית אירוח אתרים מבוסס Windows כדי להפעיל את יישום Silverlight שלך..

משאבים בצד הלקוח הם נכסים סטטיים וניתן לספק אותם מכל שרת, כולל רשת אספקת תוכן.

קופון אירוח אתרים

מחפש את המארח הנכון של סילברלייט?
אירוח A2 קלע את המיקום הראשון במבחני המהירות והביצועים האחרונים שלנו. תוכניות Windows שלהם תומכות ב- Silverlight ומגיעות עם פלסק ואחסון והעברה ללא הגבלה. כרגע אתה יכול לחסוך עד 50% על התוכניות האלה באמצעות קישור הנחה זה
.

שאלות נפוצות על סילברלייט

 • מהן כמה סיבות טובות להשתמש ב- Silverlight?

  אם אתה משתמש ב- Silverlight כאפליקציה בכדי לספק את תוכן המדיה העשיר שלך, זה די מדרגי. אתה יכול ליצור את המדיה שלך במגוון רחב של שפות תסריטים באמצעות מגוון רחב של כלי פיתוח. כמו כן, ישנם תוספים זמינים כמעט לכל דפדפן אינטרנט למחשב שולחני ומחשב נייד, מה שהופך אותו לתואם מאוד עבור רוב המשתמשים הפוטנציאליים שלך.

 • האם ישנן סיבות שלא להשתמש ב- Silverlight?

  הסיבה הגדולה ביותר לא להשתמש ב- Silverlight למסירת יישומי המולטימדיה שלכם היא הופעתה והשימוש הנרחב ב- HTML5. בגלל הקבלה כמעט אוניברסלית של HTML5 כאפליקציית מסירת מולטימדיה, תוכניות כמו Silverlight ומתחרותיה (תוכנות Adobe כמו Flash ו- Shockwave, Moonlight וכו ‘) נחשבות כיום למיושנות כשיטה למסירת מדיה..

 • מהן האלטרנטיבות לסילברלייט?

  החלופה הנפוצה ביותר ל- Silverlight היא Adobe Shockwave, השונה במקצת מ- Silverlight בכך שמטרתה לספק אנימציה ואינטראקטיביות לדפי אינטרנט. עם זאת, על שתי הפלטפורמות האפילו על ידי אימוץ תכנות HTML5, מה שהופך קבצי מדיה עשירים לתאימים 100% לפלטפורמות בשולחן העבודה, מכשירים ניידים כף יד וטאבלטים. אלטרנטיבות אחרות ל- Silverlight כוללות את נגן הרשת של יוניטי – אלטרנטיבה עבור מערכת ההפעלה Mac – ומונלייט – אלטרנטיבה מבוססת לינוקס מבוססת לינוקס. עם זאת, השימוש ב- HTML 5 הוא ככל הנראה ההימור הבטוח ביותר למשלוח בכל מערכות ההפעלה וככל שהרגלי צריכת האינטרנט משתנים לפלטפורמות סלולריות.

 • האם עלי לדעת לתכנת להשתמש ב- Silverlight?

  כן. אם אתה כותב אפליקציה שבנויה להיות מוגשת ב- Silverlight, תצטרך להיות שוטף בכל אחת משפות התכנות .NET. הידיעה על דבר או שניים על תכנות עם Javascript עשויה לא להזיק אף אם אתה באמת רוצה שהתוסף Silverlight יופעל גם בדפי האינטרנט הפונים לדפדפן. פיתוח אפליקציות עם Silverlight אינו מיועד למעצב או למפתח אתרים מתחילים.

 • האם עלי לדאוג להתקנה?

  הדאגות שלך לגבי התקנת Microsoft Silverlight תלויות לחלוטין באיזה שרת אתה מנסה לארח את התוכנה. כמובן שאם אתם מארחים את אתרכם או היישום שאליו ברצונכם להוסיף את Silverlight בשרת המפעיל מערכת הפעלה לינוקס, יהיו כמה בעיות תאימות עיקריות. האתגר הגדול ביותר איתו תתמודד כאן קשור לצורך להוסיף שתי סיומות קבצים חדשות כתוספים ידועים בשרת שלך. לשם כך, יש להוסיף סוגי MIME לסיומות קבצים אלה לשרת האינטרנט שלך. אם לא תעשה זאת – שרת Apache שלך ​​לא יזהה את תוכן Silverlight בצורה הנכונה. על פי תיעוד שסופק על ידי מיקרוסופט, סילברלייט תואמת לגירסאות Microsoft Server 2012 ו- 2008 וכן הייתה תואמת לשרת 2003, גם לפני סיום החיים הרשמי שלה בשנת 2015. שורה תחתונה: אם אתה משתמש בשרת מבוסס מיקרוסופט, יש לך הרבה פחות לדאוג מאשר אם אתה משתמש בשרת אחר לצורך האירוח שלך.

 • האם יש סיבה לא להשתמש באשף התקנה בלחיצה אחת?

  לא. בהנחה שאתה משתמש בשרת של מיקרוסופט ובדפדפן אינטרנט בשרת כדי לגשת ל- Silverlight, הוא עדיין זמין להורדה בחינם מאתר מיקרוסופט. עם הזמינות הרווחת והקבלה של HTML5 כתקן הגשת מדיה עשירה, סביר להניח שתצטרך להיות לך סיבה מכוונת מאוד להתקין את Silverlight כאפליקציית משלוח המדיה שלך. עם זאת, אם תחליט להשתמש בו, הורד אותו באותה הדרך בה היית מוריד אותו כנגן לדפדפן שלך. זה עשוי להפוך לשניים או שלושה קליקים במקום להתקנה בלחיצה אחת, אך לא אמורות להיות בעיות או סיבות לא להשתמש בו.

 • האם יש המלצות אירוח ספציפיות נוספות?

  אם אתה מתכוון להשתמש ב- Silverlight, מומלץ להשתמש בשרת Windows לאירוח שלך. לעתים קרובות זה יכול להוביל לעלויות גבוהות יותר מאשר ערימת Apache או “LAMP”. עם זאת, מעבר לסביבת אירוח של חלונות בוודאי יעיל את הבעיות העומדות בפניכם בניסיון להתקין אותה ולפרוס את Silverlight למסירת מדיה מאשר ללכת עם ערימת LAMP..

 • מה הפירוש של אירוח עצמי? אני לא צריך להפעיל שרת בעצמי, נכון?

  אתרים המתארחים בעצמם אינם מחייבים את עצמך בבעלות אישית על שרת וניהולו לארח את האתר שלך. במקום זאת, אירוח עצמי פירושו פשוט כי אירוח אינו מסופק ישירות על ידי צוות הפיתוח שיצר את Silverlight. על מנת להשתמש במערכת משלוח מולטימדיה המתארחת בעצמה כמו Silverlight, יהיה עליכם להתקשר עם ספק אירוח לפני שבונים את אתר האינטרנט שלכם.

 • האם אוכל לארח את תסריט המולטימדיה של Silverlight בתוכנית אירוח משותפת?

  כדי לענות על שאלה זו, כן אתה יכול. עם זאת, ספקי אירוח רבים נזהרים לספק גישה שורשית לשרת ללקוחות אירוח משותפים. על מנת לגרום ל- Silverlight לעבוד כראוי בסביבת אירוח משותפת, עליכם לוודא שתוספי הקבצים שהוזכרו לעיל תואמים לשרת שלכם. פנה אל ספק האירוח שלך כדי לקבוע אם אתה יכול לקבל את סוג הגישה לשרת שאתה צריך כדי לקבוע את התצורה הראויה של Silverlight לפני שתתחייב להתחייב שמגביל את פונקציונליות האתר שלך. אם אינך יכול לגשת לקבצי השורש של השרת שלך, האלטרנטיבה היא שתשתמש ב- Silverlight Streaming, שירות אירוח בחינם המופעל על ידי מיקרוסופט המאפשר לך להגיש תוכן של עד 10 ג’יגה-בתים..

 • האם אני זקוק לאירוח מנוהל בכדי להשתמש ב- Silverlight כתסריט המולטימדיה שלי?

  התשובה לשאלה זו תלויה בתשובתך לשאלה “כמה אחריות אתה מוכן לקבל על תחזוקת אתר האינטרנט שלך?” ככל שהאתר שלך יהיה מורכב יותר באמצעות ווידג’טים, תוספים, בלוגים מרובים ושינויי נושא, כך הצורך שלך יהיה לאירוח אתרים מנוהל באופן מקצועי. אירוח משותף לרוב מגיע עם כמה שירותים מנוהלים כלולים. אם יש לך פיתרון אירוח ייעודי, עם זאת, ככל הנראה, שירותים מנוהלים נדרשים כחלק מההסכם שלך. כדי להיות הוגנים כלפי סילברלייט, זה המצב בכל תסריט מולטימדיה שמתארח בעצמו – ולא רק סילברלייט.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map