PhotonVPS בשנת 2020: מה אומרות ביקורות לקוח של PhotonVPS?

מבוא ל- PhotonVPS

PhotonVPS היא חברת אירוח אתרים מבוססת ארה”ב, הממוקמת בלוס אנג’לס, קליפורניה. הם החלו להציע שירותי אירוח משותפים בשנת 2002, והחלו להתמחות בפתרונות VPS ייעודיים בשנת 2009. בשנת 2014 הם הפכו לחברת Fortune 1000 מוכרת ונחשבו לאחת החברות הצומחות במהירות באמריקה..


שירותים והתמחות

PhotonVPS מתמחה בשרתים פרטיים וירטואליים ברמה עסקית (VPS). יש להם מספר רמות של שירותי VPS זמינים, תלוי אם אתה צריך לארח אתר פשוט או פיתרון עסקי מורכב יותר.

אירוח אתרים יחיד

אם אתה’רק אם הם מחפשים לארח אתר, יש להם 2 תוכניות מבוססות ענן, שתיהן כוללות מעבד CPU ייעודי ו- RAM. מכיוון שמדובר בתוכניות VPS ולא אירוח משותף, אתה לא’אני לא צריך לדאוג למישהו אחר’האתר המשתמש בכל משאבי השרת שלך או מדביק את המערכת שלך בתוכנה זדונית. זה אומר גם לך’אני אשיג כתובת IP ייעודית, שבין היתר מאפשרת להוסיף תעודת SSL, כך שתוכל לארח חנות מקוונת.

תוכניות מבוססות לינוקס כוללות הפחתה DDoS בחינם, כדי לשמור על האתר שלך פועל במקרה של התקפת מניעת שירות, ומעל 200 סקריפטים לאינטרנט לתוכניות פופולריות כמו וורדפרס, ג’ומלה, וכמה סקריפטים של מסחר אלקטרוני, כולל CubeCart ו- PHP נקודת המכירה.

שתי התוכניות כוללות מסדי נתונים ללא הגבלה של MySQL, חשבונות FTP וחשבונות דואר אלקטרוני. התוכנית הארגונית מספקת שטח דיסק רוחב פס נוסף, יכולת לארח דומיינים ללא הגבלה, SSH, SecureFTP ורמה גבוהה יותר של הפחתת DDoS.

תוכניות ענן של VPS

אם אתה צריך לארח יותר מסתם אתר, PhotonVPS מספק גם אירוח VPS עבור לינוקס או חלונות. לא משנה אם אתה זקוק למערכת חלונות או לינוקס, אתה יכול לבחור מתוך 6 תצורות שרת שכל אחת מהן כוללת התקנה מיידית, אחסון SSD, ניטור שרתים פרואקטיבי, הפחתת DDoS וקישוריות אינטרנט לפחות 100 מגהביט לשנייה..

משתמשי Windows יכולים לבחור מבין Windows Server 2003, 2008 או 2012. משתמשי לינוקס יכולים לבחור את CentOS, Ubuntu, Debian ו- Fedora. התוכניות משתנות בהתאם לכמות ה- RAM, ליבות מעבד, קצב העברה ויכולת האחסון. התוכניות הגבוהות ביותר מוסיפות גם חיבור אינטרנט 1Gbit.

cPanel או Plesk זמינים בכל תוכניות הבסיס פרט לתוכניות הבסיס, אם כי הן יכולות לעלות במיוחד בתכניות מסוימות. זה’שווה לשלם את התוספת, מכיוון שברכישת לוח בקרה אתה מקבל גם אירוח מנוהל במלואו. תמורת תשלום נוסף, תוכלו להוסיף גם שירות גיבוי רציף והגנת DDoS נוספת.

שרתים ייעודיים

הם מציעים גם שרתים ייעודיים תחת שם החברה, Psychz Networks. קיימות 10 תצורות שרת זמינות, בהתאם לדרישות המעבד, ה- RAM, האחסון ורוחב הפס שלך. כל השרתים כוללים מעבד אינטל, גישה שורשית, הבחירה שלך במגוון מערכות הפעלה לינוקס או חלונות, קיבולת אינטרנט של 100+ ג’יגה-סיביות.

אם אתה זקוק לפיתרון מנוהל, הם מציעים שלוש חבילות תוספות. בדומה לשירותיהם האחרים, שרתים ייעודיים כוללים הפחתה DDoS ללא תשלום, ויכולות הפחתה נוספות זמינות תמורת עלות נוספת.

אירוח מט”ח

PhotonVPS מציעה גם שירות אירוח פורקס ייחודי, הזמין בארבע תצורות שרת שונות. אלה תוכניות VPS ומותאמות במיוחד עבור אנשים או ארגונים הזקוקים לארח את פלטפורמת המסחר במט”ח.

תשתיות

PhotonVPS מחזיקה במרכזים משלה בלוס אנג’לס ובדאלאס. כל מרכז נתונים הוא סובלני תקלות, תוך שימוש באחסון חשמל חשמלי ובמערכות קירור המופעלות באופן עצמאי כפול.

תמיכה ושירות לקוחות

התמיכה זמינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה, דרך ממשק אינטרנט או טלפון. הם מכוונים לזמני תגובה של 30 דקות לכל הנושאים.

אבטחה וגיבויים

תוכניות PhotonVPS כוללות ניטור שרתים פרואקטיבי, המסייע ללקוחות לפקח על מספר סוגים של סקריפטים, כולל HTTP, SMTP, DNS, סקריפט מותאם אישית של HTTP ורבים נוספים. הם גם עוקבים אחר השרת שלך כל 30 דקות ומודיעים לך אם משהו מפסיק לעבוד.

ניתן לקבל גיבוי בתשלום נוסף באמצעות שירות הגיבוי הרציף שלהם להגנת נתונים. שירות זה כולל תכונת שחזור מהירה, קידוד AES-256, גיבויים באתר ומחוץ לאתר, ואימות בטוח לדיסק כדי להבטיח שהקבצים שלך לא ייפרצו..

אתה יכול להגדיר מדיניות שמירה על נתונים משלך, תלוי באיזו תדירות אתה זקוק לגיבויים או לכמה זמן תרצה לשמור אותם. קיימות 6 אפשרויות גיבוי, תלוי בכמות שטח האחסון הדרוש לכם.

מדיניות חיוב וביטול

כל התוכניות כוללות אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. במהלך אותה תקופה אתה יכול לבטל את חשבונך ולקבל החזר מלא. ביטולים לאחר מכן יש לספק לפחות 5 ימים לפני החידוש הבא שלך. הודעות על חידוש יישלחו 10 ימים לפני מועד פירעון התשלום, ויש לקבל את התשלומים עד לתאריך האחרון, אחרת שירותך עשוי להיות מושעה.

סיכום

PhotonVPS מציעה אירוח VPS במחלקה העסקית כמעט בכל תקציב, כולל תוכניות שמתומחרות דומות או פחות מרבות מתוכניות האירוח המשותפות של מתחרותיה. כאחת החברות הצומחות ביותר בארצות הברית, הן מכירות בבירור בצורך לספק את צרכניהן ולהמשיך לשפר את שירותיהן ולהוסיף תכונות חדשות ככל שהביקוש עולה.

אם אתה’אם אתה סוחר, אירוח VPS במט”ח הוא אפשרות ייחודית שזכית בה’לא ניתן למצוא דרך מארחים רבים אחרים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map