ביקורת אירוח גלגל תנופה: אירוח וורדפרס למעצבים?

מבוא גלגל תנופה

גלגל תנופה היא חברת אירוח שממוקמת באומהה, נברסקה והוקמה בשנת 2012. החברה מתכננת את התוכניות שלה על פי צרכי קהילת עיצוב אתרים..


תכניות האירוח שלו מכוונות להפוך את אירוח אתרים וניהול לקוחות לפשוט עבור מעצבים. על ידי בחירת תוכניות אירוח מ- גלגל תנופה, מעצבים יכולים להתמקד בעיצוב ויצירת תוכן עבור לקוחותיהם.

שירותים והתמחות

המוקד העיקרי של גלגל תנופה הוא תוכניות אירוח של וורדפרס. התוכניות עונות על מעצבים פרטניים המבקשים להקים אתרי אינטרנט משלהם, כמו גם חברות עיצוב המנהלות לקוחות מרובים.

החברה מציעה 3 תכניות אירוח של וורדפרס: מתחיל, עצמאי, ו סוכנות. תוכנית הפרילנס תומכת בעשרה אתרי אינטרנט, ותוכנית הסוכנות תומכת בעד 30.

(מי שמבקש לארח יותר מ- 30 אתרים בתוכנית אחת יכול ליצור קשר עם גלגל תנופה לקבלת הצעת מחיר “מותאמת אישית”.)

תכונה
תוכנית המתחילים
תוכנית עצמאי
תוכנית הסוכנות
מחיר / מו23 $105 דולר266 דולר
אתרים נתמכים1עד 10עד 30
מבקרים חודשיים (קיבולת)25K100k500k
אחסון5 ג’יגה-בתים20 ג’יגה-בייט50 ג’יגה-בייט
תמיכה טלפונית
מנהל חשבון ייעודי

התוכניות משתנות לפי כמות שטח הדיסק ורוחב הפס המותר. לקוחות שבוחרים תוכנית צריכים לבחור כזו בהתבסס על מספר המבקרים החודשי הצפוי. מבקרים רבים יותר משתווים לדרישות רוחב הפס מוגברות.

החברה מציעה תמחור מבוא ללקוחות המעוניינים לנסות את השירות.

התוכניות כוללות אישורי SSL בחינם, העברת אתרים בחינם, ו- CDN (רשת אספקת תוכן).

תוכניות הפרילנס והסוכנות תומכות בשימוש מרובה אתרים. לקוחות הזקוקים לקיבולת נוספת יכולים גם ליצור תוכנית אישית משל עצמם.

התוכניות הגדולות של גלגל תנופה דומות לתוכניות ההתקנה היחידות שלה. לתוכניות אלה כמויות גדולות בהרבה של שטח דיסק ורוחב פס שהופכות אותם לאידיאליים עבור משווקים הזקוקים לארח אתרי WordPress מרובים.

בדומה לתכניות לאתר, גם תוכניות המשווקים כוללות תמיכה ב- SSL, CDN ותבנית MultiSite. לקוחות הזקוקים ליותר התקנות וורדפרס מההיצע הנוכחי יצטרכו ליצור קשר עם מכירות כדי ליצור תוכנית בהתאמה אישית.

כל תוכניות האירוח של WordPress Flywheel כוללות מספר תכונות.

תכונה אחת כזו היא גישה ל- SFTP המאפשרת ללקוח לנהל את כל האתרים שלו מכניסה יחידה.

תכונה זו מפושטת גם על מנת לאפשר ללקוח להוסיף ולמחוק בקלות גישה לכמות בלתי מוגבלת של משתפי פעולה מבלי שיצטרך לשמור רשימה נפרדת של שמות משתמש וסיסמאות. בנוסף ל- SFTP, גלגל תנופה כולל מערכת מטמון הכלולה כך שלקוחות לא יצטרכו להקדיש זמן לתצורה או להתקנה של תוספים קשורים.

מלבד מערכת מטמון מובנית, כל התוכניות כוללות אתרי הדגמה בחינם. זה מאפשר למעצבים להמשיך ולפתח אתר עד שהוא מוכן ואז להעביר את החיוב ללקוחות שלהם. גלגל תנופה מציע גם תכונה לעדכון רציף של וורדפרס לגירסה האחרונה והמאובטחת ביותר.

תשתיות

השותפות החדשה של גלגל תנופה עם פלטפורמת הענן של גוגל נותן להם גישה למרכזי הנתונים של גוגל ברחבי העולם.

גלגל תנופה כולל גם מרכזי נתונים משלו בצפון אמריקה, אירופה ואסיה. בנוסף, החברה כוללת א CDN עם עד 30 צמתים כדי להבטיח זמני תגובה מהירים ולאפשר קנה מידה של אתרים להתמודדות עם מיליוני מבקרים.

אבטחה וגיבויים

לרוב התוכניות של גלגל תנופה קיימת אפשרות גיבוי הכוללת גיבויים ליליים המאוחסנים עד 30 יום.

כאשר לקוחות צריכים לשחזר גרסה קודמת של אתר אינטרנט קודם, הם יכולים לעשות זאת בלחיצה אחת.

בנוסף, לקוח יכול לבצע גיבוי לפני התקנת תוסף או שינוי אתר ולחזור לגירסה הקודמת באופן מיידי.

תכונת הגיבוי של גלגל תנופה מבטלת את הצורך להתקין ולהגדיר תוספים. כמו כן, הגיבויים האוטומטיים של החברה מאוחסנים באתר באמזון כדי להבטיח את שלמות הגיבוי.

בנוסף לשירות הגיבוי האוטומטי שלה, גלגל תנופה מציע אבטחה לאתרי לקוחות. התכונה כוללת הסרת תוכנה זדונית עבור כל האתרים במקרה שהאתר ייפרץ.

החברה משתמשת בסוקורי, ספק האבטחה של וורדפרס, כדי לסרוק אחר תוכנות זדוניות. הם אוכפים מדיניות סיסמה חזקה ומגבילים את מספר ניסיונות הכניסה.

תמיכה ושירות לקוחות

גלגל תנופה מציע תמיכה 24/7/365 חירום כמו גם תמיכה רגילה בשעות עסקים רגילות, שני עד שישי.

לקוחות יכולים לבקש תמיכה באמצעות שליחת דואר אלקטרוני, שיחה בטלפון או שיחות צ’אט בשידור חי עם מומחי תמיכה.

החברה כוללת גם מאמרים בנושאים שונים כולל תוספים, מסדי נתונים והגדרה בסיסית ללקוחות המעוניינים בתמיכה עצמית.

מלבד עזרה בנושאים טכניים, החברה מציעה הגירה חופשית סיוע ללקוחות המגיעים מספקי אירוח אחרים.

אחריות Uptime

גלגל תנופה מציע א אחריות לזמן פעולה של 99.9% המגובה בהסכם ברמת שירות. החברה כוללת רשת אספקת תוכן רחבה ומרכזי נתונים ברחבי העולם, כמו גם מעקב רציף אחר סוגיות אבטחה בכדי לסייע במילוי אחריות זו..

חיוב

גלגל תנופה מחייב בעיקר את לקוחותיו על בסיס חודשי עבור מרבית התוכניות ומציע הנחות לתשלום שנה מראש. תכניות אירוח מסוימות כוללות תכונות רבות ללא עלות בעוד שתוכניות אחרות גובות תשלום נוסף.

גלגל תנופה גמיש מבחינת אמצעי התשלום ומקבל את PayPal ואת כרטיסי האשראי הגדולים ביותר. החברה גם מקבלת צ’קים אישיים בגין חשבוניות שנתיות.

סיכום

גלגל תנופה מציע צורה מיוחדת של אירוח המתאימה למעצבים – ומאפשרת להם להתמקד בלקוחותיהם ולא בהיבטים הטכניים של אירוח אתרים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map