ביקורת דוטסטר: ‘אירוח שאפשר לסמוך עליו’? אנו מגלים את העובדות עבורך.

מבוא דוטסטר

Dotster היא חברת אירוח אתרים אמריקאית הידועה אולי בעיקר בזכות שירותי רישום שמות הדומיינים שלה. החברה הוקמה בשנת 2000 ויכולה לטעון כי היו לה למעלה משלושה מיליון דומיינים תחת ניהולם בעת בדיקה זו.


דוטסטר ממוקמת בוושינגטון בארצות הברית והיא אחת המותגים בבעלות הקבוצה Endurance International, המנהלת כיום גם את BlueHost, SuperGreen Hosting ו- PureHost. קבוצת Endurance International היא חברה מאסיבית שרכשה רבים מהמותגים הידועים ביותר בעולם לאירוח אתרים בעשור האחרון.

תכניות אירוח

למרות התמקדות ברישום שמות תחום, דוטסטר מציעה גם אפשרויות אירוח אתרים בצורה של אירוח משותף מבוסס לינוקס ואירוח VPS..

ישנן שלוש תכניות אירוח משותפות לבחירה. לקוחות יכולים לבחור חוזים שנעים בין שנה לשלוש שנים.

 • תוכנית האירוח הבסיסית מאפשרת לארח אתר אחד בלבד עם עד 100 חשבונות דוא”ל, 5 כניסות FTP ו 10 מסדי נתונים של MySQL. תוכנית זו מגיעה עם שטח דיסק של 10 ג’יגה-בייט ורוחב פס חודשי של 300 ג’יגה-בייט.
 • תוכנית האירוח דלוקס מרימה את המגבלות על תחומים, שטח דיסק ורוחב פס ומאפשרת עד 250 חשבונות דוא”ל, 25 כניסות FTP ו 25 מסדי נתונים של MySQL..
 • תוכנית האירוח אולטרה היא השירות המקסימלי הקיים באמצעות הרמת המגבלות על חשבונות דוא”ל, כניסות FTP ומסדי נתונים.

לדוטסטר שלוש תוכניות עבור לקוחות המחפשים שירות אירוח VPS. כל תוכנית מציעה אירוח מבוסס לינוקס ואינה מציבה מגבלות על תחומים, מסדי נתונים של MySQL או תיבות דואר.

 • תוכנית VPS הסטנדרטית מציעה 512 מגה-בייט זיכרון RAM, שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט ורוחב פס חודשי של 1000 ג’יגה-בייט.
 • תוכנית ה- Pro מגדילה את ה- RAM הייעודי ל -1024 מגהבייט, שטח הדיסק ל- 40 ג’יגה-רוחב ורוחב הפס החודשי ל- 1500 ג’יגה-בייט.
 • תכנית הפרימיום היא תכנית VPS העליונה הזמינה עם זיכרון RAM 2048 MD, שטח דיסק של 60 ג’יגה-בייט ורוחב פס חודשי של 2000 ג’יגה-בייט.

יש תוכנית שותפים לאנשים שרוצים להרוויח כסף באמצעות הפניות מוצלחות לאירוח. דוטסטר מציעה גם שירות לעיצוב אתרים ושירות שיווקי SEO ללקוחותיה.

זמן עבודה / השבתה

האתר של דוטסטר אינו מתחייב להבטיח את זמן ההפעלה, וגם אין בו נתונים סטטיסטיים של זמן הפעלה. השרתים שלה מוחזקים במרכז נתונים מאובטח שמשתמש במערכות חשמל HVAC ומיותר. גיבוי נתונים ואופטימיזציה שוטפת של הרשת מבטיחים כי שירותיה יישארו יציבים ואמינים.

תמיכה

ללקוחות דוטסטר ניתנים מגוון רחב של עזרה עצמית ואפשרויות תמיכה בלקוחות. אלה כוללים בסיס ידע, מדריכי הוראות ומדריכי וידיאו, כולם זמינים דרך מרכז העזרה המקוון. לקוחות יכולים גם לגייס כרטיסי תמיכה ויש מספר קו עזרה בארה”ב שמספק תמיכה בלקוחות 24/7.
לקוחות דוטסטר הרוכשים את תוכנית האירוח אולטרה יכולים לרכוש חבילת תמיכה מובחרת כתוספת לתכנית האירוח הבסיסית שלהם. זה מבטיח גישה לטכנאי התמיכה המנוסים ביותר, לקו עזרה ללא תשלום וזמני תגובה מהירים יותר.
ישנם שני חשבונות פייסבוק וטוויטר שמתוחזקים על ידי דוטסטר. למרות שהם אינם פעילים על בסיס יומיומי, הלקוחות אכן מקבלים מענה כאשר הם מושיטים יד באמצעות מדיה חברתית. עם זאת, ראוי לציין שלקוחות שחווים בעיות נקראים למערכת הכרטיסים התומכת או לקו הטלפון כנקודת השיחה הראשונה.

בחדשות

למרות היותו פעיל יותר מעשור, אין מאמרים, טובים או רעים, הקשורים לדוטסטר בבלוגי חדשות מרכזיים או באתרי טכנולוגיה..

לוח בקרה

בעוד שלקוחות VPS של אירוח VPS של Dotster משיגים את ה- cPanel / WHM המוכר לצורכי ניהול האתרים שלהם, לקוחות האירוח המשותפים שלהם מספקים לוח בקרה בהתאמה אישית..
הפאנל המותאם אישית דומה ל- cPanel, כך שמשתמשים מנוסים לא צריכים להתקשות יותר מדי להסתגל אליו. Dotster מספקת סיור וידאו שימושי והדרכת וידיאו ללקוחות להכיר את לוח הבקרה המותאם אישית.

תוספות

לקוחות האירוח המשותפים של דוטסטר מקבלים מגוון כלים שיווקיים בחינם שיעזרו להם להתחיל. אלה כוללים נקודות זכות של גוגל אדוורדס, זיכויים שיווקיים של חיפוש ב- Yahoo! / בינג, נקודות זכות בפייסבוק, רישום Yellowpages.com בחינם, מספר טלפון בחינם מבוסס ארה”ב וכלי מנהלי אתרים של גוגל..
האירוח של דוטסטר תומך בוורדפרס, דרופל, ג’ומלה, PHP-Nuke, TikiWiki, Perl, Python ועוד. יש גם כלי לבניית אתרים גרור ושחרר בחינם לאנשים שלא מרגישים בטוחים בבניית אתר מאפס.
אירוח עם דוטסטר הוא גם ידידותי לסביבה והחברה עושה שימוש בשרתים בעלי יעילות גבוהה כדי להפחית את צריכת החשמל במרכז הנתונים שלה. החברה מעורבת במגוון תוכניות בכדי לקזז את טביעת הרגל הפחמית שלה.
זה כולל רכישה של 150% זיכויים באנרגיה מתחדשת ונטיעת עצים לכל לקוח חדש. תוכניות אלה מאפשרות לחברה לספק ללקוחותיה תגי אירוח ידידותיים לסביבה להצגה באתרי האינטרנט שלהם.

מדיניות אחריות / ביטול החזר כספי

אף שלא מובטחים ערבות להחזר כספי באתר דוטסטר, מסמך התנאים וההגבלות שלו מתייחס לערבות של 30 יום להחזר הכסף. הערבות להחזר הכסף מבטיחה החזר דמי אירוח אם הלקוח מבטל במהלך 30 הימים הראשונים לכהונתו. ההחזר אינו כולל דמי רישום תחום ועלות שירותי תוספות אחרים.
לקוחות המבטלים את אירוחם לפני תום התקופה המוסכמת עשויים לחייב את החוזה המלא או לא.
זה לפי שיקול דעתו של דוטסטר ולא נראה כי ישנם פרטים כיצד הם היו מחליטים לחייב את הלקוח בגין יתרת תקופת החוזה. נראה כי מדובר בסעיף טיפוסי למדי בחוזים המסופקים על ידי קבוצת Endurance International.

סיכום

שירותי Dotster הם יחסית סטנדרטיים ומציעים מעט חדשנות, אפילו בהשוואה למותגים אחרים של קבוצת Endurance International דוגמת Domain.com. זה עשוי להרתיע לקוחות מסוימים המעוניינים לעבור אירוח מספק ספק קיים של קבוצת Endurance International, אך אנשים עם צרכים בסיסיים עשויים לא להיות מודאגים מדי.

Dotster שאלות נפוצות

 • האם דוטסטר מציעה אירוח לינוקס וגם חלונות?

  כן. Dotsters מציעה הן אירוח משותף מבוסס Windows ו- Linux. עם זאת, שרתי ה- VPS שלהם מבוססים על Linux (CentOS).

 • אילו אירוח מוצרים מציע דוטסטר?

  דוטסטר מציעה אירוח משותף ו- VPS במגוון שכבות. באופן כללי, לשכבים היקרים יותר יש מאגרי מידע וחשבונות דוא”ל עם כמה הטבות אחרות. עיין באתר של דוטסטר לקבלת פירוט מלא.

 • האם דוטסטר יעזור לי להעביר את האתר שלי?

  כן, אבל זה יגיע בתוספת תשלום חד-פעמית.

 • איך אוכל לשלם?

  תוכניות משותפות מחויבות מראש במשך שנה לשלוש שנים. עבור אירוח VPS, דוטסטר מחייב חודשי או שנתי.

 • האם יש הנחות זמינות?

  כן. יש מכירות רגילות, בדרך כלל בשנה הראשונה לאירוח. אין הנחות הקשורות לחתימה על חוזה ארוך יותר לתכניות משותפות. עם זאת, יש הנחה לתוכניות VPS אם אתה משלם מלפנים ולא חודש לחודש.

 • האם המחיר שלי יקפוץ הרבה עם התחדשות?

  זה לא מאוד סביר. בעוד שדוטסטר אכן מבצע מחירים מסוימים לקידום מכירות, הם נוטים שלא להוסיף הרבה תוספות נוספות בחינם זו השנה הראשונה – האשם הרגיל למחיר התחדשות קופצני..

 • באיזה סוג יישומים אוכל להשתמש?

  Dotster משתמש ב- SimpleScripts כדי לאפשר התקנות בלחיצה אחת של יישומים שונים.

  SimpleScripts מספק גישה למאות אפליקציות כמו מערכות ניהול תוכן (למשל, וורדפרס, דרופל וג’ומלה) ואפשרויות מסחר אלקטרוני (למשל, OSCommerce, Magento, CubeCart).

  SimpleScripts מספק גם אפליקציות ליצירת אתרים, פורומים, צ’אט וויקי. זה כלול בכל התוכניות.

 • האם דוטסטר מציעה ערבות להחזר הכסף?

  כן. בחלק מהפוליסות שלהם יש אחריות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, שם אתה מקבל את כל הכסף שהוצאת על תוכנית האירוח בחזרה.

  לא כלולים עמלות הקשורות לדמי רישום תחום, דמי התקנה וכל תוספות נוספות.

  אם אתה רוצה לשמור על הדומיין שלך, תצטרך לקנות אותו בכל סכום שדוטסטר שילם עליו – אם אתה לא רוצה אותו, דוטסטר שומר עליו ולא תחויב.

 • האם דוטסטר מציעה התחייבות לזמן הפעולה?

  לא. Dotster אינה מתחייבת להפעלת זמן ספציפי באף אחד מתנאי השירות שלהם או בכל מקום אחר באתר שלהם.

 • האם אוכל לרשום דומיין ב- Dotster?

  כן. יש להם שירותי רישום תחום ורוב התוכניות כוללות שם תחום בחינם כחלק מקידום כלשהו. ללקוחות יש אפשרות להוסיף פרטיות תחום כמו גם תחומים אחרים לחשבון שלהם.

 • האם דוטסטר מציע רוחב פס ואחסון ללא הגבלה?

  בערך. הם אכן מפרסמים “רוחב פס מדרגי” ו”שטח דיסק בלתי מוגבל באתר. ” אבל זה לא באמת המקרה.

  Dotster מציעה כמות מוגדרת של רוחב פס לכל לקוח שרת משותף שהוא מספיק גבוה כדי ש 99.5% מהלקוחות לעולם לא יודעים שהוא שם.

  עם זאת, אם האתר שלך מתחיל להשתמש במשאבים רבים יותר, Dotster שומרת על הזכות להצער את התנועה שלך.

  זה סיפור דומה עם אחסון – המגבלה מספיק גבוהה וזה לא אמור להיות חשוב – עם זאת, אם אתה משתמש בשרת המשותף שלך למשהו שאסור בתנאי השירות ותפוצץ את הסף, סביר להניח שתנותק.

 • איזה סוג של תמיכה יש לדוטסטר?

  דוטסטר מציע צ’אט חי, כרטיסי דואר אלקטרוני ותמיכה טלפונית.

  יש להם גם תמיכה פרימיום הכלולה בתוכניות המשותפות שלהם ברמת הגבוהה יותר וזמינה לרכישה עבור הרמות האחרות שלהם. תמיכה פרימיום מביאה לך כרטיסים מזורזים ושירות טלפוני טוב יותר.

  יש להם גם מרכז ידע לעזרה עצמית.

 • באיזה לוח בקרה משתמש דוטסטר?

  Dotster מציעה גישה ל- cPanel / WHM לשרתי VPS שלהם. המוצרים המשותפים שלהם (אירוח של חלונות או לינוקס) משתמשים בלוח הבקרה של vDeck. זה כלול בכל התוכניות.

 • האם יש עזרה שיווקית זמינה?

  כן. כל תוכנית משותפת של לינוקס מגיעה עם נקודות זיכוי למודעות. עם זאת, אירוח של חלונות ו- VPS אינו עושה זאת. הם מציעים גם עזרה SEO כשירות תוספות בתשלום חודשי.

 • איזה אבטחה מציעה דוטסטר?

  הם מציעים מגוון תעודות SSL שהלקוחות יכולים לרכוש בתשלום נוסף. יש להם גם SiteLock לרכישה נוספת.

 • האם דוטסטר מציעה גיבויים?

  כן. הם מגבים את השרתים שלהם מדי יום ושומרים על הגיבויים במשך שבועיים. הם ממליצים גם ללקוחות לגבות את האתרים שלהם.

 • היכן נמצאים מרכזי הנתונים של דוטסטר?

  מרכזי הנתונים של דוטסטר נמצאים במסצ’וסטס. החברה ממוקמת בוונקובר, וושינגטון.

 • האם הם מציעים רשת למסירת תוכן (CDN)?

  כן. ללקוחות יש אפשרות לרכוש SiteLock as ושירות נוסף.

 • אילו שפות תכנות נתמכות?

  הם תומכים ב- PHP, Perl ו- Python עבור שרתי Linux ו- VPS משותפים שלהם, ו- Active Perl ו- PHP עבור אירוח חלונות שלהם..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map