Name.com בשנת 2020 – משתמשים אמיתיים נותנים את אמונם. וזה עסיסי

מבוא Name.com

Name.com ממוקמת בדנוור, קולורדו ומספקת רישום ואירוח שמות תחום מאז 2003. הם חברה בת בבעלות מלאה של Rightside. הם רשם שמות דומיין מוסמך של ICANN, והם שואפים לספק שירות לקוחות ברמה עולמית ומחירים מעולים לרישום דומיין, אירוח ובניית אתרים..


שירותים והתמחות

Name.com מציע שלוש רמות של תוכניות אירוח משותפות, בהתבסס על מספר האתרים שברצונך לארח והמשאבים הדרושים לך. אלה נעים בין חבילת Starter המתאימה ביותר לאתר אינטרנט יחיד, עם כמות קבועה של שטח דיסק, רוחב פס, חשבונות דוא”ל ומסדי נתונים של MySQL, עד חבילת שכבת העל העליונה שלהם, המיועדת לאתרים ללא הגבלה, עם שטח דיסק בלתי מוגבל, רוחב פס, חשבונות דוא”ל ומסדי נתונים. החבילה העליונה כוללת גם אישור SSL, הזמין כתוסף לתוכניות האחרות תמורת תשלום נוסף.

כל חבילות האירוח של Name.com כוללות cPanel, סטטיסטיקת רשת ארגונית למעקב אחר תנועה, חשבונות FTP ללא הגבלה, מנהל קבצים מבוסס אינטרנט, הגנה מפני דואר זבל, PHP 5, גיבויים אוטומטיים ליליים, ולמעלה מ 50 סקריפטים שהותקנו מראש. הם כוללים גם phpmyadmin לניהול מסד נתונים, הצפנת דוא”ל מאובטחת, MySQL 5, Perl 5.8, Git ו- Python 2.6. אירוח הדוא”ל הכלול מאפשר קדימה בלתי מוגבלת, מגיבים אוטומטיים ללא הגבלה וממשק דואר אלקטרוני ארגוני.

אם אינך זקוק לכל התכונות הללו, Name.com מציע גם חבילות לבניית אתרים המיועדות אך ורק לעיצוב ואירוח האתר שלך. החבילות נעות בין תוכניות אתרים קטנות המציעות מספר קבוע של עמודים ואחסון מוגבל לתוכניות אתרים גדולים עם דפים ואחסון ללא הגבלה. אמנם אלה מציעים אלטרנטיבה פשוטה לאירוח מסורתי, אלא אם כן אתה מפוחד להשתמש ב- CMS לבניית האתר שלך, התקנת וורדפרס על אחת מחבילות האירוח הרגילות שלהם תהיה מגוונת וחסכונית בהרבה..

אם וורדפרס הוא כל מה שצריך, יש להם גם אירוח וורדפרס, שיכול להיות מאוד משתלם. כל תוכניות הוורדפרס שלהם כוללות התקנה בלחיצה אחת, שטח אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס, גיבויים יומיים ותמיכה מלאה בנושאים ותוספי WP. הכל פרט לתוכנית הכניסה שלהם כולל גם דוא”ל.

Name.com מציעה גם תוכניות אירוח בלעדיות לדוא”ל, ללקוחות שאינם זקוקים לנוכחות אינטרנטית (או שכבר יש להם כזו), אך זקוקים לדוא”ל לתחום שלהם. הם מציעים מגוון תוכניות בהתאם למספר כתובות הדוא”ל המותאמות אישית שאתה זקוק לה.

תמיכה ושירות לקוחות

ל- Name.com יש צוות ייעודי לתמיכה בלקוחות העומד לרשותכם בטלפון במהלך שעות העבודה הרגילות ובאמצעות אימיילים משעה 6 בבוקר עד 22:00, שעון רגיל של הר. בקשות תמיכה שנשלחו באמצעות דואר אלקטרוני ייענו תוך יום עסקים אחד. יש להם גם בסיס ידע מקיף זמין באופן מקוון עם הוראות שלב אחר שלב עבור תהליכי התקנה והתקנה רבים.

אבטחה וגיבויים

כל תוכניות האירוח כוללות גיבויים אוטומטיים ליליים. אמנם אלה יכולים להגן על האתר שלך במקרה של שחיתות או בעיה במערכת, אך תמיד מומלץ לשמור על קבצי גיבוי נפרדים משלך. בדרך זו תוכלו לשמור מספר שבועות ואף חודשים של גיבוי, לנושאים פוטנציאליים הנמשכים מעבר לתקופת שמירת הגיבוי של המארח שלכם.

חשבונות אירוח של Name.com כוללים תהליך אימות דו-שלבי בחינם, כדי למנוע גישה לא מורשית לחשבונך. לאחר הפעלתך, לאחר שתזין את שם המשתמש והסיסמה שלך, תתבקש להזין קוד אבטחה, שנשלח לסמארטפון שלך.

אחריות Uptime

Name.com מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9%.

מדיניות חיוב ותשלום

ניתן לקבל חבילות עם תוכניות תשלום חודשיות או שנתיות, אך תקבלו הנחה משמעותית עם תוכנית שנתית. תוכניות אירוח חדשות כוללות רישום תחום בחינם לשנה הראשונה, הניתן כהנחה מהדמי הרגיל של תחום הרישום. ניתן לבצע תשלומים באמצעות PayPal, Visa, MasterCard או American Express.

תוכניות אירוח כוללות אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם תבטל בשלושים הימים הראשונים, תקבל החזר מלא, בניכוי עלות רישום הדומיין.

סיכום

Name.com שואף להיות יעד קל וזול לרישום דומיין ואירוח אתרים. זה יכול להיות מושך במיוחד אם אתה לא רוצה להתעסק עם עדכון שרתי שמות והגדרת DNS. זוהי גם אפשרות מושכת עבור אירוח וורדפרס. עבור אירוח אתרים כללי, הם דומים לרוב תוכניות האירוח המשותפות בעלות נמוכה. עם זאת, אם אתם מחפשים חבילת Starter, עם תוכניות לעבור לשרת פרטי בעתיד, יהיה עליכם למצוא מארח אחר כשיגיע הזמן למעבר זה. באופן דומה, אם אתה מחפש את האבטחה הנוספת של VPS או אירוח ייעודי ברגע זה, תצטרך לחפש במקום אחר.

למרות שהם עשויים לא לשבור שום יסוד מבחינת אפשרויות אירוח, Name.com אכן מציע חוויה קהילתית ייחודית. הם רוצים שתכירו את האנשים שמעבר למוצר שלהם, ולכן הם מפרסמים פרופילים של צוותי התמיכה, המכירות והטכניקה שלהם, וחיות המחמד שלהם. תמונות התמיכה של הלקוחות שאתה רואה באתר האינטרנט שלהן אינן תמונות מלאי, כמו שרוב החברות משתמשות בהן, אלא תמונות של הצוות שלהן בפועל. אמנם יתכן וזה לא יהפוך את השרתים שלהם לחזקים יותר, אבל זה אינדיקציה טובה שהם תומכים בחברי הצוות שלהם; וצוות נתמך ומוערך בדרך כלל מספק תמיכה טובה בהרבה עבור הלקוחות שלהם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map