סקירה של MyHosting.com: אנו מגלים אם תרצה בכך.

MyHosting מבוא

MyHosting היא חברת אירוח אתרים קנדית המספקת שירותי אירוח אתרים מאז 1997. לטענתה, יש לה 50,000 לקוחות ביותר מ -170 מדינות..


MyHosting נמצאת בבעלות SoftCom Inc, חברה פרטית שבסיסה בטורונטו. חברת אם זו היא גם הבעלים של Mail2web, שירות דואר אלקטרוני. Turker Sokullu הוא מייסד משותף של SoftCom ו- MyHosting.

שלא כמו הרבה מארחים בעלות נמוכה, MyHosting דוחף אירוח עסקי בקדמת התיק. הוא מציע אירוח משותף, אירוח באמצעות דוא”ל בלבד, שמות דומיינים, שירותי VPS, ומגוון שירותים בתשלום ומשלים שהם ברובם ממוקדים עסקיים, כמו שיווק ואפליקציות..

תוכניות אירוח של MyHosting

MyHosting מציעה מגוון רחב מאוד של חבילות אירוח אתרים, והאתר שופע פרטים טכניים. לצורך הקיצור, נסקור את היסודות.

 • חבילות אירוח אתרים מחולקות לשלוש תוכניות: אתר אישי, אירוח עסקי ואירוח מסחר אלקטרוני. אישי הוא התוכנית הבסיסית ביותר והוא שירות לינוקס בלבד. אירוח עסקי הוא חריג בכך שמשתמשים מקבלים גישה לשרתי Windows וגם לינוקס באותה תוכנית, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור חברות שעובדות בין פלטפורמות. לבסוף, אירוח מסחר אלקטרוני זהה לתכנית אירוח עסקי אך כולל כלים ספציפיים למסחר אלקטרוני, כגון עגלות קניות, אישור SSL משלך ותוספות בורג נוספות אופציונליות בכדי לגרום לחנות שלך להתנהל בצורה חלקה.
 • בחלק VPS, MyHosting מציעה מגוון תוכניות: VPS Custom, VPS Developer, VPS Business ו- VPS Reseller. השניים הראשונים זמינים ב- Hyper-V בענן חלונות או לינוקס (האחרונים עם cPanel), ואילו Business VPS מפוצל ללינוקס באמצעות אירוח ענן של Plesk או Windows SharePoint Services. בקטע המשווק משתמשים יכולים לבחור Linux עם תוכניות cPanel או Hyper-V ענן של Windows Reseller. היזהר בבחירת תוכנית לינוקס: על חלק מהם קיימים חיובים על cPanel ו- Plesk.
 • נראה שמפתיע MyHosting אינו מספק אירוח ייעודי, אך הוא מציע אירוח בדוא”ל, אירוח SharePoint ו- Exchange Hosted Exchange.

MyHosting Uptime / השבתה

MyHosting אומר שהוא מציע אחריות של 100% זמן עבודה. אמנם זה לא בהכרח אומר שהאתר שלך לא יירד, אבל זה מבטיח שתקבל זיכוי בחינם ליום עבור כל שעה שהשירות אינו זמין. המידע בדפי השירות מתנגש עם זה ומבטיח זמן פעולה של רשת 99.9%. לא ברור מה נכון, אבל זה יכול להשפיע על הפיצוי שתקבל אם יש לך בעיות.

שלא כמו מארחים קטנים יותר, MyHosting מתקרב מאוד למרכזי הנתונים שלה. הוא משתמש בשני מתקנים של צד שלישי: אחד בטורונטו ואחד בניו יורק. לכל מרכזי הנתונים יש שרתי Dell מרובעים המותקנים עם זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בייט ואחסון NetApp. מבנים נשלטים על ידי הזנת כרטיסי מפתח, מאבטחי ומעגל סגור טלוויזיה במעגל סגור, והרשת מוגנת על ידי חומות חומת אש מרובות, התראות אבטחה, סורקים, וניטור מערכות 24 שעות ביממה על ידי הצוות.

בנוסף, המתקנים עושים שימוש במחוללי כוח דיזל וקופסאות UPS, קירור HVAC והגנה מפני אש ידידותית לסביבה אשר נבחרים במיוחד כדי להפחית את הסיכון לפגיעה בחומרה אם משתמשים בהם..

תמיכה ב- MyHosting

תמיכה טכנית זמינה 24/7 בכל ימות השנה. התמיכה ניתנת בטלפון, בדוא”ל ובצ’אט חי ללא עלות נוספת ללקוחות.

עזרה ותמיכה ניתנים באמצעות פורטל ענק. מדף אחד תוכלו לגשת לפרטי חשבונכם, ליצור קשר עם התמיכה הטכנולוגית, לדון בסוגיות בקהילות, לקרוא שאלות נפוצות, לבדוק דפי מצב של שרתים, לקרוא את הוויקי, להגיש הצעות ולגשת לבלוג MyHosting. מצאתי שמידע טכני ועזרה היה מאוד מפורט ומספיק למשתמשים מתקדמים.

לוח הבקרה של MyHosting

ניתן לרכוש אירוח VPS באמצעות לוחות בקרה cPanel או Plesk. תוכניות אירוח משותפות משתמשות במערכת קניינית שמשלבת את חשבונך, אירוח וניהול תחום כולם באחד. זה זמין גם עבור תוכניות אירוח VPS.

תוספות MyHosting

בדומה לשאר שירותי השירות של MyHosting, מגוון היתרונות הנוספים שהיא מציעה הוא מאוד מפורט ומורכב.

 • בתוכניות אירוח משותפות תקבלו שם דומיין בחינם, דוא”ל בחינם של Outlook, 25 דולר בגוגל אדוורדס, 25 דולר בבינג / יאהו! פרסום, תוספות למסחר אלקטרוני, מתקינים בלחיצה אחת ובונה אתרים.
 • תוכנית האירוח העסקי מגדילה את הפרסום לשובר של 50 $ עבור כל אתר, ותכנית המסחר האלקטרוני מעלה את הסכום הזה עד 75 $ לכל אתר בתוספת הטבות מסחר אלקטרוני ספציפיות..
 • מתקינים בלחיצה אחת כוללים וורדפרס, ג’ומלה, דרופל, מסחר אלקטרוני במג’נטו, phpBB וכן הלאה.
 • אין תמריצים חינמיים ברורים לתוכניות VPS.

מדיניות אחריות / ביטול חזרה של MyHosting

MyHosting מציעה אחריות להחזר הכסף של 30 יום ללקוחות שמשלמים מדי שנה בתמורה לדוא”ל מהיר. החזרים כספיים אינם כוללים דברים כמו שמות מתחם, קנסות בגין חריגה מההקצאה שלך וקנסות בגין חריגה ממגבלות רוחב הפס..

הערבות להחזר הכסף אינה זמינה לתוכניות כאשר הלקוח משלם מדי חודש, וגם לא כאשר לקוח ביטל את חשבונו בתוך 90 יום קודם לתביעה חדשה..

MyHosting לא מציע החזרים ברגע שתקבל לתקופת החוזה שלך. אם אינך מרוצה ורוצה לעזוב, אינך זכאי להחזר כספי.

סיכום MyHosting

הרושם הראשוני של MyHosting הוא שזו בחירה איתנה לשימוש עסקי וטכני ביותר. לחברה יש מספיק תוכניות בכדי לכסות את מרבית הצרכים העסקיים, אם כי כל מי שאין לו ידע טכני קודם עשוי לגלות כי כמות הפרטים הטכניים העצומים באתר היא יותר ממה שהם צריכים לדעת.

אם אתה מוכן לבצע את הקפיצה ממארח ​​בסיסי למקבץ יותר, MyHosting יכולה להיות אפשרות טובה. נראה כי מדיניות ההחזר הכספי אינה ידידותית במיוחד, מה שמאלץ משתמשים לשלם טווח מלא עבור שירות שהם עשויים לרצות לעזוב. מארחים אחרים יאפשרו לבטל את המונח בתמורה להחזר, כך שזהו החיסרון הפוטנציאלי אם תהססו להמשיך קדימה.

שאלות נפוצות של MyHosting

 • היכן ממוקמים מרכזי הנתונים של MyHosting.com?

  הוא משתמש בשני מרכזי נתונים; Equinix בטורונטו, קנדה ו- Earthlink ב- Rochester, ניו יורק. 

 • היכן נמצאת החברה?

  MyHosting ממוקמת בטורונטו, קנדה.

 • האם יש ל- MyHosting.com תוכניות אירוח של Windows?

  MyHosting מציע אירוח חלונות וגם לינוקס. תוכניות אישיות הינן לינוקס בלבד, בעוד שתוכניות עסקיות ומסחר אלקטרוני מציעות בחירה של מערכת הפעלה. תוכניות VPS זמינות גם עם Windows או Linux.

 • הוא תחום הכלול ברכישת תוכנית אירוח?

  כן. כל תוכניות האירוח המשותפות כוללות דומיין בחינם למשך שנה.

 • האם MyHosting מציע אירוח VPS?

  כן. תוכניות VPS זמינות גם עם מערכות הפעלה לינוקס וגם של חלונות. 

 • הם מחירי חידוש יותר ממחיר המבוא?

  יתכן. בתוכניות מסוימות, MyHosting מציע הנחות אם אתה משלם מראש. החברה אינה מתחייבת שאותו מחיר יהיה זמין כאשר הגיע הזמן לחידושך.

 • האם אוכל לארח מספר אתרים או דומיינים בחשבוני?

  כן. התוכניות המשותפות של MyHosting.com מציעות אפשרות לארח אתרים ללא הגבלה.

 • איזו ערבות שביעות רצון מוצעת?

  לכל התוכניות יש אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.

 • אילו אפשרויות תשלום נתמכות?

  לקוחות יכולים לשלם באמצעות PayPal או כרטיס אשראי ראשי.

 • כיצד אוכל לקבל תמיכה?

  לכל לקוחות האירוח יש גישה לתמיכה בדוא”ל, צ’אט חי ותמיכה טלפונית 24/7. מספרים מקומיים ניתנים למספר מדינות שונות, אך התמיכה זמינה רק באנגלית.

 • באילו שפות פיתוח תומכת MyHosting.com?

  שרתי Windows תומכים ב- ASP.NET, PHP, Perl, IIS7, Visual Studio, Microsoft SQL, MySQL ו- PostgreSQL. שרתי לינוקס מריצים CentOS ומציעים PHP 5.5.3.

 • איזו ערבות זמן עבודה ניתנת?

  MyHosting.com מספקת אחריות של 100% זמן עבודה על כל חבילות האירוח שלה. אם השירותים אכן יורדים, מקבלים זיכוי של 1 ל -1.

 • מהי מדיניות הגיבוי של MyHosting?

  הצוות הטכני של MyHosting.com מגובה באופן קבוע את כל שרתי ה- VPS. בחשבונות אירוח משותפים לא ניתן לספק גיבוי ושליפה. במצבי חירום, MyHosting אולי יוכל להשיג גיבוי תמורת תשלום, אך עדיף שלא להסתמך על זה.

 • האם רוחב הפס והאחסון אינם מוגבלים?

  MyHosting.com מציע שטח דיסק בלתי מוגבל והעברת נתונים ללא הגבלה בתוכניות אירוח משותפות.

 • אילו לוחות בקרה מוצעים?

  שרתי VPS מספקים WHM / cPanel או Plesk. לחשבונות אירוח משותפים יש לוח בקרה קנייני.

 • האם MyHosting.com מספק תוכניות מוזלות לבתי ספר ולעמותות?

  עמותות, ארגונים חינוכיים וכמה ארגונים ממשלתיים יכולים להגיש בקשה לאירוח אתרים בחינם.

 • כמה כתובות דוא”ל מסופקות?

  חשבונות דוא”ל נעים בין 10 ל- 50 לחבילה, תלוי בתוכנית שנבחרה. תוכניות אירוח משותפות מציעות שטח דיסק בלתי מוגבל. עם תוכניות לדואר אלקטרוני בלבד, הקצאת השטח נעה בין 1GB ל- 4GB לחשבון.

 • האם אוכל להזרים וידאו ושמע מהאתר שלי?

  הזרמת מושבתת בתוכניות אירוח משותפות, בגלל המשאבים המוגבלים שלהם. עם זאת, תוכניות VPS של Windows וגם לינוקס מציעות יכולות זרימת מדיה.

 • האם ל- MyHosting.com יש בניית אתרים?

  כן. כל תוכניות האירוח מגיעות עם בונה אתרים עם מאות תבניות כדי להקל על יצירת אתר אינטרנט עבור אנשים בכל דרגות המיומנות. תוכניות אישיות כוללות את הקיבולת של אתר בניית אתרים אחד, בעוד שתוכניות עסקיות כוללות שתיים. תוכניות המסחר האלקטרוני כוללות יכולת לשלושה אתרים. אתה יכול להוסיף עוד בתשלום קטן.

 • אילו אמצעי אבטחה מוצעים?

  ניתן להשיג HackerWise, StopTheHacker ו- SiteLock.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map