סקירה של אירוח אתרים ב- Jolt: שירות מבוסס בריטניה מחברה צעירה

Jolt.co.uk מבוא

ג’ולט הושלמה מ- WebHostingBuzz בשנת 2015, והיא חברה צעירה מאוד. יש לו מרכז נתונים יחיד, הממוקם בניוארק, נוטינגהאמשייר. ג’ולט עונה בעיקר ללקוחות בבריטניה, אם כי היא עושה עסקים בינלאומיים מסוימים.


עד 2012 הדומיין jolt.co.uk היה שייך לאתר משחקים מקוון. עסק האירוח הנוכחי רכש את הדומיין אך אין לו קשר אחר לאתר הישן.

מה שמציע ג’ולט

השירותים של Jolt כוללים אירוח אתרים משותף, אירוח VPS בענן, אירוח ענן מיוחד, ושרתים ייעודיים. יש לו גם תוכנית משווקים לאירוח משותף.

אירוח אתרים משותף

חבילות אירוח אתרים מציעות מערך סביר של תכונות אפילו ברמת המחיר הנמוכה ביותר. אחסון קבצים נמצא בכונני SSD, cPanel כלול לניהול אתרים. מספר כתובות הדואר האלקטרוני הזמין נע בין 10 ללא הגבלה. דוא”ל מגיע עם הגנה מפני דואר זבל ומאפשר גישה באמצעות POP3, SMTP, IMAP או דואר אלקטרוני. גיבוי הוא אפשרות בעלות נוספת אך בהחלט שווה את זה.

התוכנה בנויה על CloudLinux, Apache ו- MySQL. מערכת הקבצים משתמשת CageFS, שממקסמת את פרטיות המשתמשים מכל האחרים באותו שרת. זמינות גישה של מעטפת SSH ו- SFTP להעלאת קבצים. בעלי חשבונות יכולים להשתמש ולערוך את קבצי ה- Access שלהם. מפתחים יכולים להשתמש ב- PHP (גרסאות 4-7), Python ו- Perl.

לקוחות משתמשים בתחומים משלהם, ולא בתת-דומיין של ג’ולט. קבלת דומיין עשויה לדרוש חיוב חד פעמי או להיכלל בתוכנית. לחילופין הלקוח יכול להשתמש בתחום הקיים. תעודת SSL חיובית של Comodo מגיעה עם הרמה הגבוהה ביותר, וסוגים אחרים של תעודות ברמת DV זמינים כתוספות. אישורי EV, המספקים רמה גבוהה יותר של אמון בזהות הבעלים, אינם זמינים דרך Jolt, ואף לא אישורי SSL משותפים..

הרמות במחיר הגבוה יותר, כמצופה, מגיעים עם מסדי נתונים זמינים יותר, אחסון, רוחב פס, תיבות דואר ותחומים מותרים. אחסון “ללא הגבלה” ורוחב פס זמינים עם הרמה העליונה, אך כמובן ששום דבר אינו מוגבל באמת. מדיניות השימוש המקובל מפרטת מה הגבולות.

שרתים פרטיים וירטואליים

למי שרוצה קצת יותר, ניתן להשיג שרתים פרטיים וירטואליים מבוססי ענן. הלקוח יכול לבחור מחצי תריסר טעמים של לינוקס. ה- VPS מאפשר גישה מלאה לשורש, הלקוח יכול לאתחל אותו במידת הצורך. קיימות תוכניות עם כמויות משתנות של זיכרון, שטח דיסק ורוחב פס. התוכניות לא כוללות cPanel, אבל אתה יכול לקבל את זה כתוספת. הם יכולים להריץ כל יישום תוכנה התואם את תנאי השירות.

אירוח משווקים

סוכנויות, מעצבים ומפתחים יכולים לקנות חבילת אירוח משווקת. הם יכולים לנהל את כל אתרי משתמש הקצה שלהם באמצעות cPanel ומנהל מארח אתרים. Softaculous כלול להתקנה קלה של יישומים. חבילות אלה יכולות לעבוד עבור ארגונים המנהלים אתרים מרובים, גם אם הם לא מוכרים אותם בפועל מחדש.

מנהל מארח אתרים (WHM) כלול באירוח המשווקים. זהו לוח בקרה המאפשר למשווק להוסיף אתרים, להגדיר תוכניות אירוח ולציין מגבלות משאבים לאתרים בודדים. WHMCS הוא פאנל נוסף המטפל בניהול לקוחות וחיוב. היא כלולה או היא אפשרות בעלות נוספת, תלוי בתוכנית שהמשווק בוחר.

שרתים ייעודיים

לבסוף, לקוחות יכולים לשכור את השימוש הבלעדי בשרת פיזי ולהפעיל כמעט כל סוג של תוכנה. האפשרויות כוללות תמיכה מנוהלת וחיבורי נתונים במהירות גבוהה. שרתי לינוקס וגם חלונות זמינים. וג’ולט יסייע בהגירה ממארח ​​קודם.

בדיון בשרתים הייעודיים שלה, ג’ולט אומרת שהיא “פועלת באמצעות מרכזי נתונים מרובים בארצות הברית.” מרכזי נתונים אלה בארה”ב לא מוזכרים בשום מקום אחר. לא ברור אם זו טעות או אם ג’ולט משתמשת במרכזי נתונים בארה”ב רק לשרתים ייעודיים.

חבילות מתמחות

ג’ולט מציעה מספר חבילות התמחות. חבילות אירוח אתרים עסקיות מתאימות ל- SMB. הם כוללים תחום חופשי ותעודת SSL, עם כתובת IP ייעודית זמינה כתוספת. WooCommerce, OpenCart, ZenCart ומג’נטו הן כל אפשרויות הסחר האלקטרוני הנתמך.

עסקים בינוניים המחפשים פיתרון מסחר אלקטרוני חזק יותר יכולים להסתכל באירוח הענן של מג’נטו של Jolt. התוכניות מיועדות לעשרות אלפי מבקרים ומעלה, כך שהן לא זולות. אבל אם יש לך לקוחות רבים כל כך, סביר להניח שאתה יכול להרשות זאת לעצמך. ללא קשר לגודל שלך, ג’ולט מאפשר לך להתאים את גודל או למטה ככל שהצרכים שלהם משתנים.

חבילת אירוח משותפת של וורדפרס זמינה עם התקנה בלחיצה אחת. ערכות נושא מובחרות זמינות בהנחה, ואין הגבלות על תוספים.

עבור מוסדות חינוך, ג’ולט מציעה אירוח של Moodle. Moodle היא מערכת לניהול למידה המארחת למידה מקוונת ומספקת תכני קורס. זה כולל תכונות כמו חידונים מקוונים, פורומי דיון וכלי שיתוף פעולה.

תמיכה

ללקוחות יש גישה לתיעוד מקוון והם יכולים לקבל תמיכה על ידי הגשת כרטיס או באמצעות צ’אט מקוון. הוויקי מעט מחוספס למראה, אך הוא מכיל מידע רב אם אתה חרוץ. ג’ולט מבטיח להגיב לכרטיסי דלפק העזרה תוך שלושים דקות ולבקשות צ’אט תוך 60 שניות.

בלוג הסטטוס מספק מידע על בעיות והפסקות, והמשתמשים יכולים להירשם באמצעות הדוא”ל. סטטוס חי זמין בשרתים משותפים ומשווקים, ספקי VPS ורשת הליבה.

יתרונות וחסרונות

ג’ולט היא חברה חדשה וקטנה יחסית, שאינה קשורה לחברת אם כלשהי. בצד החיובי זה נותן לו מוטיבציה ויכולת לשים לב באמת ללקוחותיה. זה כרוך גם בסיכון מסוים. החברה עלולה להיכשל, או שאסון עלול לפגוע במרכז הנתונים היחיד שלה.

אין CDN מרחיק לכת כדי לספק למשתמשים רחוקים עומסי דפים מהירים. הלקוחות שמפיקים את המרב מג’ולט הם לקוחות שממוקמים בבריטניה או בסמוך להם, והקהל שלהם מקומי.

זו אולי לא הבחירה השמרנית ביותר, אבל ג’ולט מתאים היטב ללקוחות שרוצים להגיע למקומיים ועדיין לקבל שירות ותמיכה סולידיים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map