HostingSource בשנת 2020: מה אומרות ביקורות לקוח HostingSource?

מבוא מקור אירוח

מקור אירוח היא חברת אירוח מניו יורק, המציעה מגוון מלא של מוצרי אירוח. הוקמה בשנת 2000 וסיפקה שירותי אירוח מאז 2006, Source Source מתמקדת בשרתים הניתנים להרחבה החל מאירוח משותף מבוסס Linux על בסיס אירוח ועד אירוח ייעודי בענן..


החברה מציעה מגוון גדול של מוצרים בעלי קו רוחב גדול מבחינת התאמה אישית של משתמשים. זה נכון במיוחד מבחינת השרתים הייעודיים והעננים, וזה מה שמתמקד בו ב- Hosting Source.

שירותים & התמחויות

מקור אירוח מציע את כל צורות האירוח החל מאירוח משותף, דרך VPS, לאירוח ייעודי וענן. החברה מספקת הגירה בחינם, כך שאתרי האינטרנט יוכלו להתחיל עם תוכנית אירוח משותפת ולעבור לפלטפורמות מתקדמות יותר כמעט ללא השבתה.

מבחינת שרתים משותפים, Hosting Source מציע את צרור הלינוקס / אפאצ’י / cPanel הרגיל עם SiteBuilder וכלי פיתוח אופציונליים אחרים כמו בלוגים, פורומים, עגלות קניות וכן הלאה. הם כוללים גם שימוש ללא הגבלה של מסד נתונים ב- MySQL יחד עם PHP 5, Ruby on Rails ו- Python.

אמנם היא מציעה מגוון מלא של מוצרי רשת, אולם מקור האירוח מכוון יותר לאירוח ייעודי וענן. רוב הלקוחות שלהם משתמשים בשירותים אלה ברמה גבוהה יותר. נכון לעכשיו הם משרתים בערך מספר שווה של לקוחות ייעודיים וארוחות ענן, אך המגמה היא לעבר יותר מהאחרונים. כתוצאה ממיקוד זה יש להם הרבה יתירות בתשתית שלהם, מה שמאפשר פלטפורמת אירוח חזקה ואמינה מאוד – אפילו עבור השרתים המשותפים שלה..

שירותים רבים אחרים זמינים, כמו אירוח VPS בענן, שרתי אחסון ייעודיים, אבטחת DDOS, אירוח מפיצים ורשת אספקת תוכן..

מקור האירוח מספק גם שירותים שהם לא מפרסמים. לדוגמה, אירוח משותף של IIS / ASP של מיקרוסופט זמין, אם כי השרתים העיקריים שלהם משתמשים ב- Linux / Apache. באופן דומה, ניתן לקבל שירותי colocation. מקור אירוח מסוגל בדרך כלל לספק את כל השירותים שהלקוחות זקוקים לו.

תשתיות / מרכזי נתונים / רשת

מקור האירוח משתמש בשני מרכזי נתונים בחוף המזרחי של ארצות הברית. האחד נמצא בסקונקוס, ניו ג’רזי. השני נמצא בניו יורק ברחוב וייטהול 33 – שם מתארחים אתרים ענקיים כמו BuzzFeed וגוואקר.

חומרת המקור לאירוח מחוברת לחיבורים מרובים של 10 ג’יגה-בייט ברשת “שכבה 1” או ללא מעבר.

תמיכה ושירות לקוחות

מקור האירוח מספק תמיכה 24/7 באמצעות פורטל הלקוחות שלהם. הם מבטיחים כי כל כרטיסי התמיכה ייענו תוך שעה.

אבטחה & גיבויים & ניטור שרתים

גיבויים נעשים בכל השרתים שלוש פעמים בשבוע. הגיבויים מאוחסנים באתר ועותק מועבר מרחוק. משתמשים יכולים לבקש שחזור חינם. משתמשים יכולים גם לרכוש לוחות זמנים גיבוי תכופים יותר. מקור אירוח מספק ניטור שרתים על ה- VPS והמארחים הייעודיים שלהם. שירותים אחרים כמו הגנת DDOS זמינים בתשלום.

אחריות Uptime

מקור אירוח מציע התחייבות לזמן הפעולה עם הגדלת ההחזרים ככל שהשירות הנוסף נופל מרמה זו. הערבות היא 99.9% לאירוח משותף ו- 99.99% לאירוח וירטואלי וענן. ההגבלות הרגילות חלות על דברים שאינם בשליטת החברה (למשל הוריקן סנדי). עם זאת, מקור אירוח מתמקד באמינות הרשתות שלו, ובאופן כללי שומר על זמן פעולה גבוה מאוד.

חיוב & מדיניות תשלום

מקור האירוח מספק אחריות להחזר הכסף של 14 יום לכל מוצרי האירוח שלהם. לקוחות יכולים לבטל חוזים בכל עת, למעט אלה עם שרתים ייעודיים. שרתים ייעודיים דורשים תקופת מינימום של חמישה חודשים, או על הלקוח לשלם דמי סיום מוקדמים של 199 דולר.

החברה מקבלת את מקורות התשלום הרגילים כולל PayPal. הם מספקים תמריצים גם ללוחות זמנים לתשלומים חצי שנתיים ושנתיים. על בסיסי אירוח משותף, הם מציעים דומיינים בחינם עבור לוחות זמנים לתשלום של שנה ומעלה. באירוח משותף מתקדם יותר, הם מציעים הנחה של 15% על תשלומים לשנה אחת. עבור אירוח ייעודי וענן, הם מציעים הנחות של 10% בתשלומים חצי שנתיים, 15% על שנתיים ו 20% בתשלומים לשנתיים..

אתר המקור אירוח יכול להיות קשה לניווט – ולעיתים מכיל מידע סותר. אם אתם מעוניינים להשתמש בהם, כדאי לכם לפנות אליהם ולברר כיצד הם יכולים לספק את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. הצוות ידידותי ועוזר.

סיכום

מבוסס על ניו יורק, Hosting Source הוא בחירה טובה עבור אתרים עם בסיס לקוחות בארצות הברית. ובהתחשב בעובדה שמרכזי הנתונים שלהם נמצאים ברשתות 1, הממוקמות יחד עם כמה מהאתרים הפופולריים ביותר באינטרנט, סביר להניח כי בעיות חיצוניות ימזערו.

כשמדובר בעלות, הם תחרותיים מאוד בכל הקשור לשרתים VPS, ייעודיים ומבוססים בענן. הם פחות תחרותיים בכל הקשור לאירוח וירטואלי ומשווקים, אך עדיין במחיר סביר.

מקור אירוח הוא בחירה טובה מאוד אם אתה מצפה כי אירוח אתרים שלך צריך להגדיל עם הזמן – ללא קשר לצרכים הנוכחיים שלך. הם מספקים מסלול שדרוג קל מאוד מהקטן מבין האתרים ועד לשימוש ברשת אירוח ומסירת תוכן ייעודית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map