eHost.com נסגר: מהן האלטרנטיבות הטובות ביותר?

מה קרה ל- eHost

באמצע אוגוסט 2017, eHost הודיעה כי בקרוב תיסגר וכי על משתמשים חדשים להשתמש ב- iPage. החל מיולי 2018, eHost הפסיקה לתמוך בלקוחות ותיקים והעבירה אותם ל- JustHost
(וסליטליו
עבור לקוחות בונה האתרים שלהם).


eHost הייתה חברת אירוח מבוססת ארה”ב, שהוקמה במקור בשנת 1996. החברה נרכשה על ידי קבוצת Endurance International Group (EIG) בשנת 2010, והפכה לאחד ממותגי המפתח שלה בשוק אירוח מתחילים זול. זה היה מבוסס מחוף יוסטון, טקסס בארצות הברית, שם נמצא גם מרכז הנתונים שלה.

חלופות eHost

עבור אנשים שמצאו eHost מושכים, הרכבנו חלופות שיעבדו טוב.

Bluehost

לוגו של Bluehost

Bluehost ידועה במחויבותה לוורדפרס אך היא מציעה מגוון רחב של תכניות אירוח לאלה שרק מתחילים לארח את כל הדרך עד עסקים מבוססים..

כמו eHost, Bluehost הוא חלק מ- EIG. כתוצאה מכך הם מציעים תוכניות דומות. למעשה, תוכנית הבסיס שלהם עולה זהה לתוכנית של eHost: 2.75 $ לחודש. עם זאת, אם אתה רוצה לקבל תוכנית המארחת אתרים ללא הגבלה, תצטרך לשדרג לתוכנית פלוס של Bluehost, שעולה 5.95 דולר לחודש.

אתה יכול לגלות את כל מה שאתה צריך לדעת על Bluehost בדף הביקורת שלנו, הכולל מעל 480 ביקורות לקוחות. או סע ישר ל Bluehost
ולראות מה יש להם להציע.

SiteGround

לוגו SiteGround

SiteGround הוא מארח האינטרנט המדורג שלנו. הם מציעים שרתים מהירים ויציבים במיוחד – עם אורך זמן של מעל 99.99% במבחנים שלנו בשנה האחרונה. הם גם מציעים ללא ספק את התמיכה הטובה ביותר בענף.

החיסרון עם SiteGround הוא שהם קצת יותר יקרים. תוכנית הבסיס שלהם, התומכת באתר אחד, היא 3.95 דולר לחודש. כדי לארח מספר אתרים, תצטרך לשלם 5.95 דולר לחודש – אך זה מגיע עם יתרונות רבים כמו שרת שלב.

למידע נוסף על SiteGround בעזרת סקירת המומחים שלנו (ועבור 2,900 ביקורות משתמשים). או שתוכלו לבקר באתר SiteGround עכשיו
.

A2 אירוח

לוגו אירוח A2

אירוח A2 דומה במובנים רבים ל- SiteGround. הבדיקות שלנו מצביעות על זמן הפעילות שלה לא פחות טוב, אך מהירויות טעינת העמודים מהירות משמעותית.

תוכנית A2 הבסיסית (אתר אחד) היא 3.92 דולר לחודש. התוכנית הבלתי מוגבלת שלהם היא 4.90 $. החשוב מכל, מחירי החידוש שלהם פחותים מ- Bluehost וגם מ- SiteGround. עם זאת, דבר אחד שכדאי לזכור הוא ש- A2 Hosting אינו קל לשימוש. אם אתה חדש באירוח אתרים, כדאי לך ללכת עם שאר המארחים.

אם אתה רוצה לדעת יותר, עיין בדף הביקורת שלנו, שאמור לענות על כל השאלות שלך. הוא כולל מעל 260 ביקורות לקוחות. או פשוט לחץ עכשיו ל- A2 Hosting עכשיו
.

שירותים והתמחות

eHost שמרה על דברים פשוטים מאוד, עם חבילת אירוח משותפת אחת לינוקס. התוכנית כללה שטח אחסון ללא רוחב ורוחב פס. כדי להפעיל את האתר שלך במהירות, eHost הציעה מתקינים בלחיצה אחת, כולל אפליקציות כמו וורדפרס, ג’ומלה ודרופל. כל הלקוחות יכלו להגדיר כתובות דוא”ל, מסדי נתונים ותחומים ללא הגבלה. נקודות זיכוי לפרסום נכללו כדי לתת לאתר שלך התחלה ראשונה ב- AdWords וברשת המודעות Yahoo / Bing.

התוכנית כללה גם כלי לבניית אתרים, שם דומיין, ושלל סקריפטים של סחר אלקטרוני, וחבילות שיעזרו לך להשיג חנות ברשת. המחיר שפורסם היה שיעור היכרות עם זאת, ולכן מחיר החידוש היה גבוה יותר (בדרך כלל כפול).

כמו ברוב התוכניות הבסיסיות, עליך לזכור כי רוחב הפס הבלתי מוגדר לא היה בהכרח בלתי מוגבל. חברות כמו eHost עוקבות אחר משתמשים כדי לוודא שהשימוש בהן נמצא בטווח מקובל. מעט אתרי אינטרנט עסקיים יחרגו מצריכת משאבים רגילה, אך אם הרצתם הרבה סקריפטים יתכן והתבקשתם לשדרג. בדרך כלל אסור להפעיל שירותים עתירי רוחב פס, כמו אתרי אינטרנט להורדת קבצים, על תוכניות מסוג זה.

למרות שחומר התמיכה של eHost מתייחס ל- VPS ולשרתים ייעודיים, נראה כי אלה אינם זמינים לרכישה.

המשך לאחר ביקורות משתמשים

תמיכה ושירות לקוחות

התמיכה הייתה זמינה 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט חי ודוא”ל. eHost אמרה כי שיחות טלפון ייענו תוך פחות משתי דקות. היו גם מגוון הדרכות מקוונות המכסות משימות ניהול בסיסיות של אירוח.

אם היית צריך להעביר את האתר שלך ממארח ​​אחר, היית צריך לעשות זאת בעצמך. לא ניתן סיוע בהגירה. אם היית עובר ממארח ​​cPanel, המהלך היה צריך להיות יחסית פשוט, שכן eHost סיפק גם cPanel. מעבר ממארח ​​עם לוח בקרה אחר עשוי להיות מורכב טכנית, והוא משימה למשתמשים מנוסים בלבד.

תשתיות וגיבויים

eHost השתמשה בניטור רשת 24 שעות ביממה. כל המידע האישי עבור חשבונך, כגון נתוני כרטיסי אשראי, נאסף באמצעות אבטחת SSL ונשמר בשרתים מאובטחים. החברה הציעה מידע מוגבל על מרכז הנתונים שלה, למעט מיקומה. היה בו מתקן אחד, CyrusOne, מתקן ביוסטון, טקסס.

לקוחות עסקיים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות נדרשים לציין כי eHost אינו תואם HIPAA. גם אי-אחריות של PCI אינה מובטחת בתכנית האירוח המשותפת שלה.

eHost שמרה על גיבויים אוטומטיים לכל השרתים, אך אלה רצו רק פעם בשבוע. יתר על כן, גיבויים נשמרו רק במשך שבוע בודד לפני שהוחלפו. כל חשבון שהשתמש ביותר מ- 20 ג’יגה-בייט נתונים לא ייכלל בתכנית הגיבוי הזו. eHost יגבה את מסדי הנתונים של הלקוחות, אך לא את הקבצים. אם דאגת לאובדן נתונים, תמיד כדאי להקים מערכת גיבוי משלך.

אחריות Uptime

eHost הציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9%, לא כולל תחזוקה מתוכננת. אם הם לא עמדו בערבות זו, ייתכן שהיית זכאי לזיכוי בחשבון של חודש. הייתם מצפים לספק עדויות לשבתה המוגזמת תוך 30 יום מתום החודש, וההחלטה הסופית תגיע עד ל- eHost.

מדיניות חיוב וביטול

eHost קיבלה תשלום באמצעות כרטיסי אשראי גדולים, העברות בנקאיות, ווסטרן יוניון, המחאות והזמנות כסף. תוכנית eHost מתחדשת אוטומטית, אלא אם כן נעשו הסדרים אחרים. על הלקוח לדאוג שמידע התשלום שלהם יישאר מעודכן בכדי להימנע מתשלומים מאוחרים, מכיוון שכל חשבונות שלא שולמו תוך 15 יום ממועד החשבונית ניתנים להשעה או ביטול.

eHost הציעה אחריות להחזר כספי של 30 יום על שירותי אירוח משותפים. כל ביטול בתוך אותה תקופה, עבור קונים לראשונה, יקבל החזר מלא, בניכוי עלות רישום הדומיין. יהיה עליך לבקש ביטול, ואז לכתוב למחלקת התמיכה לבקש את ההחזר שלך תוך 90 יום. אם פספסת את הצעד הזה, לא תקבל החזר.

ביטול לאחר 30 יום יכול היה להביא להחזר יחסי, אם כי הדבר הותיר לשיקול דעתו של eHost.

סיכום

אם אתה זקוק לפיתרון אירוח בסיסי ומשותף שיאפשר לך להגדיר במהירות את הנוכחות שלך באינטרנט בטרחה קטנה, eHost הציעה פעם את הפיתרון הנכון. שלושת המארחים האלטרנטיביים שפורטנו כאן אמורים לספק את צרכיהם של כל מי ששירת בעבר על ידי eHost.

שאלות נפוצות על eHost.com

 • האם eHost הציע אירוח VPS?

  לא. EHost הציע תוכנית אירוח משותפת אחת. היו כמה אזכורים לאירוח VPS בבסיס הידע שלה, אך שום אינדיקציה לכך שתוכניות VPS היו זמינות מעולם.

 • האם eHost הציע אירוח חלונות?

  לא. EHost הציעה רק תוכנית אירוח משותפת אחת בלינוקס.

 • האם eHost סיפקה עזרה בהעברת אתרים?

  לא. EHost לא סיפקה כל תמיכה טכנית להעברת אתרים. היית יכול להעביר את אתריך בעצמך, תלוי בתוכנה או ב- CMS שבהם השתמשת.

 • היה אחסון רוחב פס בלתי מוגבל?

  כן. eHost סיפק רוחב פס ומחסני שטח לא מדודיים. בפועל, בדרך כלל פירוש הדבר היה ש- eHost יצפה שהאתר שלך יימצא בגבולות סבירים, וכי האתר צרכ כמויות רגילות של משאבים. eHost אמרה כי 99.95% מהלקוחות נפלו בקטגוריה זו. כל לקוח המשתמש בכמויות אחסון או רוחב פס גדולים במיוחד יונפק אזהרה.

 • איזה לוח בקרה סופק?

  כל לקוחות האירוח המשותפים סופקו עם cPanel. נראה כי eHost השתמש בעבר בעבר ב- vDeck.

 • האם eHost סיפק שם תחום בחינם?

  כן. קיבלת שם תחום אחד בחינם כשנרשמת לחשבון האירוח שלך.

 • האם הייתה ערבות לזמן הפעולה?

  כן. eHost הבטיחה 99.9% זמן פעולה, שנמדד מדי חודש. אם חווית השבתה מעבר לכך, תוכל לדרוש זיכוי בחשבון של חודש. אם הרגשת שהשרת שלך לא מספק ביצועים נאותים, eHost יכול להעביר אותך לשרת אחר. לשם כך, יהיה עליכם להזמין חשבון אירוח חדש מאותו סוג שיש לכם כרגע, ואז לגייס כרטיס כדי שהנתונים שלכם יועברו מהחשבון הישן לחשבון החדש. לאחר מכן תוכל לשנות את ה- DNS שלך ולבטל את החשבון הישן.

 • האם eHost הציעה התקנות סקריפט בלחיצה אחת?

  eHost הציעה סוויטת עיצוב עם כל תוכנית אירוח. זה כלל מתקינים בלחיצה אחת עבור תוכנות כמו וורדפרס ו- b2Evolution. אם היית זקוק לגמישות רבה יותר, אתה יכול לבקש שהתקנה מהירה של MOJO Marketplace תהיה מופעלת בחשבונך. זה הציע כ 100 סקריפטים שתוכל להתקין באמצעות cPanel.

 • האם eHost סיפק תמונות מלאי בחינם ומדיה אחרת?

  לא. EHost לא הציעה מדיה בחינם להורדה.

 • אילו שפות תכנות היו זמינות?

  כל הלקוחות הוקמו עם PHP 5.4, אך יכלו לבקש לעבור ל- PHP 5.5 או PHP 5.6. רובי על מסילות, PEAR, Python, ו- Perl היו זמינים.

 • האם eHost קיבלה תשלומים באמצעות PayPal?

  כן. אתה יכול לשלם באמצעות PayPal או ברוב כרטיסי האשראי העיקריים.

 • האם תוכל לשלם מדי חודש?

  כן. eHost מאפשר לך לשלם עבור האירוח שלך חודש לחודש, כך שתוכל לבטל בכל עת. אם בחרתם לשלם לשנה או יותר מראש, הייתם יכולים להציע לכם הנחה על מחיר האירוח.

 • הייתה רשת למסירת תוכן (CDN) זמינה?

  לא. תצטרך להגדיר CDN משלך אם היית רוצה להשתמש בכונן.

 • היכן היו מרכזי הנתונים של eHost?

  eHost השתמש במרכז הנתונים CyrusOne ביוסטון, טקסס בארצות הברית.

 • האם תוכל לארח יותר מאתר אחד?

  כן. eHost אפשרה לך להשתמש בדומיינים ללא הגבלה בחשבונך.

 • האם ל- eHost היו מבצעים מיוחדים לתלמידים ובתי ספר?

  לא. EHost לא הציעה תוכניות מוזלות לתלמידים, בתי ספר ועמותות.

 • האם ל- eHost הייתה תוכנית משווקים?

  לא. EHost הציעה תוכנית אחת בלבד שלא ניתן היה להשתמש בה למכירה מחדש.

 • האם eHost יגבה עבורך את האתר שלך?

  לא. היית צריך ליצור גיבויים ידנית באמצעות cPanel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map