EasySpace בשנת 2020: מה אומרות ביקורות לקוח של EasySpace?

מבוא Easyspace

אם אתה מחפש חברת אירוח בבריטניה, Easyspace יכול להתאים לחשבון. החברה הוקמה בשנת 1997, והיא חלק מחברת Iiomart PLC והיא מארחת את אתרי הלקוחות שלה בששה מרכזי נתונים בבריטניה. מותגי iomart אחרים כוללים RapidSwitch, Melbourne Hosting ו- iomart Cloud, והקבוצה מתהדרת במאה אחוז זמן עבודה בכל חברות החברה..


Easyspace מציעה אירוח אתרים ורישום תחום, ושירותי אירוח משותפים הם המוצר הבולט ביותר שלה. החברה מספקת גם אירוח בדוא”ל, אירוח בענן, אירוח VPS ותוכניות שרת ייעודיות.

תוכניות אירוח של Easyspace

Easyspace מציעה מגוון אירוח טוב, החל מאירוח משותף בר השגה וכלה בשרתים ייעודיים. כל השרתים שלה ממוקמים בבריטניה; לחברה יש חלק בשש מרכזי נתונים ברחבי הארץ.

 • אירוח משותף מחולק לארבע תוכניות: Pic ‘n’ Mix, StarterPlus, Business ו- Builder Site. Pic ‘n’ Mix הוא תוכנית הניתנת להתאמה אישית, ו- StarterPlus הוא פתרון אירוח משותף משותף מוגדר מראש. Business הוא גרסה משודרגת של StarterPlus, בעוד שבונה אתרים (המכונה גם בשמו המסורבל ‘EasySiteLive Pro’) הוא אירוח בסיסי מאוד למשתמשים שאינם טכניים..
 • אירוח מסחר אלקטרוני הוא אירוח משותף בעיקרו בשילוב עם שערים לתשלום וכלי מסחר אלקטרוני מובנה. יש שלוש תוכניות: Starter, Business ו- Pro; החבילה העליונה כוללת עד 10,000 מוצרים, עיבוד תשלומי HSBC ו- WorldPay, דירוג מוצרים, שילוב eBay והזנות RSS.
 • אירוח בענן מוצע בשלוש תכניות: ברונזה, כסף וזהב. כולם מבוססים על פלטפורמת VMWare ומתומחרים מדי חודש. משתמשים יכולים לבחור אחת משש מערכות הפעלה לינוקס או שלוש גרסאות של Windows.
 • ניתן לרכוש אירוח VPS באמצעות חלונות או לינוקס; כל אחת מחולקת לשלוש תוכניות. כולם כוללים תמיכה 24/7 ולוח בקרה, Plesk. ישנה גם אפשרות להתאים אישית את תוכניות VPS המוצעות, או לרכוש MetaTrader VPS.
 • ישנן ארבע חבילות מוגדרות מראש לשרתים ייעודיים, אם תכלול את חבילת התקציב. שוב, משתמשים יכולים להתאים אישית את אלה אם הם רוצים. משתמשים יכולים לבחור כונן קשיח SSD ולבחור Windows או Linux עבור מערכת ההפעלה שלהם.
 • Easyspace מציעה goMobi, חבילת אתרים לנייד, כפתרון אירוח נפרד. תוכנת gMobi היא למעשה כלי לבניית אתרים.

עם מגוון כה גדול של שירותים, קשה לומר מה העדיפות, אבל אירוח משותף זוכה למרכז הבמה באתר. לאחר שאמרתי את זה, אני לא חושב שמישהו ירגיש שיש חוסר ברירה.

זמן הפעלה / השבתה של Easyspace

מרענן לראות את אירוח בבריטניה המציע ערבות של 100% זמן פעולה, מכיוון שנראה כי מעטים מסוגלים לעשות זאת. עם זאת, Easyspace עושה זאת – והיא חלה על כך שמבטיחה את כל שירותיה, החל מתכנית האירוח המשותפת הזולה ביותר וכלה בשרת הייעודי שלה. לחברה יש גם דף סטטוס מערכת, אך זה לא מראה נתונים היסטוריים, והוא לא עודכן יותר משלושה שבועות כשביקרתי.

Easyspace היא כמובן גאה מאוד בששת מרכזי הנתונים שלה בבריטניה (שנמצאים בגלזגו, מנצ’סטר, מיידנהד, נוטינגהאם, לסטר ולונדון) ומקדמת אותם ברחבי אתר האינטרנט שלה. כל המתקנים בבעלות ומופעלת על ידי החברה, וזה מרשים מאוד. יש עמוד בקטע השרתים הייעודי המפרט את המתקנים של כל מרכז נתונים בפירוט רב: לכל אחד מהם יש אבטחה מלאה עם גישה לכרטיס חכם, כיסוי HVAC N + 1 ודחיית אש, שתי הזנות חשמל עצמאיות בתוספת גיבוי UPS וסולר, פלוס מהנדסים טכניים באתר וכולם עובדי Easyspace.

לקוחות בתכניות אירוח משותפות יכולים לבחור לכלול מתן גיבוי אם הם רוצים – זה כולל גיבוי מתמשך של 8 שבועות של החשבון כולו, כולל מסדי נתונים כלשהם. יש להניח שזה לא בחינם ויש לשלם עבורו. שירותי גיבוי בתוכניות אחרות, כולל שרתים ייעודיים, הם תוספת אופציונלית. Easyspace אינה מציעה כלל גיבויים אלא אם הלקוח משלם עבורם, והיא לא מתחייבת כי הגיבויים תקפים, גם אם אתה משלם.

תמיכה ב- EasySpace

כצפוי, כל אנשי התמיכה של Easyspace ממוקמים בבריטניה. תמיכה בדוא”ל וכרטיסים ניתנת 24/7.

כדי ליצור קשר בטלפון, הלקוחות חייבים לחייג למספר 0370. מספרים של 0370 מחויבים בשיעורים גיאוגרפיים, בדומה למספרי 0870, ולצערי אינם חינמיים. לא יכולתי למצוא שום מידע על היקף שעות הפתיחה לתמיכה טלפונית, אך נראה כי הוא לא מוצע 24/7.

שאר פרטי התמיכה של Easyspace מוסתרים ונראים רק ללקוחות משלמים, כך שלא ניתן היה להעריך את איכות חומר התמיכה המסופק.

Easyspace בחדשות

לא מצאתי סיפורי חדשות בעלי פרופיל גבוה אודות Easyspace, ולכן עלינו להניח שהאירוח שלה היה אמין ויציב יחסית.

לוח הבקרה של Easyspace

כפי שצוין קודם לכן בסקירה, פלסק מוצעת בתוכניות אירוח VPS. לקוחות שרתים ייעודיים יכולים לבחור Plesk (Linux / Windows) או cPanel (Linux בלבד), אך זה מחויב כשדרוג.

לקוחות אירוח משותפים חייבים להשתמש בלוח הבקרה המותאם אישית של Easyspace. מכיוון שמידע התמיכה שלו נעול מחוץ לתצוגה, אי אפשר לברר כיצד לוח הבקרה נראה.

תוספות Easyspace

לקוחות אירוח משותפים מקבלים זיכוי של גוגל אדוורדס 75 £, אך עליהם להפקיד 25 ליש”ט כדי לתבוע זאת. לקוחות מקבלים גם נקודות זיכוי עבור MailingManager, תוכנית שיווק בדוא”ל וניסוי חינם של חבילת מסחר אלקטרוני. מתקינים בלחיצה אחת כוללים 50 חבילות: וורדפרס, ג’ומלה, ממבו, osCommerce ועוד.

כפי שניתן לצפות, לקוחות בתוכניות אירוח אחרות (כולל אירוח בענן ו- VPS) אינם מקבלים בונוסים להמתקת העסקה.

מדיניות אחריות / ביטול החזר כספי של Easyspace

תקופת ההבטחה להחזר הכסף של Easyspace קצרה מאוד – 7 ימים בלבד. יש להעלות את בקשות הביטול דרך לוח הבקרה של המארח באמצעות מערכת הכרטוס.

חבילות אירוח רבות של Easyspace ניתנות לאורך תקופות ארוכות של מספר שנים. חשוב ללמוד בפירוט את התנאים וההגבלות של Easyspace כדי להבטיח שאתה יודע את הזכויות שלך אם ברצונך לבטל. בעיקרון, כל הכספים ששולמו אינם ניתנים להחזרה וכל החבילות יתחדשו אוטומטית אלא אם יבוטלו. אם שיטת התשלום שלך נכשלה, אתה יכול לחייב 15 פאונד למכתב שנשלח אליך. אם תבחר לחדש ידנית, תחויב בסך 3 פאונד נוספים.

סיכום Easyspace

Easyspace כמובן משקיעה באיכות ותוכניות האירוח שלה הן מקיפות ומחיר טוב. מרכזי הנתונים בבריטניה יפנו ללקוחות באירופה, והעובדה שהיא מנהלת את המתקנים שלה בהחלט עובדת לטובתה. נחמד לראות שחברת אירוח דנה בפתיחות במתקניה ולקדם אותם באתר שלה.

למרבה הצער, יש שטן כלשהו בפירוט בכל הנוגע לחבילות האירוח של Easyspace. נראה כי התמיכה הטלפונית מוגבלת והיא ניתנת באמצעות מספרי טלפון בחינם. נושא לוח הבקרה המותאם אישית יהיה חיסרון גדול עבור משתמשי אירוח מנוסים יותר בתוכניות אירוח משותפות. אפילו תוכניות ה- VPS אינן מגיעות עם האפשרות של cPanel, וזה ממש בושה, מכיוון שזה דבר אחד שרבים הלקוחות מחפשים.

למרות זאת, ברור כי Easyspace היא חברה שאכפת לה מלקוחותיה ושקיעה זמן ומאמץ בתכנון תוכניות אירוח מקיפות. זה תלוי בך להחליט אם אתה מוכן לסחור בערבות קצרה להחזר כספי עבור חברת אירוח ‘אמיתית’ בבריטניה.

שאלות נפוצות על EasySpace

 • האם EasySpace מציעה אירוח חלונות?

  כן. EasySpace מציעה אירוח לינוקס וגם חלונות בהתאם להעדפה שלך.

 • האם EasySpace מציעה שירותי הגירה כלשהם?

  לא באמת. הם כן מציעים עזרה בהגירה ויסייעו בהעברות באתר לפרויקטים גדולים יותר, אך רק עבור הגירות של Microsoft 365 או MS Exchange.

  עבור וורדפרס או יישומי אינטרנט אחרים של מערכת ההפעלה, הם אינם מציעים תמיכה.

 • איזה אירוח מציע EasySpace?

  EasySpace מציעה תוכניות משותפות, VPS, ותכניות ייעודיות על פני שרתי לינוקס וגם של חלונות עם מספר רב של שירותים עבור כל מוצר.

  הם מציעים גם אירוח משווקים, אך רק כחלק מחברת אחותם Easynic.

  שירותי ה- VPS ושירותי האירוח הייעודיים שלהם מנוהלים באופן מלא, מנוהל למחצה ומנוהלים על ידי עצמם.

  הם מציעים גם מוצרי שרתים משותפים שונים המתמחים ספציפיים לסחר אלקטרוני, עסקים, בלוגים וחבילות התחלה.

 • אילו אפשרויות תשלום מספקות EasySpace? האם יש הנחה לחתימה על חוזה ארוך יותר?

  EasySpace גובה מדי שנה עבור התוכניות המשותפות שלהם וחודשית עבור ה- VPS והאפשרויות הייעודיות שלהם.

  לקוחות אירוח משותפים יכולים לקבל הנחה של עד 20% אם הם רוכשים חמש שנות אירוח בכל פעם.

  תשלומי כרטיסי אשראי מתקבלים, כמו גם אמצעי תשלום חלופיים. החברה מקבלת גם תשלומי PayPal וגם Worldpay.

 • האם אתה מקבל תחום בחינם עם אירוח?

  כל תוכנית אירוח משותפת כוללת תחום אחד לשנה (.co.uk כלולים לשנתיים) ותת-דומיינים בלתי מוגבלים. VPS ואירוח ייעודי אינם כוללים דומיין בחינם אך ניתן לרכוש אחד מ- EasySpace.

 • כלול פרטיות ב- Whois?

  לא, אבל זה זמין לרכישה.

 • איזו תמיכה זמינה?

  EasySpace מציעה תמיכה טלפונית בבריטניה בשעות 9 בבוקר – 17:30, שני עד שישי. יש להם גם מערכת כרטיסים ובסיס ידע עם מדריכי עזרה עצמית.

 • האם תמיכה זמינה במספר שפות?

  לא. תמיכה זמינה רק באנגלית.

 • היכן נמצאים מרכזי הנתונים של EasySpace?

  ל- EasySpace עשרה מרכזי נתונים מנוקדים ברחבי בריטניה בלונדון, גלזגו, לסטר, נוטינגהאם, מנצ’סטר ומיידנהד. המטה שלהם נמצא בגלזגו.

 • באילו שפות תכנות הן תומכות?

  EasySpace תומך ב- PHP 5.6, Perl 5.10.1 ו- Phyton עבור Linux ו- ASP.Net 4.5 עבור Windows.

 • האם ל- EasySpace יש ערבות להחזר הכסף?

  כן יש להם ערבות להחזר כספי של 7 ימים בכל רכישות אירוח אתרים חדשות.

 • האם ל- EasySpace יש ערבות לזמן אמת?

  כן יש להם אחריות של 100% זמן עבודה לכל חודש קלנדרי לכל מוצרי האירוח שלהם.

  ערבות זו מכסה רק לקוחות לשבתות הנגרמת על ידי EasySpace ולא מגורמים.

  מוקצים אשראי אם EasySpace לא תעמוד בערבות זו. צור קשר עם תמיכת הלקוחות לקבלת מידע נוסף.

 • באילו יישומים אוכל להשתמש עם EasySpace?

  EasySpace מספק התקנות בלחיצה אחת ליותר מ 50 אפליקציות שונות עם כל תוכניות האירוח המשותפות שלהם, כולל WordPress, Joomla, b2evolution ו- Drupal.

  יש להם גישה גם לעגלות קניות למסחר אלקטרוני על בסיס ניסיון בחינם, אך בסופו של דבר הם מגיעים בתשלום נוסף.

 • אילו תכונות אבטחה מציעה EasySpace?

  ניתן להוסיף תעודות SSL לכל מוצר אירוח בעלות שנתית נוספת. ל- EasySpace מגוון מלא של אישורי SSL זמינים, תלוי ברמת האבטחה הדרושה לכם.

  ניתן לאבטח את פונקציות הדואר האלקטרוני בתוכניות המשותפות באמצעות וירוס דוא”ל ומסנני דואר זבל בעלות נוספת.

  EasySpace מגן גם על השרתים שלהם מפני התקפות DDoS ויש לו סריקת וירוסים ותוכנות זדוניות 24/7.

 • איזה לוח בקרה מציע EasySpace?

  הם מציעים Plesk עבור מוצר VPS שלהם ו- Plesk או cPanel עבור ה- VPS בענן שלהם.

  עבור השרתים הייעודיים שלהם יש להם Plesk, cPanel או ESCP, לוח בקרה קנייני משלהם.

  התוכניות המשותפות שלהם מגיעות עם ESCP משלהם בחינם עם אפשרות לשדרג לפלסק (בעלות).

 • מה המשמעות של EasySpace על ידי “רוחב פס בלתי מוגבל.”

  זה לא מוגבל. המשמעות היא שמגבלות המדיניות של השימוש ההוגן שלהן מספיק גבוהות לכך שרוב הלקוחות לעולם לא יפגעו בהן – מה שגורם להיראות בלתי מוגבלות.

  תוכניות משותפות מקבלות 250 ג’יגה-בתים לחודש רוחב פס, VPS מקבלות 1 TB לשעה, ושרתים ייעודיים מקבלים 5 TB לחודש..

 • ומה המשמעות של EasySpace עם “אחסון בלתי מוגבל”?

  לצורך אחסון, הם לא מספקים כובע מספרי אלא במקום זאת מתארים מספר דברים במדיניות השימוש ההוגן שאסור לך לעשות, כולל שימוש באחסון שלך לגיבוי קבצים ולאחסון מדיה. למידע נוסף עיין במדיניות השימוש ההוגן שלהם.

 • האם EasySpace מציעה שירותי CDN?

  לא, הם לא מציעים שירותי CDN. עם זאת, הם מציעים מטמון SSD.

 • אילו מערכות גיבוי קיימות ב- EasySpace?

  כל התוכניות המשותפות כוללות גיבוי יומי.

  בכל מוצרי האירוח שלהם הם מציעים גיבוי ושחזור, שמגבה אתר כל 8 שבועות, כאשר הלקוחות בוחרים אם הם רוצים לשמור את העותק הישן ההוא או סתם לכתוב עליו..

  אפשרות זו כלולה בכמה שכבות גבוהות יותר של אירוח משותף אך עבור רוב התוכניות יש להוסיף תמורת עלות נוספת.

  השרתים הייעודיים שלהם יכולים גם להוסיף גיבוי בענן בתוספת תשלום לכל GB.

 • האם ל- EasySpace יש כלי לבניית אתרים?

  כן. הם מציעים שני שירותי עיצוב אתרים, כמו גם גישה לבניית אתרים לגרירה ושחרור משלהם, EasySiteLive PRO. זה מגיע בתוספת תשלום אך הוא כולל ניסיון חינם. צרו קשר עם שירות הלקוחות למידע נוסף.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map