Dot5Hosting בשנת 2020: מה אומרים ביקורות של לקוחות Dot5Hosting?

מבוא אירוח Dot5

Dot5 Hosting היא חברת אירוח אתרים קטנה עם ניסיון של עשור של אירוח. החברה מתמקדת באירוח אתרים משותף “במחיר שווה לכל נפש” והיא מבטיחה “תמיכה טכנית ידידותית ואיכותית.”


תוכניות אירוח של Dot5

אירוח Dot5 מציע אירוח אתרים משותף מבוסס לינוקס בלבד. הוא מציע תוכנית אחת בלבד.

תוכנית האירוח של Dot5 מגיעה עם שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס ומאפשרת תחומים מתארחים ללא הגבלה. הלקוחות יכולים לבחור מתכנית אירוח לשנה או תוכנית מוזלת לשנתיים.

ל- Dot5 Hosting גם תוכנית סניפים, תוכנית מפיצים ותוכנית הפניה שלקוחותיה יוכלו לנצל. הלקוחות יכולים גם לקנות מוצרים נוספים כמו גיבויים לאתר, SiteLock, תעודת SSL ומהפך SEO מקצועי.

Dot5 אירוח זמן עבודה / השבתה

אירוח Dot5 אינו מספק כל התחייבות או התחייבות לגבי זמן הפעילות. השרתים שלהם מבוססים על רשת מאוחדת בשני מרכזי נתונים בבוסטון בארצות הברית עם אבטחה 24/7, אך חוץ מזה, אין הרבה מידע להמשך.

תמיכת אירוח Dot5

ללקוחות Dot5 Hosting יש גישה למסוף תמיכה מקוון להעלאת כרטיסי תמיכה. כמו כן, הם מספקים תמיכה 24 שעות ביממה וכלי טלפון וצ’אט חי זמינים. לרוע המזל, אירוח Dot5 אינו מספק את המיקום של אנשי התמיכה שלו.

ללקוחות Dot5 Hosting יש גישה למגוון של כלים לעזרה עצמית הכוללים בסיס ידע, בתוספת מדריכי הוראות ומדריכים שונים. יש עדכון ב- Dot5 אירוח בטוויטר, אך בעת כתיבת הסקירה הזו לא היו פוסטים כלל. נראה כי לא קיים גם פורום לקוחות או דף פייסבוק, כך שבטח ניתן להניח שלא ניתן עזרה כלשהי על ידי הערוצים האלטרנטיביים הללו..

אירוח Dot5 בחדשות

מכיוון ש- Dot5 Hosting היא חברת אירוח קטנה יחסית, הם לא משכו תשומת לב בתקשורת למרות שהם קיימים כבר 10 שנים. היעדר החדשות, טובות או רעות, מצביעות על כך שהם מספקים שירות יציב יחסית.

לוח הבקרה של אירוח Dot5

לוח הבקרה המוצע ללקוחות Dot5 Hosting הוא לוח הבקרה vDeck. מרבית הלקוחות יכירו את cPanel בכל הקשור לאירוח אתרים; vDeck רואים לעתים קרובות במארחים משותפים, אבל אני חושב שזה פחות אסתטי. למרות שזה לא מוכר עבור אנשים רבים, אולי כדאי להכיר מכיוון שחברות רבות אכן משתמשות בו, כולל רבים ממארחי העלות הנמוכה שעברתי עליהם. אם היית רגיל להשתמש ב- cPanel או Plesk, זה כנראה ירגיש כמו צעד למטה מבחינת הפונקציונליות שלו.

תוספות אירוח של Dot5

לקוחות אירוח של Dot5 מקבלים קרדיט נדיב של נקודות זכות של גוגל אדוורד, נקודות זכות של יאהו ופייסבוק כדי לעזור להמתיק את העסקה בעת ההרשמה. לקוחות מקבלים גישה גם לעגלות קניות בחינם, תבניות אתר, כלי מנועי חיפוש ובונה אתרים.

CGI, Ruby on Rails, Perl, PHP ו- MySQL נתמכים כולם, ולקוחות מקבלים גם סקריפטים של ג’ומלה, וורדפרס, גלריה 2 ועוד, אותם ניתן להתקין בקלות באמצעות vDeck.

Dot5 מדיניות אחריות / ביטול כספי בחזרה

ל- Dot5 Hosting יש ערבות להחזר כספי של 30 יום אם כל לקוח לא יהיה מרוצה מהשירותים שלו. ערבות זו אינה כוללת את עלות רישומי שמות הדומיין, וגם החברה לא תחזיר דמי התקנה אחרים. שימו לב שהערבות חלה רק על לקוחות שמשלמים באמצעות כרטיס אשראי.

כלקוח אתה יכול למסור הודעה בכתב של 30 יום לביטול חשבונך בכל עת, אך אתה תחויב בחיוב אם תסיים את חשבונך מוקדם (בהנחה שזה יעבור לאחר שתקופת האחריות הראשונה ל 30 יום).

סיכום אירוח Dot5

בהשוואה להרבה חברות אירוח אתרים אחרות, Dot5 Hosting אינו מציע וריאציה וחדשנות רבים ככל שמדובר בתוכניות אירוח אתרים שלה. נראה שהפשטות היא הנקודה העיקרית של החברה; זה יביא לפנייה ללקוחות שהם חדשים בתחום אירוח אתרים ואינם רוצים להסתנוור ממגוון אפשרויות האירוח. אם אתה רק רוצה תוכנית אירוח פשוטה שתאפשר לך להתחיל, הם ללא ספק יספקו זאת.

Dot5Hosting שאלות נפוצות

 • האם Dot5Hosting מתמחה באירוח לינוקס או חלונות?

  Dot5Hosting מציעה כעת רק תוכנית אירוח משותפת המבוססת על לינוקס.

 • האם עלי לדאוג לדמי נסתר כלשהם?

  למרות שכל העמלות מוצגות בבירור באתר של Dot5Hosting, הלקוחות צריכים להיות מודעים לכך שיכולים להיות עמלות עבור שירותי רישום תחום ומוצרים אחרים שנרכשו.

  כמו כן, שיעור החידוש יהיה גבוה משמעותית משיעור הקידום המפורסם.

 • באילו אפשרויות תשלום תומכת Dot5Hosting?

  Dot5Hosting מאפשר לך לבחור בתוכנית של שנה או שנתיים (התוכנית לשנתיים תהיה זולה יותר מחודש לחודש).

  מקובלים כמה אמצעי תשלום הכוללים כרטיסי אשראי גדולים כמו Discover ו- American Express יחד עם PayPal.

 • האם רישום תחום עצמאי המוצע על ידי Dot5Hosting?

  לא, החברה לא מאפשרת ללקוחות להירשם לתחום מבלי לרכוש תוכנית אירוח. לקוחות יכולים, לעומת זאת, לקבל דומיין בחינם אם הם נרשמים לתכנית של שנה או שנתיים.

 • האם החברה תעזור לי להעביר אתר ותחום ממארח ​​לשעבר?

  בניגוד לחברות אירוח אחרות, Dot5Hosting לא מציין שהם יסייעו או יבצעו את תהליך ההעברה בפועל. עם זאת, הם ריכזו מדריכים וסרטונים שלב אחר שלב המתארים כיצד להעביר תחומים.

 • האם אוכל לתמוך במספר אתרים מתכנית יחידה?

  כן, אפשר לארח יותר מאתר אחד בתוכנית יחידה.

 • האם Dot5Hosting מציעה ללקוחותיה ערבות להחזר הכסף?

  כן, לחברה יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום לתוכניות האירוח שלה.

  כל החיובים בתכנית האירוח יוחזרו ללא עמלות בגין רישום תחום, הגדרה או שירותים אחרים שנרכשו במהלך 30 הימים הראשונים.

  אם הלקוח מבקש לבטל את האירוח לאחר תקופת הערבות, יש לספק הודעה בכתב.

 • כיצד אוכל ליצור קשר עם התמיכה כאשר יש לי בעיות?

  אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה 24/7 כדי לעזור לפתור את הבעיות שלך באמצעות טלפון, דוא”ל וצ’אט חי שכולו מוצע כרגע באנגלית.

  אפשר גם להתייעץ עם בסיס הידע הכולל מאמרים וסרטונים שלב אחר שלב לפתרון בעיות טכניות שונות.

 • אילו לוחות בקרה נתמכים על ידי Dot5Hosting?

  Dot5Hosting כולל רק לוח בקרה קנייני משלו הנקרא vDeck המאפשר ללקוחות לבצע משימות ניהול כגון ניהול דומיינים, תת-דומיינים ומסדי נתונים של MySQL..

 • איך נראים מרכזי הנתונים של Dot5Hosting?

  לחברה 2 מרכזי נתונים בבוסטון, מ.א., בסמוך למטה בבורלינגטון, מ.א..

  מרכזי הנתונים משתמשים בטכנולוגיית שרת מאוחד, כלומר כל שרת מסוגל לגשת לקבצי אתר. תצורה זו מאפשרת לשרת הראשון הזמין להשלים בקשות וכתוצאה מכך עומס מהיר יותר של דפים.

  מלבד תשתית השרת המתקדמת, מרכזי הנתונים כוללים ספקי כוח מיותרים וציוד של Dell.

 • האם Dot5Hosting מציעה התחייבות לזמן הפעולה?

  לא, Dot5Hosting לא מציין את זמן הפעילות שלה בשום מקום למרות שיש לחברה תשתית איתנה.

 • האם Dot5Hosting משתמש ב- CDN?

  אם SiteLock נבחר כאופציה, ניתן להשתמש ב- CDN של SiteLock עצמו.

 • באילו שפות פיתוח תומכת Dot5Hosting?

  Dot5Hosting תומך במספר שפות פיתוח תוכנה כולל PHP, Python, Javascript ו- Perl. ניתן להשתמש בשפות אלה ליצירת אתרים דינמיים שהמבקרים יהנו מהם.

 • כמה כתובות דוא”ל אוכל להשיג באמצעות תוכנית האירוח המשותפת של Dot5Hosting?

  אין הגבלה למספר כתובות הדואר האלקטרוני שאתה יכול לקבל באמצעות תוכנית האירוח המשותפת.

  מלבד העובדה שיש להם כמות בלתי מוגבלת של כתובות, תכונות דוא”ל אחרות כוללות העברות דואר אלקטרוני ללא הגבלה, הגדרות אוטומטיות והגנה מפני דואר זבל.

 • אילו כלים זמינים לעזור לאנשים שאינם טכניים ליצור אתרים מקצועיים?

  Dot5Hosting עוזר למתחילים בהגדרת אתרים מקצועיים באמצעות היכולת להתקין ולהגדיר סקריפטים פופולריים כגון WordPress, Joomla, Coppermine ו- phpBB.

  לקוחות המעוניינים בוורדפרס עשויים לשקול את חבילת ה- WordPress Essential של החברה כמיטוב לעבר הפלטפורמה.

  מלבד פלטפורמות הנמצאות בשימוש נרחב, החברה מציעה ללקוחותיה כלי לבניית אתרים המאפשר להם לבנות אתרים באמצעות ממשק מבוסס אשף.

 • מה מספק Dot5Hosting מבחינת גיבויים?

  בעת ביצוע הזמנה לאירוח, ללקוחות יש אפשרות לבחור תוכנית גיבוי יומית תמורת סכום נמוך. כאשר אפשרות זו נבחרת, Dot5Hosting יוצר עותקים של אתר האינטרנט שלך שניתן לשחזר אותם בכל עת ומספק שליטת גרסאות וארכיון..

 • אילו תכונות אבטחה יש ל- Dot5Hosting?

  תמורת מחיר נמוך, לקוחות יכולים לבחור בתכונה SiteLock של Dot5Hosting המגנה על אתרים מפני תוכנות זדוניות מזיקות ועוזרת לחסום תנועה זדונית..

  זה גם מגן על אתרים שמנועי חיפוש יופיעו ברשימה השחורה. מלבד SiteLock, Dot5Hosting כולל הגנה נגד דואר זבל והגנה על שרתים פיזיים.

 • האם אוכל לארח אתר מסחר אלקטרוני עם Dot5Hosting?

  Dot5Hosting כולל מספר תכונות שיעזרו לכם להפעיל חנות מקוונת וכוללות שרת מאובטח של SSL, ספריות מוגנות באמצעות סיסמאות ותמיכה בפלטפורמות קניות מקוונות מרובות כגון osCommerce ו- Agora.

 • האם ניתן לארח גלריות תמונות עם Dot5Hosting?

  כן, ניתן לארח גלריות תמונות מכיוון שרוחב הפס והשטח ללא הגבלה זמינים וכל התוכניות תומכות ב- Gallery2, אפליקציית גלריית תמונות מובילה..

 • האם יש הנחות לתכנית?

  מלבד התמחור המבוא המוצע, אין הנחות אחרות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map