אירוח Arvixe: 99.9% אחריות לזמן הפנוי אבל זו הסיבה שאתה יכול לומר לא.

מבוא Arvixe

Arvixe היא חברת אירוח אתרים המציעה מגוון שירותים החל מאירוח משותף ועד אירוח ייעודי. נראה שזה לא מתמחה בתחום אחד בלבד כמו שעושות חברות רבות אחרות, ומעדיף לשמור על אופציות פתוחות.


החברה הוקמה בסן לואיס אוביספו, ארה”ב בשנת 2003. זוהי תאגיד עם אחריות מוגבלת בבעלות פרטית ומארחת מגוון אתרים מרחבי העולם, מאתרים אישיים ועד אתרים לעסקים בגודל ארגוני. המשימה שלה היא לשמש משאב אירוח שלם ללקוחות ולספק שירותים ותמיכה אמינים ואיכותיים.

תכניות אירוח

Arvixe מציעה הן לינוקס (CentOS) והן ASP.Net (Windows) אירוח לכל תוכניות האירוח שלהם. למרות שהם מציעים שיתוף, משווק, VPS ואירוח ייעודי, הם עדיין לא מציעים שירות אירוח בענן.

תוכניות אירוח של Arvixe מחולקות לחמש שיעורים, אישי, עסקי, משווק, VPS ומוקדש.

 • תוכנית PersonalClass מייצגת אירוח משותף במחיר תחרותי. לקוחות יכולים לבחור אירוח לינוקס או לשלם מעט יותר עבור אירוח חלונות. תוכניות אלה מספקות שטח דיסק בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל ועד 6 תחומים. תוכנית האירוח של חלונות כוללת עד 6 בריכות יישום ייעודיות. ניתן לשדרג את התוכניות האישיות גם לגרסת Pro המאפשרת אתרים ללא הגבלה (ובריכות אפליקציות ייעודיות ללא הגבלה לאירוח חלונות)..
 • תוכניות BusinessClass דומות לתוכניות האירוח המשותפות של PersonalClass, אך כוללות IP ייעודי. השרתים מוגדרים להכיל פחות משתמשים בכל שרת ולכן מגדילים את האמינות ואת זמן הפעילות.
 • Arvixe מציע תוכניות אירוח של ResellerClass בהתבסס על כמות שטח הדיסק ורוחב הפס הדרוש לך. שוב, תוכלו לבחור בין אירוח של חלונות ולינוקס ולקבל שטח דיסק עד 200 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 2000 ג’יגה-בייט ודומיינים בלתי מוגבלים..
 • תוכנית האירוח VPSClass לינוקס מציעה שטח של 40 GB של שטח דיסק ברוחב פס בלתי מוגבל, זיכרון ייעודי של 1024 מגהבייט, 2 ליבות ו -2 כתובות IP. באפשרותך לשדרג לגרסת המקצוען כדי לקבל שטח דיסק של 80 ג’יגה-בייט, זיכרון ייעודי של 2048 מגה-בייט, 4 ליבות ועד 5 כתובות IP.
 • תוכנית האירוח של VPSClass של חלונות מגיעה עם שטח של 40 GB של שטח דיסק עם רוחב פס בלתי מוגבל, זיכרון ייעודי של 1536 מגהבייט, 2 ליבות ו -2 כתובות IP, אשר ניתן לשדרג לשטח דיסק של 80 GB, זיכרון ייעודי 3072 מגהבייט, 4 ליבות ו -5 IP כתובות.
 • אירוח DedicatedClass מתחיל בבחירה של שרתי מעבד יחיד או רב-מעבד. לאחר מכן ניתן להתאים כל תוכנית בהתאמה לצרכים העסקיים האישיים שלך.

התוכניות מאפשרות לך גם לשלם עבור שירותים נוספים כגון כתובת IP ייעודית, Coldfusion (Windows) או שירות דיווח MSSQL (Windows), תלוי לאיזו תוכנית נרשמת.

זמן עבודה / השבתה

כמו חברות אירוח אתרים רבות אחרות, Arvixe מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9% לאתר והיא תחזיר לך אם ההתחייבות תופר בכל חודש נתון. היא גם מציעה אחריות של 100% זמן עבודה לשרתים ייעודיים עם החזר פרופורata לכל השבתה.
מרכזי Arvixe ממוקמים בדאלאס ויוסטון. לכל אחד מהם יש ספק כוח מיותר לחלוטין עם גנרטורים גיבוי ומערכת בקרת חשמל UPS. מרכזי הנתונים מנוטרים 24/7 ממרכז פעולות הרשת עם מערכות פיקוח עדכניות. לשני המרכזים הצהרה הצהרה על תקני ביקורת מס ’70 אישור סוג II.
שרתים מגובים מדי יום ושבוע לחשבונות PersonalClass ו- ResellerClass. עבור חשבונות BusinessClass ו- EcommerceClass הם מגובים מדי שעה, יומית ושבועית. הגיבויים נועדו בעיקר עבור Arvixe במקרה של שרת יירד. Arvixe ממליץ ללקוחות לגבות באופן קבוע את הנתונים שלהם, אך גיבויים זמינים ללקוחות בכל מקום אפשרי.

תמיכה

ללקוחות Arvixe יש גישה לתמיכה טלפונית מבוססת ארה”ב 24/7/365, צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל. הם יכולים גם לדון בסוגיות בפורום לקוחות ולקבל גישה להעלות כרטיסי תמיכה בדלפק העזרה של Arvixe.
תוכנת דלפק העזרה מספקת גם גישה למאגר ידע ולעדכון חדשות אשר Arvixe מתעדכן במאמרים וסרטוני חדשות אודות החברה.
הבלוג של Arvixe פעיל מאוד ומספק מאמרים ‘כיצד לבצע’ קבועים כמו גם קטעי מידע אחרים. עמוד הפייסבוק אינו פעיל במיוחד, אך חשבון הטוויטר של Arvixe עמוס והצוות משיב מייד לשאלות של לקוחות. הצוות מפרסם ציוצים קבועים לסיפורי חדשות ולפוסטים שימושיים בבלוגים.
בסך הכל, נראה כי שירות התמיכה של Arvixe מאוד פרואקטיבי בהשגת מידע ללקוחות על בסיס קבוע.

לוח הבקרה של Arvixe

Arvixe מספקים ל- cPanel את כל תוכניות האירוח שלהם מבוססות לינוקס. משווקים, VPS ולקוחות אירוח מבוססי שרת לינוקס מבוססים גם על לוח הבקרה של WHM. שניהם סטנדרטיים למדי ויהיו מוכרים למשתמשים מנוסים.
לצורך אירוח חלונות הם משתמשים בפלסק.

תוספות

 • Arvixe מציע שם תחום בחינם לכל החיים כשאתה נרשם; הוא ימשיך לחדש את שם הדומיין שלך בזמן שאתה עדיין משלם עבור אירוח אתרים. אם אתה עובר לחברת אירוח אחרת, עליך להתחיל לשלם עבור שם הדומיין ולהעביר אותו אם תרצה בכך.
 • לקוחות שנרשמו לאירוח לינוקס מקבלים RVSiteBuilder, כמו גם מתקני סקריפט בלחיצה אחת של Fantastico ו- Softaculous. אלה תומכים ב- Python, PHP, Perl, Ruby on Rails, SSI, Zend ועוד.
 • Arvixe יעביר את האתר שלך ללא עלות נוספת בעת ההרשמה. הוא גם מציע הנחות נוספות ללקוחות הרוכשים חשבונות אירוח נוספים והנחה לקישור אליהם מאתר האינטרנט שלך.
 • לבסוף, קיימת תוכנית כלולות המספקת תגמולים ללקוחות אליהם אתה מפנה בהצלחה.

מדיניות אחריות / ביטול החזר כספי

Arvixe מעניקה ערובה לשבח להחזר הכסף של 60 יום, אשר נדיבה יחסית לאירוח אתרים. ההחזרים אינם כוללים שמות דומיינים, אישורי SSL, שרתים ייעודיים וחשבונות שיווק. לקוחות יכולים לבטל את חשבונם באמצעות שליחת דוא”ל למחלקת המכירות.

סיכום

Arvixe מתייצב היטב בהשוואה לרוב חברות אירוח אתרים אחרות. המגוון העצום של סוגי אירוח מציב אותם במצב טוב ומאפשר שדרוגים קלים ככל שגדלים העסקים.
אספקת התמיכה עבור Arvixe נראית מאוד פעילה והצוות מעוניין לדון באפשרויות אירוח שונות עם הלקוחות.

שאלות נפוצות על ארוויקס

 • היכן מבוסס Arvixe?

  המטה שלה נמצא בפלזנטון, קליפורניה בארצות הברית.

 • איפה מרכז הנתונים של Arvixe?

  ארוויקסה לא מציינת מיקום ספציפי באתר שלה, אך היא אומרת כי מרכז הנתונים שלה נמצא בארצות הברית.

 • האם Arvixe מציע אירוח של חלונות?

  כן. זה מספק גם לינוקס וגם אירוח של חלונות. תוכניות Windows מותנות בשרת 2012 R2.

 • האם זה מציע אירוח מנוהל?

  כן. ניהול זמין באמצעות שרתים ייעודיים, וכמה תוכניות אירוח בענן. זה גם מספק את האפשרות של אירוח וורדפרס מנוהל במלואו.

 • האם Arvixe מציע חבילות אירוח משווקות?

  כן. אתה יכול לקנות תוכנית אירוח למשווקים של Windows או Linux. תוכניות לינוקס מגיעות עם cPanel ו- WHM, בעוד שלתוכניות Windows יש לוח Plesk.

 • האם אוכל לקנות אירוח בענן מארוויקס?

  כן. Arvixe מציעה תוכניות אירוח ענן מנוהלות. ענן המארח אלטרנטיבה ניתנת להרחבה לשרת ייעודי, וניתן לספק אותה באמצעות לינוקס או חלונות.

 • האם Arvixe מציע ערבות להחזר הכסף?

  כן. Arvixe מעניקה אחריות להחזר כספי של 60 יום על תוכניות משותפות ומשווקים, כך שתוכל לדרוש החזר אם אינך מרוצה לחלוטין. זה חל רק על חשבונות חדשים, והוא אינו חל אם תבחר לשדרג.

 • האם אוכל להשתמש ביותר מדומיין אחד בחשבוני?

  כן. רוב התוכניות מאפשרות שימוש בתחומים ללא הגבלה, מלבד התוכניות האישיות והעסק הבסיסיות. אלה מגבילים את הלקוחות ל 6 תחומים.

 • האם Arvixe מספק תוכנה כלשהי שיעזור לבנות אתר?

  כן. כל הלקוחות יכולים להשתמש ב- Arvixe Builder, המכונה לעיתים Site.Pro בתיעוד התמיכה שלה.

 • באיזה לוח בקרה אשתמש?

  בתוכניות אירוח לינוקס, cPanel, יחד עם WHM במידת הצורך. משתמשי Windows מסופקים עם פלסק.

 • כיצד אוכל לגשת לתמיכה טכנית?

  ל- Arvixe מערכת כרטיסים לבקשות תמיכה, ופונקציית צ’אט חי בדף הבית שלה. תוכל ליצור קשר טלפוני עם צוות התמיכה הטכנית. התמיכה ניתנת 24/7.

 • האם תמיכה זמינה בשפות שאינן אנגלית?

  בלוג התמיכה הטכנית של Arvixe זמין באנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית וטורקית. זה לא מציין באילו שפות צוות התמיכה הטכנית שלו מדבר.

 • מהי תמיכה בעדיפות?

  כל הלקוחות נהנים מתמיכה טכנית רגילה. כשאתה נרשם אתה יכול לשלם באופן אופציונלי כדי לשדרג לתמיכה בעדיפות, המציעה את המומחיות הטובה ביותר וזמני התגובה המהירים ביותר.

 • האם Arvixe מעניק עזרה בהגירה ממארח ​​אחר?

  Arvixe מציע שירות הגירה בחינם, ומספק לך להשתמש ב- cPanel במארח שלך. האתר שלך חייב להיות פחות מ- 5 GB לגודל העברה אישי או משווק, או פחות מ- 10 GB לגודל העברה של תוכנית עסקית. הוא אינו מציע תמיכה כלשהי בהעברה עבור משתמשי Windows, או לקוחות חדשים העוברים ממארח ​​שאינו cPanel.

 • אילו אמצעי תשלום מקבל ארוויקס?

  Arvixe מקבל כרטיסי אשראי גדולים ו- PayPal.

 • האם ל- Arvixe יש ערבות לזמן אמת?

  כן, יש ערבות של 99.9% זמן הפעלה. אם הוא לא עומד בנתון זה, הוא ייתן זיכוי לדמי האירוח של חודש.

 • באילו שפות תכנות תומכת Arvixe?

  הוא מציע תמיכה לפרל, פייתון, PHP 5, Ruby on Rails ותמיכה הן עבור MySQL והן PostgreSQL.

 • כמה כתובות דוא”ל אוכל ליצור?

  אתה יכול ליצור כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות עם כל התוכניות.

 • האם רוחב הפס והמרחב של Arvixe אינם מוגבלים?

  כן, אם כי צפוי שתציית לתנאי השימוש ההוגן שלו, מה שאומר שאתר האינטרנט שלך צריך לפעול בטווח רגיל. אם האתר שלך משתמש בכמות מוגזמת של שטח דיסק או רוחב פס, יתכן שתתבקש לשדרג.

 • האם אני מקבל דומיין בחינם?

  כן. Arvixe יעניק לך תחום בחינם בעת רכישת חבילת האירוח שלך. הוא יחדש את הדומיין ללא עלות ‘לנצח’, כל עוד לא תבטלו את האירוח שלכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map