ביקורת אירוח אתרים 5: אירוח עבור מעצבים רציניים? נהיה השופט בזה.

מבוא לאתר 5

אתר 5 הוקם בשנת 2002, ולדבריו איכות השירות היא בעדיפות הגבוהה ביותר. כתובת התפוצה של החברה נמצאת באוסטין, טקסס והיא מתגאה בכך שיש לה מחלקת תמיכה פנימית. תכונות אירוח מכוונות ללקוחות הזקוקים לדרגת גמישות, אך הם משווקים ללא ז’רגון טכני מופרז. זה הופך את Site5 למארח טוב עבור מעצבי אתרים ומפתחי אתרים, מכיוון שלעתים קרובות הם זקוקים להגדרת תכונות איתנה ללא הנטל של ניהול שרתים שוטף.


בתוכניות רבות ניתן לקבל חיובים חודשיים בנוסף לחוזים השנתיים והדו-שנתיים הרגילים. שירותי הגירה בחינם כלולים גם בכל תכנית המפורסמת כעת.

תכונות שירות מפתח

ל- Site5 שלוש קטגוריות שירות: משותף, משווק ו- VPS. התכונות שתראו ישתנו בהתאם לשיעור האירוח בו אתם מסתכלים.

אירוח משותף עם Site5 אינו כולל cPanel, וזה ככל הנראה ההבדל הבולט ביותר בין המשווק ו- VPS. במקום זאת, לקוחות מקבלים גישה ללוח הבקרה של Backstage, שהוא קנייני. בכל התוכניות שטח הדיסק ורוחב הפס אינם מוגדרים, ו- Site5 הוא נדיר מכיוון שהוא מסביר את מדיניות המשאבים הבלתי מוגדרת שלו בצורה ברורה מאוד.

תוכניות אירוח מפיצים הן בחירה טובה יותר אם אתה רוצה cPanel. אתה יכול לחלק את החלל שלך כרצונך ולמכור מחדש כמה תוכניות שתרצה. החילוף הוא המרחב המכוסה וברוחב הפס, אם כי ככל הנראה הכובע לא יהיה מגביל עבור רוב מעצבי האינטרנט או המפתחים העצמאים או עצמאים..

אירוח VPS מגיע בטעם אחד: מנוהל לחלוטין בלבד. זה כולל מספר מוגדר של ליבות, הקצאת RAM מוגדרת, וכן גם הקצאות רוחב פס קבוע ושטח. cPanel ו- WHM ניתנים אך מחויבים כתוספת; אם אינך מעוניין לשלם, באפשרותך לבחור בלוח הבקרה של SiteAdmin במקום זאת.

שרתים ותשתיות

אתר 5 מעוניין לציין שהוא אינו מבצע יתר על המידה את השרתים שלו. בתוכניות VPS לקוחות יכולים לבחור בין גרסאות שונות של CentOS, אם כי חלקן פחות עשירות בתכונות מאחרות.

אתר 5 טוען כי הוא משתמש במרכזי נתונים במיקומים גלובליים שונים. עם זאת, במהלך תהליך ההרשמה, הצלחנו לבחור רק את המרכז המרכזי בארה”ב. לא ברור מדוע Site5 לא הציע מיקומי מרכז נתונים אחרים, מכיוון שאנחנו יודעים שאפשרות זו הייתה זמינה בעבר, עם יותר מ -19 מיקומים שונים המוצעים.

תמיכה

ל- Site5 מחלקת תמיכה משלה, שנראית כצוות דובר אנגלית. זה זמין 24/7. הצוות דואג לשאלות בנושא אירוח, ומבצע גם העברת אתרים ללקוחות חדשים ללא עלות.

חלק מהמארחים מגבילים הגירה בחינם לחשבון cPanel אחד בלבד, אך ראוי לציין כי אתר 5 מרחיק לכת הרבה יותר; זה יעביר עד 25 חשבונות cPanel כשאתה הופך לקוח לראשונה. זה גם יעביר חשבונות שאינם cPanel, עד למקסימום של 10. שוב, זה נדיב במיוחד. העברה שאינה cPanel כוללת מסדי נתונים וקבצים בלבד, כך שיהיה צורך ליצור מחדש את כתובות הדואר האלקטרוני שלך ואת חשבונות ה- FTP. עבור VPS מנוהלים במלואה, זוהי מגבלה רכה; החברה אומרת שהיא פתוחה להעברת חשבונות נוספים, אם אתה צריך אותם. הגירות מבוצעות רק בימים שני עד שישי, אך השירות מוצע 24/7 במהלך אותה תקופה.

בחברה אומרים כי סוכני התמיכה בלקוחות שלה מתקנים את עצמם בעצמם באופן מלא, במקום לבקש מהלקוחות לבצע שינוי ואז לבדוק אותו כדי לבדוק אם הוא עובד.

אתר 5 אומר שהיא מציעה זמן תגובה מובטח עבור מהנדסי התמיכה הטכנית שלה. לא הצלחנו לאתר פרטים נוספים על כך באתר האינטרנט שלה, לכן יהיה כדאי לבדוק עם צוות המכירות שלה אם אתה רוצה מידע נוסף.

ערבויות ו SLAs

אתר 5 מפעיל שתי ערבויות שביעות רצון. בהתאם לסוג אירוח אתרים שתבחר, תקבל 15 או 45 יום לנסות את שירותו. הערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 45 יום חלה על אירוח משותף ומשווקים, ואילו אחריות 15 החזר הכסף היא עבור אירוח VPS שלה. שמות תחום ושירותים אינם נכללים בערבות.

כלקוח Site5 מובטח לך גם זמן עבודה של 99.9%, מגובה באשראי שירות. ככל שמספר ההשבתה עולה, כמות האשראי עולה גם היא, עד אשראי חודשי מרבי של 100%. שוב, לתכניות שונות יש מבני אשראי שונים. אך תוכלו למצוא את כל המידע בדף האחריות של Site5. אם אתה מאמין שההשבתה הלא מתוכננת עברה את 0.1%, תצטרך להגיש תביעה ידנית מול מחלקת החיובים.

סיכום

Site5 משווקת את חבילות האירוח שלה על גמישות, קלות שימוש ואיכות תמיכה והיא חשבה בבירור מה רוצים מעצבי אתרים ומפתחי פרילנסרים מאירוח. העברת הנתונים שלך מהמארח הישן צריכה להיות פשוטה בזכות העברות חופשיות בשפע, והפעלת VPS מרובת אתרים הופכת להרבה יותר קלה עם שירות הניהול הכלול. החסרונות הפוטנציאליים כוללים היעדר תוכניות שרת ייעודיות, והעובדה שמיקומי שרתים מחוץ לארה”ב אינם תמיד זמינים.

שאלות נפוצות באתר

 • היכן נמצאת החברה?

  כתובת התפוצה של Site5 נמצאת ביוסטון, טקסס בארצות הברית.

 • האם Site5 מתמחה באירוח לינוקס או חלונות?

  לא. אתר 5 מציע אירוח לינוקס בלבד.

 • האם Site5 מציע אירוח VPS?

  כן. אירוח VPS מנוהל זמין.

 • איזו ערבות שביעות רצון מוצעת?

  תוכניות משותפות ומשווקים מגיעות עם אחריות להחזר הכסף של 45 יום. חבילות VPS מגיעות עם אחריות להחזר הכסף עבור 15 יום. מעבר לתקופה זו של 45 יום או 15 יום, אין החזר כספי אם אתה מבטל.

 • הם מחירי חידוש יותר ממחיר המבוא?

  במקרים מסוימים, כן. אתר 5 מציע הנחות אם אתה משלם מראש. אתה יכול לנעול את ההנחה הראשונית שלך על ידי תשלום מראש עד שנתיים.

 • אילו אפשרויות תמיכה ניתנות?

  אתר 5 מציע דוא”ל, צ’אט חי ותמיכה טלפונית. צ’אט חי זמין 24/7, ואילו התמיכה הטלפונית זמינה בימים שני עד שישי, 10:00 – 18:00 (UTC -0500).

 • באילו שפות קיימת תמיכה טכנית?

  התמיכה זמינה באנגלית בלבד.

 • מהו תקופת החוזה המינימלית?

  לקוחות יכולים לשלם חודש בכל פעם, או שהם יכולים לשלם מראש, עד שנתיים. זכור כי אתר 5 אינו מציע החזרים מעבר לתקופת ההחזר הכספית הראשונית של 45 יום, כך שאם תבטל חלקית דרך מחזור החיוב שלך, לא תקבל החזר כספי שנקבע מראש..

 • אילו מגבלות שטח והעברת נתונים יש?

  Site5 מציע שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל בתוכניות אירוח אתרים. תוכניות מפיצים ו- VPS מוגבלות על ידי גודל הדיסק ורוחב הפס של התוכנית הספציפית.

 • האם Site5 מציע חבילות משווקים?

  כן. ישנן מספר תוכניות משווקים, כך שתוכלו לחלק ולמכור מחדש שטח אירוח אתרים ללקוחות או ללקוחות.

 • כיצד אוכל להעביר את האתר הקיים שלי?

  אתר 5 מציע העברה בחינם של כל האתר שלך. שירות ההגירה בחינם מוגבל ל 25 חשבונות cPanel, או 10 חשבונות שאינם cPanel. ניתן להעביר חשבונות שאינם cPanel רק על בסיס מוגבל.

 • אילו לוחות בקרה מוצעים?

  תוכניות אירוח מגיעות עם Backstage, נושא ה- cPanel המותאם אישית של Site5. תוכניות המשווקים מגיעות עם cPanel / WHM. תוכניות VPS זמינות באמצעות Backstage, אך תוכלו לבחור להשתמש ב- cPanel / WHM בתשלום נוסף.

 • אילו אפשרויות תשלום נתמכות?

  בנוסף לכרטיסי אשראי גדולים, הלקוחות יכולים גם לשלם באמצעות PayPal.

 • מהי מדיניות הגיבוי של Site5?

  גיבוי שרתים מבוצע על בסיס לילי ונשמר למשך 7 ימים. ישנן גם אפשרויות לביצוע גיבויים משלך.

 • האם אתר 5 הוא בחירה טובה עבור אתרים מרובים?

  כן. הוא מציע מספר אפשרויות למספר אתרים. חלק מתוכניות אירוח האינטרנט שלה מציעות תמיכה ללא הגבלה בתחום.

 • באילו שפות פיתוח תומך Site5?

  תוכניות אירוח הלינוקס שלה תומכות בפרל, PHP, Python, Ruby ו- Ruby on Rails.

 • האם יש ל- Site5 מתקינים בלחיצה אחת?

  כן. ניתן להתקין מתקינים בלחיצה אחת לכלים כמו וורדפרס דרך לוח הבקרה Site5 SiteAdmin, או דרך הפונקציה Softaculous ב- cPanel.

 • האם Site5 מציע תמיכה במג’נטו?

  כן. מג’נטו נתמכת באופן מלא על ידי Site5, אפילו בתוכניות אירוח משותפות.

 • האם Site5 מציע שירותי CDN?

  כן. תמיכה ב- CloudFlare כלולה.

 • האם יש לו תוכניות מוזלות לבתי ספר ועמותות?

  אתר 5 אינו מציע אירוח חינם למלכ”רים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map