פיתוח מהיר של RapidWeaver: צור אתרי אינטרנט במחשב ה- Mac שלך בעזרת תבניות

גילוי נאות: התמיכה שלך עוזרת להפעיל את האתר! אנו מרוויחים דמי הפניה עבור חלק מהשירותים שאנו ממליצים עליהם בדף זה.


RapidWeaver הוא כלי ליצירת אתרים עבור Mac. בדומה לבוני האתרים המסופקים עם תכניות אירוח רבות, RapidWeaver משתמש בגישה מבוססת תבניות לעיצוב והתאמה אישית של אתר משלך. בשונה מרוב אלה, ניתן להוריד ישירות למחשב את RapidWeaver ומאפשרת לך חופש מוחלט מספק ספק אירוח ספציפי. כך שאם תחליט לעבור למארח אינטרנט אחר, תוכל לגבות בקלות את האתר הקיים שלך ולהעביר אותו למארח החדש שלך בכמה לחיצות.

יש בשוק הרבה יוצרי גרירה ושחרור, שרובם כוללים קומץ תבניות, אך RapidWeaver מבדילה את עצמה על ידי שמירה על תבניות עדכניות ומעוצבות, כך שהאתר שלך לא נראה כמו שהיה התפתח לפני חמש עשרה שנה. עם מעל 50 נושאים הניתנים להתאמה אישית באמצעות עורך גרירה ושחרור, RapidWeaver מספק פיתרון פשוט ליצירת אתרים מודרניים וחזקים..

לחברת RapidWeaver יש גם ספרייה ממצה של תוספות, כולל כל דבר, החל מתכונות של חנויות מקוונות ועד פריסות מתקדמות ועיצובים של צד שלישי. באמצעות אלה, כמו גם העורכים המובנים ב- HTML ו- CSS, מעצבי אתרים מתקדמים יכולים להתאים אישית עוד יותר את אתרי האינטרנט שלהם.

משאבים מקוונים

יש המון אתרים מקוונים המוקדשים ל- RapidWeaver, והשיטוט באתרים שרק מנסים למכור לך תוספות משלהם יכול להיות קצת טריקי. אם רק התחלת לעבוד עם RapidWeaver, אתרים אלה יעזרו לך להתקין, להיות נוח ובדרך בדרך לפרסום האתר הראשון שלך..

 • תוכנת Realmac: הבית הרשמי של RapidWeaver. תוכלו למצוא קישורי הורדה, מבוא מהיר וקישורים למקורות שימושיים אחרים כגון הדרכות ואתר הקהילה שלהם.
 • שאלות נפוצות בנושא RapidWeaver: בנוסף לתשובות לשאלות נפוצות בנושא RapidWeaver, אתר זה כולל הדרכות, טיפים לתוכנה, וידע כללי אודות עיצוב אתרים, HTML ובסיסי האופן בו פועל האינטרנט..
 • RapidWeaver Central: אתר זה מספק חדשות עדכניות בנושא RapidWeaver וסקירות של הערימות, העיצובים והתוספות האחרות האחרונות. הם מספקים גם ייעוץ וייעוץ ועיצוב, לכל מי שזקוק לעזרה נוספת, כמו גם ערימות ועיצובים משלו – אלה יעלו לכם, אך שאר העצות שלו בחינם.

הדרכות

RapidWeaver נועד להיות אינטואיטיבי ופיתוח אתר כללי לא יחייב לימוד מעמיק של התוכנית או HTML. עם זאת, לפיתוח מתקדם יותר, משאבים אלה יכולים לעזור לך להיות מומחה RapidWeaver.

 • הדרכות RapidWeaver: קבוצת הדרכות בחינם זו כוללת 10 שיעורים למתחילים על יצירת פרוייקט חדש, הוספה וארגון של דפים, בחירת נושא, שמירת פרויקטים, שימוש בהוספות ופרסום האתר שלך, כמו גם כמה עשרות שיעורים מתקדמים בנושאים כמו: ערימות, התאמה אישית של ערכות נושא, באמצעות הרחבות, שיפורי מהירות, אינדקס חיפוש ויצירת מטא תגיות.
 • כיתת RapidWeaver: אתר הדרכה בתשלום זה מציע עשרות שיעורים על כל דבר, החל בניווט בתוכנה ועד עבודה עם ערכות נושא והקמת אתר מסחר אלקטרוני. אם אתה מחפש הבנה מעמיקה כיצד להפיק את המרב מתוכנת RapidWeaver שלך, זה המקום ללכת אליו. כדי לתת לך מושג מה עומק השיעורים שלהם, יש להם מעל 600 דקות של וידיאו רק על עבודה עם נושאים.
 • מופע RapidWeaver: סדרת הפודקאסט הזו זמינה גם ב- iTunes. בכל שבוע מחברים הכותבים על נושאי יצירת אתרים כמו בניית דפי שגיאה מותאמים אישית 404, בחירת נושא וניהול htaccess. הם כוללים מדי פעם גם RapidWeaver והודעות כלליות של מק שעשויות לעניין את משתמשי RapdidWeaver.

קהילות מקוונות

אם אתה מחפש תשובות לשאלות ספציפיות, פניה לחברי הקהילה היא לרוב הפיתרון הקל והמהימן ביותר. קהילות RapidWeaver אלה פעילות מאוד וששים לעזור זה לזה.

 • פורומים של Realmac: הפורומים הרשמיים של RapidWeaver פעילים במיוחד ומכסים את הכל, החל מעצות התקנה, קידום אתרים ועד שילוב YouTube. גלילת הפורום יכולה להיות מעט מכריעה, מכיוון שנושאים מופיעים בהתחלה לפי סדר העדכונים ולא לפי נושא. עם זאת, תוכלו לסנן בקלות לפי קטגוריה כדי להתמקד בשאלות מתחילים, ערכות נושא, פודקאסטים, בקשות לתכונות ועוד.
 • חלל הוויבר: במקור קהילת G +, קבוצה זו עברה לאתר משלה בשנת 2016. יש להם כיום למעלה מ- 800 חברים שדנים בכל דבר, החל מפיתרון בעיות ועד פילוסופיות לעיצוב אתרים..

ספרים

לא תמצאו כמה שיותר ספרים בנושא RapidWeaver כמו כלי פיתוח מורכבים יותר לאתר, פשוט מכיוון ש RapidWeaver קל ללמוד ויש הרבה משאבים מקוונים בחינם (ראה לעיל). עם זאת, למי שמעדיף ספר פיזי, או שמחפש לפתח ידע מתקדם בעיצוב אתרים, ישנם כמה ספרים שאנו ממליצים עליהם.

 • מדריך למתחילים של RapidWeaver 5 מאת ג’ו וורקמן: מיועד בעיקר למפתחי אתרים בפעם הראשונה, ספר זה מתחיל בעצם היסודות (הורדה, התקנה והתקנת התוכנה), ומתקדם ביצירת אתרים, עיצוב ופרסום ראשוניים. הוא משתמש בשפע של צילומי מסך ומספק קוד לדוגמא שניתן להשתמש בהם בפרויקטים שלכם. למשתמשים מנוסים יותר, הוא מציע גם דיון מסוים במושגים מתקדמים, כמו ערימות, HTML, CSS וטכניקות פתרון בעיות.
 • המדריך החזותי ללימוד RapidWeaver 5 של Hawes and Meadows: ספר זה ממוקד בעיקר למתחילים, מדריך את הקוראים בכל הפונקציונליות הבסיסית של RapidWeaver בעזרת מדריכים קלים למעקב, צעד אחר צעד. נושאים מתקדמים מסוימים מכוסים גם הם, כמו נוהלי קידום אתרים ושימוש במולטימדיה, אך באופן כללי זהו מדריך מאוד חזותי ואיטי בקצב אידיאלי, מושלם עבור מי שנבהל מהרעיון לבנות אתר משלו..
 • HTML ו- CSS: תכנן ובנה אתרי אינטרנט מאת ג’ון דוקט: הקדמה חזותית מאוד זו ל- HTML ו- CSS היא ספר המלווה המושלם עבור משתמשי RapidWeaver שרוצים להבין את הקוד שמאחורי האתר שלהם ומחפשים להוסיף התאמה אישית נוספת מעבר ליכולות הסטנדרטיות של התוכנה.

סיכום

רבים מעסקי בניית אתרים עשה זאת בעצמך עברו משולחן העבודה לענן, במיוחד בעזרת עיצוב אתרים מבוסס תבניות, מכיוון שרוב המארחים מספקים כעת בוני אתרים ותוכניות בחינם כמו וורדפרס וג’ומלה הופכים להיות קלים יותר לשימוש בכל זמן. עם זאת, RapidWeaver ממשיכה למשוך משתמשים חדשים, מכיוון שהתבניות מתעדכנות באופן רציף כדי להישאר רעננים ומקצועיים, וממשק המשתמש מושלם למתחילים. אם אתה מחפש בונה אתרים פשוט ועתיר עוצמה שאינו קשור למארח האינטרנט שלך או לשירות מקוון אחר, כדאי להוריד את ההדגמה ולנסות ל- RapidWeaver לנסות.

המשך קריאה ומשאבים

יש לנו מדריכים נוספים, הדרכות ואינפוגרפיות הקשורים לקידוד ופיתוח אתרים:

 • חיבור HTML טוב: זוהי הקדמה מוצקה לכתיבת HTML מעוצב ושימוש בתוכנת אימות HTML.
 • CSS3 – מבוא, מדריכים & מקורות: זהו מקום נהדר להתחיל ללמוד פריסת דפי אינטרנט.
 • משאבי ASP.NET: מדריך זה יביא אותך למסגרת .NET של מיקרוסופט ליצירת דפי אינטרנט.

HTML למתחילים – מדריך אולטימטיבי

אם אתה באמת רוצה ללמוד HTML, יצרנו מאמר באורך הספר, HTML למתחילים – מדריך Ultimate וזה באמת המדריך האולטימטיבי; זה ייקח אותך מההתחלה לשלוט.

איזה קוד אתה צריך ללמוד?
HTML למתחילים – מדריך אולטימטיבי

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map