החיפוש שלך אחר סמלי דגל בחינם הסתיים (+ הם מגיעים בכמויות גדולות)

גילוי נאות: התמיכה שלך עוזרת להפעיל את האתר! אנו מרוויחים דמי הפניה עבור חלק מהשירותים שאנו ממליצים עליהם בדף זה.


אייקונים שטוחים בחינם

רוב המדינות הגדולות בעולם מיוצגות במערך זה של 244 סמלי דגל שונים, שפשוט מעוצבים בצורה מינימליסטית. סמלי דגל מועילים לציין שפות, מיקומים, מידע ליצירת קשר ועוד. קבל אותם כאן בחינם.

תצוגה מקדימה: סמלי דגל שטוח

כל 244 סמלי הדגל בשלוש קבוצות בגודל שונה; (פורמט PNG 96×96 פיקסלים, 48×48 פיקסלים, 24×24 פיקסלים)

סמל דגל gb

דגלים כלולים:

דגלים חופשיים, שטוחים. תגיד חמש פעמים מהר.

שימוש וייחוס

אתה יכול להשתמש בסמלים בחינם לפרויקטים מסחריים ולא מסחריים כאחד, עם דרישה אחת: אנו מבקשים זיכוי בצורה של קישור “סמל סמלים על ידי” דיסקרטי כך שמנהלי אתרים אחרים יוכלו למצוא את הסמלים ולהשתמש בהם גם..

הורד סמלים של דגל העולם:

הורד את כל 244 סמלי הדגל בשלוש קבוצות בגודל שונה; (פורמט PNG 96x96px, 48x48px, 24x24px) בקובץ zip זה: Flags-Icon-Set.zip

עיצוב שטוח – לעולם לא יוצא מהאופנה

יש שם הרבה עיצובים של אייקוני דגל מפוארים ומסובכים, ממדבקות חמודות וכלה בדגלים מנופפים בתלת מימד, אפילו כפתורים או סיכות מבריקים..

אבל עבור סמלים שלא יפריעו או יסיחו את דעתך בעיצוב האתר שלך, אתה זקוק למראה פשוט ומינימליסטי יותר. סמלי דגל אלה אינם מכילים סלסולים או אפקטים מיוחדים, והם ייראו נהדר עם כל עיצוב אתרים.

בהמשך נדון בהרחבה יותר.

מושלם עבור אתרים רב-לשוניים

האינטרנט הוא עולם וירטואלי רב-תרבותי, רב-שוני. רק כמחצית מכל דפי האינטרנט המקוונים הם באנגלית, ומספר העמודים בשפות שאינן אנגלית צומח במהירות.

כמנהל אתרים אתה מתקשר באופן מיידי עם מדינות בכל רחבי העולם, מארצות הברית ועד בריטניה ועד איחוד האמירויות הערביות ומחוצה לה..

כשאתה מדבר עם קהל עולמי, לפעמים תצטרך להבהיר מידע או לשנות את ההודעה שלך בהתאם למיקום או לשפת הקורא שלך. יתכן שתצטרך להעביר מידע תלוי במיקום כגון שיעורי משלוח או מיקומי משרדים, או אפילו להציע את תוכן האתר שלך במספר שפות.

וכשמדובר בהפעלת אתר רב-שפות, אתה יודע שיש המון עבודה. החל מתרגום התוכן שלך לסוגיות טכניות כמו שמות מתחם וקודי שפה, הקמת אתר למספר שפות אינה משימה קלה.

אבל אתה יכול לעשות את זה קצת יותר פשוט באמצעות מערך האייקונים החינמי הזה.

השימוש בסמלים לציון מידע הוא לרוב יעיל בהרבה מאשר שימוש רק בטקסט. אנשים מעבדים מידע טוב יותר ומהיר יותר מתמונות במקום טקסט, ויש סיכוי גבוה יותר לזכור מידע שלמדו באופן חזותי.

השימוש בסמלי דגל כדי לציין שפות הופך את המבקרים לאתר במהירות רבה יותר וקלה יותר למצוא דגל מקומי משלהם כדי לעבור לשפת הבחירה שלהם.

סמלי דגל הם אפשרות עיצובית הרבה יותר אטרקטיבית מאשר שימוש ברשימה ארוכה או בתפריט נפתח, שמירה על עיצוב האתר פחות עמוס, ויעיל יותר ומעניין מבחינה חזותית..

סמלים שטוחים נוספים בחינם

רעבים לאייקונים שטוחים יותר בחינם? אנו שמחים לחייב!

יש לנו שתי סטים נוספים: אחד בצבע ואחד בשחור & לבן.

קבע אחד

זהו סט של 43 אייקונים שטוחים בצבע חופשי, בעלי תועלת כמעט בלתי מוגבלת והם נראים נהדר.

תצוגה מקדימה של אייקון צבע

להלן מספר דוגמאות בגודל מלא (128x128px) מהסמלים הכלולים בקבוצה זו:

סמל ענן סמל שטוח סמל שטוח שמור סמל

הנה האוסף המלא:

תצוגה מקדימה של סמל

שימוש וייחוס

אתה יכול להשתמש בסמלים בחינם לפרויקטים מסחריים ולא מסחריים כאחד, עם דרישה אחת. אנו מבקשים זיכוי בצורת קישור “סמלים לפי” דיסקרטי, כך שמנהלי אתרים אחרים יוכלו למצוא את הסמלים ולהשתמש בהם גם כן..

אתה יכול להשתמש בסמלים שטוחים בחינם באתר האינטרנט שלך עבור:

 • תפריטי יישום אינטרנט (שמור, הדפיס)

 • ניווט (עיין בסמל סל הקניות)

 • שירותי ומוצרי רישום

 • הדגשת מאפייני מוצר (נסה את המנעול או את סמלי המפתח כדי להדגיש את האבטחה)

 • הדגשת היתרונות (כמו שימוש בסמל הכסף לחיסכון או מכירות).

מוריד אייקון סט אחד

הסט כולל 43 תמונות שונות (בפורמט PNG 128x128px), החל מהבסיס כמו הדפס ושמירת סמלים, ועד תמונות גחמניות יותר כמו כוס קפה ומטריה.

הורד את כל הסמלים בקבוצה זו: Flat-Icons-2.zip

קבע שתיים

חבילת אייקונים זו מכילה שתי גרסאות של אייקונים שטוחים בעיצוב שטוח (אחד עם עיגולים המקיפים את הסמלים, ואחד ללא). כל אחד מהם מכיל מגוון רחב של סמלים לשימוש כללי למנהלי אתרים, המתאימים לעיצוב אתרים, בלוגים, מדיה חברתית ושימושי מולטימדיה..

דוגמאות עם מעגלים ובלעדיה:

מעגל סמל הערה מעגל סמל הערה מעגל סמל הערה

מעגל סמל הערה מעגל סמל הערה מעגל סמל הערה

ב&W אייקון (עם מעגלים) תצוגה מקדימה

תצוגה מקדימה של סמל 1

ב&W אייקון (ללא מעגלים) תצוגה מקדימה

סמלים מקדימים ללא מעגלים

שימוש וייחוס

אתה יכול להשתמש בסמלים בחינם לפרויקטים מסחריים ולא מסחריים כאחד, עם דרישה אחת: אנו מבקשים זיכוי בצורה של קישור “סמלים מאת” דיסקרטי כך שמנהלי אתרים אחרים יוכלו למצוא את הסמלים ולהשתמש בהם גם..

מוריד אייקון סט שני

שניהם קבצי PNG מופרדים וקבצי PSD המקוריים של Photoshop. כלולים קבצי מיקוד אלה.

הורדות: אייקון Set.zip | הגדרת אייקונים עם Circles.zip

עיצוב שטוח לרשת

אפילו אלה שאינם עוסקים בעיצוב אתרים אולי הבחינו בטרנד מינימליסטי באופן מוזר, הסוחף כמה מהמותגים המקוונים המובילים. זה נקרא “עיצוב שטוח”, וזו הסיבה שבגללה אתרים כה רבים של חברות מובילות נראים קצת יותר כמו יישומי סמארטפון בימינו.

מיקרוסופט, גוגל ואפל סייעו כולם לחלוץ את הגל החדש הזה של אלגנטיות וקווים נקיים בעיצוב. בואו ונחקור את האסתטיקה החדשה והמרתקת ונגלה במה מדובר.

מהו עיצוב שטוח?

עיצוב שטוח הוא קישוט מינימליסטי בעיצוב אתרים קישוט אסתטי, תלת מימד ומראה המרקם.

הפשטות היא המאפיין המבוקש ביותר בעיצוב שטוח: כתוצאה מכך, עיצובים שטוחים עוברים בקלות מסביבות שולחן עבודה מסורתיות לפלטפורמות ניידות, כגון הטאבלט והסמארטפון..

כמה מהעיצובים השטוחים המוכרים ביותר הם אלה שנועדו לעבוד עם מסך מגע, כמו ממשק “המטרו” של Windows 8.

עיצוב שטוח בדרך כלל מבדיל בין אלמנטים חשובים באמצעות קופסאות של גוון בודד ולא אלה שנראים “מוצלים” או “משופעים.” ביצוע עיצוב שטוח מעניין מבחינה ויזואלית פירושו להשתמש בטיפוגרפיה באופן יצירתי ולהתמקד בתוכן משכנע.

מבלי לדאוג לצלליות, הבלטות, מעבר צבע או “לגרום לדברים לפופ”, מעצבים יכולים להתמקד ביצירת היררכיה אינטואיטיבית של אלמנטים שמשתמשים יבינו באופן טבעי.

 • ברוך הבא לעידן העיצוב השטוח – USF Health

 • עקרונות עיצוב שטוח – מודו עיצובי

 • תולדות העיצוב השטוח – האינטרנט הבא.

עיצוב שטוח לעומת עיצוב סקיומורפי

עיצוב סקאומורפי כידוע הוצג לממשקי מחשב באמצע שנות השמונים על ידי מפתחים באפל. Skeuomorphism היא פילוסופיה עיצובית העדיפה אלמנטים דקורטיביים וריאליזם, מה שהופך ממשקים דומים לאובייקטים מוכרים.

במונחים טכניים, עיצוב סקיומורפי מחקה את המוסכמות של העולם ה”אנלוגי “. זו הייתה דרך חשובה לעזור למשתמשי מחשבים מוקדמים, שלא היו בקיאים בניווט דיגיטלי, ללמוד במהירות את היסודות ולהתאים עצמם לצרכים של תוכנות שונות..

Skeuomorphism השתנה עם הזמן והפך פחות “מילולי”. כמה מהגרסאות המוקדמות ביותר של Windows, למשל, הגיעו לתוכנות קנייניות שאירגנו את תוכנת המשתמשים על ידי הצגת מדף עץ מלא בתוכנות מחשב ארוזות..

ככל שהממשקים התוודעו יותר למשתמשים, הסימפטומים הפכו עדינים יותר, ולעיתים קרובות נמתחה ביקורת על כך שהיא עמוסה. עם זאת, זו הפעם הראשונה בתולדות עיצוב הרשת, כך שחברות רבות הראו העדפה כה חזקה לעיצוב שטוח.

 • Skeuomorphic vs Flat Flat – מפרט בית הספר לאומנויות המדיה של הווארד

 • זה היה הזמן למען הסרואומורפיזם למות – מגזין פורבס

 • הגדרה והבנה של Skeuomorphism – Sacha Greif

 • השטחת העיצוב – הניו יורק טיימס.

מדוע עיצוב שטוח שולט באינטרנט

למרות שעיצוב שטוח קיים כבר זמן רב, הוא נהנה מחייה מחדש. חלק מהסיבה לכך היא שאפל, כששחררה את iOS 7, עיצבה מחדש את ממשק האייפון לשימוש בעיצוב שטוח.

סיבה נוספת קשורה לפרופיל המשתנה של עיצוב אתרים. במקום לדאוג אך ורק לאסתטיקה, מעצבים רבים כיום מחויבים לפיתוח תוכנה; עיצוב שטוח עוזר למעצבים לתחזק אתרים ביתר קלות.

לבסוף, עיצוב שטוח הוא כלי בעל ערך בהפיכת אתרים להתאמה רבה יותר למשתמשים עם רזולוציות מסך שונות, דפדפנים ועוד.

ככל שיותר ויותר מכשירים יהפכו מסוגלים להיכנס לרשת ולהשתמש באפליקציות, סביר להניח שעיצוב שטוח ישמור על מקום חשוב בשימושיות.

חברות נערכות ל”אינטרנט של הדברים “, הרעיון שלפריטים כמו טלוויזיות, מקררים ומכשירים אחרים תהיה בקרוב קישוריות מקוונת. עיצוב שטוח יהיה חיוני לפיתוח תוכנה העובדת על פני “גבולות חדשים” אלה וניתן להנדס אותם מחדש בקלות לפלטפורמות כשיצאו..

בקיצור, עיצוב שטוח הוא רעיון שזמנו הגיע – אם כי עתידו ברשת אינו ברור.

 • מדוע עיצוב שטוח הוא חשוב – מגזין UX

 • מגזין שטוח ורזה נמצאים –

 • מדוע עיצוב שטוח ימשיך לשלוט בעולם – Shutterstock

 • מדוע עיצוב שטוח נמצא כאן כדי להישאר – איך מגזין.

מה הלאה?

למרות הפופולריות השואגת של עיצוב שטוח, ישנם כמה סימנים לכך שהוא לא עשוי להיות דומיננטי ברשת בכלל זמן רב.

אנשים רבים מוצאים עיצובים שטוחים לא נוחים ומבלבלים, ומעדיפים את הרמזים האסתטיים המגוונים יותר שיכולים להיות מספקים על ידי סקיומורפיזם. Naysayers מתלוננים שעיצוב שטוח גורם לתוכן שולחני להיראות יותר כמו תוכן סלולרי, ולא להתמקד ביצירת תוכן נייד יותר.

בחלק מהרבעים, כבר נבדקת באופן נרחב גישה חדשה ו”נקייה “יותר של סקיומורפיזם שמשלב את התכונות הטובות ביותר של עיצוב שטוח..

 • 6 סיבות עיצוב שטוח ימות בקרוב – בליץ העיצוב

 • האם עיצוב שטוח כבר עבר? – עיצוב מהיר של החברה

 • מחשבות על עיצוב פוסט-שטוח – ריי קולקטיבי

סיכום

עיצוב שטוח עשוי לא תמיד להיות פופולרי כמו שהוא כיום. אבל זה לעולם לא ייראה רע כמו שיש למגמות של פעם, כמו טקסט מהבהב. אז אתה באמת לא יכול להשתבש בשימוש בזה.

האייקונים שאנו מספקים בחינם הם מקום נהדר להתחיל בו. אז בין אם מדובר בסמלי דגל או באחרים, הורידו אותם עוד היום ובדקו עם מה אתם מגיעים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map