6 סיבות שמעצב האינטרנט שלך לא רוצה לארח את האתר שלך

גילוי נאות: התמיכה שלך עוזרת להפעיל את האתר! אנו מרוויחים דמי הפניה עבור חלק מהשירותים שאנו ממליצים עליהם בדף זה.


בסדרת הטלוויזיה “מסע בין כוכבים” משנות ה -60, במאמץ לצאת מלעשות משהו שהוא שקל מחוץ לתחום ההתמחות שלו, ד”ר מק’קוי אמר לעתים קרובות דברים כמו “אני רופא, לא בנאי!” מעצבי אתרים רבים מרגישים באותו אופן, “אני מעצב אתרים, לא חברת אירוח!”

אנשים רבים מרגישים טוב מאוד לעבוד עם מעצב אתרים מקצועי שלא רק יוצר אתר נהדר למראה, אלא נראה שהוא מבין את כל התעלומות שבאינטרנט. כך שבעלי אתרים מופתעים לעתים קרובות לגלות שמעצב האינטרנט שלהם לא יארח את אתר האינטרנט שלהם. זה פשוט לא הגיוני.

אך ישנן סיבות רבות לכך שמעצב האתרים שלך לא יתארח באתר שלך – ומדוע לא תרצה שגם הוא יעשה זאת.

1. הם מומחים

כמות הדברים שמעצבי אתרים צריכים לדעת היא עצומה. והוא הדין למנהלי מערכות. אמנם בהחלט נכון שיש חפיפה, המשרות שונות לגמרי.

כך שבאותה אופן שהאנשים שציירו את הבית שלך לא היו רוצים לרצות מחדש את המטבח שלך, מעצב האינטרנט שלך לא רוצה לארח את האתר שלך..

2. אין להם משאבי אנוש

למעצב האינטרנט שלך אין עשרות אלפי לקוחות. הם ככל הנראה חברה קטנה או אפילו אדם בודד. הם לא יכולים לספק לך תמיכה טכנית 24/7.

אם מעצב האינטרנט שלך מארח את אתר האינטרנט שלך, אתה תיאלץ להתקשר אליו כאשר יש לך בעיה טכנית. זה יכול להיות באמצע היום כשהם בסביבה אבל עסוקים בעיצוב אתרים – זה כאב, אבל אולי לא מפסק עסקות.

למרבה הצער, סביר להניח שלאתר שלך תהיה בעיה של שלוש בבוקר כשאף אחד לא נמצא בסביבה.

מעצב האינטרנט שלך צריך לישון ולקחת ימי חופש ולצאת לחופשה. לחברות אירוח טובות יש את המשאבים לספק תמיכה 24 שעות ביממה – אנשים אמיתיים שמשלמים להם כדי לענות לטלפונים או להגיב לדוא”ל שלך מייד – ולתקן את הבעיות שלך.

מעצב האינטרנט שלך אינו יכול לקחת על עצמו את האחריות הזו.

3. הם אינם שולטים בחומרת השרת

חשוב להבין כיצד אירוח עובד באמת.

אתרים חיים בשרתים. שרת הוא מחשב המחובר לאינטרנט. אתה יכול להפוך את המחשב השולחני שלך לשרת ולהפעיל ממנו אתר, אך הוא לא יהיה יעיל במיוחד.

במקום זאת, חברות אירוח אתרים הקימו שרתי יעילות גבוהה במרכזי נתונים גדולים, המחוברים לשאר האינטרנט עם גישה במהירות גבוהה..

כשאתה קונה תוכנית אירוח אתה משלם עבור חלק מכוח המחשוב באחד ממרכזי הנתונים הללו, יחד עם התמיכה והמומחיות הטכנית של חברת האירוח.

דמיין שאתה משכנע את מעצב האינטרנט שלך לארח את האתר שלך. הם לא מתכוונים להקים שרתים משלהם במשרד שלהם, או לבנות מרכז נתונים. במקרה הטוב, יהיה להם להתקין שרת במרכז נתונים מרוחק.

חברות אירוח רבות עושות זאת, אך אין זה הגיוני עבור מרבית מעצבי האתרים מהסיבות שכבר הזכרנו.

הדבר הריאליסטי היחיד שמעצב האינטרנט שלך יכול לעשות הוא לקנות אירוח מספק גדול ולמכור לך אותו מחדש.

המעצב שלך יכול לעשות כמיטב יכולתם לבחור חברת אירוח בעלת מוניטין רב, אבל זהו. הם לא יכולים לעשות דבר כדי להבטיח זמן עבודה או איכות.

כל האחריות הטכנית בפועל לאירוח הינה על חברת האירוח, והמעצב נשאר כמי שמאשימים אותו (ומקבל שיחות טלפון בשלוש לפנות בוקר).

4. הם לא רוצים להיות צוואר בקבוק

אם המעצב שלך היה מארח את האתר שלך, הם בוודאי היו עושים זאת כמשווק לחברת אירוח בפועל.

לפיכך, הם פשוט ישמשו כממסר בינך לבין חברת האירוח. כשאתה מספר למעצב שלך על בעיה, הם מספרים לחברת האירוח. ואחורה ואחורה.

זה לא יעיל מאוד. אם האתר שלך לא פעיל, פשוט הגיוני יותר שתדבר עם חברת האירוח ותשאיר את המעצב שלך לעשות את מה שהם עושים הכי טוב: עיצוב.

5. הם לא יכולים לחייב מספיק בשביל זה

תוכנית אירוח משותפת מכובדת צריכה לעלות פחות מ- $ 10 לחודש מכל ספק בעל מוניטין.

סוג זה של תוכנית הוא מספיק טוב לרוב המוחלט של עסקים קטנים, עמותות, מתאמנים יחידים, וכמעט כל סוג אחר של עסקים שאינם טכניים, שאינם מסחר אלקטרוני, עם פחות ממאה עובדים..

לחברות אירוח מרכזיות יש עשרות אלפי לקוחות של 10 דולר לחודש, כך שהם יכולים להרשות לעצמם לשלם לאנשים שיענו לטלפון בשלוש לפנות בוקר וביום חג המולד..

הם יכולים לשכור אנשים תומכים טכניים שיודעים הכל על לינוקס ואפצ’י ועוד אינספור דברים חשובים ביותר עבור אירוח אתרים. במילים אחרות, הם יכולים להרשות לעצמם תמיכה מתוחכמת.

למעצב האינטרנט שלך אין עשרות אלפי לקוחות. כפי שאמרנו, רוב מעצבי האתרים הם חברות קטנות או אפילו אדם בודד עם כמה עשרות לקוחות פעילים – אולי כמה מאות לכל היותר.

על מנת לספק את סוג התמיכה האמיתי שעליכם לצפות מחברת האירוח שלכם, המעצב שלכם יצטרך לגבות הרבה על כך. חיוב של 10 דולר לחודש פשוט לא שווה את הטרחה.

6. הם לא רוצים להתמודד עם פרידה

לעתים קרובות אנשים מנהלים מערכות יחסים לטווח קצר עם מעצבי אתרים – הם מקימים את האתרים שלהם והם לא משנים אותם במשך שנים (אם בכלל). אבל גם במערכת יחסים ארוכת טווח הדברים משתנים.

לקוחות עוברים דירה, ומעדיפים לעבוד עם אנשים מקומיים. מעצבים זוכים לעבודות מעולות בעבודה עבור אור תעשייתי וקסם. לפעמים הם אפילו פורשים! אז מה קורה לסוף האירוח של הקשר?

אף אחד לא רוצה להיות במצב שיצטרך לענות על השאלה הזו. מעצב אתרים מצפוני לא רוצה להקים מצב שאתה פתאום מוצא את האתר שלהם מכיוון שחס וחלילה הם מוצאים את עצמם בבית חולים במשך זמן רב.

והם לא רוצים לגרום לך להרגיש רע אם תחליט שאתה רוצה לעבור למעצב אתרים אחר. עדיף לכולם אם אירוח אתרים מתבצע על ידי חברת אירוח.

סיכום

מעצב האינטרנט שלך הוא כנראה מקצועי מכדי שיוכל למלא את ד”ר מק’וי שלך, “אני מעצב אתרים, לא חברת אירוח!” אבל זה מסכם מדוע הם לא רוצים לארח את האתר שלך – ומדוע לא כדאי לך שאף אחד מהם יעשה זאת.

מעצבי אתרים הם מומחים בתחום המשתנה במהירות. מעצב האינטרנט שלך לא רוצה לתקן את המחשב שלך, לעזור לך לשלוח דוא”ל תמונות לחבריך, ללמד אותך להשתמש בפייסבוק, להתקין את המדפסת שלך, או לארח את האתר שלך..

וזה דבר טוב, כי אתה רוצה מעצב אתרים שמתמקד בעיצוב אתרים.

גם אם למעצב האינטרנט שלך היה זמן לספק שירות טכני טוב, וגם אם לא היה אכפת לך לשלם על כך תוספת תשלום, וגם אם המעצב שלך היה מוכן לענות לשיחת הטלפון שלך “ZOMG! 1 My Site IS DOWN” בשלוש בבוקר בערב חג המולד, המעצב שלך כנראה לא היה צריך (ולא צריך) לרצות לעשות את זה כי זה לא מה שהם טובים בו.

קבל חשבון אירוח משלך

בחירת חברת אירוח אתרים טובה, והתמודדות עם חשבון אירוח אתרים משלך, אינה קשה ככל שתראה.

בחירת שירות אירוח טוב היא קלה כמו:

 1. קבע אילו תכונות אתה זקוק (למשל, תמיכה טכנית טובה)

 2. בדוק אילו חברות אירוח מציעות את התוכניות והתכונות הרצויות לך

 3. קרא כמה ביקורות שיעזרו לך להחליט עם מי ללכת

 4. קבל קוד קופון כדי לקבל מבצע מיוחד על אירוח.

למבט מעמיק יותר בנוף אירוח אתרים, עיין במדריך האולטימטיבי שלנו לאירוח אתרים. זה יסביר את כל מה שאתה צריך לדעת בכדי לקבל בחירה מושכלת.

מדריך אולטימטיבי לאירוח אתרים
מדריך אולטימטיבי לאירוח אתרים

המשך קריאה ומשאבים

יש לנו מדריכים נוספים, הדרכות ואינפוגרפיות הקשורים לאירוח אתרים:

 • דירוג גוגל: הבנה, אבחון ותיקון: מה מועיל אתר אם אף אחד לא יודע עליו? למד הכל על קבלת הדירוג של גוגל שמגיע לך.

 • כיצד לבחור את CMS הנכון: מערכת ניהול תוכן (CMS) היא בדרך כלל הכלי הטוב ביותר לשימוש ביצירת אתר. גלה מדוע ואיזה CMS יתאים לך ביותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map