27 מחוללי תבניות חוסכות זמן נהדרות עבור מעצבים

גילוי נאות: התמיכה שלך עוזרת להפעיל את האתר! אנו מרוויחים דמי הפניה עבור חלק מהשירותים שאנו ממליצים עליהם בדף זה.


דפוסים הם אחד הנכסים המשומשים ביותר בעיצוב אתרים. הם מרכיב חזותי חשוב שיכול להשפיע מאוד על חווית המשתמש של מבקר.

אבל, כמו שרוב המעצבים יגידו לך, יצירת דפוסים מאפס יכולה להיות תהליך רב זמן, במיוחד אם המטרה שלך היא ליצור דפוס חלק. למרבה המזל, האינטרנט מציע שפע משאבים שיעזרו לכם ולחסוך לכם זמן בפרויקטים של עיצוב.

היום ריכזנו עבורכם את המחוללים הטובים ביותר עבור גנרטורים עבור מעצבים. בואו לבדוק אותם:

27 גנרטורים דפוסיים חינם

 1. תבנית: השתמש ב תבנית כדי ליצור דפוסים חלקים פיקסל אחר פיקסל. הכלי תומך באפשרויות צבע ושקיפות ומגיע עם קבוצה קטנה של תבניות מקדימות שתוכל להתאים אישית לפי רצונך. ניתן להוריד את התבנית המוגמרת כ PNG או בתבנית Base64 יחד עם קוד ה- CSS המתאים.
 2. Gesternizer: כלי זה מאפשר לך ליצור דפוסים על בסיס צורות גיאומטריות. אתה יכול לבחור בין מעגל, ריבוע או משולש. האפשרויות מאפשרות להתאים את האטימות, את מספר הקווים, את עובים ואת עקמומם. ניתן לשמור את התבנית הסופית ולהוריד אותה בפורמט SVG.
 3. Tartanmaker: Tartanmaker עוזר לך ליצור דפוסים שנראים כמו tartan. בחר את הצבעים שלך, התאם את עובי החוטים, וכדאי לך ללכת. תוכלו גם לגלוש בגלריה שלהם לקבלת השראה או פשוט להוריד תבנית אם אתם ממהרים.
 4. מחולל פס: אם אתה מעדיף פסים, אז מחולל הפסים הוא הכלי עבורך. באפשרותך לשנות את גודל הפס, הצבעים, המרווח, צבע הרקע ועוד לפני שתוריד את התבנית המוגמרת בפורמט PNG.
 5. ColourLover Seamless: האתר של ColourLover הוא המפורסם ביותר בשל לוחות הצבעים המהממים שלו, אך תוכלו להשתמש בו גם כדי ליצור דפוסים חלקים ויפים. סרגל הכלים בצד שמאל מאפשר לך לבחור צורה או קו ותוכל לסובב, לשנות גודל ולארגן מחדש את הצורות עד שתיצור את הדפוס המושלם לעיצוב שלך..
 6. תבנית תבנית: מחולל דפוסים זה מאפשר לך לבחור את הצבעים לפסים שלך ולהתאים את אטימות, רוחב, פער וקיזוז. לאחר שתסיים, לחץ על לשונית הקוד כדי לקבל את קוד ה- CSS לאתר שלך.
 7. GeoPattern: זהו, אולי, אחד מחוללי הדפוס המגניבים ביותר ברשימה. כל שעליכם לעשות הוא להתחיל להקליד מילים אקראיות והכלי יפיק תבנית המבוססת על סוגי דפוסים כמו מתומן, עיגולים חופפים, סימני פלוס, גלי סינוס, משושים ועוד.
 8. PlaidMaker: PlaidMaker תייצר דפוס משובץ ייחודי. בחר את הצבע שלך ואז צור את התבניות האופקיות והדפוסים האנכיים בנפרד. לחלופין, דפדפו בגלריה שלהם כדי לראות עיצובים שנעשו מראש והורידו אותם בפורמט PNG.
 9. מחולל מרקם רעש: אם אתם אוהבים דפוסי רעש, אל תשכחו לסמן אתר זה. יצירת דפוס משלך היא פשוטה כמו בחירת הצבע והתאמת רמת הרעש.
 10. bgMaker: בעוד שהממשק נראה מעט מתוארך, מחולל התבניות הזה עדיין אורז אגרוף. אתה יכול ליצור תבניות מושלמות לפיקסלים או לדפדף בגלריה שלהם לעיצובים שיצרו מראש.
 11. PatternCooler: מחולל דפוסים זה מפעיל אתכם בדפוס מראש שאותו תוכלו להתאים אישית בהתאם לצרכים שלכם. התאם אישית את הצבעים, את המרקם, או צור צבעים באופן אקראי כדי להוסיף טוויסט ייחודי על תבנית מעוצבת מראש. הספרייה שלהם די גדולה ותוכל להוריד את התבנית בפורמט JPG או PNG.
 12. דפוס רגיל: דפוס רגיל מאפשר לך ליצור תבניות בפורמט SVG על בסיס צורות שונות. אתה יכול להתאים את הגודל וצבע הרקע כמו גם את הסיבוב, את הסולם ואת צבע הצורה. אתה יכול אפילו להעלות SVGs משלך.
 13. StripeMania: מחולל דפוס פס נוסף המאפשר להגדיר את רוחב הפס, המרווח, כיוון הצבעים. יש להם גם גלריה של תבניות מעוצבות מראש שתוכלו לערוך ואז להוריד.
 14. StripedBackgrounds: פסים שנוצרו בעזרת כלי זה מגיעים בפורמט אנכי ותוכלו לבחור עד חמישה צבעים שונים.
 15. דפוסי repper: כלי זה הופך את התמונות שלך לתבניות המושכות את העין. אתה יכול לבחור חלקים שונים של התמונה לדפוס אחר ולהתאים את הגודל. הכלי זמין בחינם באינטרנט אך קיימת גם אפשרות להוריד גרסה בתשלום עבור Windows ו- Mac.
 16. Patternico: השתמש בסמלים של FontAwesome כדי ליצור דפוסים חלקים ולהתאים את גודל התבנית, השקיפות וצבע הרקע. אתה יכול גם להעלות רקע משלך לפני שאתה מוריד את התבנית המוגמרת בפורמט PNG. באתר יש גם אפשרות מהנה ליצור דפוסי אמוג’י.
 17. מחולל תמונות רקע: כלי זה מאפשר לך לבחור את צבע הרקע לתבנית שלך ואחד מתוך דפוסים רבים שיצרו מראש. אז אתה יכול לשנות את עוצמת התבנית, את רמת הרעש, את מצב המיזוג, ואתה יכול גם להפוך את התבנית. התוצאה היא אפקט עדין ועם זאת מעניין.
 18. תבנית נינג’ה: השתמש בתמונות מהספרייה החינמית שלהם או העלה משלך כדי ליצור דפוס ברזולוציה גבוהה אשר ניתן להשתמש בו גם להדפסה וגם לרשת. התאם את הצבעים, את הסיבוב, הוסף תמונות, שנה את גודלם והרבה יותר.
 19. Japonizer: כאשר פרויקט קורא דפוסים יפניים, Japonizer יהיה שימושי. אתה יכול ליצור דפוס משלך מאפס או להשתמש באחד מהתבניות שיצרו מראש מהגלריה שלהם.
 20. HalftonePro: כלי זה מאפשר לך להשתמש באחת מהתמונות שלהם כדי ליצור תבנית ולייצא אותה בפורמט PNG. אתה יכול לבחור בין תמונות, צורות או תבניות ולהתאים את הצבע והגודל. יש גם גרסה בתשלום המאפשרת לך להעלות תמונות משלך ולהוריד את התבניות בפורמט SVG.
 21. תבנית רשת מודולרית: רשתות שימושיות תמיד כשמדובר בעיצוב אינטרנטי וגרפי. אפליקציה זו מאפשרת לך ליצור רשתות מודולריות שתוכל להוריד לשימוש בפוטושופ או כדפוס PNG. אתה יכול לשלוט על מספר המודולים, רוחב המרזב, רוחב וגובה המודול, גודל קו הבסיס וגודל הבד.
 22. מחולל משולש (Trianglify): ניתן להשתמש בכלי זה ליצירת רקעים נמוכים מפולי עם צבעי צבע אטרקטיביים וצבעים שנבחרו מראש. אתה יכול להתאים את הרוחב, הגובה ואת השונות וגודל התא. ניתן להוריד את התבנית הסופית בפורמט PNG וגם SVG.
 23. מחולל רקע משולש (Trianglify): מחולל רקע נמוך-פולי בעל עוד אפשרויות מאשר הקודם. הוא משתמש בכמה מאות פלטות צבע מ- ColourLovers ו- ColorBrewer כנקודת מוצא. קיימות גם הגדרות נוספות כגון סוג מעבר צבע וריפוד תאים.
 24. Shader Surface Flat: כלי זה משתמש בגישה דינאמית יותר כדי ליצור דפוסי רקע. הוא נראה דומה למחוללי הרקע המשולשים שהוזכרו לעיל, אולם מקור האור לא מפסיק לזוז מה שמעניק לרקע מראה דינמי יותר. ראוי להזכיר שאפשר להגדיר את מהירות תנועת האור ל -0 לטובת אפקט מופחת.
 25. מחולל רקע מעושן: רקעים מעושנים יכולים להוסיף אפקט מעניין וכלי זה מאפשר לך ליצור גרסה משלך. הפקדים מאפשרים לך להגדיר את הצבעים עבור העשן והרקע, כמו גם את האטימות, רוחב הקו ומספר ענני העשן..
 26. אפליקציית PolyGen: אם אתה פשוט לא יכול להתנגד לדפוסים אפילו כשאתה בדרכים, עליך לבדוק את האפליקציה הזו, הזמינה גם לאנדרואיד וגם ל- iOS. אתה יכול ליצור טפטים מופשטים ותבניות קריסטל מבוססות תמונה מתי שאתה רוצה.

צור דפוס משלך תוך דקות

תבניות מהנות לשימוש ויכולות להגדיל באופן מיידי את הערעור החזותי של אתר אינטרנט. בעזרת הכלים שהוזכרו לעיל, יש לכם המון משאבים לייצור דפוסים ייחודיים לשנים הבאות. אתה יכול להשתמש בהם לא רק כרקע לאתרים ובלוגים, אלא גם לכריכות מדיה חברתית. השתמש ברשימה שלנו כדי למצוא את מחולל הדפוסים הטוב ביותר לפרויקט שלך וחסוך זמן ביצירת עיצובים חלקים. עכשיו, תגיע לזה!

המשך קריאה ומשאבים

יש לנו מדריכים נוספים, הדרכות ואינפוגרפיות הקשורות לתמונות ועיצוב:

 • עצור גניבת תמונות באינטרנט: למד על החוק ביחס לתמונות.
 • אירוח תמונות: למד כיצד לארח את התמונות שלך באופן מקוון.
 • כיצד להסיר תמונות גנובות באופן מקוון: אם אתה יוצר תמונות משלך, גלה כיצד להגן עליהן.

סודות של פוסט בבלוג: תמונות

כתיבה נהדרת היא קריטית לפוסט בבלוג. אבל תמונות יכולות לגרום למילים שלך לנצנץ. בדוק את פוסט הבלוג האינפוגרפי, סודותיו של רוצח: תמונות.

סודות של פוסט בבלוג: תמונות
סודות של פוסט בבלוג: תמונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map