JustHost: Cilat kuponë janë në dispozicion për maj 2020?

Si të përdorim kuponin tonë JustHost

Nuk ka nevojë të përdorni një kod zbritje ose kupon promovues për JustHost. Për të marrë zbritjen tuaj, thjesht ndiqni udhëzimet më poshtë. Do të jeni në rregull dhe do të vraponi me llogarinë tuaj të re brenda vetëm disa minutave.


Hapi 1: Shkoni te JustHost

Klikoni në njërën prej lidhjeve
në këtë faqe. Uebfaqja e JustHost do të hapet në një skedë të re, kështu që ende mund të ndiqni së bashku me këto udhëzime.

Faqen e Internetit JustHost

Hapi 2: Zgjidhni një Plan

Klikoni në butonin e madh “Filloni Tani” në faqen kryesore të JustHost.

Planet JustHost

Do të shihni një tabelë çmimesh ku detajohen tre nivele të ndryshme të planeve të pritura të pritjes për të zgjedhur. Zgjidhni planin e pritjes që dëshironi të blini.

Hapi 3: Zgjidhni Emrin e Domainit

Në ekranin tjetër, zgjidhni një emër të ri domain për t’u regjistruar, ose shkruani një emër ekzistues domain që keni blerë tashmë në një regjistrues tjetër.

JustHost Vendosni Domain

Hapi 4: Vendosni Informacionin e Faturimit

Tjetra, plotësoni emrin dhe informacionin e kontaktit, ciklin e faturimit të planit tuaj të pritjes dhe informacionin tuaj të faturimit. Zbritja juaj nga WhoIsHostingKjo duhet të aplikohet automatikisht.

Para se të lëvizni më tej, shikoni artikujt e zgjedhur nën “Paketat shtesë”. Ai përfshin gjëra të tilla si mbrojtja e intimitetit të domain. Ju mund të dëshironi disa ose të gjithë ata, por nëse nuk i zgjidhni, mos i zgjidhni ato.

Hapi 5: Dorëzoni

Për të përfunduar porosinë tuaj, sigurohuni që të rishikoni Kushtet e Shërbimit, Politikën e Anullimit, Deklaratën e Intimitetit, Marrëveshjen e Regjistrimit të Domainit, dhe Të Drejtat dhe Përgjegjësitë e Regjistruesit, dhe pastaj klikoni në butonin “Dorëzo”.

Urime! Sapo keni krijuar llogarinë tuaj të pritjes dhe jeni gati për të filluar ndërtimin e faqes tuaj të internetit.

Gati për të filluar me JustHost? Thjesht klikoni këtu për të marrë kodin tonë kupon:

Merrni marrëveshjen tonë të drejtë

JustHost
është i njohur për sigurimin e një kosto të ulët të pritjes, por me marrëveshjen tonë të veçantë, ju mund të kurseni deri në 74% zbritje të çmimeve të tyre të rregullta. Nuk ka nevojë për kode kupon – thjesht përdorni lidhjet tona speciale në këtë faqe.

A është e drejtë vetëm për mua?

JustHost përqendrohet në pritje të përbashkët të lirë për individë dhe biznese të vogla, me një plan të vetëm hostimi Linux dhe një opsion shtesë të shitësit.

Me “garancinë e saj në çdo kohë të kthimit të parave”, JustHost tingëllon si një bast i sigurt.

Por për të siguruar që JustHost është akoma i kënaqur me klientët e saj, ne ju rekomandojmë të kontrolloni rishikimet tona të pavarura të pritjes nga përdoruesit e vërtetë. Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një ofruesi të ri, duhet të mbështeteni në mendimet e ekspertëve: njerëzit që e kanë provuar dhe testuar atë tashmë.

Koha për tu regjistruar? Gjeni një speciale WhoIsHostingKy zbritje
.

Si të përdorim kuponin tonë JustHost

Nuk ka nevojë të përdorni një kod zbritje ose kupon promovues për JustHost. Për të marrë zbritjen tuaj, thjesht ndiqni udhëzimet më poshtë. Do të jeni në rregull dhe do të vraponi me llogarinë tuaj të re brenda vetëm disa minutave.

Hapi 1: Shkoni te JustHost

Klikoni në njërën prej lidhjeve
në këtë faqe. Uebfaqja e JustHost do të hapet në një skedë të re, kështu që ende mund të ndiqni së bashku me këto udhëzime.

Faqen e Internetit JustHost

Hapi 2: Zgjidhni një Plan

Klikoni në butonin e madh “Filloni Tani” në faqen kryesore të JustHost.

Planet JustHost

Do të shihni një tabelë çmimesh ku detajohen tre nivele të ndryshme të planeve të pritura të pritjes për të zgjedhur. Zgjidhni planin e pritjes që dëshironi të blini.

Hapi 3: Zgjidhni Emrin e Domainit

Në ekranin tjetër, zgjidhni një emër të ri domain për t’u regjistruar, ose shkruani një emër ekzistues domain që keni blerë tashmë në një regjistrues tjetër.

JustHost Vendosni Domain

Hapi 4: Vendosni Informacionin e Faturimit

Tjetra, plotësoni emrin dhe informacionin e kontaktit, ciklin e faturimit të planit tuaj të pritjes dhe informacionin tuaj të faturimit. Zbritja juaj nga WhoIsHostingKjo duhet të aplikohet automatikisht.

Para se të lëvizni më tej, shikoni artikujt e zgjedhur nën “Paketat shtesë”. Ai përfshin gjëra të tilla si mbrojtja e intimitetit të domain. Ju mund të dëshironi disa ose të gjithë ata, por nëse nuk i zgjidhni, mos i zgjidhni ato.

Hapi 5: Dorëzoni

Për të përfunduar porosinë tuaj, sigurohuni që të rishikoni Kushtet e Shërbimit, Politikën e Anullimit, Deklaratën e Intimitetit, Marrëveshjen e Regjistrimit të Domainit, dhe Të Drejtat dhe Përgjegjësitë e Regjistruesit, dhe pastaj klikoni në butonin “Dorëzo”.

Urime! Sapo keni krijuar llogarinë tuaj të pritjes dhe jeni gati për të filluar ndërtimin e faqes tuaj të internetit.

Gati për të filluar me JustHost? Thjesht klikoni këtu për të marrë kodin tonë kupon:

Merrni marrëveshjen tonë të drejtë

A duhet të zgjedh JustHost?

JustHost ofron një strehim të lirë me fokus në mbështetjen e klientit.

Ata gjithashtu ofrojnë panelin e kontrollit cPanel, në mënyrë që të mund ta transferoni me lehtësi faqen tuaj te internetit tek dhe prej tyre.

Por shënim: JustHost nuk është një kompani pritëse e orientuar drejt performancës. Testet tona kanë treguar ndërsa serverët e tyre janë mjaft të qëndrueshëm, ata janë të ngadaltë në krahasim me pritjet më të shtrenjta.

Nëse jeni akoma hutuar, kontrolloni vlerësimin tonë të ekspertëve të JustHost. Ai gjithashtu përfshin mbi 150 komente nga klientët aktualë JustHost.

Kupon JustHost dhe FAQ Para-shitjes

Cilin plan pritës duhet të zgjedh?

Niveli i pritjes që ju nevojitet do të varet nga nevojat e burimit të faqes tuaj. Niveli i parë lejon vetëm një faqe në internet, ndërsa dy planet e tjera lejojnë 10 ose faqe të pakufizuara në llogarinë tuaj.

Plani i nivelit më të lartë përfshin shumë karakteristika shtesë, të cilat mund të shtojnë shumë më tepër nëse blihen veçmas. JustHost e bën më të lehtë të azhurnoni llogarinë tuaj, kështu që nëse nuk jeni të sigurt se cili plan ju nevojitet, mund të filloni me një plan bazë dhe të azhurnoni më vonë.

A mund të zgjedh faturimet nga muaji në muaj?

Po, mund të zgjidhni të paguani vetëm një muaj përpara. Sidoqoftë, mund të kurseni para duke filluar me një periudhë më të gjatë faturimi.

Cilat cikle të tjera të faturimit ofrojnë?

Ju mund të zgjidhni të paguani 1, 12, 24, ose 36 muaj përpara.

Registrationshtë regjistrimi i domain falas?

Po, JustHost ofron një regjistrim falas të domain me llogari të reja.

Typesfarë lloj pagese ata pranojnë?

JustHost pranon kartat e kreditit Visa, Mastercard, Discover dhe American Express, si dhe Paypal.

A ka garanci për kthimin e parave?

Po, JustHost ofron një garanci unike “Pa pyetje” Ando garanci për kthimin e parave. Ju mund të anuloni llogarinë tuaj në çdo kohë dhe të merrni një rimbursim për kostot e pritjes për pjesën e mbetur të afatit.

Tarifat e konfigurimit dhe tarifat e regjistrimit të domain janë të pakthyeshme.

A ofron JustHost një bandë të pakufizuar?

JustHost nuk specifikon një kufi të saktë në hapësirën e diskut dhe gjerësinë e bandës, por ata u kërkojnë klientëve të tyre të mbajnë ruajtjen dhe përdorimin e gjerësisë së bandës brenda kufijve normalë për një faqe interneti personale ose të vogël të biznesit.

A do të rritet çmimi im kur plani im i pritjes rinovohet?

Po, zbritja është vetëm për periudhën e parë të faturimit. Pas kësaj, llogaria juaj do të përtërihet në tarifat e tyre të rregullta. Për të marrë një zbritje më të madhe, mund të regjistroheni për një periudhë fillestare më të gjatë të faturimit, deri në 36 muaj.

Farë është privacy domain?

Për çdo domen të ri që është regjistruar, një hyrje është botuar në regjistrin e domenit Whois, duke e bërë publik emrin e pronarit dhe informacionin e kontaktit.

Domain Privacy fsheh informacionin tuaj personal (emrin, adresën e postës, numrin e telefonit dhe adresën e postës elektronike), duke mbrojtur privatësinë tuaj. JustHost e ofron këtë shërbim për një tarifë shtesë mujore.

Isfarë është faqja rezervë Pro?

Rezervimi i faqes Pro është një veçori shtesë e ofruar nga JustHost për një tarifë shtesë mujore. Shtë një mjet rezervë që krijon kopjime automatike ditore, javore dhe mujore të të gjitha skedarëve dhe bazave të të dhënave të tua të internetit.

Ai gjithashtu përfshin një mjet për të rikthyer një kopje rezervë për skedarë të vetëm ose të shumëfishtë, dhe një arkiv të shkarkueshëm të skedarëve .zip.

Cili është shërbimi i motorëve të kërkimit të JustHost’s Jumpstart?

Shërbimi i motorëve të kërkimit jumpstart është i disponueshëm për një tarifë shtesë mujore. Pretendon se faqja juaj e internetit renditet më shpejt në Google, Yahoo dhe Bing. Ju gjithashtu merrni një raport të analizës së SEO dhe një ebook në lidhje me SEO.

Farë është Siguria e SiteLock?

SiteLock është një mjet sigurie që skanon automatikisht faqen tuaj të internetit për malware, dhe emailin tuaj për spam. Ju gjithashtu merrni një çertifikatë SiteLock për t’u shfaqur në faqen tuaj të internetit. Availableshtë në dispozicion për një tarifë shtesë mujore.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map