Pracovní místa v WhoIsHostingThis.com

Zveřejnění: Vaše podpora pomáhá udržovat provoz webu! Za některé služby, které na této stránce doporučujeme, dostáváme poplatek za doporučení.


Toto je výzva všem hrdým webovým geekům! Vítejte na stránce pracovních míst WhoIsHostingThis.com a děkujeme za váš zájem o spolupráci s námi. Jsme vždy nadšeni, že najdeme nové talenty, které se připojí k našemu týmu. Když pro nás budete pracovat, připojíte se k rozmanité skupině profesionálů ze všech oblastí života po celém světě. Všechny naše pozice jsou 100% vzdálené (práce z domova). V současné době hledáme oba nezávislé pracovníky, kteří mají zájem o dlouhodobý vztah. Nejedná se o jednorázovou příležitost, ale o potenciál s námi pracovat roky.

O tobě

Jíte a pijete technologii k snídani? Nebo možná čtete o technologii každé ráno při snídani. Možná dokonce vynecháte snídani, protože jste příliš zaneprázdněni čtením a psaním o technologii. Pokud se vám líbí, chceme vás! WhoIsHostingThis.com hledá talentované a technicky zdatné jedince, jako jste vy. Máte-li chuť na všechno, co internet a geek kultura – nebudete nudit pracovat pro nás. Ideální kandidáti budou mít následující vlastnosti.

 • Zkušenosti s tvorbou webových stránek a webhostingem.
 • Velký zájem o technologii a internet. Je to plus, pokud znáte základní webové technologie (HTML, CSS, PHP, JavaScript).
 • Vynikající komunikační schopnosti. Měli byste být po ruce s online nástroji, jako jsou WordPress, Gmail, Dokumenty Google, Trello, Asana, Dropbox a Skype. Nebo je můžete rychle naučit.
 • Silná pracovní etika. Měli byste být samo-startér, který zvládne rychlé obraty. Jste hrdí na to, co umíte.
 • Tvořivost. V rámci dané sady pokynů můžete najít kreativní řešení.

Pokud máte tyto vlastnosti, chceme se s vámi spojit! To je skvělá příležitost pro ty, kteří mají zkušenosti s vývojem webu nebo web designem a chtějí více psát.

Dostupné pozice

Zde na stránce WhoIsHostingThis.com víme, že naši zaměstnanci jsou hvězdami této operace. Koneckonců, web není nic bez skvělého obsahu. Kromě veškeré údržby spojené s údržbou webových stránek s vysokým provozem musíme vytvořit obrovské množství psaného obsahu. To zahrnuje zajištění toho, aby byl obsah přesný, informativní a užitečný. Hlavním prvkem naší činnosti je proto nalezení nejlepších lidí, kteří web vytvoří a budou jej udržovat.

Naše současné pracovní vytížení se zvyšuje a hledáme lidi, kteří by nám pomohli vytvářet obsah. Hledáme spisovatele, editory a webmastery, kteří dokážou trvale produkovat vysoce kvalitní práci. Naším cílem je budovat důležité obchodní vztahy a doufáme, že v něm najdeme lidi na dlouhou vzdálenost. V současné době najímáme nezávislé pracovníky, kteří se mohou zavázat k nejméně 4 000 slovům týdně (zhruba dva dny práce). Ale pokud dokážete zvládnout více než, ještě lépe.

Podívejte se na aktuální pracovní nabídky a přečtěte si, jak se přihlásit

Specifické pozice mají další požadavky a pokyny „Jak se přihlásit“. Přečtěte si tedy popis role, která vás zajímá, a pak se spojte!

O našem týmu / kultuře

Náš tým stále roste vzrušujícím, přesto závratným tempem. WhoIsHostingThis.com je provozován jádrem specializovaných odborníků. Ale stejně jako mnoho společností, naši členové týmu a spolupracovníci se nacházejí v několika různých zemích po celém světě. Většina z nich se nikdy osobně nesetkala, ale přesto dokážou navázat úzké pracovní vztahy.

WhoIsHostingThis.com se skládá z profesionálních programátorů, webmasterů, návrhářů a spisovatelů. Naše různorodá skupina odborníků zahrnuje staré časovače, kteří vyrostli kódování dříve, než web existoval, relativně mladším lidem, kteří pomáhali psát knihu o technologiích web 2.0.

Naším neohroženým vůdcem je Richard Kershaw, majitel WhoIsHostingThis.com a jeho mateřská společnost, Quality Nonsense Ltd. Chcete-li se dozvědět více o lidech za oponou, navštivte naši stránku Seznamte se s týmem.

Svoboda

Mnoho našich nezávislých lidí miluje svobodu, která jim umožňuje práce na dálku. To vám dává možnost pracovat podle vašich vlastních podmínek. Můžete diktovat, jak nastavíte svůj pracovní prostor, kde pracujete a jak nastavíte svůj vlastní rozvrh. Protože můžete pracovat odkudkoli, nejste omezeni tradičním rozvrhem 9–5. Práce z domova (aka žít sen) může být dobrým způsobem, jak najít lepší rovnováhu mezi prací a životem.

Učte se a roste

Získejte výplatu, zatímco se učíte obchodovatelným dovednostem. Můžete získat cenné zkušenosti s prací na webových stránkách s vysokým provozem, jejichž průměrné zobrazení přes milion zobrazení stránky za měsíc. To je skvělá příležitost pro ty, kteří se chtějí učit a růst. Zdokonalte své žurnalistické, psací, střihové nebo webmasterské dovednosti v atmosféře, ve které oceníte vysoce kvalitní práci.

Pozitivní pracovní prostředí

To vyžaduje zvláštní plemeno lidí, aby se stali součástí pracovního vzdáleného týmu. Jednou z nejlepších částí práce pro nás je, že jste součástí globální sítě inteligentních civilizovaných lidí, kteří sdílejí vaši vášeň. Je důležité mít pracovní prostředí, které podporuje kreativitu a produktivitu. Naše společnost je plná schopných, přátelských osobností od vedení dolů.

Kompenzace

WhoIsHostingThis.com nabízí konkurenční ceny na volné noze, protože jejich štěstí je pro náš úspěch ústřední. Myslíme si, že pokud dostanete zaplaceno to, co stojí za to jít, všichni jsou šťastní. Ceníme si kvality a dáme vám vědět.

Stabilita

Odvětví webhostingu není jen stabilní, prosperuje. Naše společnost neustále roste a tempo se zvyšuje. Budete mít šanci být součástí týmu, který má prokazatelné zkušenosti s růstem a úspěchem. WhoIsHostingThis.com, stejně jako její mateřská společnost, Quality Nonsense Ltd., se vyvinula společně s moderním webem.

O nás

Naším primárním posláním je zmocnit lidi, aby si sami vybrali správné technologie. Vytvořili jsme tento web pro lidi, kteří chtěli snadný způsob, jak porovnat hosting. Existuje neuvěřitelně velké množství webových hostitelů, vše s různými možnostmi. WhoIsHostingThis.com usnadňuje informované rozhodnutí.

Jako jeden z nejpopulárnějších zdrojů webhostingu na internetu jsme byli vystupováni v New York Times, Time, Mashable, Daily Mail, Forbes a mnoha dalších předních publikacích na internetu i mimo něj..

Od doby, kdy byl tento web vytvořen v roce 2007, se stal zdrojem pro webový hosting na internetu. WhoIsHostingThis.com získala v Londýně společnost Quality Nonsense Ltd. v létě 2008. Od té doby jsme našli mnoho způsobů, jak zlepšit naše služby a pomoci milionům lidí najít hosting. Mezi naše služby na této stránce patří:

 • Recenze hostingu: zveřejňujeme čestné recenze od skutečných zákazníků a poskytujeme našim návštěvníkům užitečné informace. Žádné vtipné podnikání! Jsme odhodláni podporovat integritu naší značky. Tento étos vedl k našemu dlouhodobému úspěchu a je součástí našeho obchodního modelu.
 • Najděte hostitele: to je jednoduchá služba, která vše spustila. Jedná se o vyhledávací pole, které vám umožní zjistit, co host používá jakýkoli web. Existují také možnosti, které vám pomohou najít další informace o webových hostitelích.
 • Kupóny: v tomto oboru jsme byli dlouho. Díky tomu máme s poskytovateli hostingu skvělé vztahy. To nám umožňuje nabízet desítky kuponů od některých vašich oblíbených hostitelů.
 • Zdroje pro webmastery: Tato část webu je plná obrovského množství obsahu pro majitele webových stránek. Je zde spousta užitečných informací. Najdete snadno srozumitelná vysvětlení složitých témat souvisejících s webhostingem, web designem a vývojem webu. Informace jsou prezentovány prostřednictvím článků, videí, infografik a dokonce celých e-knih.
 • Blog: v našem blogu pravidelně publikujeme originální, informativní a poutavý obsah pro naše publikum. Naše příspěvky pokrývají škálu témat souvisejících s webem a informačními technologiemi. Najdete příspěvky na všechno od autorského zákona a online cenzury až po seznamy bezplatných zdrojů až po bizarní internet v Severní Koreji. Je tu něco pro každého.

V WhoIsHostingThis.com věříme, že rozmanitost podporuje kreativitu. Velká část našeho úspěchu je způsobena tím, že jsme tým plný rozmanité skupiny lidí s různými osobnostmi a zkušenostmi. Pracujeme s jedinečnou skupinou profesionálů, kteří pocházejí z mnoha různých prostředí. A ukazuje jak kvalitu obsahu, který vytváříme, tak hlasy za slovy.

Zní to jako místo, kam byste chtěli pracovat? Postupujte podle pokynů k aplikaci v horní části tohoto článku. Těšíme se na setkání s Vámi.

Podívejte se na aktuální pracovní nabídky a přečtěte si, jak se přihlásit

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map