Najděte obrázky zdarma pro váš web: Fotografie zdarma a freemium

Zveřejnění: Vaše podpora pomáhá udržovat provoz webu! Za některé služby, které na této stránce doporučujeme, dostáváme poplatek za doporučení.


Umístění fotografií nebo diagramů do obsahu webové stránky činí tuto stránku atraktivnější. Studie znovu a znovu ukázaly, že kvalitní obrázky zlepšují interakci a prokliky, a profesionálové blogu říkají, že byste měli mít jeden obrázek na každých 350 slov obsahu.

Pokud platíte za všechny tyto obrázky, bude to rychlejší.

Zákony o duševním vlastnictví jsou navrženy tak, aby chránily jakýkoli typ krádeže obsahu a krádeže obrázků někoho jiného – vědomě či nevědomě – vás mohou dostat na přijímající konec oznámení o zastavení šíření podle zákona DMCA (nebo ještě horší je soud).

Naštěstí internet obsahuje velké množství zdrojů pro nalezení skvělých zásob.

Abychom usnadnili vyhledávání obrázků, které můžete legálně reprodukovat, jsme propojili přímo s drobným písmem, kde je k dispozici.

Blogy a nástroje pro vyhledávání obrázků

Odborník na použitelnost Jakob Nielsen zjistil, že lidé se velmi zajímají o relevantní obrázky, ale nemají zájem se podívat na obrázky „výplně“, které do zprávy nepřidali..

Proto je tak důležité získat správný obrázek a správné umístění. Tyto stránky nabízejí fotografické informace a návody a nástroje pro vyhledávání vysoce relevantního vizuálního obsahu.

 1. Creative Commons Search: Meta-kolekce sériových obrázků z celého webu spolu s hodnotnými informacemi o Creative Commons. (Jemný tisk.)
 2. Wikimedia Commons: Prohlédněte si rozsáhlou sbírku nejrůznějších médií na Wikipedii s podrobnými informacemi o licenci. (Jemný tisk.)
 3. Flickr Creative Commons: Podívejte se na bezplatné nabídky licencované podle Creative Commons na Flickru. Nejprve zkontrolujte licenční podmínky. (Jemný tisk.)
 4. Fotobucket: Sdílejte a hledejte fotografie po tisících na tomto dlouhodobém webu. Zahrnuje výběr animovaných gifů. (Jemný tisk.)
 5. Google obrázky: Tisíce obrázků shromážděných společností Google. Některé jsou k dispozici pro všeobecné použití. Nezapomeňte kliknout na Vyhledávací nástroje, Práva na používání a poté Označit pro opětovné použití. (Jemný tisk.)

Obecné Stock Photo Sites

Hledáte fotografie zdarma? Začněte zde. Některé z těchto webů mají relativně malé sbírky fotografií zdarma, ale pokud jste připraveni hledat, měli byste najít to, co potřebujete.

 1. MorgueFile: Tento web, pojmenovaný po skladech médií novinového průmyslu, má tisíce referenčních obrázků s vysokým rozlišením. (Jemný tisk.)
 2. Pexels: Pexely pravděpodobně nebudou poskytovat komplexní výsledky pro složité dotazy, ale v nabídce jsou některé krásné obrázky. Pokud nechcete platit, nezapomeňte vybrat bezplatné výsledky. (Jemný tisk.)
 3. StockSnap.io: Kategorizace na burze StockSnap není dokonalá, existují však některé použitelné obrázky. Ještě důležitější je, že obrázky jsou zdarma. (Jemný tisk.)
 4. FreeImages: Velký katalog obrázků od Getty. (Jemný tisk.)
 5. Royalty Free obrázky: Heslo tohoto webu je „zdarma a veselé“ a pro každého v obrovské knihovně je něco pro každého. (Jemný tisk.)
 6. Každá fotografie: Tento web je účtován jako „bezplatný vyhledávač obrázků“ a shromažďuje obrázky z celého webu a poskytuje podrobné licence. (Jemný tisk).
 7. Fotografie zdarma banka: Podobně jako u Free Stock Images, Free Photos Bank poskytuje spoustu volného obsahu s odkazem na Dreamstime pro prémiové nákupy. (Jemný tisk.)
 8. PBase: Populární web vytvářený uživateli s velkým katalogem obrázků. (Jemný tisk.)
 9. Free Range Stock: Tento web vyžaduje bezplatné předplatné pro přístup k obsahu, ale osladí dohodu s tunami obrázků odeslaných uživateli a řadou konzultací pro podnikavé designéry a fotografy. (Jemný tisk.)
 10. Image Base: Image Base má flexibilní, otevřený licenční plán a různé obrázky obrázků pro všeobecné použití. (Jemný tisk: 100% naprosto zdarma.)
 11. Bez zisku: Tento web vytvořený návrhářem slibuje „fotky pro vaše nápady“, bez nutnosti registrace ke stažení obrázků. Můžete se také zaregistrovat a vytvořit si vlastní online portfolio, které budete sdílet. (Jemný tisk.)
 12. RGB Stock: RGB Stock je domovem zcela bezplatných obrázků, má bezplatnou registraci a umožňuje uživatelům vytvářet lightboxy pro jejich sbírky. (Jemný tisk.)
 13. Zdarma Media Goo: Na tomto webu, který je určen vývojářům a vývojářům, je oplýváno pozadí, obrázky a textury zdarma. (Jemný tisk.)
 14. Mysli Stock: Na tomto webu, navrženém pro vývojáře, společností Getty, je mnoho pozadí, obrázků a textur. (Jemný tisk.)
 15. Zdarma digitální fotografie: Tento web nabízí tisíce bezplatných obrázků s možností zakoupit publikační kredity pro větší obrázky nebo bez použití atributů. (Jemný tisk.)
 16. Fotograf: Ve spojení s Flickrem vám tento web umožňuje hledat podle různých kritérií, včetně typu licence. (Jemný tisk.)
 17. Fotogen: Vyberte si z tisíců obrázků v celé řadě kategorií na tomto webu, který také obsahuje odkazy na bezplatné textury a návody pro grafický design. (Jemný tisk.)
 18. Banco De Imagem: Tento brazilský web má několik tisíc obrázků zdarma, z nichž si můžete vybrat. (Jemný tisk.)
 19. Velká fotografie: Tento web shromažďuje příspěvky od amatérských fotografů z celého světa a poskytuje jim licence pro osobní a komerční použití. (Jemný tisk.)
 20. Zdarma pixely: Tato stránka nabízí kombinaci obrázků a obsahuje odkazy na návody a vektorovou grafiku. (Jemný tisk.)
 21. Studio 25: Tento web se sídlem v Rumunsku obsahuje podrobné licenční informace na stránce náhledu každého bezplatného obrázku. (Jemný tisk.)
 22. DailyPhotoBlog: Fotograf Christopher Nelson nabízí na svém webu v Coloradu řadu tapet, textur a dalších obrázků. (Jemný tisk.)
 23. Zdarma obrazové soubory: Tento web nabízí více než 1 000 bezplatných obrázků a za použití požaduje pouze zpětný odkaz. (Jemný tisk.)
 24. Unsplash: Jednoduchý blog Tumblr, Unsplash nabízí každých deset dnů deset nových (a zcela zdarma) obrázků. (Jemný tisk.)
 25. Pixabay: Uživatelé mohou odesílat své vlastní fotografie a licencovat je pro použití na tomto populárním webu. (Jemný tisk.)
 26. Freepik: Hledejte na tomto webu bezplatné obrázky, vektorové umění a dokonce i soubory Photoshopu. (Jemný tisk.)
 27. FreeStockPhotos.biz: Na tomto webu je k dispozici 15 000 obrázků zdarma a sponzorované prémiové nabídky společnosti Shutterstock. (Jemný tisk.)
 28. Přehrávání písem: Skupina přátel pořídila více než 10 000 obrázků zdarma a sdílela je na tomto webu. (Jemný tisk.)
 29. TofZ: Tato stránka obsahuje obrázky s rozhodně francouzským zápletkou a je podporována příspěvky uživatelů.
 30. Světlá hmotná fotografie: Fotograf Aaron Logan nabízí na svém webu sbírku obrázků zdarma. (Jemný tisk.)
 31. Kreativita 103: Tento web nabízí širokou škálu obsahu, včetně tematických „návrhových balíčků“ s více obrázky, a vybízí uživatele k vytváření, stahování, remixování a odesílání obsahu. (Jemný tisk.)
 32. Digitální snílek: Tento web nabízí zcela zdarma obrázky v řadě kategorií. (Jemný tisk.)
 33. A až Z Stock snímky: Malý počet obrázků zdarma, s několika skrytými drahokamy. (Jemný tisk.)
 34. Foto zdarma: Na tomto webu je k dispozici ke stažení více než 100 000 zcela bezplatných obrázků. (Jemný tisk.)
 35. Cepolina: Tato evropská stránka obsahuje více než 20 000 obrázků zdarma. (Jemný tisk.)
 36. Stockphotos.io: Fotografové na tomto webu sdílí téměř 17 000 bezplatných fotografií s vysokým rozlišením. (Jemný tisk.)
 37. CJO Foto: Tento web nabízí spoustu bezplatných obrázků vhodných pro rodinu ke stažení a použití. (Jemný tisk.)
 38. Foto Rack: Na tomto bezplatném webu s obrázky najdete více než 27 000 obrázků ve 149 kategoriích. (Jemný tisk.)
 39. FlickRiver: Prozkoumejte Flickrsphere a najděte zdarma obrázky s tímto atmosférickým místem. (Jemný tisk.)
 40. Multimediální galerie DHD: Na tomto eklektickém webu je k dispozici sbírka 35 000 obrázků zdarma. (Jemný tisk.)
 41. Fotografie Aarin Zdarma: Mírná sbírka bezplatných obrázků s pravidelným přidáváním dalšího obsahu. (Jemný tisk.)

Niche Image Sites

Pokud váš web vyhovuje konkrétnímu publiku nebo má specializované téma, může být velmi užitečný specializovaný web s fotografiemi. Od hollywoodských fotografií po moderní vektory obsahují tyto weby určité množství bezplatného obsahu.

 1. Starr Environmental: Obrázky havajské flóry a fauny jsou na tomto webu nabízeny dvojicí vdaných biologů. (Jemný tisk.)
 2. Photo.net: Web zaměřený na komunitu fotografů. Stahujte, odesílejte a kritizujte obsah. (Jemný tisk.)
 3. Sladký a talentovaný: Střílejte na hvězdy – hollywoodský druh – s tímto archivem bohatých a slavných. (Jemný tisk.)
 4. Otevřít fotografii: Tato specializovaná stránka obstarává umělce, učitele, vývojáře a studenty. (Jemný tisk.)
 5. Kosher Stock: Tato stránka je zaměřena na bezplatné obrázky související se židovskou kulturou. (Jemný tisk.)
 6. Fotografie Svaté země: Na tomto webu najdete bezplatné fotky Jeruzaléma a dalších náboženských míst. (Jemný tisk.)
 7. VectorStock: Stáhněte si zdarma vektory a infografiky pro zlepšení kvality vašeho webu. Další vektory a infografiky jsou dostupné prostřednictvím předplatného. (Jemný tisk.)
 8. GIFGIF: Animované GIFy možná zmizely z módy, ale stále mají přitažlivost. Zde je výběr GIFů, které si můžete zdarma stáhnout a použít. (Jemný tisk.)
 9. Giphy: Tento „animovaný vyhledávač“ umožňuje stahovat filmové GIFy, memy a krátké filmy, které můžete vložit na svůj web nebo na stránky sociálních médií. Můžete také nahrát své vlastní výtvory. (Jemný tisk.)

Skladové textury stránky

Texturní obrázky jsou užitečné, pokud potřebujete vytvořit pozadí stránky nebo pokud chcete jednoduše přidat strukturu k jinému obrázku. Stáhněte si texturu textury z webové stránky textury akcií a vytvořte kachlový vzor, ​​který se podle potřeby opakuje.

 1. Úžasné textury: Hledáte perfektní texturu pozadí nebo štětce? Společnost Amazing Textures vás pokryla – a váš obrázek -. (Jemný tisk.)
 2. Textures.com: Od ardvaarků po rentgenové paprsky tento web přetéká volnými texturami. (Jemný tisk.)

Státní a veřejně dostupné akciové stránky

Mnoho vládních organizací udržuje omezené sbírky fotografických fotografií. Tyto fotografie jsou velmi užitečné, pokud blogujete o vědě nebo o aktuálním dění.

Zahrnovali jsme také úložiště fotografií ve veřejném vlastnictví, protože mezi nimi existuje určitý přechod. Nezapomeňte si pečlivě zkontrolovat licenční podmínky: obrázky na volné noze někdy nelze použít na komerčních stránkách.

 1. Knihovna Kongresu: ohromná sbírka obrázků ve veřejné sféře. (Jemný tisk.)
 2. Fotografie z veřejných domén: Obrovská sbírka obrázků a klipartů ve veřejné doméně. (Jemný tisk.)
 3. Public Domain Pictures: Většinu fotografií ve Public Domain Photos lze použít bez placení, i když komerční použití může být zakázáno. Každá fotografie obsahuje prohlášení o vyloučení odpovědnosti a odkaz na příslušnou licenci. (Jemný tisk.)
 4. Fotografie ministerstva obrany Spojeného království: Tisíce fotografií z archivu britského ministerstva obrany. Fotografie jsou zveřejňovány na základě licence Open Government License. (Jemný tisk.)
 5. Picdrome: Hledejte na tomto webu zcela zdarma fotky z veřejných domén. (Jemný tisk.)
 6. Historické fotografie: Najděte a stáhněte kultovní historické obrázky ve veřejné doméně. (Jemný tisk.)
 7. Ze starých knih: Tento web nabízí mapy a další obrázky pořízené ze starožitných textů. (Jemný tisk.)
 8. Spalování dobře: Eklektická kombinace obrázků ve veřejné sféře. (Jemný tisk.)
 9. Obrázky předků: Tento web nabízí zdroje pro milovníky genologie, kartografy a kohokoli, kdo se zajímá o obrázky historických dokumentů zdarma. (Jemný tisk.)
 10. Národní správa pro oceány a atmosféru: Najděte na této vládní stránce bezplatné obrázky oblohy a moře. (Jemný tisk.)
 11. Veřejná knihovna v New Yorku: Prozkoumejte a stahujte obsah z obrovské digitální sbírky NYPL. (Jemný tisk.)
 12. NASA Image Exchange (NIX): Sbírejte oslnivé (a bezplatné) snímky konečné hranice ze sbírky NASA. (Jemný tisk.)
 13. USDA Newsroom: Získejte zdarma obrázky ve vysoké kvalitě z Ministerstva zemědělství Spojených států. (Jemný tisk.)

Obchodní a „freemiové“ obrazové akciové stránky

Někdy to fotografie zdarma neřežou: musíte zaplatit za něco lepšího. Tyto weby někdy nabízejí velmi omezený výběr bezplatných obrázků, ale požádají vás, abyste za zbytek zaplatili.

Když je běžná bezplatná fotografie neudělá, vyplatí se jim záložku pro zvláštní příležitosti. Některé poskytují také denní nebo týdenní výběr bezplatného obsahu, který lze vyplatit pro pozdější použití.

 1. Stockfresh: Tento web nabízí fotografie, vektory a ikony, ale nejsou zdarma. Můžete platit za balíčky nebo platit denní nebo měsíční předplatné. (Jemný tisk.)
 2. Photocase: Tato komerční stránka umožňuje uživatelům registrovat a používat zkušební kopie obrázků zdarma pro makety. (Jemný tisk.)
 3. Stockvault: S více než 41 000 bezplatnými obrázky a přímým odkazem na katalog Shutterstock tento web nabízí solidní kombinaci obsahu „freemium“. (Jemný tisk.)
 4. Velké fotografie zdarma: Tento web zpřístupňuje svůj obsah zdarma pro osobní použití, ale za komerční použití účtuje paušální částku 50 USD. (Jemný tisk.)
 5. Velký Stock Photo: Tento web zahajuje uživatele jedním obrázkem zdarma za měsíc a nabízí upgradované plány pro přístup k dalšímu obsahu kdykoli. (Jemný tisk.)
 6. Lidé Obrázky: Tato komerční stránka nabízí více než dvě stě bezplatných obrázků. (Jemný tisk.)
 7. Deviant Art: Tato prosperující online umělecká komunita je také skvělým místem k nalezení bezplatných nebo levných fotografií a obrázků, jakož i originálních obrázků s vysokým rozlišením k nákupu. (Jemný tisk.)
 8. 123RF obrázky: Na tomto předplatném webu s obrázky je k dispozici obrovský katalog více než 22 milionů obrázků (včetně více než 30 000 bezplatných obrázků, grafiky a zvukových souborů). (Jemný tisk.)
 9. Turbo Photo: Tato stránka s komerčními obrázky má bezplatnou sekci, která obsahuje 2 000 obrázků v 10 kategoriích.
 10. iStockPhoto: Tento oblíbený web vám umožňuje nakupovat obrázky s kredity a má také občasný bezplatný obrázek. (Jemný tisk.)
 11. Čas snů: Tato fotografie obr má bezplatnou sekci s téměř 10 000 obrázky darovanými fotografy. (Jemný tisk.)
 12. Fololia: Uživatelé, kteří se připojí k tomuto webu Adobe pomocí svých účtů na Facebooku, získají přístup k vzorku bezplatných obrázků ve vysokém rozlišení. (Jemný tisk.)
 13. Shutterstock: Fotografie fotografie juggernaut Shutterstock sdílí každý týden jeden bezplatný obrázek a příležitostně poskytuje zdarma obrázky prostřednictvím svého blogu. (Jemný tisk.)
 14. DepositPhotos: Toto úložiště fotografií má vlastní aplikace pro iOS a Android. Platit za fotografii nebo platit prostřednictvím předplatného. (Jemný tisk.)
 15. Alamy: Alamy zahrnuje fotografie od 50 000 fotografů pracujících s 600 různými agenturami. Fotografie jsou k dispozici prostřednictvím jednoduchého systému: plaťte za požadovaný obrázek. (Jemný tisk.)
 16. Krmivo: Tato webová stránka s fotografiemi také nabízí bezplatnou představu o týdnu, stejně jako cenově dostupné permium. (Jemný tisk.)

souhrn

Používání obrázků poskytuje vizuální přitažlivost psaného obsahu a může pomoci dát kontextu vašeho článku. Jen málo bloggerů má prostředky k platbě za každý obrázek, který používají.

Je třeba se seznámit se základy licencování obrázků, takže můžete vyhledávat weby, které poskytují obrázky zdarma za přijatelných licenčních podmínek..

Další čtení a zdroje

Máme více průvodců, výukových programů a infografik týkajících se obrázků a blogů:

 • Stop Internet Image Theft: dozvědět se více o zákonech týkajících se obrázků.
 • Hosting obrázků: Naučte se, jak hostovat obrázky online.
 • Jak odebrat ukradené fotografie online: pokud si vytvoříte vlastní obrázky, zjistěte, jak je chránit.

Tajemství vraha Blog Post: Obrázky

Skvělé psaní je zásadní pro blogový příspěvek. Ale obrázky mohou způsobit, že vaše slova budou jiskřit. Podívejte se na náš infographic, Tajemství vraha Blog Post: Images.

Tajemství vraha Blog Post: Obrázky
Tajemství vraha Blog Post: Obrázky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map