VEVS v roce 2020: Co říkají recenze klientů VEVS?

Úvod do VEVS

Tvůrce webových stránek vytvořený s ohledem na vlastníky firem offline. Místo toho, aby vyhovoval každému stylu podnikání pod sluncem VEVS
je hrdá na to, že pomáhá podnikům v několika vybraných odvětvích.


Pokud jste v jednom z vybraných odvětví, VEVS to podporuje, bude pro vás těžké najít lepšího all-in-one webového tvůrce. Níže se podrobně podíváme na tohoto stavitele, abyste zjistili, zda je pro vaši firmu vhodný.

O VEVS

VEVS je relativně nový přírůstek do prostoru pro tvorbu webových stránek. Společnost, která zahájila VEVS, se jmenuje Stivasoft a více než deset let poskytuje různá webová řešení.

Místo toho, aby byl tvůrcem webových stránek pro každého, je VEVS tvůrcem webových stránek zaměřeným na konkrétní trh. Konkrétně majitelé malých podniků, kteří potřebují nový web, který je vybaven funkcemi, které požadují, a nic jiného.

Webové stránky vytvořené tímto nástrojem jsou jednoduché, ale velmi užitečné. To umožňuje uživatelům rychle vytvořit web, který oživí jejich offline podnikání online.

Snadnost použití

Po vytvoření základního účtu budete přesměrováni na administrátorský panel, kde si můžete vybrat obor svého podnikání. Odvětví, které si vyberete, vám poskytne přístup k různým funkcím vyžadovaným typem vaší firmy.

Počáteční nastavení zajišťuje tým VEVS, což znamená, že můžete vytvořit web bez jakýchkoli technických dovedností.

Ovládací panel je velmi intuitivní a umožní vám provádět například sledování statistik webu, sledování údajů o prodeji, správu rezervací a požadavků klientů, spolu s budováním webu.

Platforma je zjevně postavena pro úplné začátečníky. Pokud narazíte na nějaké problémy, podpora je pouhým kliknutím. Tým podpory vám pomůže s nastavením vašeho webu, zpracováním technických požadavků a dokonce pomůže s nahráním obsahu.

Vypadá to, že zatím nemáme žádné recenze pro VEVS.

All-in-One obchodní řešení

Jako majitel malé firmy máte na talíři hodně, poslední věcí, kterou chcete udělat, je strávit rozhodující čas správou vašich webových stránek. Díky sadě nabízených nástrojů a funkcí můžete svůj web nastavit tak, aby fungoval pro vás, nikoli naopak.

Kromě budování základního webu je web, který budete stavět, připraven pro elektronický obchod. Budete moci snadno spravovat a přijímat schůzky a prodávat své produkty a služby.

V současné době je podporována celá řada odvětví, včetně:

 • Prodejci automobilů

 • Půjčení auta

 • Pronájem jachet a správa nemovitostí

 • Rekreační pronájmy

 • Nemovitost

 • Portály pracovních míst online

 • Parkovací služby

 • Kyvadlová a taxi služba

 • Hotely

 • Vlasy a kosmetické salony.

Pokud vaše odvětví v současné době není podporováno, nezapomeňte to zkontrolovat, protože nová odvětví jsou pravidelně přidávána.

Prodejní funkce

Když vyberete odvětví webových stránek, dostanete sadu nástrojů pro konkrétní odvětví. Pokud například provozujete půjčovnu aut, budete moci pomocí přiloženého softwaru na pronájem automobilů provádět rezervace a zpracovávat platby.

Ať už chcete předvést svůj výběr produktů nebo nechat klienty nakupovat své služby, můžete to udělat rychle a snadno. Pokud se vaše firma spoléhá na rezervace, provádění rezervací, přijímání plateb a zasílání potvrzení, můžete to udělat také bezbolestně..

Vestavěné nástroje prodeje jsou obrovským šetřičem času. Místo budování webu a nutnosti instalovat doplňky, pluginy nebo vytvářet vlastní software jsou všechny potřebné prodejní nástroje zahrnuty hned po vybalení z krabice..

Systém pro správu obsahu

Správa obsahu vašich stránek je také velmi snadná. Jakmile se přihlásíte na svůj administrátorský portál, stačí vybrat možnost „Webové stránky“ a můžete upravit jakýkoli prvek svého webu.

Můžete dělat věci jako ukázat nebo skrýt určité stránky, upravit názvy stránek, změnit strukturu URL, upravit text, přidat nový obsah a přidat obrázky na svůj web..

Nastavení webu a podpora správy

Pokud jste úplný začátečník a kontrola e-mailů je ta nejpříjemnější věc, kterou děláte, pak se vám bude líbit ta technologie, která drží v ruce.

Zahrnutá podpora přesahuje to, co většina ostatních stavitelů nabízí, protože se starají o proces nastavení vašeho webu, přidání obsahu a zajištění toho, aby váš web vypadal a plnil, jak byste chtěli.

Pokud chcete podrobnější přizpůsobení, můžete si za příplatek vyžádat vlastní úpravy, jako jsou změny designu nebo rozvržení nebo dokonce zcela vlastní web..

Vytváření webu

Chcete-li vytvořit svůj web, jednoduše vyberte svůj obor, vyberte jednu z dostupných šablon a začněte přizpůsobovat svůj web.

Každá průmyslová šablona je vybavena funkcemi, které jsou specifické pro dané odvětví, jako jsou rezervační systémy, inzeráty, integrace Map Google a mnoho dalšího. Navíc všechny šablony reagují na mobilní zařízení.

Přizpůsobení motivu je stejně snadné jako otevření stránky, kterou chcete upravit, a kliknutí na text, který chcete změnit. Jedinou nevýhodou je, že motiv, který si vyberete, bude téměř shodný s demo tématem, protože možnosti přizpůsobení jsou omezené.

Chcete-li na svůj web přidat další funkce, můžete prozkoumat obchod s aplikacemi a zakoupit si další funkce webu, jako je blog, recenze zákazníků, kalendáře událostí a další.

Kdo by měl používat VEVS?

VEVS je ideální pro majitele offline firem, kteří chtějí vytvořit web, který jim umožní rychle prodávat své produkty a služby online. Vestavěný software pro konkrétní odvětví je obrovským plusem a odstraňuje potíže s prodejem online.

Pokud se nacházíte v některém z podporovaných odvětví, použití tohoto stavitele není žádným problémem. Budete moci přejít od nepřítomnosti online na elegantní a funkční stránky v žádném okamžiku. Podrobná úroveň podpory navíc poskytuje lidem s malými nebo žádnými technickými zkušenostmi.

Kdo by měl používat jiný tvůrce webových stránek?

Přesto VEVS není pro každého. Pokud nepůsobíte v některém z podporovaných odvětví, nemá použití tohoto nástroje smysl. Stávající možnosti přizpůsobení neumožňují tunu flexibility za šablonu motivu.

Pokud požadujete větší kontrolu nad designem svých stránek a nevadí vám pracovat s dodatečnými rezervacemi služeb nebo integrací elektronického obchodování, existují další možnosti, které nejlépe vyhovují vašim potřebám..

Na závěr

Majitelé firem offline bez jakýchkoli technických dovedností mohou konečně vytvořit funkční a krásný web, který usnadní prodej. Tento nástroj je zaměřen na začátečníky a stará se o většinu těžkých zvedání, pokud jde o vytváření webových stránek, jejich hostování a zajištění správného vzhledu a funkčnosti.

Majitelé firem, kteří hledají trochu větší kontrolu nad konečným výsledkem svých stránek, možná budou chtít prozkoumat další možnosti. Přizpůsobení je omezeno, pokud si nepřejete najmout VEVS
tým přizpůsobit za vás.

Tento specializovaný tvůrce webových stránek je solidní volbou a jistě pomůže tuně offline firem, aby skočily online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map