TMDHosting v roce 2020: Co říkají recenze klientů TMDHosting?

Recenze webového hostitele: TMDHosting


TMDHosting není tak známý jako společnosti jako GoDaddy nebo Bluehost, ale zdá se, že společnost vybudovala pevnou zákaznickou základnu a získává pozornost od těch, kteří to vědí (společnost byla v roce 2018 jedním z hostitelů zařazených do seznamu Výběr editorů časopisu PC Magazine). ).

Kromě nabídky a široká škála spravovaných hostingových balíčků, které zahrnují bonusy, které ostatní společnosti považují za doplňky, TMDHosting nabízí zákaznický servis, který předčí jen několik.

TMDHosting Background

Pozadí

TMDHosting, se sídlem v Orlandu, FL, funguje od roku 2007. Společnost má své kořeny v open source hostingu a postupem času rozšířila podporu široké škály platforem a technologií (open source nebo ne). Pokud máte specializovanou platformu, pro kterou potřebujete hosting, TMDHosting může být pro vás poskytovatelem.

V současné době TMDHosting hostuje webové servery v:

 1. Amsterdam, Nizozemsko
 2. Chicago, IL
 3. Londýn, Anglie
 4. Phoenix, AZ
 5. Singapur, Singapur
 6. Sydney, Austrálie
 7. Tokyo, Japonsko

(Bohužel se zdá, že vstupní úroveň, zejména sdílený hosting, plány nepřicházejí s možností výběru datového centra.)

TMDHosting Web Hosting

Web hosting

TMDHosting nabízí následující typy webhostingu:

 • Sdílený hosting
 • Cloud hosting
 • Hosting virtuálního soukromého serveru (VPS)
 • Windows VPS Hosting
 • Hosting WordPress
 • Joomla Hosting
 • Drupal Hosting
 • Reseller Hosting
 • Dedikované servery

TMDHosting také nabízí možnosti specializovaného hostingu, jako jsou platformy pro konkrétní platformy elektronického obchodu (např. Magento, PrestaShop), online komunity (např. SocialEngine, Dolphin) a vzdělávací platformy (např. Moodle). Jsou velmi podobné sdíleným plánům hostování, ale máte nainstalovanou platformu podle vašeho výběru.

TMDHosting Home Page
Screenshot přes TMDHosting

Pokud potřebujete hosting Windows, TMDHosting to také nabízí. Existují tři plány, ze kterých si můžete vybrat, a všechny jsou dodávány s podporou rozhraní .NET Framework, databází SQL Server atd.

Sdílené hostingové plány

Jak se společné plány hostování TMDHosting odlišují od plánů nabízených jeho konkurenty? Vidíme několik věcí:

 1. 99,999% záruka dostupnosti – to je něco, co obvykle vidíme s více prémiovými plány, a dokonce budete pravděpodobně muset za tak vysokou dohodu o úrovni služeb platit
 2. Zabezpečení na vojenské úrovni implementované personálem TMDHosting, které nevyžaduje aktivní účast z vaší strany
 3. Zahrnutí služeb, které ostatní poskytovatelé webhostingu zpoplatňují – například TMDHosting vám poskytuje bezplatné denní zálohování a migrační asistenci a společnost vám připíše nevyužité měsíce služby u předchozího poskytovatele hostingu

S tím bylo řečeno, jsou specifika plánů webhostingu dobrá? Řekli bychom ano. Tady je důvod.

Linux nebo Windows

Když si koupíte sdílený hostingový plán, můžete se rozhodnout pro standardní instalaci Linuxu, nebo můžete platit trochu víc za hosting Windows.

Upozorňujeme, že plány nabízené pro dva typy hostingu jsou ne identické s pouhou změnou operačního systému – plány Windows, i když dražší, vás také dostanou o něco více (např. s nejnižším plánem získáte podporu pro šest webových stránek místo jednoho)

Bez ohledu na to, jaký operační systém používáte, existují tři plány, ze kterých si můžete vybrat. Všichni přicházejí s:

 • Název domény zdarma
 • Neomezená šířka pásma a úložiště SSD
 • Ovládací panel cPanel
 • NGINX jako váš webový server
 • Neomezené e-mailové adresy
 • Vojenská úroveň zabezpečení a ochrany proti spamu

Ukládání do mezipaměti a SSL

Získáte také mezipaměť webových stránek a certifikát SSL, ale specifika těchto dvou položek jsou podle plánu – čím lepší je váš plán, tím lepší je váš cache a certifikát SSL.

TMDHosting Sdílené plány hostování
Screenshot přes TMDHosting

cPanel

Uživatelé se sdílenými hostingovými plány mohou spravovat své webhostingové služby, webový server a všechny věci související s jejich webovým hostingem pomocí dodaného ovládacího panelu cPanel. TMDHosting nijak neupravuje cPanel, takže pokud máte zkušenosti s používáním cPanels s hostitelskými účty, budete se cítit jako doma.

Dále zahrnutím cPanel se všemi plány, automaticky získáváte podporu pro Cloudflare CDN a Softaculous auto-installer, abyste na svůj web snadno přidali funkce a funkce. Získáte také funkčnost webbuilderu. Tvůrce stránek je dodáván s tisíci bezplatných šablon, které můžete použít, a také s intuitivním editorem webových stránek s přetažením.

Pokročilé možnosti hostování

Potřebujete více, než co nabízí sdílený hostingový plán? TMDHosting má další možnosti, které by vás také mohly zajímat. V současné době společnost nabízí:

 1. Cloud hosting
 2. Hosting specifické pro platformu
  1. WordPress
  2. osCommerce
  3. Joomla
  4. Drupale
  5. A mnoho dalších
 3. Hosting hostitele
 4. VPS Hosting
 5. Dedikované servery

Cloud hosting

Plány cloudhostingu TMDHosting jsou velmi podobné sdíleným plánům hostingu – můžete je považovat za oddělené verze jejich protějšků sdílené hostingové společnosti..

Cloudové hostingové plány jsou rychlejší, výkonnější a bezpečnější a robustnější než sdílené hostingové plány. Ještě důležitější je, že jsou snadno škálovatelné takovým způsobem, že sdílené plány nejsou – za pár dolarů více za měsíc získáte lepší plán, který vás také ochrání před budoucností proti překročení plánu, který pro vás nyní pracuje (ale později se nemusí hodit).

Hosting WordPress

Tuto sekci jsme nazvali WordPress Hosting, protože to bude pravděpodobně nejoblíbenější a nejvyhledávanější možnost, ale ve skutečnosti TMDHosting vyniká při hostování specifické pro platformu v izolovaných prostředích. Hostingové plány specifické pro danou platformu jsou v zásadě sdílené hostingové plány, ale s platformou dle vašeho výběru nainstalovanou společností TMDHosting, abyste měli ještě méně času, než bude váš web spuštěn..

Pokud jde o hostování specifické pro platformu, máte na výběr ze tří možností. Poskytované funkce způsobují, že tyto možnosti spadají někde mezi možnosti sdíleného hostingu a cloudového hostingu.

Reseller Hosting

TMDHosting nabízí hosting všech prodejců SSD s 99,99% zárukou dostupnosti. Můžete si vybrat ze tří různých plánů a stejně jako další nabídky TMDHosting získáte pěkné bonusy jako Ovládací panel WHM / cPanel spravovat své webové stránky, ukládat do mezipaměti a slevy na názvy domén.

Hosting a vyhrazené servery VPS

Pokud máte web náročný na zdroje nebo váš web vidí vysokou úroveň provozu, můžete zvážit jeden z hostingových plánů TMDHosting VPS nebo dokonce dedikovaný server..

Spravované servery

Všechny hostingové plány a dedikované servery VPS jsou plně zvládnuto, takže tyto možnosti webhostingu jsou dostupné i těm, kteří se necítí pohodlně při plnění úkolů správce systému.

Velký výběr

Existuje celá řada plánů, z nichž každý má různou alokaci zdrojů – šířku pásma, procesorová jádra atd. – z nichž si můžete vybrat, ale všimněte si, že všechny přicházejí s následujícími „doplňky“:

 • cPanel a WHM, takže můžete spravovat své věci s lehkostí
 • Nastavení zdarma, abyste sami nevyvíjeli všechno
 • Rychlé poskytování, abyste mohli začít hned s webem a nemusíte čekat na nastavení účtu pomocí TMDHosting

Pokud však potřebujete vyhrazená IP adresa (doporučeno z bezpečnostních důvodů), budete jej muset zakoupit samostatně.

Sledujte prodej

Kromě toho TMDHosting pravidelně provádí prodej, což znamená, že si můžete zakoupit a vyzkoušet hostování na nejvyšší úrovni bez porušení banky.

Obvykle je najdete plány na 40-60% slevu, obnovy se však zpracovávají běžným tempem.

Specializované potřeby hostingu

Kromě možností popsaných na webu TMDHosting nabízí společnost produkty, které vyhovují téměř vašim potřebám. Některé – například hosting pro webové stránky pro dospělé – nejsou na seznamu, ale jsou k dispozici.

Pokud pracujete s produktem s otevřeným zdrojovým kódem, může být program TMDHosting velmi vhodný, protože tým technické podpory vám pomůže s aspekty souvisejícími s infrastrukturou. To je pomoc, kterou byste jinak nemuseli dostat bez placení za profesionální služby.

Webhosting kompatibilní s PCI

TMDHosting nemá žádné nároky na své možnosti sdíleného hostování, které jsou kompatibilní s PCI, takže předpokládáme, že nejsou. Více prémiových možností hostování, jako jsou hostingové plány VPS nebo dedikované servery, které vám umožňují větší kontrolu, lze snadno nakonfigurovat tak, aby vyhovovaly PCI, ale to není něco, co je pro TMDHosting jedinečné.

TMDHosting zákaznický servis a technická podpora

Zákaznický servis a technická podpora

TMDHosting nabízí vynikající zákaznickou podporu. K dispozici je vám tým technické podpory špičkové úrovně 24/7 telefonicky, živým chatem nebo podporou, a v případě naléhavých otázek můžete přispět do fóra společnosti.

Fóra jsou monitorována a kromě reakcí komunity uvidíte i odpovědi zaměstnanců. Společnost slibuje odpovědi na všechny dotazy (s výjimkou dotazů na fóru) do 15 minut od přijetí.

Znalostní základna a fórum

Pokud jde o referenční materiály, TMDHosting rozděluje svou znalostní základnu do sekcí na základě typu hostingu (např. Sdílený hosting, Reseller Hosting), takže uvidíte pouze informace, které jsou relevantní pro váš účet..

Dokumenty jako celek jsou celkem dobré a pravděpodobně najdete to, co potřebujete.

Je tam také fórum, kde můžete klást otázky – odpovědi na vaše otázky mohou pocházet od zaměstnanců TMDHosting nebo jiných uživatelů.

TMDHosting Knowledgebase
Screenshot přes TMDHosting

Migrační služby

TMDHosting nabízí bezplatné migrační služby pro omezený počet webů (společnost neposkytuje konkrétní číslo). Při migraci svého webu můžete požádat o pomoc otevřením lístku podpory, který obsahuje příslušné podrobnosti.

TMDHosting poskytuje bezplatné denní zálohy pro zákazníky sdílených hostingů.

Zkoušky, vrácení peněz a záruky vrácení peněz

TMDHosting nenabízí žádný typ pokusů, ale společnost má skvělou politiku vrácení peněz / záruku vrácení peněz. Pokud si zakoupíte následující typy hostingu, získáte 60denní záruku vrácení peněz:

 • Sdílený hosting
 • Cloud hosting

Výjimkou je, pokud si vyberete měsíční tarif – v tomto případě získáte 30denní záruku vrácení peněz. 30denní záruka vrácení peněz se vztahuje také na uživatele s:

 • Reseller Hosting
 • VPS Hosting
 • Dedikované servery

Neexistují žádné náhrady za servery Bare Metal, doplňky, další služby ani názvy domén.

TMDHosting Klady a zápory

Výhody a nevýhody

Nyní, když jsme se zabývali tím, co služba TMDHosting nabízí, jaké jsou výhody a nevýhody tohoto webového hostitele?

Klady

 • Vynikající zákaznický servis, včetně rozšířených záruk vrácení peněz, aktivní přítomnosti zaměstnanců na fórech s otázkami a odpověďmi a pomoc při věcech, jako jsou zálohy a migrace
 • Nízké ceny za plány, které nabízejí funkce, které mnozí další weboví hostitelé považují za doplňky
 • Dostupnost cloudového hostingu za nízkou cenu

Nevýhody

 • Levná, ale nejlevnější možnosti v okolí
 • Zákazníci sdíleného hostingu nesmějí vybrat datové centrum, které hostuje jejich web
 • Zveřejněné slevy platí po krátkou dobu (obvykle pouze pro první termín – TMDHosting obnovuje procesy běžnou sazbou)

TMDHosting srovnatelní hostitelé

Srovnatelní hostitelé

Pokud TMDHosting vypadá dobře, ale není úplně to, co hledáte, podívejte se na tyto tři alternativy.

HostGator

HostGator je skvělá volba pro uživatele, kteří potřebují poskytovatele webhostingu bez ozdůbek. Nabízí levné plány sdíleného hostování, které zahrnují vše, co potřebujete, abyste mohli začít, a také webbuilder. Společnost nabízí solidní zákaznickou podporu. Pokud potřebujete cloudový, prodejce, VPS nebo specializovaný hosting, HostGator tyto možnosti nabízí.

SiteGround

Pokud chcete web hostitele, který poskytuje skvělé služby zákazníkům, ale najdete širokou škálu možností, které nabízí typická hostitelská společnost, ohromující, podívejte se na SiteGround. Společnost nabízí sdílené možnosti a možnosti hostování WordPress, jakož i doplňky, které potřebujete k úplnému sestavení a poskytování vašich webových stránek..

LiquidWeb

LiquidWeb je poskytovatelem prémiového spravovaného hostingu. Ti, kteří hledají základní plány sdíleného hostování, by se měli dívat jinde, ale pro uživatele, kteří nejsou spokojeni s možnostmi hostování na vyšší úrovni TMDHosting, se může Liquid Web ukázat jako životaschopná (a dokonce výhodnější) alternativa..

TMDHosting Summary

souhrn

TMDHosting je skrytý klenot, a pokud máte rozpočet, jeho plány jsou skvělým způsobem, jak získat spoustu funkcí a funkcí. (Upřímně řečeno, společnost je skvělá volba, i když vy nejsou o rozpočtu). Stručně řečeno, najdete:

 • Plně spravované možnosti hostování (i na úrovni sdíleného hostování)
 • Dobrá politika zrušení / vrácení peněz – společnost nabízí šedesátidenní záruku vrácení peněz
 • Plány na všech úrovních přicházejí se spoustou bonusových funkcí (například sdílené hostingové plány přicházejí s bezplatnými certifikáty SSL, úložiště SSD a webovými servery NGINX)

TMDHosting Často kladené otázky

 • Existují nějaké řetězce připojené k zárukám dostupnosti?

  Ano. Musíte být zákazníkem TMDHosting 12 měsíců, než budete moci nahlásit výpadky a získat kredity za přerušení služby. Souhrnně jsou požadavky následující:

  1. Musíte být v TMDHosting déle než 12 měsíců
  2. Vidíte prostoje větší než 0,1%
  3. Doba výpadku nebyla chyba TMDHosting – to znamená, že věci jako útoky na distribuované odmítnutí služby (DDoS), problémy s připojením, softwarové problémy atd.
 • Bude TMDHosting kompenzovat nevyužité služby s mým starým poskytovatelem webhostingu?

  V závislosti na vašem balíčku webhostingu vám TMDHosting, jako motivace k tomu, abyste se přestěhovali, kompenzuje až šest měsíců nevyužité služby u vašeho starého poskytovatele webhostingu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map