Syntéza Hosting Recenze: Small Starter Package, ale přizpůsobené WordPress

O syntéze

Důležité: Syntéza je nyní součástí WP Engine


Ačkoli Syntéza sama o sobě začala v roce 2010 v USA, bylo to 4 roky předtím, než se myšlenka této hostitelské společnosti poprvé proměnila.

Zatímco muž jménem Brian Clark rozrůstal svoji společnost Copyblogger, z jednoho blogu s jedním člověkem na síť s obsahem a webovými stránkami, do roku 2011 každý měsíc čerpal více než 2,5 milionu zobrazení stránek; Derick Shaefer míří do společnosti s názvem Orangecast, která vyvinula vlastní řešení pro serverové zásobníky, které podporuje jejich rozsáhlé stránky sportovních blogů..

Když se oba muži setkali v roce 2010, bylo zřejmé, že kombinací dovedností Copybloggeru v online publikování a marketingu obsahu s potenciálem škálovatelnosti Orangecastu by mohlo být vytvořeno odborně podporované poskytování hostingu WordPress..

Tak se zrodila Syntéza.

Hosting specificky přizpůsobená pro WordPress

Klíčovým zaměřením na syntézu je maximální využití WordPress.

Celá společnost podporuje pravomoci systému WordPress a hledá způsoby, jak přizpůsobit jejich nabídku, aby bylo možné využít potenciál balíčku a maximalizovat jeho výhody pro jeho uživatele..

Pomocí minimálního hostovacího zásobníku založeného na architektuře Nginx, PHP-FPM a APC nabízí Synthesis hosting specifický pro WordPress, který maximalizuje rychlost předních stránek a škáluje pouze špičky v provozu..

To umožňuje, aby každý server zvládl dvojnásobný objem provozu většiny svých konkurentů, přičemž na něj využívá jednu osminu zdrojů..

V roce 2013 společnost Synthesis udělala krok k přidání vlastního softwaru Scribe pro marketing obsahu na každý účet, čímž se jejich hostitelská schopnost zrychlila, zefektivnila a snadněji použila.

A s ohledem na budoucnost si Syntéza od samého počátku vybudovala také nepředvídané události pro budoucí protokoly. To znamená, že již podporují vznikající protokoly, jako je SPDY společnosti Google, a jsou připraveny na další vývoj, jakmile se uskuteční.

Syntetické plány hostování

Synthesis nabízí čtyři balíčky šité na míru, od základního balíčku Starter a možnosti Professional, až po pokročilá a podniková řešení, stejně jako vlastní hostingové plány pro ty, kteří chtějí něco přesnějšího..

Každý standardní balíček obsahuje jako součást nabídky Managed Performance VPS, iWatch Support a Uptime Management. Přístup k CloudFlare Railgun je však možný pouze u balíčků Advanced a Enterprise, které poskytují vyhrazené VPS a pouze v rámci hostování Enterprise..

Nejoblíbenějším balíčkem je Professional, který nabízí možnost hostit více než dvě doménová jména do 2 GB paměti, která nabízí 40 GB úložného prostoru a 650 GB měsíční šířky pásma. To odpovídá dennímu provozu až 20 000 zhlédnutí.

Ojedinělejší je v plánech syntézy hostování kvalita marketingových nástrojů, které jsou dostupné jako součást jejich základní nabídky. Všechny jsou přímo přístupné z ovládacího panelu WordPress a; spolu s nabízeným zabezpečením, zákaznickým servisem a specializací; jsou klíčové důvody pro zvážení Synthesis hostingu.

Optimalizace stránek, optimalizace na stránce, výzkum klíčových slov, výzkum sociálních médií a nástroje pro ovlivňování vlivu jsou k dispozici zdarma pro všechny hostingové balíčky a nabízejí významnou přidanou hodnotu každému uživateli..

Podpora a zákaznický servis

Synthesis se zaměřuje na poskytování plně „spravovaného“ hostování WordPress. A z hlediska syntézy to znamená převzít plnou odpovědnost za správu, optimalizaci a podporu Linuxu, Apache, PHP, NGINX a MySQL jako standardu.

24hodinová asistenční služba navíc zajišťuje, že vždy existuje odborník, který zodpoví vaše dotazy, ať už potřebujete radu ohledně přizpůsobení WordPress nebo pomoc s komplikacemi doplňků CBM.

Podpůrná služba také poskytuje řadu tutoriálů a oprav chyb pro funkce WordPress, jakož i informace a rady ohledně všeho, co souvisí s WordPress nebo jakýmkoli produktem Copyblogger..

Osobní zálohovací zařízení

Syntéza hostování vždy nabízí bezplatné osobní zálohy každému ze svých zákazníků. Vydání záložního systému S3 však obnovilo katastrofu na zcela novou úroveň.

Nejen, že společnost pokračuje v provádění vlastního zálohovacího procesu na úrovni Linuxu, který je uložen téměř 1 500 mil od nejbližšího serveru, ale zálohování S3 nyní umožňuje každému uživateli nakonfigurovat nastavení zálohování a nechat zálohovat přímo. na určený účet S3.

Tento soubor lze poté selektivně použít k rehabilitaci kterékoli části webu a místo přepisování celého webu poskytuje účinný systém obnovy po havárii, který je rychlý, efektivní a snadno použitelný.

Čtyři stupňová bezpečnost

Syntéza poskytuje čtyřúrovňovou nabídku zabezpečení:

 • Auditované konfigurace blokování dolů – poskytuje zvýšenou bezpečnost bez omezení možností publikování
 • Ochrana DOS / DDOS
 • Software pro syntézu zabezpečení – Nabízí přizpůsobenou ochranu proti hackerům bez narušení výkonu.
 • Smart Pattern Analysis – Poskytování inteligentní identifikace a eradikace potenciálních problémů bez rizika falešných pozitiv.

Total Monitoring Solution

Syntéza tvrdí, že pokud váš web klesne, jejich monitorovací systém Site Sensor zajistí, že o tom budete okamžitě vědět.

Jejich systém monitorování webových stránek 24/7 zahrnuje všechny standardní kontroly dostupnosti, ale také poskytuje další doplňky, jako jsou kontroly klíčových slov a specifické faktory WordPress, včetně čerstvosti vašeho zdroje RSS a souboru Sitemap XML..

A když něco není v pořádku, Site Sensor vás okamžitě upozorní aplikací, textovou zprávou, automatickým telefonním hovorem nebo e-mailem, aby bylo možné ihned podniknout příslušné kroky.

Zásady pro vracení peněz za syntézu

Platební podmínky v rámci Syntézy jsou stejně jasné jako řešení, které nabízejí. Pokud si po nákupu změníte názor, platí standardní zásada vrácení peněz 30 dnů. Po těchto 30 dnech však neexistují žádná další ustanovení.

Na zbývající čas na zrušených účtech nejsou vráceny žádné poměrné náhrady a po zrušení bude web deaktivován a soubory smazány.

Platba se provádí měsíčně, čtvrtletně nebo ročně k výročí spojení.

Závěr

Pokud chcete vysoce kvalitní hosting, který je speciálně vytvořen tak, aby využíval výhody WordPress, pak má Syntéza odborné znalosti a motivaci, aby váš web byl úspěšný.

Startovací balíček se může zdát malý, ale pokud jde o přidané doplňky a zákaznickou podporu, syntéza je na cestě s nejlepšími.

Pro zabezpečení, rychlost a vysoce efektivní web WordPress má Managed Hosting by Synthesis co nabídnout.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map