StartLogic v roce 2020: Co říkají recenze klientů StartLogic?

StartLogic Úvod

StartLogic je sesterská společnost iPower, poskytovatele hostingu, který jsem již pro tento web zkontroloval. Stejně jako iPower byl StartLogic založen Thomas Gorny a stejným způsobem byl sloučen do masivní Endurance International Group. Vzhledem k tomu, že společnosti jsou si podobné, cílem tohoto přezkumu je poskytnout pouze stručný přehled svých služeb.


Web společnosti StartLogic je řídký, zdá se však, že společnost stále sídlí v USA. Poskytovatel hostingu se může pochlubit několika cenami, ale zdá se, že to vše předchází fúzi se společností EIG, k níž se zdá, že k němu došlo někdy kolem roku 2007. Web tvrdí, že obsluhují více než 100 000 zákazníků.

StartLogic Hosting plány

StartLogic nabízí tři sdílené hostingové plány.

 • PersonalLogic je omezený, nízkonákladový plán uváděný na trh pro začátečníky. Pro Logic je ve skutečnosti upgrade na tento plán, který zahrnuje bezplatné dary, neomezené zdroje a nástroje elektronického obchodu. Pro Logic také umožňuje zákazníkům hostit neomezené domény. Zdá se, že oba jsou založeny na Linuxu.
 • Plán WindowsLogic je rovnocenný plánu ProLogic, ale je poskytován na serveru Windows 2003. Zákazníci mohou na WindowsLogic hostovat neomezené domény.
 • Kromě sdíleného hostingu nabízí StartLogic tři hostingové plány VPS: VPSLogic, VPSLogic Pro a VPSLogic Premium. Množství místa na disku, šířka pásma a paměť se s cenou zvyšují, stejně jako počet domén, které mohou být hostovány. Všechny plány obsahují jednu IP adresu.

StartLogic Uptime / Downtime

Webhostingové společnosti vlastněné společností EIG obvykle neposkytují žádnou záruku dostupnosti a zdá se, že společnost StartLogic se neliší. Společnost také nezveřejňuje statistiku dostupnosti.

Datová centra StartLogic jsou umístěna v Bostonu v USA. Zdá se, že je společnost nevlastní sama. Celkem dvě datová centra obsahují 800 serverů Dell. Specifikace datového centra je celkem standardní a zabezpečení je poskytováno na místě 24/7. Obě zařízení běží na napájení N + 1 a využívají redundantní směrovače, dvě brány firewall a technologii skupinového serveru.

Podpora StartLogic

Oddělení podpory na StartLogic je otevřeno 24 hodin denně, podpora je poskytována prostřednictvím živého chatu a telefonu (prostřednictvím bezplatného čísla v USA). Není jasné, kde se tým podpory nachází fyzicky.

Portál podpory StartLogic je do značné míry totožný s oblastmi podpory ostatních hostitelů vlastněných EIG, má znalostní základnu, uživatelskou příručku a návody. Poskytované informace o podpoře jsou celkem základní, ale pro začátečníka by stačily.

StartLogic in the News

Nebyl jsem schopen najít žádný negativní tisk z hlavních technologických webů vztahujících se k StartLogic. Uživatelé na fórech webhostingu hlásili problémy, ale u poskytovatelů sdíleného hostování je to celkem běžné. Pokud neexistuje cokoli oficiálního, můžeme předpokládat, že společnost StartLogic neměla žádné zásadní problémy.

Ovládací panel StartLogic

Ve svých sdílených hostingových plánech nabízí StartLogic vDeck 3.0, stejný ovládací panel nabízený společností iPower. To je stejné bez ohledu na to, zda zvolíte hostování Linux nebo Windows. Společnost neposkytuje ukázku vDecku, ale zdá se, že je ve srovnání s některými běžnějšími aplikacemi ovládacího panelu docela běžná..

U plánů VPS poskytuje StartLogic OpenVZ jako kontejner, který lze nainstalovat na řadu různých typů Linuxu v závislosti na preferencích zákazníka. Není však jasné, jaké varianty Linuxu skutečně nabízejí.

StartLogic Extras

Ve svém nejzákladnějším plánu sdíleného hostingu nabízí StartLogic několik předkonfigurovaných skriptů, včetně Gbooku, phpBB, Joomly a WordPressu, a také některých galerií obrázků. K dispozici je také výběr nástrojů a šablon pro tvorbu webových stránek, ačkoli přesné ustanovení není uvedeno.

U dvou dražších sdílených plánů nabízí StartLogic marketingové kredity pro reklamy na Facebooku, Google, Yahoo! / Bing a YellowPages.com, plus výběr aplikací a skriptů v nákupním košíku (pouze Linux). Reklamní kredity jsou také součástí plánů VPS, stejně jako Virtuozzo.

Všechny plány mají zdarma doménové jméno.

StartLogic Zásady záruky / zrušení vrácení peněz

Ve všech plánech StartLogic je zahrnuta standardní 30denní záruka vrácení peněz. Zrušte do 30 dnů a vaše peníze budou vráceny v plné výši, s odpočty za všechna doménová jména, která jste mohli nárokovat při registraci. Pokud si nepřejete ponechat si doménové jméno, můžete se ho vzdát a StartLogic neodečte jeho hodnotu z vrácení peněz.

Zákazníci, kteří zruší tuto lhůtu, mají nárok na vrácení peněz po odečtení stornovacího poplatku ve výši nejméně 35 USD, pokud poskytnou hostiteli oznámení 30 dní předem.

Shrnutí StartLogic

Pokud jde o sdílený webhosting, StartLogic je docela standardní, nezanedbatelný hostitel. Společnost, která vlastní společnost StartLogic, EIG, je skutečně masivní a mnoho z jejich hostingových společností je v hostitelských produktech, které nabízejí, téměř jednotné. StartLogic se neliší. Celkově jsou jejich sdílené plány velmi podobné jejich konkurentům. Funkce a ceny jsou zcela standardní a podpora je také uhlíkovou kopií webů jiných hostitelů EIG.

Plány VPS hostitelů vypadají jako dobrá hodnota, ale chybí technické informace, které by mohly odradit firemní zákazníky. Například základní operační systém Linux není specifikován a informace poskytované v plánech VPS jsou poměrně lehké na detaily.

StartLogic Často kladené otázky

 • Je StartLogic dobrou volbou pro začátečníky?

  StartLogic se prodává jako skvělá volba pro začátečníky.

  Podle toho, jaký plán vyberete, získáte přístup k některým jednoduchým možnostem pro tvorbu webů, které vám umožní vytvořit jednoduchý moderní web bez nutnosti znát jakýkoli kód.

 • Mohu používat systémy pro správu obsahu, jako jsou WordPress a Joomla?

  Mojo Marketplace je součástí většiny plánů a poskytuje rychlou instalaci oblíbených skriptů jako WordPress, Joomla a mnoho dalších.

  Nezapomeňte však zkontrolovat podrobnosti plánu, který vyberete, protože některé základní plány nemusí zahrnovat možnost instalace skriptů kromě jednoduchého tvůrce webových stránek..

 • Včetně technické podpory 24/7?

  Podpora telefonu, e-mailu a živého chatu je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

  Nejsou však poskytovány žádné záruky ani pokyny, které by vás informovaly o tom, jak rychle můžete očekávat odpověď. Vypadá to, že můžete získat podporu 24/7, ale váháme, jak rychle to bude.

 • Je nabízena integrace elektronického obchodu?

  Některé plány zahrnují integraci elektronického obchodu s osCommerce Shopping Cart, Agora Shopping Cart a Weebly eCommerce.

  Každé z těchto řešení elektronického obchodu je zcela odlišné od ostatních, proto si před rozhodnutím, který plán je pro vás nejvhodnější, věnujte nějaký čas jejich prozkoumání..

 • Jaký systém správy databáze je zahrnut?

  Všechny plány zahrnují 1 nebo více databází MySQL. Databázi MySQL můžete spravovat pomocí aplikace phpMyAdmin, která je přístupná prostřednictvím ovládacího panelu hostovacího účtu.

 • Jsou datová centra zabezpečená?

  Všechna datová centra jsou zabezpečena nepřetržitě pomocí stráží na místě a vnitřních i vnějších uzavřených obvodů.

 • Kde jsou datová centra?

  StartLogic udržuje dvě datová centra, která zabírají v oblasti Boston, MA, dohromady 2400 čtverečních stop.

 • Jaké jazyky na straně serveru jsou podporovány?

  Všechny servery podporují PHP 4 a 5, Perl a Server Side Includes (SSI). Jejich servery budou také dobře obsluhovat webové stránky s jazyky na straně klienta, jako jsou HTML, CSS a JavaScript.

  Pokud plánujete nasazení jiných jazyků než HTML, CSS, JavaScript, PHP, SSI nebo Perl, měli byste s nimi konzultovat, abyste se ujistili, že jejich servery dokáží tento kód provést před nákupem plánu od nich.

 • Jaký operační systém běží na serverech?

  Nikde na webu není výslovně uvedeno OS nainstalované na sdílených serverech.

  Pokud však vyberete plán virtuálního soukromého serveru (VPS), umožní instalaci vašeho operačního systému Linux podle vašeho výběru. Tato volba naznačuje, že všechny sdílené servery používají nějakou verzi systému Linux, která je typická pro hostování sdílených serverů.

 • Jsou k dispozici účty prodejce?

  Ano. je k dispozici program s účtem distributora s názvem Prodejce velkoobchodního prodejce. Pokud byste svým zákazníkům chtěli nabídnout webhosting, je to jeden ze způsobů, jak to udělat pomocí integrovaných nástrojů pro správu zákazníků.

 • Jaké druhy vzdělávacích zdrojů jsou zahrnuty?

  Existuje rozsáhlé centrum nápovědy, které obsahuje mnoho uživatelských příruček, které vám pomohou řešit úvodní problémy, jako je konfigurace e-mailu a správa názvu vaší domény, spolu s pokročilejšími tématy, jako je nastavení webu pro elektronický obchod..

  K dispozici je také znalostní báze se stovkami článků o konkrétních tématech souvisejících s hostingem.

 • Změní se můj plán po prvním roce?

  Prakticky všichni poskytovatelé hostingu nabízejí zlevněnou úvodní sazbu následovanou pravidelnou sazbou, která je obvykle výrazně vyšší než zlevněná sazba.

  Takže ano, můžete očekávat, že se vaše sazba zvýší po úvodním období, ale to platí pro mnoho poskytovatelů hostingu. Cena, kterou vám bude účtována po úvodním období, je k dispozici ve znalostní bázi.

 • Je neomezený prostor na disku a šířka pásma zahrnuta do všech plánů?

  Většina plánů sdíleného serveru zahrnuje neomezený prostor na disku a šířku pásma, jako je tomu v případě mnoha poskytovatelů hostování sdílených serverů.

  Pokud však vaše použití přesáhne to, co se považuje za normální pro osobní webové stránky a webové stránky pro malé firmy, můžete být požádáni o upgrade vašeho plánu.

 • Budu mít přístup ke všem statistikám uživatelů?

  Statistiky webu ve své třídě můžete implementovat pomocí Google Analytics na svůj web pouhým přetažením trochu HTML. Kromě toho je také k dispozici pečený grafický webový statistický program pro zjednodušené zobrazení aktivity na vašem webu.

 • K jakému typu hostitelského ovládacího panelu bych měl přístup?

  Všechny účty hostování jsou vybaveny ovládacím panelem vDesk 3.0, který zjednodušuje správu funkcí hostování účtu.

 • Mohu použít FTP klienta pro přenos souborů na můj hostingový účet?

  Ano. Všechny plány zahrnují zabezpečený přístup FTP pro snadný přenos souborů na server.

 • Jsou zahrnuty automatické zálohy?

  Všechny servery jsou zálohovány denně. Pokud by se soubory vašich webových stránek někdy ztratily, StartLogic by měl být schopen vám pomoci získat zpět většinu ztracených.

  Je však vhodné použít i jiný nástroj pro zálohování. Mnoho systémů pro správu obsahu, jako je WordPress, má za tímto účelem skvělé zálohovací doplňky zdarma.

 • Co je na StartLogic něco jedinečného, ​​co bych měl vědět?

  StartLogic je společnost ohleduplná k životnímu prostředí a oznámila, že je „poháněna 100% větrnou energií“ – což je významný projev odhodlání využívat obnovitelné zdroje energie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map