Snadno britská recenze: jejich web dává jen pár stop. Rozhodli jsme se otestovat tohoto hostitele.

Úvod snadno

Easily.co.uk je obchodní název společnosti Easily Ltd, která je součástí skupiny NetNames. Společnost Easily Ltd začala jako EasyWebNames v roce 1999 a společnost byla průkopníkem konceptu nízkonákladových domén ve Velké Británii. Stále upřednostňuje prodej názvů domén na svých webových stránkách a nyní nabízí řadu nových gTLD vedle zavedených domén .uk.


Dnes má Easily.co.uk více než 100 000 zákazníků ve 150 zemích. Stále se zaměřuje na nízkonákladové služby a zdůrazňuje svou přítomnost ve Velké Británii ve svých marketingových materiálech. Jeho balíčky jsou zaměřeny na osobní a malé firmy a zaměřují se na jednoduchost a rychlost.

Hostitelské plány snadno

Easily.co.uk se zaměřuje na sdílený hosting, webbuildery a registraci doménových jmen. Pro malé a střední podniky nabízí málo.

K dispozici jsou tři plány sdíleného hostování Linuxu a tři plány Windows. Všechny mají omezení využití webového prostoru, ale zahrnují neomezenou šířku pásma. Značka ovládacího panelu není uvedena na jeho hostitelské stránce.

WordPress je k dispozici v plánech Linuxu jako instalační balíček na jedno kliknutí, ale neexistují žádné vyhrazené plány WordPress. Neexistují také žádné inzerované balíčky VPS, cloud nebo dedikovaný server.

Mezi další webové služby patří Tvůrce e-shopů a služba odesílání vyhledávače.

Snadná infrastruktura

Easily.co.uk neinzeruje umístění svých datových center. Neposkytuje žádné informace o zařízeních, která používá, o jejich sítích ani o hardwaru serveru.

Mateřská společnost Easily.co.uk, NetNames, používá britské datové centrum. Neexistují však žádné informace o tom, zda je toto britské datové centrum to, kde jsou uložena data zákazníků Easily.co.uk.

Podpora snadno

Zákazníci webu Easily.co.uk mají přístup k nápovědě 24/7 prostřednictvím e-mailu. Telefonní linky jsou otevřeny pouze mezi 9:00 a 17:30, a to pouze ve všední dny. Na jeho webových stránkách je malé množství nápovědy a online systém prodeje vstupenek, kde zákazníci mohou dotazovat.

Zásady záruky / zrušení vrácení peněz snadno

Easily.co.uk nabízí 30denní záruku vrácení peněz na nové nákupy sdíleného hostingu, e-shopu a jeho plánu tvorby webových stránek. Záruka se nazývá Snadno 30denní příslib a nevztahuje se na objednávky na obnovení nebo upgrade.

Rovněž se nemůžete domáhat vrácení peněz za žádné názvy domén nebo podání vyhledávače.

Pokud zrušíte po uplynutí prvních 30 dnů, nemáte nárok na vrácení peněz. Pokud si nepřejete, aby se služba obnovovala, je stále důležité ji zrušit.

Shrnutí snadno

Easily.co.uk je dobře zavedená britská hostitelská společnost, ale její nabídka balíčků je poměrně úzká a informace o její infrastruktuře jsou málo. Zákazníci ve Velké Británii pravděpodobně budou chtít přesně vědět, kde jsou jejich data uložena, takže je docela překvapivé, že se tyto informace zřejmě neposkytují.

Pokud chcete sdílený hostingový balíček nebo tvůrce webových stránek a rádi používáte e-mailovou podporu mimo pracovní dobu, může být Easily.co.uk tou pravou volbou. Pro WordPress existují pravděpodobně lepší hostitelé, kteří mají v nabídce komplexnější funkce.

Snadno.cz Často kladené otázky

 • Jaké hostingové produkty snadno podporují?

  Snadno nabízí pouze sdílený hosting. Rozdělili to na e-mailový hosting, několik úrovní sdíleného hostingu a některé plány specifické pro elektronický obchod.

 • Jaké druhy e-mailových řešení snadno nabízí?

  Nabízejí celou řadu řešení pro hostování e-mailů, aby pokryli každého od jednotlivce, který chce pouze osobní e-mailovou adresu až po pokrytí malého týmu. Jejich e-mailové plány fungují v e-mailových klientech, jako je MS Outlook.

 • Snadno nabízí Windows a Linux hosting?

  Ano, všechny jejich sdílené plány jsou nabízeny na serverech Windows i Linux.

 • Jaké programovací jazyky snadno podporují?

  Jejich Linux servery podporují PHP a Perl. Jejich servery Windows také podporují APS, .NET framework a Flash.

 • Snadno podporuje běžné aplikace, jako je WordPress a nákupní vozíky?

  Záleží. Všechny jejich sdílené plány hostování v Linuxu přicházejí s instalacemi na jedno kliknutí pro WordPress, Joomla a Drupal, ale ne celou sadu aplikací, jako jsou ty, které poskytuje Softaculous.

  Jejich servery Windows neobsahují žádné instalace jedním kliknutím.

 • Mohu si snadno zakoupit certifikát SSL?

  Ano. Nabízejí Geotrust Quick SSL za příplatek.

 • Jsou zálohy dostupné snadno?

  Ano. Mají denní zálohy zahrnuty do všech svých sdílených hostingových plánů.

 • Nabízí snadnou záruku dostupnosti?

  Ne, ne. Jejich podmínky služby nezmínily provozuschopnost, pouze uvádějí, že se snadno postarají o to, aby všechny weby fungovaly a fungovaly co nejvíce..

 • Nabízí snadnou záruku vrácení peněz?

  Ano. Nabízejí 30denní záruku vrácení peněz, kde během prvních 30 dnů vrátí náklady na nákup.

 • Bude moje obnovovací cena prudce stoupat?

  Spíš ne. V důsledku nákladů na název domény dojde k malému nárůstu, ale to je vše.

 • Jaký fakturační cyklus se používá snadno? Jak můžu zaplatit?

  Vyúčtují ročně za všechny své politiky a zákazníci mohou platit pouze pomocí hlavních kreditních karet.

 • Nabízí snadno slevy při prodloužených kontraktech?

  Ne. Jejich ceny jsou stejné a nabízejí pouze roční podmínky; není možné podepsat nic víc než 12měsíční smlouvu.

 • Jaký druh podpory snadno nabízí?

  Mají ve Velké Británii telefon, live chat a e-mailovou podporu. Toto je poskytováno pouze během pracovní doby, nikoli však 24/7. Mají také systém znalostí a prodej vstupenek.

 • Jaký přístup k ovládacímu panelu snadno nabízí?

  Nabízejí přístup z ovládacího panelu, ale nejsou jasné, jak. Pro více informací kontaktujte zákaznický servis.

 • Pomůže mi snadno migrovat můj web a moji doménu?

  Ano. Mají nástroj pro migraci domén, který vám pomůže přejít z vaší aktuální domény.

  Ačkoli nenabízejí podporu migrace webových stránek, mohou nabídnout pomoc při migraci cpanel na cpanel. Další informace získáte od zákaznické podpory.

 • Jaké doménové služby jsou snadno dostupné?

  Nabízejí registraci domény a správu subdomén a zdarma vás převedou. Budou vás také pokrývat kdykoli zbývající ve vaší stávající doméně, než vypršíte registraci u nich. Nabízejí také spoustu gTLD.

 • Co jsou gTLD?

  gTLD jsou generické domény nejvyšší úrovně, které jdou daleko za hranice běžnějších gTLD jako .com a .org. Snadno má k dispozici spoustu gTLD včetně .Londu, .website, .international a .xzy..

 • Má snadno tvůrce webových stránek?

  Ano, oni dělají. Nabízejí řadu sdílených hostingových balíčků, které zahrnují jejich vlastní tvůrce webových stránek a šablony, spolu s dalšími nástroji pro začátečníky pro webové stránky.

 • Co snadno znamená neomezená šířka pásma?

  Zatímco jejich úložiště pro všechny plány je omezeno, snadno nabízí neomezenou šířku pásma. Stejně jako „neomezená“ nabídka jiných společností však není skutečně neomezená.

  Pokud porušíte jejich zásady přijatelného použití, bude váš web oříznut. Pokud váš web legitimně začne legálně využívat vysokou úroveň šířky pásma, snadno si vyhrazuje právo vás odříznout nebo vám účtovat poplatky za další použití.

  Limit je však tak vysoký, že je to legitimní snaha se tam dostat, takže pro většinu uživatelů je skutečně neomezený.

 • Nabízí snadnou marketingovou podporu?

  Ano, některé. Zákazníci se mohou rozhodnout, že budou jejich stránky automaticky odesílány do více než 400 vyhledávačů, aby byla výhoda SEO. Za tuto službu snadno účtujeme další poplatek. Nabízejí také marketingové reklamní kredity s některými sdílenými plány hostování a elektronického obchodování.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map