Selz v roce 2020: Co říkají recenze klientů Selz?

Selz
je tvůrce elektronického obchodu vytvořený pro kreativní třídu. Pokud jste hledali rychlý a jednoduchý způsob, jak zpeněžit svůj digitální obsah nebo online přítomnost, mohl by to být nástroj, který hledáte.


Níže se podrobně podíváme na Selze, takže můžete zjistit, zda to bude ten správný tvůrce elektronického obchodu pro váš nový projekt..

Selz Hosting Recenze

O uživateli Selz

Selz ožil v roce 2013, díky čemuž je jedním z mladších výrobců elektronického obchodu na trhu. Za tu krátkou dobu však vybudovala uživatelskou základnu více než 125 000. Selz se může pochlubit mladým a agilním týmem s kancelářemi po celém světě a neustále tlačí nové funkce, které prospívají jejich rostoucí uživatelské základně..

Selz není zdaleka tvůrcem elektronického obchodu, který by uspokojoval všechny, se zaměřuje na kreativní podnikatele, začínající podniky a malé firmy, kteří chtějí začít zpeněžit svou práci.

Je snadné použití?

Prodej produktů online je u Selze stejně snadný jako pár kliknutí. Po vytvoření účtu si budete moci vybrat, jak chcete své produkty prodávat online. Budete mít možnost vybudovat plnohodnotný obchod s elektronickým obchodem, ale můžete také snadno prodávat prostřednictvím stávajících platforem a kanálů..

Nejobtížnější součástí používání tohoto nástroje je výběr toho, jak přesně chcete své výrobky prodávat. Kromě tohoto výběrového procesu jsou všechny možnosti nastavení, přizpůsobení úložiště a správy velmi snadné.

Funkce Selz

Vypadá to, že zatím nemáme žádné recenze pro Selz.

Co dělá Selze jedinečným?

Selz je výklenkem do prostoru pro tvůrce elektronických obchodů. Místo toho, aby byli tvůrci pro všechny, pečovali o své služby kreativním podnikatelům a lidem se stávajícím publikem, kteří chtějí začít prodávat online. Níže se podíváme na některé z nejužitečnějších funkcí.

Více prodejních metod

U většiny stavitelů je jedinou možností, jak vybudovat samostatný obchod s elektronickým obchodem. S Selzem toho můžete dosáhnout, ale také máte možnost prodávat svým zákazníkům v různých formátech. Po vytvoření účtu budete mít na výběr čtyři různé možnosti

 • Přidejte jednoduché tlačítko Koupit na svůj stávající web
 • Prodávejte svým následovníkům na Facebooku, Twitteru a dalších podporovaných sítích
 • Vložte na svůj stávající web obchod s elektronickým obchodem
 • Vytvořte samostatný obchod s elektronickým obchodem.

Jakmile vyberete upřednostňovanou možnost, zobrazí se vám řada otázek, na které budete odpovídat, a stavitel za vás zvládne většinu úvodního nastavení.

Různorodá podpora produktů

Se Selzem máte širokou škálu typů produktů, které můžete prodat. Můžete například prodávat digitální produkty, fyzické produkty a produkty založené na službách.

Spolu s prodejem různých typů produktů budete mít také různé možnosti přizpůsobení, díky kterým bude váš produkt vynikat, jako je přidání náhledových videí, zvuku a obrázků do seznamu produktů. Je to příjemné, pokud prodáváte něco uměleckého charakteru, například video nebo píseň.

U digitálních produktů máte více možností, jak svým zákazníkům nabídnout stahování a přístup k souborům.

Pokročilé aplikace a integrace

Díky rozsáhlému seznamu integrací můžete do svého obchodu rychle přidat další funkce. Můžete například dělat věci, jako je integrace webu s MailChimp, Aweber nebo Campaign Monitor, začlenit recenze zákazníků a dokonce povolit komentáře na vašem webu..

Selz Selling

Budování vašeho obchodu

Budete mít mnoho různých možností, jak vybudovat svůj obchod a prodávat produkty online. Pokud si chcete vybudovat samostatný obchod s elektronickým obchodem, můžete si vybrat z jednoho z 20 různých témat. Pomocí editoru drag and drop můžete upravit motiv podle svých představ.

Neexistuje velké množství funkcí přizpůsobení, ale budete moci dělat věci, jako je změna barevného schématu, záhlaví a zápatí, výběr písma a několik dalších prvků značky. Kromě přizpůsobení rozvržení můžete přidat další prvky obsahu, například blog, stránku o stránce a stránku kontaktu.

Pokud používáte další možnosti prodeje, jako je přidání tlačítek pro nákup nebo prodej na sociálních médiích, bude tento proces ještě snazší. Prostě nahrajte své produkty na zadní konec a postupujte podle pokynů pro počáteční nastavení a do hodiny budete prodávat.

Proč byste měli používat Selz?

Selz je ideální pro online podnikatele, kteří chtějí snadný způsob, jak prodávat výrobky svému stávajícímu publiku. Pokud již máte web nebo publikum na sociálním mediálním kanálu, pak můžete tohoto publika velmi rychle vydělávat pomocí Selze, pravděpodobně během odpoledne.

Rychlost a snadnost, s jakou budete moci začít prodávat produkty online, jsou ideální pro podnikatele nebo majitele webových stránek, kteří nevyžadují komplexní funkce elektronického obchodování, ale místo toho chtějí jednoduchý způsob, jak začít prodávat digitální produkty..

Přemýšlejte o tom jako o doplňku elektronického obchodu pro vaši stávající online přítomnost.

Selz prodej s WordPress

Proč byste měli používat jiný tvůrce?

Selz je postaven s ohledem na menší prodejce. Z tohoto důvodu nemusí být nejlépe vhodné, pokud chcete vytvořit velký, samostatný obchod s elektronickým obchodem. Pokud například prodáváte velké množství produktů, vysoké transakční poplatky, které zaplatíte, mohou být neúnosné.

Jak stavitel v současné době stojí, není to nejlepší pro velkoobjemové obchody nebo obchody, které rychle rostou. Protože je navržen s ohledem na začátečníky, není k dispozici opravdu mnoho možností, které vám pomohou vytvořit zcela jedinečný výkladní skříň nebo spravovat velký inventář..

Pokud víte, že chcete vybudovat velký samostatný obchod s elektronickým obchodem, který přesouvá mnoho produktů, je dobré pokračovat ve vyhledávání v nástroji pro tvorbu webových stránek..

Domovská stránka Selzu

Závěrečné myšlenky

Selz
nebude pro každého tou správnou volbou. Tento tvůrce svítí ve svých flexibilních prodejních možnostech a je perfektní pro lidi, kteří mají stávající publikum, které by chtěli vydělávat. Kreativní firmy jsou provozovány trochu jinak a tento tvůrce elektronického obchodu může těmto potřebám vyhovět.

Jako plnohodnotný tvůrce obchodu s elektronickým obchodem mohou být možnosti přizpůsobení a struktura cen trochu omezující, zejména pokud chcete vytvořit velký obchod. Ale pro lidi, kteří chtějí tu a tam prodávat několik produktů nejjednodušším způsobem, je to nástroj, který stojí za kontrolu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map