Recenze Zenfolio: Zjistíme, zda je to správné místo k zobrazení a prodeji vašich fotografií.

Zenfolio Úvod

Zenfolio je webový tvůrce a platforma elektronického obchodování vytvořená speciálně pro fotografy. Předveďte svou práci a prodejte své fotografie z webu optimalizovaného pro tento úkol. Zenfolio poskytuje fotografům neomezené nahrávání obrázků a sadu marketingových nástrojů k propagaci jejich podnikání.


Díky 11 letům poskytování fotografů tomu, co potřebují k tomu, aby si mohli rozšířit své podnikání online, má Zenfolio zkušenost, která ukazuje, že jim můžete věřit při práci. Nyní platforma slouží více než 100 000 fotografům po celém světě.

Nástroje pro fotografy

Fotografové vědí, jak pořizovat úžasné obrázky. Většina však neví, jak kódovat nebo navrhnout vlastní webové stránky. Zenfolio usnadňuje vytváření profesionálních webových stránek pro předvádění fotografií. Jejich šablony jsou speciálně navrženy tak, aby obrázky byly středem pozornosti.

Tyto šablony jsou připraveny k použití, pouze vyžadují, abyste provedli nějaké úpravy, aby odpovídaly vaší osobní značce a stylu. Šablony přicházejí s vestavěnými stránkami, kde můžete uvádět své portfolio a služby.

Spravujte svůj web a aktualizujte fotogalerie na cestách pomocí smartphonu. Zenfolio má aplikace pro iOS i Android. Z těchto aplikací mohou uživatelé zkontrolovat nevyřízené objednávky a nahrávat fotografie do galerií.

Z počítače můžete přímo nahrávat své fotografie z Adobe Lightroom, Microsoft Live Photo Gallery, Photo Mechanic nebo pomocí příkazového řádku.

Všechny webové stránky vytvořené společností Zenfolio jsou hostitelem těchto stránek a poskytují vám neomezený úložný prostor a šířku pásma. To znamená, že se nemusíte starat o nalezení poskytovatele hostingu nebo o to, jak vaše stránky zvládnou velké množství položek a návštěvníků. Zenfolio neposkytuje domény, ale jednu si můžete koupit jinde a nasměrovat ji na svůj nový web.

Funkce elektronického obchodu

Pro fotografy, kteří chtějí své fotografie prodávat online, vám Zenfolio umožňuje publikovat neomezené galerie. Fotogalerie jsou navrženy s moderním rozvržením, díky čemuž jsou zajímavé a sofistikované. Všechny tyto galerie mohou návštěvníci webových stránek nakupovat a snadno je sdílet na sociálních médiích. Budete také moci chránit své galerie heslem a sdílet je pouze s vybranými lidmi.

Za účelem prodeje obrázků vám Zenfolio nabízí vestavěný nákupní košík a usnadňuje zpracování plateb vašim zákazníkům. Přijímejte hlavní kreditní karty a PayPay. Spojte své obrázky s předvyplněnými ceníky, abyste mohli svým zákazníkům nabídnout různé možnosti velikosti tisku nebo možnosti rámování.

Prodávejte fotografické dárky, jako jsou telefonní pouzdra nebo hrnky, pomocí fotografických laboratoří společnosti Zenfolio. Vytvářejte digitální stahování a vlastní balíčky, které zákazníci zváží. Můžete například nabízet fotoknihy, alba, pohlednice nebo koláže. Všechny partnerské fotografické laboratoře mají 100% záruku spokojenosti, takže můžete zajistit, aby vaše fotografie byly reprodukovány podle vašich standardů. Tato jména partnerů můžete skrýt ve svém obchodě a balení.

Chraňte obrázky svého obchodu pomocí výchozích nebo vlastních vodoznaků a ujistěte se, že je lidé nepoužívají bez placení.

Marketingové nástroje

Marketingové nástroje zahrnují možnost sběru e-mailových adres. Rozšiřte seznam e-mailů a udržujte návštěvníky svého webu aktualizovanými novými fotografiemi na prodej nebo aktuálními slevami. Nabídněte kuponové kódy a dárkové certifikáty, aby zákazníci udrželi návrat a sdíleli vaše umění s ostatními. Bezplatné marketingové kampaně jsou součástí některých plánů, které vám pomohou zvýšit prodej na vašem webu.

Důležitým aspektem marketingu obsahu je blog. To je důvod, proč Zenfolio obsahuje integrovaný blog pro zvýšení SEO a zapojení zákazníků.

Chcete-li sledovat trendy, mohou být do vašeho webu integrovány nástroje Google Analytics, StatCounter a Webmaster. Budete mít také přístup k funkcím SEO, abyste se ujistili, že Google může ve vašem vyhledávači hodnotit váš web co nejvýše.

Rozpis plánu

Lidé, kteří si myslí, že se jim budou služby Zenfolia líbit, by měli využít své slevy přihlášením se do ročního plánu.

Zenfolio nabízí 3 plány, ze kterých si můžete vybrat. Plány se liší podle zahrnutých funkcí a plány vyšší úrovně nabízejí širší možnosti elektronického obchodování a marketingu. Jejich základní plán bude fungovat pro fotografy, kteří chtějí pouze předvést svou práci a ukázat své služby. Přestože je tento plán poměrně levný, Zenfolio na své webové stránky umístí své logo a značku.

Jejich plán na střední úrovni se zbavuje značky Zenfolio a umožňuje vám jej nahradit vlastním logem. Zahrnuje také mnoho funkcí elektronického obchodování a bezplatnou e-mailovou marketingovou kampaň s úplnými službami.

Pro lidi, kteří zažívají rostoucí firmu a vyžadují web, který dokáže držet krok s poptávkou zákazníků, nejdražší plán společnosti Zenfolio poskytne účty více uživatelů, pokročilé řízení objednávek a další možnosti dodání a objednání.

Zkušební verze zdarma a záruka vrácení peněz

Každý si může Zenfolio vyzkoušet zdarma po přihlášení bez závazku k kreditní kartě. Chcete-li vyzkoušet plný rozsah jejich funkcí, Zenfolio vám také poskytuje 30denní záruku spokojenosti, v rámci které můžete zrušit svůj plán na plné vrácení peněz. Tato refundace je však k dispozici pouze pro předplatitele ročního plánu.

Předplatné se obnovuje každý termín, ať už se zaregistrujete měsíčně nebo týdně. V obou případech budete moci svůj plán zrušit s 10denním písemným oznámením. Měli byste mít na paměti, že společnost Zenfolio není povinna vám po zrušení poskytnout kopii obsahu na vašem webu. Před zrušením tedy nezapomeňte zálohovat svůj web.

Služby zákazníkům

Všechny plány společnosti Zenfolio zahrnují nepřetržitou e-mailovou podporu dostupnou v angličtině, španělštině, francouzštině a němčině. Můžete se také zúčastnit týdenních přímých relací na YouTube, na které člen týmu Zenfolio zodpoví dotazy. Na jejich webových stránkách je také středisko podpory a databáze znalostí.

Pokročilé plány společnosti Zenfolio nabízejí live chat a telefonickou podporu. Pokud si myslíte, že budete potřebovat další pomoc se spuštěním obchodu s fotografiemi, možná budete chtít zvážit tyto dražší možnosti.

souhrn

Zenfolio je webový tvůrce, který má na mysli fotografy. Jejich zaměření na tento výklenek znamená, že vše, co nabízejí, se dokonale hodí pro prodej vašich fotografií a zobrazení vašich služeb. Zahrnuté marketingové a SEO nástroje vám pomohou přivést do vašeho obchodu více zákazníků. Díky profesionálním přizpůsobitelným tématům a možnostem elektronického obchodování budou fotografové moci předvést a prodat svou práci tak, jak chtějí..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map