ReadyMag Recenze: Fancy A Fresh Sitebuilder? Tenhle by mohl mít pravdu.

Představte si to: zakoupíte si nástroj pro tvorbu webů nebo se zaregistrujete pro webhosting, pouze abyste zjistili, že přiložený systém správy obsahu je příliš obtížný na použití. Frustrující, že? Naštěstí Readymag
nese tento osud.


Když je vaším cílem vytvořit krátký, jednoduchý a krásný web za běhu, Readymag může být tím pravým telefonem. Ačkoli toto řešení není ideální pro obchodní weby, blogy nebo cokoli, co vyžaduje formální navigaci, samotná platforma je nováčková a nabízí skvělý úvod do vytváření stránek pro lidi s jednoduššími potřebami.

Pokud tedy chcete vytvořit digitální domov pro své portfolio, prezentaci nebo jednoduchou vstupní stránku pro spuštění a chcete vynechat komplikace kódování, tato recenze je pro vás.

Readymag Hosting Recenze

Co přesně je Readymag?

Readymag je tzv. Tvůrce stránek. To znamená, že získáte webhosting, doménu a nástroj pro tvorbu webů.

Webhosting je zabudován do každého plánu Readymag a poskytuje ho Amazon Cloud. Nemůžete zde absolutně nic dělat, pokud se nepřijmete k plánu podnikání; v takovém případě si můžete vybrat vlastní řešení hostingu.

Plán zdarma od Readymag vám poskytne subdoménu, na které se bude hostit váš web. V takovém případě bude adresa URL vašeho webu vypadat asi takto:

www.readymag.com/u/[user ID number] / [Název URL, který vytvoříte]

Pokud chcete vlastní název domény bez označení Readymag, budete muset zaplatit za jeden z prémiových plánů.

A nástroj pro tvorbu stránek je srdcem toho, co Readymag dělá. Jedná se o software založený na prohlížeči, který vám umožňuje rychle vytvářet webové stránky od začátku s malou křivkou učení.

Readymag ceny

Ceny

Když porovnáte cenu Readymag s jinými nástroji pro tvorbu stránek, všimnete si zde docela velkého skoku. To lze přičíst skutečnosti, že Readymag zahrnuje náklady na vlastní doménu a hostování v Amazon Cloudu.

Pokud jde o samotné plány, existuje bezplatná možnost a několik prémiových upgradů pro různé typy profesionálů.

Plán zdarma je skvělý, pokud jste u tohoto nástroje na plotě a chcete jej před upgradem vyzkoušet. Je to také dobrá volba, pokud se opravdu nechcete věnovat jen tvorbě jednoduchého portfoliového webu, vytváření online prezentací nebo vývoji řady individuálních vstupních stránek..

Prémiové plány vám samozřejmě poskytne více možností, pokud jde o funkce. Každý z nich obsahuje neomezené projekty, neomezené stránky, integraci Google Analytics, vlastní domény, rozšířené možnosti typografie a nastavení SEO. Některé plány vám také umožní přidat vlastní kódování, takže si můžete přizpůsobit styl webu.

Úvodní stránka Readymag

Co Readymag má pravdu

Readymag vynaložil velké úsilí, aby zde vytvořil snadno použitelný tvůrce stránek a je jasné, že tato společnost chápe, kdo je její cílová skupina. I když by vývojáři webu měli pravděpodobně zůstat daleko, majitelé webových stránek nováčků by si měli užívat používání tohoto nástroje. Zde je několik důvodů

1. Příručka Začínáme

Ačkoli to není snadné najít, je to velmi užitečný odkaz, protože je to klín plný videí a screencastů, které vás provedou pomocí nástroje a provádějí v něm různé úkoly..

2. Jednoduché přihlášení

Registrace je zjednodušená. Jednoduše zadejte své jméno a e-mailovou adresu nebo se můžete přihlásit pomocí svého účtu Facebook nebo Google+.

3. Úvodní prohlídka

Protože tento webový tvůrce nevypadá jako jiné nástroje pro tvorbu webů (k čemuž můžeme svědčit), je skvělé, že Readymag poskytuje 12-krokovou prohlídku své platformy s popisem nástrojů. Rychle si všimnete, jak čisté rozhraní je, s každým prvkem procesu vytváření obsahu, který leží ve svém vlastním určeném prostoru.

4. Přímé úpravy

Po prohlídce je snadné vytvořit nový obsah. Jednoduše se dozvíte, co každá ikona znamená, abyste si uvědomili, jak funguje Readymag. Úpravy jsou ještě snazší, protože stačí kliknout na stránku nebo widget, na kterém pracujete, a začít pracovat.

5. Připravené šablony

Žádný nástroj pro tvorbu stránek nebude úplný bez předem připravených šablon, abyste mohli začít. Readymag udělal totéž. Na výběr je více než tucet šablon, z nichž každá je jednoduchá ve své konstrukci, moderní v designu a snadno se aktualizuje, jakmile ji přidáte na svůj nový web nebo projekt.

Readymag Prozkoumejte

Co vás může přimět, abyste váhali

Dobře, takže existují jisté nevýhody, které přináší Readymag, ale pouze pokud tuto platformu použijete k účelu, pro který nebyla určena. Zde je několik věcí, na které si musíte dát pozor

1. Omezené možnosti budování stránek

Readymag není pro každého, což je v pořádku, ale měli byste si toho být vědomi před registrací. Tento nástroj nebudete moci použít k vytvoření plně fungujícího firemního webu, blogu nebo webu elektronického obchodu.

První dva by to bylo možné, ale zabralo by to příliš mnoho práce, protože v podstatě musíte každou stránku ovládat od nuly. Nejsou zde žádná témata, se kterými by bylo možné pracovat. Elektronický obchod je prostě nemožný, protože neexistují žádné doplňky ke zpeněžení.

2. Načítání obrázku

Toto není nic, co byste si všimli při stavbě svého webu v Readymagu, ale určitě si to všimnete při náhledu hotových šablon: obrázky se na tyto stránky načítají pomalu. I když všechno vypadá dobře nad záhybem, při procházení webem je určitě určitá prodleva.

3. Žádná navigace

Readymag vám neumožňuje vytvářet tradiční webové stránky s navigací v horní části a novými stránkami, kterými lze proklikat. Místo toho máte dvě možnosti

  1. Vertikální rolovací web
  2. Horizontální click-through web.

Chcete-li vytvořit některou z nich, musíte přidat nové stránky, abyste mohli sestavit obsah, na který se má posouvat, takže to není žádná plynulá zkušenost s designem stránek nebo projektů..

4. Omezená podpora

Konečně je tu otázka podpory. Většina tlačítek nebo odkazů „Kontakt“ se otevírá do e-mailu. Jediná další možnost podpory se objeví, když jste zákazník. V pravém dolním rohu stránky se nachází karta s krátkým kontaktním formulářem, prostřednictvím kterého Readymag slibuje reagovat do 24 hodin.

Readymag Design Anything

Stojí za to?

Pro majitele webových stránek s velmi základními potřebami ano. Readymag
je dobrá platforma pro práci. Možnosti vytváření a úprav obsahu jsou snadno sledovatelné a máte plnou kontrolu nad tím, co se na vašem webu zobrazuje, kam jde a jak to vypadá a funguje..

Vytvoření všeho jiného než jednoduché portfolio nebo online prezentace by však bylo příliš obtížné a náklady (i se vším, co navíc nad kontrolou) by za to nestály..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map