OrangeWebsite v roce 2020: Co říkají klientské recenze OrangeWebsite?

Úvod do OrangeWebsite

OrangeWebsite je poskytovatel webhostingu na Islandu. Společnost byla založena v roce 2009 a nyní má klienty ve více než 100 různých zemích. Jedná se o poskytovatele webhostingu svobody projevu, jehož posláním je poskytnout místo pro každého na světě, aby zveřejňoval svá slova bez obtěžování nebo cenzury..


Jsou také ekologickým hostitelem, což znamená, že všechny jejich energetické potřeby jsou poháněny přírodními zdroji energie, aby zmírnily jejich dopad na životní prostředí. Jejich služby jsou zcela poháněny geotermální energií vodní energie. Aby dále snížili svou uhlíkovou stopu, umožňují většině jejich zaměstnanců pracovat na dálku, čímž minimalizují energetické potřeby kanceláří a provoz dojíždějících.

Služby a specializace

OrangeWebsite nabízí řadu offshore, hosting řešení. Protože všechny jejich servery jsou umístěny na Islandu, nabízejí ochranu islandské iniciativy pro moderní média (I.M.M.I), která poskytuje nižší úroveň online cenzury a dodatečných opatření na ochranu soukromí, než která jsou dostupná ve většině ostatních zemí. A protože jsou nezávislým národem, nejsou omezeny žádnými předpisy EU nebo USA.

Nabízejí 4 úrovně sdílených hostingových plánů, z nichž všechny zahrnují cPanel se zabezpečením SSL, webmail zabezpečený pomocí SSL, nákupní košík osCommerce, spamový vrah, zelenou pečeť a instalační program na jedno kliknutí s více než 330 skripty, včetně WordPress, Drupal a Boonex Dolphin. Všechny zahrnují pokročilou ochranu DDoS a bezplatný webbuilder. Plány se liší v závislosti na webovém prostoru, provozních povolenkách, počtu domén a subdomén, které můžete hostit, počtu e-mailových účtů, které můžete vytvořit, a počtu MySQL databází, které můžete nastavit.

Nabízejí 7 úrovní plně spravovaných virtuálních dedikovaných serverů (VPS), mezi něž patří 1 vyhrazená adresa IP, přístup root a podpora 24/7. Nabízejí několik možností distribuce Linuxu a verzí Windows Web Server, jakož i řadu předinstalovaných ovládacích panelů, včetně cPanel a Encompass. Plány se liší podle počtu procesorových jader, RAM, místa na disku a měsíčního příspěvku na provoz. Za příplatek můžete také zahrnout vyhrazené jádro CPU, zabezpečenou externí zálohu a / nebo rozšířenou ochranu DDoS.

Nabízejí také 4 dedikované serverové plány, z nichž každý obsahuje čtyřjádrový procesor, 4 vyhrazené IP adresy, bezplatné nastavení, výběr předinstalovaných ovládacích panelů, přístup root, 24/7 podpora, KVM, ochranu DDoS a jsou plně spravovány . Možnosti serveru se liší podle procesoru, paměti RAM, místa na disku a šířky pásma.

Podpora a zákaznický servis

OrangeWebsite poskytuje nepřetržitou technickou podporu. Mají vždy k dispozici specialisty na servery a do jedné hodiny odpovídají na žádosti o podporu. Tým podpory je složen z odborníků na Linux a Windows, IP, síťové, programovací a serverové hardware.

Zabezpečení a zálohy

OrangeWebsite provádí pravidelné bezpečnostní audity, aby zajistil, že jejich software je aktuální proti nejnovějším bezpečnostním hrozbám. Rovněž udržují tým specialistů na zabezpečení serverů a etických hackerů, kteří testují jejich servery na případná zranitelnost.

Aby byla zajištěna bezpečnost vašich osobních údajů, minimalizují množství informací, které shromažďují a ukládají pro každého klienta, a poskytují dvoufaktorové ověření pro přihlášení k účtu, aby se minimalizovala možnost neoprávněného přístupu.

Sdílené servery jsou zálohovány jednou za sekundu a v úložném serveru je udržováno více záložních kopií. Tyto zálohy však nejsou zaručeny a za použití těchto souborů pro účely obnovy může být účtován poplatek. Stejně jako u každého hostovacího plánu je vždy vhodné udržovat vlastní zálohy a ukládat je na samostatném místě. Automatizované zálohy a úložiště jsou k dispozici také pro VPS a dedikované servery, ale je na vás, abyste je nastavili.

Záruka dostupnosti

OrangeWebsite poskytuje 99,9% záruku dostupnosti. Pokud tuto SLA nesplní, můžete mít na svůj účet nárok na měsíční kredit.

Fakturační a platební zásady

OrangeWebsite přijímá kreditní karty, PayPal, Bitcoin, bankovní převody, platby Western Union, šeky a peněžní příkazy.

Účty lze zrušit kdykoli prostřednictvím ovládacího panelu nebo e-mailu. Zrušení během prvních 30 dnů bude vráceno v plné výši. Po tomto datu bude zrušení platit k vašemu dalšímu datu obnovení. Vrácení peněz není k dispozici, s výjimkou případů vrácení peněz.

Závěr

OrangeWebsite v mnoha ohledech vypadá jako jakákoli jiná hostitelská společnost. Nabízejí standardní sdílené, VPS a vyhrazené balíčky. Jsou hrdí na své služby zákazníkům. Přijímají další opatření k zabezpečení vašich osobních údajů a informací o serveru. Všechny standardy pro slušného web hostitele.

OrangeWebsite však nabízí oproti vašemu průměrnému hostiteli dvě velmi odlišné výhody, což je přímý výsledek jejich umístění. Díky Islandské iniciativě pro moderní média je OrangeWebsite schopen zaručit lepší soukromí vašich online informací a nižší cenzuru. Pokud tedy hledáte místo, kde můžete otevřeně vyjádřit jakékoli nápady, aniž byste se obávali regresu nebo cenzury, rozhodně je to hostitel, který stojí za zvážení.

Pokud se zajímáte o množství energie, kterou váš hostitel vynakládá za vás, můžete si být jisti, že OrangeWebsite nabízí 100% zelený hosting. Island poskytuje bohaté zásoby přírodních energetických zdrojů, které plně využívají. Můžete dokonce dát svým návštěvníkům vědět přidáním ekologické pečeti na svůj web.

Možná budete chtít zvážit OrgangeWesbite, pokud plánujete provozovat Dolphin Boonex. OrangeWebsite je jejich nejlepší doporučený hostitel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map