Name.com V roce 2020 – skuteční uživatelé vydávají čestný rozsudek. A je to šťavnaté

Name.com Úvod

Name.com sídlí v Denveru v Coloradu a od roku 2003 poskytuje registraci a hostování doménových jmen. Jedná se o 100% dceřinou společnost Rightside. Jsou registrátorem doménových jmen s akreditací ICANN a jejich cílem je poskytovat prvotřídní služby zákazníkům a skvělé ceny za registraci domén, hosting a vytváření webových stránek..


Služby a specializace

Name.com nabízí tři úrovně sdílených hostingových plánů na základě počtu webů, které chcete hostit, a zdrojů, které potřebujete. Tyto programy sahají od startovacího balíčku, který je nejlepší pro jednu webovou stránku, s pevným množstvím místa na disku, šířkou pásma, e-mailovými účty a databázemi MySQL, až po jejich balíček nejvyšší úrovně, určený pro neomezené weby, s neomezeným místem na disku, šířka pásma, e-mailové účty a databáze. Horní balíček také obsahuje certifikát SSL, který je k dispozici jako doplněk pro další plány za příplatek.

Všechny hostingové balíčky Name.com zahrnují cPanel, Enterprise Web Stats pro sledování provozu, neomezené FTP účty, webový správce souborů, ochranu proti spamu, PHP 5, automatické noční zálohy a více než 50 předinstalovaných skriptů. Nabízejí také phpmyadmin pro správu databází, bezpečné šifrování e-mailů, MySQL 5, Perl 5,8, podporu jazyků Git a Python 2.6. Zahrnutý e-mailový hosting umožňuje neomezené přeposílání, neomezené automatické odpovědi a podnikové webové poštovní rozhraní.

Pokud nepotřebujete všechny tyto funkce, Name.com také nabízí balíčky pro tvorbu webových stránek, které slouží výhradně k navrhování a hostování vašeho webu. Balíčky sahají od malých webových plánů, které nabízejí pevný počet stránek a omezené úložiště, až po plány velkých webů s neomezeným počtem stránek a úložiště. I když tyto nabízejí jednoduchou alternativu k tradičnímu hostování, pokud nemáte strach z používání CMS k vytváření vašich stránek, instalace WordPress na jeden z jejich standardních hosting balíčků bude mnohem všestrannější a nákladově efektivní.

Pokud je WordPress vše, co potřebujete, mají také hosting WordPress, což může být velmi efektivní z hlediska nákladů. Všechny jejich plány WordPress se vyznačují instalací na jedno kliknutí, neomezeným úložným prostorem a šířkou pásma, denními zálohami a plnou podporou motivů a pluginů WP. Všechno kromě jejich vstupního plánu zahrnuje také e-mail.

Name.com také nabízí e-mailové exkluzivní hostingové plány pro zákazníky, kteří nepotřebují webovou přítomnost (nebo ji již mají), ale potřebují e-mail pro svou vlastní doménu. Nabízejí řadu plánů v závislosti na počtu personalizovaných e-mailových adres, které požadujete.

Podpora a zákaznický servis

Společnost Name.com má k dispozici specializovaný personál zákaznické podpory, který vám pomůže po telefonu během standardní pracovní doby a prostřednictvím e-mailu od 6:00 do 22:00, standardní čas v horách. Na žádosti o podporu zaslané e-mailem bude odpovězeno do 1 pracovního dne. Mají také k dispozici online rozsáhlou databázi znalostí s pokyny krok za krokem pro mnoho instalačních a nastavovacích procesů.

Zabezpečení a zálohy

Všechny plány hostingu zahrnují automatické noční zálohy. I když tyto stránky mohou chránit váš web v případě poškození nebo problému se systémem, vždy doporučujeme udržovat vlastní, samostatné záložní soubory. Tímto způsobem si můžete ponechat několik týdnů nebo dokonce měsíců zálohování pro možné problémy, které přesahují dobu uchovávání zálohy hostitele.

Hostitelské účty Name.com zahrnují bezplatný volitelný dvoufázový proces ověření, který zabraňuje neoprávněnému přístupu k vašemu účtu. Po aktivaci se po zadání uživatelského jména a hesla zobrazí výzva k zadání bezpečnostního kódu, který se odešle do smartphonu.

Záruka dostupnosti

Name.com nabízí 99,9% záruku dostupnosti.

Fakturační a platební zásady

Balíčky jsou k dispozici s měsíčními nebo ročními platebními plány, ale s ročním tarifem získáte výraznou slevu. Nové plány hostingu zahrnují bezplatnou registraci domény pro první rok, která je poskytována jako sleva ze standardního poplatku za registraci domény. Platby lze provádět pomocí PayPal, Visa, MasterCard nebo American Express.

Hostingové plány zahrnují 30denní záruku vrácení peněz. Pokud zrušíte během prvních třiceti dnů, obdržíte plnou náhradu, sníženou o náklady na registraci domény.

Závěr

Cílem webu Name.com je snadný a levný cíl registrace domén a webhostingu. To může být zvláště přitažlivé, pokud se nechcete bavit aktualizací jmenných serverů a nastavením DNS. Je to také přitažlivá možnost pro hostování WordPress. Pro obecný webhosting jsou srovnatelné s většinou jiných levných a sdílených hostingových plánů. Pokud však hledáte spouštěcí balíček s plány na přesun na soukromý server v budoucnu, budete muset najít jiného hostitele, až přijde čas na tento přechod. Stejně tak, pokud právě teď hledáte zvýšenou bezpečnost VPS nebo dedikovaného hostingu, budete muset hledat jinde.

I když nemusí být v rozporu s žádnými důvody, pokud jde o možnosti hostování, Name.com nabízí jedinečný komunitní zážitek. Chtějí, abyste znali lidi mimo jejich produkt, a tak zveřejňovali profily své podpory, prodejních a technických týmů a jejich mazlíčků. Obrázky podpory zákazníků, které vidíte na svých webových stránkách, nejsou fotografie, které používá většina společností, ale obrázky jejich skutečného týmu. I když to nemusí zefektivnit jejich servery, je dobré naznačit, že podporují členy svého týmu; a dobře podporovaný a oceňovaný tým obvykle poskytuje svým zákazníkům mnohem lepší podporu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map