LeaseWeb v roce 2020: Co říkají recenze klientů LeaseWeb?

LeaseWeb Úvod

LeaseWeb je jedním z největších poskytovatelů hostingu na světě s divizí v Nizozemsku, Německu, Hongkongu, Singapuru a Spojených státech. Jsou součástí skupiny OCOM a poskytují hostingové služby pro podniky od roku 1997 se zaměřením na dedikované servery, privátní servery typu cloud a služby CDN..


Služby a specializace

LeaseWeb se specializuje na obchodní produkty s důrazem na výkonné dedikované servery. Mají k dispozici několik konfigurací serveru s jedno-, dvou- nebo čtyřjádrovými procesory. Stroje lze plně přizpůsobit na základě vašich požadavků na RAM, úložiště a šířku pásma.

Mají velký seznam serverů připravených zvládnout jakýkoli projekt, ať už vaše společnost potřebuje jeden server nebo několik připojených serverů pro rozsáhlou operaci, kterou lze nastavit a připravit k nasazení již za jeden den. Můžete také vybrat umístění svého serveru v rámci jejich celosvětové sítě datových center.

Pokud potřebujete plně dedikovaný server založený na cloudu, nabízejí také servery Bare Metal, které jsou předkonfigurovány a mohou být v provozu již za jednu hodinu. I když je nelze přizpůsobit ve stejné míře jako jejich dedikované servery, stále se jedná o fyzické servery s jediným nájemcem a protože jsou založeny na cloudu, poskytují možnost rychlého převedení na vyšší úroveň v případě potřeby.

Pokud nepotřebujete svůj vlastní fyzický server, nabízejí také čtyři úrovně virtuálních privátních serverů (VPS), v závislosti na počtu procesorových jader, RAM, úložného prostoru a povoleném provozu. Všechny jejich virtuální servery poskytují redundantní úložiště dat a vyrovnávací vrstvu SSD pro zpracování špiček výkonu, jakož i bezplatný firewall pro ochranu dat. Stejně jako u dedikovaného serveru máte úplnou kontrolu nad všemi aspekty VPS.

Nabízejí také virtualizační řešení pro společnosti, které potřebují plnou kontrolu nad svým soukromým cloudovým prostředím, včetně serverů Apache CloudStack a VMware.

K dispozici jsou také řešení kolokace, včetně regálových jednotek, soukromých regálů a soukromých klecí. Jejich kolokační služby zahrnovaly více bezpečnostních vrstev a nepřetržitou technickou podporu na místě.

Pro společnosti, které potřebují více než jedno řešení, nabízejí také jedinečnou schopnost kombinovat dedikované servery, cloud computing a / nebo kolokaci do vytvoření vysoce přizpůsobeného hostovacího balíčku..

LeaseWeb také nabízí služby CDN v možnostech pay-as-you-go nebo enterprise, v závislosti na tom, zda potřebujete pro svou společnost krátkodobé zvýšení výkonu nebo celkové zvýšení šířky pásma. Síť CDN je navržena tak, aby zvládla jak velké soubory, jako je video, tak malé objekty, například bannerové reklamy, a zahrnuje vestavěnou ochranu proti hotlinkům a bezplatnou instalaci certifikátů SSL. Ceny se liší v závislosti na požadovaném objemu provozu.

Vypadá to, že zatím nemáme recenze pro LeaseWeb.

Infrastruktura

LeaseWeb má datová střediska umístěná v Nizozemsku, Německu, Hongkongu, Singapuru a Spojených státech. Jejich zařízení jsou certifikována ISO, což znamená, že jsou plně v souladu se současnými pokyny pro bezpečnost a audit, aby byla zajištěna ochrana vašich dat. Jsou také vybaveny několika úrovněmi redundance pro připojení, napájení a chlazení.

Tam, kde LeaseWeb skutečně vyniká, jsou jejich síťové schopnosti, což je zvláště důležité pro společnosti, které vyžadují vysokou šířku pásma a vysokorychlostní připojení. Jejich síť se skládá z 57 bodů přítomnosti a 36 internetových burz, což jim umožňuje poskytovat zákazníkům šířku pásma 5Tbps.

Podpora a zákaznický servis

LeaseWeb poskytuje nepřetržitou technickou podporu prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo živého chatu. Mají také k dispozici rozsáhlou databázi znalostí pro zákazníky, kteří dávají přednost řešení problémů sami. Garantované doby odezvy na žádosti o podporu začínají 24 hodin, ale rychlejší doby odezvy jsou k dispozici u plánů podpory vyšší úrovně, až na 30 minut SLA pro klienty s platinovou podporou.

LeaseWeb chápe potřeby svých obchodních zákazníků, aby měli vyšší úroveň kontroly a personalizace svých služeb, takže nabízejí několik funkcí backendu, které umožňují snadnější přístup k zapnutí a vypnutí nebo přeinstalování serverů, nastavení oznámení, správě fakturace a dokonce integraci jejich služeb API do vlastního řídicího systému vaší společnosti.

Zálohy

Záložní opraváři jsou k dispozici jako doplněk pro všechny hostingové balíčky.

Záruka dostupnosti

LeaseWeb se může pochlubit 99,9999% zárukou dostupnosti.

Fakturační a platební zásady

LeaseWeb podporuje platby přes PayPal, bankovní převody (není k dispozici pro americké příkazy), inkaso, většinu hlavních kreditních karet a iDeal (pouze pro nizozemské zákazníky).

Nabízejí měsíční smlouvy pro všechny servery, takže vaše společnost může snadno škálovat nahoru nebo dolů v závislosti na obchodních potřebách. To je obzvláště důležité pro společnosti připravené na růst nebo pro ty, které v průběhu roku zažívají velké kolísání provozu.

Závěr

Pokud hledáte hosting na špičkové úrovni, který nabízí některé z nejrychlejších možností šířky pásma a globální síť, LeaseWeb rozhodně stojí za zvážení. Jsou jedním z největších poskytovatelů hostingu na světě a mají k dispozici rozsáhlou síť, která zajistí, že vaše informace zůstanou online a budou doručeny rychle a efektivně. Díky své velikosti mají také spoustu zařízení připraveného a čekajícího, takže mohou rychle vyhovět i velkým nebo vlastním požadavkům serveru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map