Kualo v roce 2020: Co říkají recenze klientů Kualo?

Úvod do hostování Kualo

Společnost Kualo byla založena v roce 2000 jako poskytovatel hostingových služeb pro prodejce. Od té doby diverzifikoval svůj katalog služeb tak, aby obsahoval plány na všech úrovních hostingu. Dnes hostí asi 30 000 webových stránek pro klienty z celého světa.


Zřetelně se zaměřuje na přilákání firemních uživatelů a rád by zdůraznil, že je to seriózní poskytovatel s kvalitní podporou a provozuschopností. Společnost sídlí v Londýně v Anglii a nabízí hostování na britských a amerických serverech.

Služby & Specializace

Kualo poskytuje podnikům řadu hostingových služeb. Zaměřuje se na její sdílené hostingové plány a v této kategorii má odstupňované cenové plány. Všechny jsou zaměřeny na malé podniky, které mají malý počet webů k hostování.

Pro pokročilejší uživatele nabízejí cloudové servery Kualo konfigurovatelné specifikace a vylepšenou dobu provozu. Ceny jsou za nespravovaný hosting, ale uživatelé mohou platit za částečnou nebo plnou správu společně se svým cloudovým hostingovým plánem. Cloudové plány jsou více sladěny s hostingem VPS a jsou vhodné pro uživatele, kteří potřebují větší kontrolu, než může poskytnout sdílený plán.

Dedikované servery společnosti Kualo lze zakoupit také jako samostatné nebo spravované služby. Když si vyberete dedikovaný server, vyberete si z různých kombinací CPU, RAM, pevného disku a RAID, ale nemůžete si vybrat značku nebo model serveru a konfiguraci nelze přizpůsobit..

Prodejci si mohou koupit hostingovou službu, která bude vyhovovat

Společnost také nabízí registraci názvu domény; některé plány přicházejí s bezplatnou doménou.

Ve všech plánech, včetně cloudového hostingu, je ovládací panel cPanel k dispozici za příplatek. Dražší balíčky správy zahrnují cenu cPanel; toto bude jasně označeno při procházení možností.

Vypadá to, že zatím nemáme žádné recenze pro Kualo.

Datové centrum

Ve Velké Británii používá Kualo datové centrum Centro v Hemel Hempstead. Zařízení je umístěno v bezpečném areálu a nabízí redundanci N + 1, přičemž dieselové generátory a UPS zajišťují nepřetržitý výkon. Komplex se rozkládá na ploše 50 000 čtverečních stop a je obsluhován kamerovým systémem, biometrickou bezpečností a pascemi člověka. Pro energetickou účinnost má Centro chlazení vodou a horkým vzduchem, což zajišťuje, že teplý vzduch opouští budovu namísto zahřívání místnosti. Celé zařízení je zabezpečeno vysokými ploty, výbušnými okny a detekcí a potlačením požáru VESDA / FM200 a je obsluhováno 24/7 bezpečnostními týmy.

Kualo má na své webové stránce prohlídku datového centra Centro.

Jeho americké servery jsou umístěny v Tampě na Floridě.

Podpora a zákaznický servis

Oddělení podpory společnosti Kualo je k dispozici 24/7/365 a odpovídá na dotazy jeho uživatelů. Žádosti o podporu musí být podány prostřednictvím systému prodeje jízdenek. Pokud během jedné hodiny nedostanete odpověď, bude na váš účet připsána částka 1 GBP za tiket. Tato záruka se vztahuje pouze na oddělení technické podpory a platí pouze pro vaši maximální částku předplatného. Pokud si chcete tento kredit nárokovat, musíte se obrátit přímo na oddělení účtů.

Zatímco Kualo má prodejní číslo a předprodejní live chatový systém, neexistuje žádná telefonní linka podpory.

Zálohy

Kualo zálohuje každý hostingový účet denně, týdně a měsíčně, ale tyto zálohy nejsou uživatelům k dispozici – mají pouze poskytnout pohotovostní plán v případě katastrofického problému se serverem. Proto musíte pomocí nástroje Správce zálohování nastavit a spravovat své vlastní zálohy.

Monitorování serveru není standardně poskytováno, ale je zahrnuto, pokud platíte za správu serveru.

K dispozici je také placená služba CodeGuard, která nabízí cloudové zálohování, monitorování a obnovu souborů. Samostatná služba SiteLock denně prohledává váš webhostingový účet, zda neobsahuje malware.

Záruka dostupnosti

Na sdílené hostingové balíčky Kualo se vztahuje záruka 99,9% dostupnosti, což je až 45 minut za jeden měsíc. Dotčení uživatelé si mohou nárokovat kredit na základě posuvné stupnice, přičemž částku prostojů určuje vrácená částka, kterou lze nárokovat. Záruka provozuschopnosti se vztahuje pouze na neplánovanou údržbu a úvěry nelze vybrat jako vrácení peněz.

Fakturace a platby

Většina programů Kualo může být zaplacena měsíčně, i když nejlepší ceny jsou někdy vyhrazeny zákazníkům, kteří předplacují delší dobu. Při přihlášení se můžete rozhodnout zaplatit jeden měsíc, jeden rok, dva roky nebo tři roky předem.

Kualo přijímá platby kreditní kartou, debetní kartou nebo PayPal.

souhrn

Kualo jasně upřednostňuje podporu kvality. Její záruka odezvy na lístky je novinkou, se kterou se může vyrovnat jen málo hostů, a bude pohodlí pro každého zákazníka, který hostuje webhosting a který má slabou podporu od předchozích poskytovatelů. Pro malé firmy existuje dostatek možností poskytnout základní hostování, dobrou dostupnost a možnost kompletní správy serverů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map