Jsou nápadně navštěvované webové stránky dobré? Prověřujeme

Úžasně tvůrce webových stránek

Pozoruhodně je služba pro tvorbu webových stránek, díky níž je pro lidi, kteří nejsou technicky zdatní, relativně snadné navrhnout a publikovat vysoce kvalitní a krásný web bez nutnosti kódování nebo dovedností..


Je pozoruhodné, že je součástí nové generace špičkových tvůrců stránek s vizuálně ohromujícími šablonami se všemi obvyklými triky HTML 5, jako je posouvání Parallaxu a citlivé obrázky. Jsou podporováni několika hlavními venture kapitalisty, včetně Y Combinator, SV Angel, Klubu sponzorů, Inovačních prací, Infinity Ventures, Index Ventures a Kevin Hale.

Byly uváděny v mnoha techno-orientovaných publikacích a publikacích obecného zájmu, včetně časopisu The New York Times, Forbes, Tech Crunch, LifeHacker, The Next Web, Chicago Tribune, USA Today a Inc..

Služby a speciality

Pozoruhodně to není tradiční hostingová společnost – nenabízejí různé typy hostingových plánů, jako jsou sdílené, VPS nebo dedikované servery. Poskytují pouze jeden typ služby: templované webové stránky.

Úžasně nabízí různé úrovně služeb v různých cenových bodech, počínaje vstupním plánem zdarma. Plány s vyššími cenami poskytují přístup k prémiovým funkcím, jako jsou:

 • Vlastní doména (bezplatné účty mají název domény example.strikingly.com)
 • Zvýšená nebo neomezená šířka pásma
 • E-mailem
 • Bílé označení (odstranění odkazů na nápadně v zápatí a HTML)
 • Přístup do nápadně App Store
 • Mobilní akční tlačítka
 • Další možnosti přizpůsobení pro návrh webu

Hlavní zaměření Strikely’Šablony návrhu stránek jsou mobilním prvním přístupem. Všechny jejich šablony jsou navrženy tak, aby dobře fungovaly na různých zařízeních a velikostech obrazovek, zejména na malých mobilních obrazovkách.

Jejich návrhy bývají těžké na vizuální prvky a spoléhají na velkoformátovou fotografii a nejnovější techniky HTML a CSS, aby na zákazníky zapůsobily..

Vypadá to, že nemáme žádné recenze pro Strikingly.

Datová centra a technologie

I když se při poskytování služeb striktně spoléhá na špičkovou infrastrukturu, není “prodej specifikace” svým zákazníkům.

Překvapivě se zdá, že je spotřebitelem IaaS (Infrastruktura jako služba) hostujícího od Linode a jako svou síť pro doručování obsahu používají Akamai. To jim umožnilo škálovat jejich spotřebu serverových prostředků v průběhu jejich růstu, aniž by museli investovat do svých datových center.

Přísně vzato to znamená, že překvapivě zákazníci dostanou “sdílené” hostování na úrovni, s několika weby seskupenými na cloudových virtuálních soukromých serverech a sdílejícími malou skupinu IP adres.

Podpora a zákaznický servis

Nápadně propaguje “Udělej si sám” přístup k používání jejich aplikace – snažili se, aby byl co nejpříjemnější pro uživatele, a mají rozsáhlou znalostní bázi a fórum uživatelů. Navíc není co instalovat ani konfigurovat – protože poskytují aplikaci, ne hostingovou službu v konvenčním smyslu.

To’Z toho všeho je jasné, že nechtějí ani neočekávají, že se budou muset hodně vypořádat s technickou podporou. Mají e-mailový systém a systém podpory založený na vstupenkách s přislíbenou dobou obratu 24 hodin. Jelikož jsou aktivní na Facebooku i Twitteru, také prostřednictvím těchto sociálních sítí řeší problémy se zákaznickým servisem.

Zabezpečení a zálohy

Lze bezpečně předpokládat, že pozoruhodně udržuje weby v jejich síti zálohované a co nejbezpečnější, ale to není hlavní bod jejich reklamy nebo veřejných technických specifikací..

Záruky dostupnosti

Pozoruhodně neposkytuje žádnou konkrétní záruku uptime pro své zákazníky’ webové stránky.

Náklady a platební podmínky

Úžasně nabízí bezplatnou vrstvu pro jednoduché blogy a malé webové stránky. Plán zdarma neumožňuje uživatelům používat jejich vlastní doménu.

Placené plány, které nabízejí prémiové funkce a větší flexibilitu, jsou jen o něco více než náklady na většinu sdílených hostingových plánů od konvenčních hostingových společností.

Úžasně nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi pro všechny zákazníky. Poskytují také sponzorství neziskovým organizacím.

Shrnutí / závěry

Úžasně poskytuje krásné webové stránky o nákladech na zřízení instalace WordPress s vlastním hostitelem na účtu sdíleného hostování. Vytváření vlastních návrhů je jednodušší a dostupné šablony jsou stále atraktivnější než šablony dostupné pro WordPress.

Na druhé straně existuje mnohem menší flexibilita. Plně vyspělé systémy pro správu obsahu, jako jsou WordPress a Drupal, umožňují širokou škálu funkcí, od elektronického obchodování po sociální sítě. Mezitím jsou nápadně vytvořené webové stránky navrženy tak, aby dělaly jednu věc a pouze jednu věc – vypadaly dobře.

Další problém se Strikely’Webové stránky jsou takové, že návrhy jsou extrémně náročné na fotografie. To vede k nádherným šablonám od profesionálních návrhářů s přístupem k skvělé fotografii. DIY uživatelé však mohou nebo nemusí mít své vlastní relevantní nebo krásné obrázky pro tyto designy. To’je snadné si představit malou firmu, neziskovou nebo církevní skupinu pomocí špatně složených fotografií a zničit design.

Jak již bylo řečeno, pro bloggery a majitele firem, kteří potřebují atraktivní a mobilní design rychle, bez větších potíží, jsou nápadně nápadné a podobné aplikace skvělým místem pro začátek – i když by to nakonec mohlo vyrůst..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map