JavaPipe v roce 2020: Co říkají klientské recenze JavaPipe?

Úvod do JavaPipe

JavaPipe se sídlem v Salt Lake City v Utahu byla založena v roce 2001 a věnuje se poskytování vysoce výkonného hostingu pro webové stránky a aplikace Java.


Služby a specializace

JavaPipe nabízí celou řadu hostitelských produktů Java, soukromých serverů a služeb ochrany DDoS.

Cloud Hosting pro Java aplikace

Nejvýznamnějším produktem JavaPipe je Tomcat Cloud Hosting pro Java aplikace a webové stránky. Je navržen tak, aby napájel weby Java a webové aplikace v rozsahu od velmi malých po poměrně velké díky vysoce škálovatelné povaze tohoto cloudového produktu..

Všechny účty Tomcat Cloud Hosting zahrnují přístup k:

 • Soukromý kontejner Apache Tomcat;
 • Ovládací panel SiteWorx;
 • Tomcat verze 6, 7 a 8 a Oracle Sun JDK verze 7 a 8;
 • Vyhrazená paměť Java Virtual Machine;
 • Podpora široké škály frameworků Java, včetně jara, hibernace, vzpěr a mnoha dalších;
 • Škálovatelné zdroje, které lze upravit tak, aby splňovaly rostoucí požadavky na šířku pásma aplikací a uživatelů.

Všechny plány JavaPipe Tomcat Cloud Hosting jsou postaveny na úložišti SSD, které nabízí rychlejší načítání dat než tradiční úložné disky SATA.

Soukromé servery

Virtuální soukromé servery (VPS) a dedikované servery jsou k dispozici od JavaPipe pro zákazníky, kteří chtějí soukromé prostředí hostingu, podporované týmem podpory s odbornými znalostmi Java. Všechny VPS a dedikované servery se liší v závislosti na výkonu zpracování, paměti, místo na disku a šířku pásma přidělenou serveru. K dispozici jsou operační systémy Windows a Linux.

Zákazníci si mohou vybrat mezi pevnými disky SSD pro co nejrychlejší výkon a disky SATA pro větší úložný prostor. Prostředí soukromého hostování jsou ve výchozím nastavení nespravovaná, ale správu serveru lze přidat k libovolnému účtu.

Všechny produkty soukromého hostingu zahrnují ochranu DDoS společností JavaPipe a mohou být umístěny v Rumunsku nebo New Yorku v USA.

Ochrana DDoS

Pokud je Tomcat Cloud Hosting vlajkovým produktem JavaPipe, ochrana DDoS přichází v těsné vteřině.

Služby ochrany DDoS jsou k dispozici každému zákazníkovi hostingu JavaPipe, který je standardně součástí všech plánů VPS a dedikovaných serverů, a jsou k dispozici také zákazníkům se servery a weby hostovanými u jiných poskytovatelů hostingu.

Ochrana JavaPipe DDoS je cenově dostupná a různorodá. Zahrnuje filtrování v 7 vrstvách, CDN, webový aplikační firewall (WAF) a technologie vyrovnávání zatížení pro odfiltrování útoku DDoS při současném zajištění plynulého chodu chráněného webu nebo serveru. Kromě toho jsou podporovány tunely GRE, tunelování VPN a předávání NAT.

Zákazníci DDoS požívají nepřetržitou ochranu a mají přístup k GuardPanel, ovládacímu panelu DDoS, ke správě webů a serverů chráněných jejich ochranným účtem DDoS.

Další produkty a služby

JavaPipe také nabízí certifikáty SSL, vyhrazené adresy IP a služby registrace doménových jmen. VPS a dedikované servery mohou také používat hostující prodejci a jsou k dispozici účty prodejců ochrany DDoS.

Infrastruktura

JavaPipe nevlastní datové centrum, ale vlastní hardware, na kterém jsou hostovány účty jejich zákazníků. Hardware JavaPipe je rozmístěn ve dvou nejmodernějších datových centrech:

 • Voxility v Bukurešti, Rumunsko;
 • ColoCrossing v New Yorku, USA.

Obě tato datová centra jsou vybavena redundantními zdroji napájení a chlazení, obsluhovanými nepřetržitě bezpečnostním personálem, přístupnými pouze prostřednictvím zabezpečených a obsluhovaných vstupů a obsluhovanými místními pracovníky technické podpory.

Záruka dostupnosti

99,5% dostupnost je zaručena všem zákazníkům, kteří si vyberou prémiový balíček podpory, zákazníkům vyhrazených serverů a všem zákazníkům, kteří se rozhodnou pro plně spravované služby. Pokud uptime klesne pod 99,5% z důvodů, které lze přičíst JavaPipe, lze získat kredit na účet ve výši 25% měsíční ceny faktur zákazníka. Kompenzace za prostoje se zvyšuje na 100% měsíční faktury zákazníka, když doba provozu klesne pod 95%.

Kompenzace za prostoje nesmí přesáhnout 100% měsíčních nákladů na hostování zákazníka a lze ji použít pouze na budoucí faktury za hostování.

Podpora a zákaznický servis

Podpora je k dispozici od JavaPipe 24/7 prostřednictvím online helpdesku nebo e-mailu. JavaPipe nabízí všem zákazníkům garantovanou dobu odezvy 2 hodiny pro počáteční odezvu a řešení do 6 hodin. Balíčky prémiové podpory zahrnují zkrácení počáteční doby odezvy na pouhých 15 minut.

Fakturační a platební zásady

K dispozici je široká škála fakturačních cyklů. Zákazníkům, kteří si vyberou prodloužený fakturační cyklus, se však neposkytují žádné slevy, takže většina zákazníků si pravděpodobně vybere měsíční cyklus.

Platba může být provedena v bitcoinech, pomocí PayPal nebo jakoukoli hlavní kreditní kartou.

Novým zákazníkům je nabízena 30denní podmíněná záruka vrácení peněz. Vrácení peněz je nabízeno pouze v případě, že zákazník oznámí JavaPipe problémy přímo související s JavaPipe, které vyvolaly žádost o zrušení účtu a vrácení peněz. Ze záruky jsou vyloučeny poplatky za registraci názvu domény, vyhrazené poplatky za nastavení serveru a poplatky za konfiguraci vlastního serveru. Kromě toho je doba vrácení peněz omezena na 3 dny pro zákazníky ochrany DDoS.

souhrn

JavaPipe nabízí škálovatelný, vysoce výkonný hosting pro Java aplikace a weby s výkonnou ochranou DDoS. JavaPipe není vhodný pro zákazníky, kteří chtějí snadno vytvořit blog nebo jednoduchý web, ale JavaPipe se jeví jako ideální volba pro vývojáře, kteří hledají škálovatelnou, bezpečnou a dostupnou hostingovou platformu pro nasazení webových stránek a webových aplikací Java..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map