IX Web Hosting v roce 2020: Co říkají recenze klientů IX Web Hosting?

Poznámka: IX Hosting je uzavřena – a již nepřijímají nové zákazníky.

IX Úvod do webhostingu

Společnost byla založena v Columbusu v Ohiu v USA a byla založena společností Fathi Said, která je stále generální ředitelkou. Řekl, že společnost v roce 2007 hostila více než čtvrt milionu webových stránek, takže po pěti letech je pravděpodobné, že hostují mnohem více.


IX Webhostingové plány hostování

Podívejme se nejprve na sdílený hosting. Při porovnávání IX webhostingových plánů zvažte, zda potřebujete vyhrazenou IP adresu, ať už pro SEO nebo elektronický obchod. Pokud tak učiníte, jejich plány budou zajímavé.

Cenové plány Expert, Business Plus a Unlimited Pro postupně zvyšují cenu. Všechny zahrnují neomezený prostor na disku, šířku pásma a domény s možností hostování Linuxu nebo Windows. Navíc získáte ty všechny důležité IP adresy: dvě na nízkonákladový plán, tři na střední plán a 15 na nejvyšší cenu. Získáte také jedno, dvě nebo tři názvy domén zdarma. Ale pozor: Cpanel a Plesk nejsou zahrnuty.

IX Web Hosting prezentuje své plány v nesprávném pořadí na sdílené hostitelské stránce, takže buďte opatrní. Propagují nejdražší plán ve středu stránky.

Další jsou plány VPS IX Web Hosting. Existují tři, všechny založené na Linuxu. Omezení, která kladou na zdroje, jsou celkem standardní a můžete si vybrat buď Cpanel nebo Plesk: oba jsou samoinstalace. Zahrnuto je neomezené hostování domény a všechny plány zahrnují dvě vyhrazené adresy IP.

IX Web Hosting také nabízí čtyři cloudové hostingové plány s výběrem operačního systému Linux, dvou vyhrazených adres IP a Cpanel nebo Plesk.

IX Webhosting Uptime / Downtime

IX Web Hosting provozuje své vlastní datové centrum úrovně 3 (N + 1) v Ohiu. společnost nesdílí svou budovu s nikým jiným, i když je formálně provozována společností Ecommerce Inc. Zařízení má dva záložní generátory a ochranu proti výpadkům serverů. Nabízejí 99,9% záruku dostupnosti, což je na této úrovni celkem standardní.

Společnost také provádí zálohy zákaznických dat, ačkoli není jasné, jak často jsou tyto zálohy prováděny. Software automaticky sleduje síť, vyhledává malware a automaticky odstraňuje veškerý škodlivý kód, který najde.

IX Webhostingová podpora

IX Web Hosting dělá působivý požadavek nabídnout nejlepší podporu v odvětví webhostingů. Každému zákazníkovi přiřadí zástupce pro osobní podporu – pojmenovaného jednotlivce, který jim pomůže řešit technické problémy, problémy s fakturací a další. Jméno zástupce podpory IX Web Hosting je dokonce zahrnuto v ovládacím panelu a všechny nové přihlášené vstupenky jsou označeny danou osobou, jakmile přijdou..

Je to docela ambiciózní přístup k podpoře; IX Web Hosting dokonce poskytuje přístup k osobním zástupcům podpory prostřednictvím sociálních médií.

Na stránce Podpora jsou uživatelům přiděleny různé e-mailové adresy, aby se v případě dotazů obrátili na příslušné oddělení. K dispozici je také přístup k podpoře prostřednictvím telefonu (bezplatný v USA, běžný, pokud není v USA) a živý chat, plus video tutoriály, časté dotazy a příručka. Společenské stránky sociálních médií společnosti jsou aktivní; zaměstnanci poskytují podporu prostřednictvím Twitteru a Facebooku a mají také kanál YouTube.

IX Web Hosting ve zprávách

Zdá se, že IX Web Hosting nezískal titulky, ačkoli jejich mateřská společnost má kontroverze. Pokud jde o tuto konkrétní oblast operace, nenašel jsem žádné ověřené a spolehlivé zprávy o hackech, výpadcích nebo zranitelnostech.

IX Ovládací panel webhostingu

Zákazníci VPS a cloudu si mohou vybrat Cpanel nebo Plesk, ale zákazníci sdílených hostingů jsou odmítnuti. Místo toho jsou vybaveny Psoft H-Sphere, která je podstatně méně atraktivní a základní než Cpanel. Přestože je H-Sphere poskytována pouze na sdílených účtech, zjistil jsem, že je mnohem obtížnější orientovat se v navigaci a porozumět jí než běžné standardní nástroje. Na webu je k dispozici živé demo, pokud si to chcete vyzkoušet.

IX Web Hosting Extras

Bezplatné adresy IP a názvy domén jsou hlavním prodejním místem pro IX Web Hosting. Navíc toho není nic jiného.

V rámci sdílených plánů získávají zákazníci kredit Google Adwords (25 $, 50 $ nebo 75 $), instalátory na jedno kliknutí, instalaci fotogalerie na jedno kliknutí a mezi jednou a třemi bezplatnými doménami. Zákazníci mají také přístup k nástroji pro tvorbu webů.

Na hostingových plánech Cloudu nebo VPS nejsou zjevné žádné obvinění.

IX Web Hosting Záruka vrácení peněz / Storno podmínky

IX Web Hosting nabízí zdarma sedmidenní zkušební období navíc ke dvěma zárukám vrácení peněz.

První z nich je 30denní záruka vrácení peněz, která poskytuje vrácení hostitelských a instalačních poplatků, i když nejsou zahrnuty náklady na název domény a nadlimitní poplatky..

Navíc nabízejí záruku „Kdykoli“. To vám umožní požádat o vrácení poplatků za aktuální měsíc plus všechny budoucí poplatky, i když nikoli poplatky splatné v aktuálním fakturačním cyklu. Poplatky za nastavení nejsou zahrnuty do těchto zásad pro vrácení peněz a nejsou to ani poplatky za název domény ani nadměrné poplatky. Zákazníci, kteří platí prostřednictvím Alipay, jsou z této záruční doložky vyloučeni.

Zrušení je třeba vyžádat prostřednictvím kontaktního formuláře na stránce Podpora.

IX Přehled webhostingu

Při porovnávání plánů IX Web Hosting s jinými poskytovateli sdílených hostingů zvažte, zda potřebujete vyhrazenou IP. Pokud tak učiníte, můžete ušetřit spravedlivý kus peněz jednoduše proto, že nemusíte platit poplatky za doplnění svých adres IP a výhody SEO spočívající v tom, že tyto adresy IP osloví některé lidi se speciálními potřebami.

Plány jsou jinak docela nepřehlédnutelné, i když dostačující pro cenu a závazek oddělení podpory osobních služeb je velmi působivý, pokud je pravdivý. Záruka vrácení peněz „kdykoli“ je také krokem od ostatních hostitelů ve stejném cenovém pásmu.

IX Web Hosting Často kladené dotazy

 • Kde jsou umístěny kanceláře IX Web Hosting?

  IX Web Hosting má sídlo v Columbusu ve státě Ohio ve Spojených státech.

 • Kde jsou umístěna datová centra IX Web Hosting?

  Datové centrum společnosti je založeno v Columbusu v Ohiu. Vlastní a provozuje vlastní zařízení.

 • Jaký je software ovládacího panelu??

  IX Web Hosting má vlastní proprietární ovládací panel pro všechny sdílené hostování Windows a Linux.

 • Mohu získat virtuální privátní server od IX Web Hosting?

  Ano. IX Hosting prodává plány Windows a Linux VPS.

 • Zvýší se cena, když je čas na obnovení?

  Většina programů se zpočátku prodává se slevou, což znamená, že vaše cena vzroste v den obnovení.

 • Přijde můj hostingový plán s bezplatnou doménou?

  Většina plánů přichází s alespoň jednou volnou doménou. Některé plány mají až tři volné domény.

 • Je tam CDN zahrnuto?

  IX Web Hosting neposkytuje CDN.

 • Existuje záruka vrácení peněz?

  Ano. K dispozici je 30denní záruka vrácení peněz a některé plány jsou také poskytovány se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

  Upozorňujeme, že IX Web Hosting také poskytuje náhrady za celé období do 90 dnů, které uvádí na trh jako samostatná 90denní záruka vrácení peněz. Nezapomeňte zkontrolovat drobný tisk u všech tří nabídek.

 • Nabízí IX Web Hosting telefonickou podporu?

  Ano. Podpora je k dispozici 24/7 telefonicky, e-mailem a chatem.

 • Jsou k dispozici nějaké hostingové plány pro prodejce?

  IX. Web Hosting nenabízí plány konkrétně zaměřené na další prodej.

  Některé plány však lze rozdělit a znovu prodat. Pokud hledáte hosting hostitele, nezapomeňte kontaktovat IX Web Hosting a ujistit se, že Vámi vybraný plán splňuje požadavky.

 • Může IX Web Hosting mi pomoci převést existující web?

  Ano, ale za migrační službu se platí poplatek, který pokrývá maximálně jednu databázi.

 • Umožňuje IX Web Hosting více účtů na jeden účet?

  Všechny plány nabízejí neomezený hosting domény bez teoretických limitů.

 • Poskytuje IX Web Hosting software pro tvorbu webových stránek?

  Ano. Poskytuje SiteStudio všechny plány.

 • Jaká bezpečnostní opatření jsou zavedena?

  IX Web Hosting provádí nepřetržité monitorování a nabízí Spam Assassin na všech účtech.

 • Jsou zahrnuty instalátory na jedno kliknutí?

  Kolekce EasyApps zahrnuje 32 instalátorů na jedno kliknutí, včetně WordPress, Zen Cart, Joomla a Gallery. EasyApps nemůžete použít k instalaci WordPress do kořenového adresáře vašeho hostovacího účtu.

 • Jak mohu zaplatit za svůj plán?

  Můžete platit pomocí karet MasterCard, Visa, American Express, Discover, PayPal a AliPay.

 • Co je záruka dostupnosti??

  IX Web Hosting nabízí 99,9% dostupnost za provozuschopnost zajištěnou úvěrem na služby za výpadky nad tento údaj.

 • Kolik e-mailových adres dostanu se svým plánem?

  Tato společnost nabízí neomezené e-mailové účty a 10 GB celkového úložného prostoru s prémiovým plánem. Ostatní plány to zmenšují podle ceny.

 • Poskytuje IX Web Hosting neomezenou šířku pásma a prostor?

  Ve všech plánech IX Web Hosting je k dispozici neomezená šířka pásma a místo na disku.

 • Je IX Web Hosting sdílený hosting vhodný pro streamování videa?

  Ano, ale ne na účtu sdíleného hostingu. IX Web Hosting doporučuje, aby pro tento účel byly použity možnosti serveru VPS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map