Hosting24.com v roce 2020: Co říkají klientské recenze Hosting24.com?

Hosting24 Úvod

Hosting24 je mezinárodní webhostingová společnost nabízející sdílené a VPS hostingové služby. Web nabízí jen málo informací o tom, kým byla společnost založena, ale zdá se, že je v soukromém vlastnictví a provozována.


Web má kontaktní adresu, která naznačuje, že má sídlo v Litvě, a stránka Facebook naznačuje, že funguje od roku 2007.

Jako relativně nová hostingová společnost v oboru je Hosting24 schopna nabídnout dobrou škálu sdílených a VPS hostingových plánů za konkurenceschopné ceny..

Hosting24 Hosting plány

Všechny hosting24 hosting plány jsou založeny na Linuxu.

Prostřednictvím Hosting24 jsou k dispozici dva sdílené hostingové balíčky: Stříbrný plán a Zlatý plán. Každý typ sdíleného hostovacího plánu umožňuje neomezené místo na disku a šířku pásma. Hlavní rozdíl mezi jednotlivými účty spočívá v tom, že účet Gold umožňuje doplňkové domény, anonymní FTP, vlastní jmenné servery a je dodáván s vyhrazenou IP adresou..

Hostingové plány jsou stanoveny pouze měsíčně a lze je kdykoli zrušit.

Pro distributory existují dvě možnosti: plán Starter a Obchodní plán. Každý plán umožňuje neomezené databáze MySQL, účty cPanel a e-mailové účty a oba jsou dodávány s profesionálním fakturačním softwarem. K dispozici jsou automatické týdenní zálohy a vyhrazená adresa IP. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma účty je v tom, že plán spouštěče omezuje místo na disku na 50 GB, šířku pásma na 500 GB a neposkytuje nástroj pro vytváření webových stránek pro zákazníky, kteří prodávají.

Zákazníci, kteří hledají řešení VPS hostingu, mohou škálovat své potřeby serveru od rychlosti procesoru 1 000 MHz, 1024 MB RAM, 10 000 MB místa na disku, 1 000 GB šířky pásma prostřednictvím připojení 30 MB / s, 1 vyhrazené adresy IP až 8 000 MHz rychlosti procesoru, 8192 MB RAM, 80 000 MB místa na disku, šířka pásma 8 000 GB prostřednictvím připojení 100 MB / s a ​​8 vyhrazených IP adres.

Prostřednictvím Hosting24 jsou k dispozici dva různé přidružené programy pro zákazníky, kteří chtějí vydělávat peníze prostřednictvím doporučení. Jednou z možností je standardní paušální sazba za úspěšné doporučení. Druhá možnost uděluje průběžně 50% hostitelských poplatků za doporučení zákazníka.

Hosting24 Uptime / Downtime

Sdílené hostingové stránky Hosting24 naznačují, že zákazníci využívají 99,9% dostupnosti, ale zdá se, že neexistuje žádná záruka, jak tento nárok zálohovat. Web zobrazuje aktuální statistiky serverů za posledních 24 hodin a za posledních 7 dní; v době psaní to naznačovalo, že zasáhly nejméně 99,9% dostupnosti, ale týden není dost dlouhý na to, aby na to mohl zavolat.

Zdá se, že zařízení datového centra si pronajímá společnost Immedion, která provozuje několik velkých zařízení v USA.

Hosting24 Podpora

Možnosti podpory s Hosting24 se zdají být relativně omezené. K dispozici je zařízení Live Chat, systém prodeje vstupenek, e-mailová adresa a faxové číslo, ale žádná telefonní linka.

Hosting24 inzeruje svou stránku na Facebooku jako podpůrný kanál a reaguje na dotazy prostřednictvím tohoto kanálu, i když zákazníci požadující podporu jsou často odkazováni na prodejní systém.

Hosting24 ve zprávách

Hosting24 se jeví jako relativně nízko-klíčová hostitelská organizace, a proto není zahrnuta do hlavních stránek technických médií. To naznačuje, že služby společnosti jsou relativně stabilní.

Hosting24 Ovládací panel

Hosting24 poskytuje cPanel pro své zákazníky se sdíleným hostingem a cPanel / WHM pro VPS hosting. Tento ovládací panel je široce používán v hostitelském průmyslu, bude znám většině lidí, kteří již dříve zakoupili webhostingové služby.

Hosting24 Extras

Hosting24 nenabízejí příliš mnoho sladidel k uzavření obchodu. Plány však přicházejí s bezplatným „prémiovým“ názvem domény a aktivací účtu zdarma, což je celkem standardní, ale příjemné je vidět.

K dispozici je také řada bezplatných nástrojů pro vývoj webových stránek, včetně Visual Web Builderu, RvSiteBuilder Pro, Trendy SiteBuilder a Softaculous. Podporovány jsou Ruby on Rails, WordPress, Joomla PHP, Perl a další. Některé skripty lze nainstalovat pomocí ovládacího panelu.

Hosting24 Zásady záruky / zrušení vrácení peněz

Hosting24 nabízí svým zákazníkům standardní 30denní záruku vrácení peněz. Zákazníci mohou zrušit během prvních 30 dnů a získat plnou náhradu, i když poplatky za registraci doménových domén pro ‘bezplatné’ domény jsou odečteny.

Souhrn hostingu24

Hosting24 nabízí řadu hostingových plánů vhodných pro střední a malé podniky. Plány jsou jednoduché a efektivní a to je pravděpodobně největší prodejní místo Hosting24. Další možností pro přidružené společnosti, která jim poskytuje zpětný ráz pro dlouhodobé uživatele, je také pěkný dotek.

Omezené možnosti podpory – zejména nedostatek technické podpory – pravděpodobně některé lidi odradí. Nezapomeňte však, že nejste vázáni smlouvou. Pokud se něco pokazí, můžete zrušit bez postihu. Kromě toho existují i ​​další podpůrné kanály, pokud rádi telefon nepoužíváte.

Hosting24.com Často kladené otázky

 • Nabízí hosting24 hostingové služby Windows i Linux?

  Hosting24 nabízí pouze plány hostování Linuxu.

 • Nabízí hosting24 nějaké specializované plány? A co VPS?

  Hosting24 nenabízí dedikované servery, nicméně VPS jsou k dispozici.

 • Nabízí Hosting24 služby registrace domén?

  K dispozici je pravidelná registrace domény a nabízejí také bezplatnou doménu se sdílenými a VPS hostingovými plány. Po prvním roce se bezplatné domény obnovují za své běžné ceny.

 • Jaké formy podpory jsou k dispozici?

  Hosting24 nabízí nepřetržitou uživatelskou podporu prostřednictvím živého chatu. Mají také komunitní fóra, kde můžete získat omezenou pomoc. Společnost se stará o mezinárodní trh, takže angličtina je primárním jazykem pro všechny podpůrné kanály.

 • Kde se nachází Hosting24?

  Sídlo společnosti se nachází v Larnace na Kypru. Jejich datová centra jsou umístěna na několika místech v USA a Velké Británii.

 • Jaké programovací funkce jsou podporovány v programech Hosting24?

  Podporují standardní sadu skriptovacích a programovacích jazyků, včetně PHP, Curl, Ruby on Rails a dalších.

 • Nabízí hosting24 jakýkoli software pro tvorbu stránek?

  Ano, Hosting24 nabízí 2 tvůrce stránek; RvSiteBuilder Pro nebo Zyro Sitebuilder. Jejich hostitelské plány navíc zahrnují instalační program Softaculous, který nabízí instalace WordPress, Joomla, Magneto a dalších webových aplikací jedním kliknutím.

 • Poskytuje Hosting24 podporu při migraci webových stránek?

  Ano, je k dispozici bezplatná podpora migrace, včetně migrace webů pomocí WordPress, Joomla a Drupal.

 • Podporuje Hosting24 certifikáty SSL?

  Komerční SSL certifikáty jsou plně podporovány a Hosting24 poskytuje bezplatný šifrovaný SSL certifikát s každou doménou, kterou lze nainstalovat z cPanelu.

 • Existují nějaká omezení šířky pásma a úložiště?

  Plány sdíleného hostování nabízejí neomezenou šířku pásma a úložiště, vyhrazují si však právo deaktivovat váš účet, pokud využití zdrojů začne ovlivňovat ostatní uživatele sdíleného hostování na stejném serveru. Podrobnosti najdete v jejich TOS.

 • Existují nějaká omezení obsahu pro webové stránky, které používají své plány hostingu?

  Hosting24 vám nedovolí nastavit web pro sdílení souborů a zrcadlení, skripty generátorů, skripty pro hostování obrázků, fóra zabývající se nelegálním obsahem a weby s hazardními hrami..

 • Jaké způsoby platby jsou podporovány?

  Můžete použít PayPal a společnost přijímá všechny hlavní kreditní / debetní karty.

 • Má Hosting24 záruku vrácení peněz?

  Společnost má standardní 30denní záruku vrácení peněz. Některé poplatky, například poplatky za registraci domény, nejsou zahrnuty.

 • Mohu platit měsíčně?

  Ano, za hosting můžete platit měsíčně a také 3měsíční, 6měsíční, 12měsíční, 24měsíční a 36měsíční platby.

 • Nabízí hosting24 nějaké speciální funkce?

  Ochrana CloudFlare DDoS a ClamAV jsou součástí sdílených balíčků a automatických týdenních aktualizací.

 • Mohu hostit obrázky nebo videa s plány Hosting24?

  Ano, soubory MP3 mohou být hostovány, musíte však vlastnit autorská práva nebo vlastnit autorská práva potřebná k nahrání souborů. U video souborů zvažte jeden z jejich plánů VPS.

 • Má hosting24 přidružený program?

  Nabízejí dva různé přidružené programy, které zahrnují jednorázové provize a celoživotní provize.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map