Flywheel Hosting Recenze: WordPress Hosting pro designéry?

Úvod do setrvačníku

Flywheel je hostingová společnost se sídlem v Omaha v Nebraske a založená v roce 2012. Společnost navrhuje své plány na základě potřeb komunity webdesignu..


Jeho plány hostingu mají za cíl usnadnit návrhářům webhosting a správu klientů. Výběrem plánů hostingu od Flywheel se mohou návrháři zaměřit na návrh a tvorbu obsahu pro své klienty.

Služby a specializace

Flywheel se zaměřuje především na hostingové plány WordPress. Plány obstarávají jednotlivé designéry, kteří chtějí zřídit vlastní webové stránky, jakož i designérské firmy, které spravují více klientů.

Společnost nabízí 3 hostingové plány WordPress: Startér, Na volné noze, a Agentura. Plán Freelance podporuje až 10 webových stránek a plán agentury podporuje až 30.

(Ti, kteří usilují o hostování více než 30 webů v jednom plánu, mohou kontaktovat Flywheel pro nabídku nabídky „Vlastní“.)

Vlastnosti
Startovací plán
Nezávislý plán
Plán agentury
Cena / měsíc23 dolarů105 $266 $
Stránky podporovány1Nad 10Až 30
Měsíční návštěvníci (kapacita)25k100 tis500k
Úložný prostor5 GB20 GB50 GB
Telefonická podpora
Vyhrazený správce účtu

Plány se liší podle množství volného místa na disku a povolené šířky pásma. Zákazníci, kteří si vyberou plán, by si měli vybrat plán na základě očekávaného počtu měsíčních návštěvníků. Zvýšení požadavků na šířku pásma odpovídá více návštěvníků.

Společnost nabízí úvodní cenu pro zákazníky, kteří chtějí službu vyzkoušet.

Plány zahrnují bezplatné certifikáty SSL, bezplatnou migraci stránek a CDN (síť pro doručování obsahu).

Plány agentury Freelance a Agency podporují použití na více stránkách. Zákazníci, kteří potřebují další kapacitu, si také mohou vytvořit svůj vlastní plán.

Hromadné plány setrvačníku jsou podobné jeho plánům jediné instalace. Tyto plány mají mnohem větší množství místa na disku a šířku pásma, což z nich činí ideální pro prodejce, kteří potřebují hostit více webů WordPress..

Stejně jako plány pro jednotlivé weby mají plány prodejců podporu SSL, CDN a MultiSite. Zákazníci, kteří potřebují více instalací WordPress, než mají aktuální nabídky, budou muset kontaktovat prodej, aby vytvořili přizpůsobený plán.

Všechny plány hostingu WordPress společnosti Flywheel obsahují několik funkcí.

Jednou z takových funkcí je přístup SFTP, který umožňuje zákazníkovi spravovat všechny své stránky z jediného přihlášení.

Tato funkce je také zjednodušena, aby umožnila zákazníkovi snadno přidat a smazat přístup k neomezenému počtu spolupracovníků, aniž by musel vést samostatný seznam uživatelských jmen a hesel. Kromě SFTP je Flywheel vybaven systémem ukládání do mezipaměti, který je součástí, takže zákazníci nebudou muset trávit čas konfigurací nebo instalací souvisejících pluginů.

Kromě vestavěného systému ukládání do mezipaměti všechny plány obsahují bezplatné ukázkové weby. To umožňuje návrhářům neustále vyvíjet web, dokud nebude připraven, a poté předat fakturaci svým klientům. Setrvačník také nabízí funkci pro nepřetržitou aktualizaci WordPress na nejnovější a nejbezpečnější verzi.

Infrastruktura

Nové partnerství Flywheela s Google Cloud Platform poskytuje jim přístup k datovým centrům společnosti Google po celém světě.

Flywheel má také svá vlastní datová centra v Severní Americe, Evropě a Asii. Kromě toho společnost obsahuje CDN s až 30 uzly, které pomáhají zaručit rychlou dobu odezvy a umožňují škálování webů tak, aby zvládly miliony návštěvníků.

Zabezpečení a zálohy

Většina plánů společnosti Flywheel má možnost zálohování, která zahrnuje noční zálohy, které jsou uloženy až 30 dní.

Když zákazníci potřebují obnovit předchozí verzi webu, mohou tak učinit jediným kliknutím.

Kromě toho může zákazník provést zálohu před instalací pluginu nebo změnou webu a okamžitě se vrátit k předchozí verzi.

Funkce zálohování setrvačníku eliminuje potřebu instalace a konfigurace pluginů. Automatizované zálohy společnosti jsou také ukládány mimo server na Amazonu, aby byla zajištěna integrita zálohy.

Kromě své automatické zálohovací služby nabízí Flywheel zabezpečení pro webové stránky zákazníků. Tato funkce zahrnuje odstranění škodlivého softwaru pro všechny weby v případě, že dojde k napadení webu.

Společnost používá Sucuri, poskytovatele zabezpečení WordPress, k vyhledávání malwaru. Vynucují přísnou politiku hesel a omezují počet pokusů o přihlášení.

Podpora a zákaznický servis

Setrvačník nabízí pohotovostní podporu 24/7/365 a standardní podporu během běžné pracovní doby, od pondělí do pátku.

Zákazníci mohou hledat podporu zasláním e-mailu, telefonováním nebo živým chatováním s odborníky podpory.

Společnost také obsahuje články o různých tématech, včetně zásuvných modulů, databází a základního nastavení pro zákazníky, kteří chtějí vlastní podporu.

Kromě pomoci v technických otázkách společnost nabízí migrace zdarma pomoc zákazníkům přicházejícím od jiných poskytovatelů hostingu.

Záruka dostupnosti

Setrvačník nabízí Záruka 99,9% dostupnosti který je podpořen dohodou o úrovni služeb. Společnost disponuje rozsáhlou sítí pro doručování obsahu a datovými centry po celém světě a nepřetržitým sledováním bezpečnostních problémů, které pomáhají uspokojit tuto záruku.

Fakturace

Setrvačník primárně účtuje svým zákazníkům měsíčně na většinu plánů a nabízí slevy při platbě za rok předem. Některé plány hostingu obsahují mnoho funkcí zdarma, zatímco jiné plány účtují příplatek.

Setrvačník je flexibilní z hlediska platebních metod a přijímá PayPal a většinu hlavních kreditních karet. Společnost také přijímá osobní kontroly ročních faktur.

souhrn

Setrvačník nabízí specializovanou formu hostingu, která se věnuje návrhářům – umožňuje jim soustředit se na své klienty, nikoli na technické aspekty webhostingu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map