Evohosting Recenze: Je pro vás tento vysokorychlostní hostitel dostačující?

Důležitá aktualizace 2018: EvoHost byl sloučen do Tsohost

Evohosting Úvod

Evohosting je britská webhostingová služba vlastněná společností Daily Internet Services Limited. Podnikají od roku 2004.


Služby a specializace

Když se Evohosting otevřeli, zavázali se poskytovat skvělé prostoje a vynikající zákaznickou podporu. V posledních letech k této směsi přidali rychlost a nyní se snaží udržovat hardwar a software na podnikové úrovni, aby maximalizovali rychlosti serveru a zabránili prostojům.

Nabízejí celou řadu sdílených hostingových plánů, od levných startovacích balíčků po balíčky elektronického obchodu a Enterprise, takže’je snadné najít balíček, který vyhovuje vašim potřebám. Pokud navíc vyberete balíček a poté jej přerostete, mají na svých webových stránkách praktický formulář žádosti o upgradu / downgrade nabídky. Plány se liší hlavně na přiděleném disku, šířce pásma, databázích a e-mailových účtech.

Většina dalších funkcí je k dispozici pro všechny plány, včetně více než 300 instalačních skriptů na jedno kliknutí, ovládacího panelu cPanel, bezplatné domény a podpory nejnovějších verzí PHP, MySQL atd. Balíčky elektronického obchodování a Enterprise obsahují také bezplatný SSL osvědčení.

I když jejich společné plány hostování slibují nejlepší zdroje a superrychlý výkon, přicházejí s určitými omezeními. Jejich podmínky uvádějí, že žádný sdílený hostingový balíček nemůže používat více než 10% jakéhokoli systémového zdroje po dobu delší než 90 sekund. Klienti, kteří tento limit překročí, mohou být požádáni, aby se přestěhovali na virtuální soukromý server nebo na jejich web, mohou být bez předchozího upozornění převedeni do režimu offline.

Infrastruktura

Evohosting’Servery jsou umístěny v datovém centru Pulsant v Maidenhead, Berkshire, jednom z jediných datových center ve Velké Británii, která je nezávislá na Londýně. Pulsant nabízí plně redundantní síť BGP, dvě sítě 10Gigabit a dvě nezávislé sítě IP Transit. Evohosting’Servery jsou postaveny na hardwaru 2x Quad Xeon se 48 GB RAM a jednotkami SSD.

Na softwarové straně využívají operační systém CloudLinux, aby poskytovali zvýšenou rychlost a stabilitu a optimalizovali svou sdílenou hostitelskou platformu..

CloudLinux jim umožňuje dát každému sdílenému klientovi své vlastní lehké virtuální prostředí (LVE). LVE poskytuje určité množství CPU a RAM pro každý účet, takže to ne’Nemusím se starat o jednu osobu’s web spotřebovávající celý server’s prostředky.

Využívají také LiteSpeed ​​pro svůj webový server, který je schopen zpracovat požadavek až 6krát rychleji než Apache.

Podpora a zákaznický servis

Evohosting nabízí webovou technickou podporu, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Vstupenky lze zadat prostřednictvím vašeho online účtu; Máte-li však problémy s přístupem k vašemu účtu, můžete použít také sekundární kontaktní formulář.

Jejich podmínky slibují působivé SLA pouze 2 hodiny na odezvu a vyřešení do 6 hodin pro 99,9% případů. Kromě toho budou na žádosti o podporu v případě nouze (v případě výpadku serveru) odpovězeny do 2 minut.

Zabezpečení a zálohy

Evohosting poskytuje automatické, denní zálohy na jiný server. Tyto zálohy, včetně všech vašich souborů, e-mailů a databází, jsou uchovávány po dobu 30 dnů. Stejně jako většina hostitelů i jejich podmínky uvádějí, že nejsou zodpovědní za ztrátu nebo poškození vašeho obsahu, takže byste neměli’Spoléhají se pouze na jejich automatické zálohy.

To’Vždy je dobré vytvořit si vlastní zálohy a uložit je do samostatného systému. V tomto případě by to bylo ideální alespoň jednou za měsíc, jen v případě, že je zjištěn problém, který sahá dále než 30 dnů, kdy jsou uloženy.

Záruka dostupnosti

Evohosting se může pochlubit 99,5% zárukou dostupnosti a v případě neúspěchu se vrátí s nárokem na měsíční kredity. Pokud doba provozu klesne na 95–99,4%, máte nárok na slevu 25% za měsíc, 50%, pokud klesne mezi 90-94,9% a 100%, pokud klesne pod.

Tyto záruky se však netýkají událostí, jako jsou výpadky napájení nebo jiné problémy mimo Evohosting’s kontrolou, nebo naplánovat prostoje.

Fakturační a platební zásady

Evohosting nabízí 14denní záruku vrácení peněz. Během této doby můžete z jakéhokoli důvodu zrušit a získat plnou náhradu, sníženou o cenu registrace domény. Kromě poplatků za doménu jsou některé volitelné funkce nevratné, včetně upgradu účtu, certifikátů SSL a instalačních poplatků.

Všechny platby jsou splatné do 7 dnů od vaší faktury, jinak bude váš účet pozastaven. Pokud platba nebude přijata do 30 dnů, bude váš účet zrušen a všechna data na vašem serveru budou smazána. Automatické platby jsou k dispozici pro ty, kteří si to nedají’nechci se o to starat.

Závěr

jestli ty’Pokud hledáte rychlého a spolehlivého hostitele se sídlem ve Velké Británii, který provozuje moderní vybavení a software, může být společnost Evohosting pro vás společnost. Slibují některé působivé časy a SLA a (překvapivě) ty, kteří jsou zpět ve svých podmínkách.

jestli ty’Pokud hledáte levný a sdílený hostingový plán, prostředí LVE by mělo být velmi přitažlivé, protože vy’Přesně vím, kolik CPU a RAM máte k dispozici, aniž byste se museli starat o někoho jiného na serveru s využitím všech zdrojů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map