Codero v roce 2020: Co říkají recenze klientů Codero?

Codero Úvod

Webhostingové služby společnosti Codero jsou přímo zaměřeny na obchodní a firemní uživatele. Se 100% zárukou dostupnosti a certifikací SSAE 16 cenové plány společnosti Codero přeskočily sdílený hosting zcela, tlačily vyhrazený, cloudový a spravovaný hosting v čele své domovské stránky.


Společnost Codero, založená v roce 1992, nyní těží z vedení generálního ředitele s rozsáhlými zkušenostmi v oboru. Sayegh dříve pracoval pro HP, Dell a Rackspace a má devět patentů na jeho jméno. Do společnosti nastoupil začátkem roku 2012. Celý manažerský tým se může pochlubit působivou kvalifikací a rozsáhlými zkušenostmi v IT průmyslu.

Společnost má sídlo v USA a zdá se, že je v soukromém vlastnictví. Codero má dvě kanceláře, jednu v Lenexě, KS a druhou v Austinu v TX.

Hostingové plány

Codero nenabízí sdílený hosting. Nabízejí nesčetné množství špičkových hostingových plánů s různými možnostmi pro každý typ hostingu ve variantách Linux a Windows. Nebylo by možné pokrýt každou z nich podrobně kvůli samotnému počtu možností, ale projdu některými klíčovými funkcemi.

Pokud hledáte specializovaný hosting, Coder nabízí více než 35 možností, které se liší v závislosti na hardwaru serveru, RAM, mezipaměti, procesoru a ceně. Seznam je možné filtrovat a porovnat, abyste získali krátký přehled specializovaných balíčků, na které se díváte.

Můžete si také vybrat ze tří datových center (Phoenix, Ashburn nebo Chicago), abyste získali nejlepší možnou dobu odezvy ze svého dedikovaného serveru. Inteligentní servery kombinují funkce cloudového hostování s pohodlím a výkonem vyhrazeného, ​​i když tyto plány přicházejí s vyššími náklady.

Cloud hosting lze zakoupit každou hodinu nebo měsíčně a je k dispozici ve třech variantách: jedna jádro plus 1 GB RAM, dvě jádra plus 2 GB RAM nebo 4 jádra plus 4 GB RAM. Všechny nabízejí úložiště 50 GB.

Klienti, kteří chtějí jít na spravovaný hostingový plán, mají čtyři možnosti: Vyhrazeno s placenou podporou, Basic Managed, Select Managed a Premium Managed. Odstraňování problémů a zálohování jsou zahrnuty pouze v nejdražším plánu a u těchto plánů je také snížena placená podpora.

Uptime / Downtime

Na rozdíl od mnoha sdílených webhostingů Codero klade velký důraz na uptime – natolik, že nabízejí 100% záruku uptime.

Společnost vlastní a provozuje tři datová centra: jedno v Ashburn, jedno v Chicagu a jedno ve Phoenixu. Web společnosti říká, že Codero otevře v roce 2013 další dvě datová centra: jedno ve Velké Británii a jedno v Amsterdamu. Nástroje pro testování rychlosti umožňují klientům určit, které datové centrum je pro ně nejlepší.

Všechna zařízení Codero jsou působivě vybavena. Každá má 12 palcové železobetonové stěny, pryžové izolované stropy a specifikace úrovně III. Zabezpečení je zajištěno prostřednictvím 24/7 personálu, CCTV, mantraps, biometrických zámků a dalších. Z hlediska provozuschopnosti má Codero zálohy nafty, redundantní napájení, moduly UPS N + 1 a 48hodinové zálohování energie.

Codero nabízí zelený hosting, a to jde dále, než někteří sdílení hostitelé, kteří jednoduše nakupují kredity na vyrovnání emisí, i když to společnost také dělá. Kromě toho však Codero ve skutečnosti umožňuje zákazníkům zvolit si servery s nízkou spotřebou a posouvá cloud hosting jako ekologickou alternativu k tradičním hostingovým službám. Jeho datová střediska byla upravena tak, aby spotřebovávala méně elektřiny, a také vysazují stromy pro kompenzaci emisí.

Zálohy jsou zpoplatněné, protože jsou zaměřeny hlavně na specializované zákazníky hostující hosting. Všechny rozpočty jsou pokryty, od zálohování přes FTP až po plně spravované zálohování s plánováním.

Podpěra, podpora

Codero je jednou z mála hostitelských společností, které specifikují umístění svého oddělení technické podpory. Veškerá podpora je poskytována americkými týmy a podpora je k dispozici nepřetržitě po celý rok. Poskytují se vysoce technické technické listy, které podrobně popisují přesné specifikace jejich serverů a služeb.

Oddělení technické podpory je k dispozici prostřednictvím telefonu (pouze americká čísla), Skype, živého chatu (dva kanály, jeden pro prodej a jeden pro podporu), řídkého, ale aktivního kanálu Twitter a systému podpory vstupenek. Je také možné kontaktovat Codero prostřednictvím e-mailového formuláře nebo prohledat jejich znalostní databázi, která je komplexní a podrobná.

Společnost má stavovou stránku, která je pravidelně aktualizována, a zákazníci si také mohou velmi snadno předplatit aktualizace stavu pomocí RSS. S bílými papíry, podkladovou dokumentací a glosáři volně dostupnými na webu je to jasně společnost, která bere podporu vážně.

Ve zprávách

V březnu 2011 byl Codero vystaven masivnímu útoku DDOS pocházejícímu z Číny. Útok byl zaměřen na jeden konkrétní web hostovaný Codero, i když ovlivnil také mnoho dalších webových hostitelů.

Až 5 000 jejích serverů bylo údajně zasaženo v datovém centru Phoenixu a také byly přerušeny jeho telefonní a chatové služby, což znamená, že starosti zákazníci nebyli schopni projít a zjistit, co se stalo. Společnost zveřejnila aktualizace na Twitteru.

V té době se generální ředitel společnosti Jonathan Ewart rychle přesunul, aby zveřejnil blog na webových stránkách společnosti s vysvětlením původu útoku a toho, jak se k němu pracovníci Codero chovali. Podle komentářů k jeho příspěvku se víra zákazníků v Codero nezdála otřesena, navzdory prostojům.

CNET
Codero Blog

Kontrolní panel

Protože se Codero soustředí na vyhrazené hostingové plány, výběr softwaru ovládacího panelu je zcela na uživateli. Cpanel, Plesk a WebMatrix jsou k dispozici (možnosti systému Linux stojí navíc).

Uživatelé si navíc mohou vybrat svůj operační systém z řady různých verzí Linuxu a Windows. Instalace Windows zahrnuje instalační poplatek a připojený měsíční licenční poplatek; Instalace systému Linux je zdarma.

Codero Extras

Codero nenabízí tradiční dárky a poukazy zdarma, aby přilákaly uživatele, ale má řadu slev a nabídek.

Novým klientům je poskytována sleva, která platí, pokud je uživatel platícím zákazníkem, což je působivé. Codero také provozuje záruku ceny zápas a další slevy a nabídky šířky pásma.

Záruka vrácení peněz / storno podmínky

Zdá se, že pro zákazníky společnosti Codero neexistuje záruka vrácení peněz. Zárukou 100% dostupnosti je však plus. Zákazníci, kteří jsou zasaženi selháním sítě, dostávají automatické refundace 5% za každou hodinu prostojů, až do maximální výše 100% refundace v kterémkoli daném měsíci.

souhrn

Závazek společnosti Codero k dokonalosti je zřejmý a její hostingové plány jsou uváděny na trh spíše na kvalitě než na kvantitě. Tento druh služby nikdy nepřijde levně, ale 100% záruky dostupnosti jsou vzácností a Codero je jedním z mála hostitelů, kteří to nabízejí ve svých vyhrazených plánech.

Díky rozsáhlým zkušenostem v oboru, velkému množství podpůrného materiálu a množstvím specializovaných a cloudových hostingových balíčků na výběr si firemní klienti budou moci vychutnat stabilitu a pohodlí, které nabízí Codero. Ano, tento druh služby stojí peníze, ale skutečnost, že společnost může vycházet z masivního útoku DDOS se zákazníky na jejich straně, je důkazem loajality, kterou inspiruje.

Často kladené otázky Codero

 • Jaké hostitelské služby poskytuje Codero?

  Codero nabízí dedikovaný a cloudový hosting. Každá z nich přichází v různých úrovních, přičemž vyšší úrovně obecně poskytují větší šířku pásma, místo na disku a rychlost. U vyhrazených hostitelů získá více peněz také lepší server (např. Rychlejší procesory). Mají také produkt nazvaný Hybrid Hosting.

 • Co je to hybridní hosting?

  Hybridní hosting je v podstatě dedikovaný server se škálovatelností cloudového hostingového systému. Připojuje dedikovaný server k cloudové síti, takže můžete v případě potřeby zvětšit velikost.

 • Takže žádný sdílený hosting?

  Správný, žádný sdílený hosting. Jejich cloudové řešení začíná relativně levně, aby se stalo soupeřem proti sdílenému hostování. Chcete-li získat další informace o cloudových cenách, kontaktujte zákaznický servis.

 • Nabízejí produkt specifický pro prodejce?

  Ano. Mají specifický program pro distributory, který zahrnuje slevu v závislosti na tom, jaký objem serveru si pronajmete.

 • Jaké možnosti zabezpečení jsou k dispozici u zařízení Codero?

  Nabízejí Codero Cloud Firewall zahrnutý ve všech cloudových hostingových balíčcích, které nabízejí zvýšenou bezpečnost. Nabízejí také DDoS obranu přes CloudFlare a mají možnost pro spravované firewallové služby za příplatek.

 • Má Codero CDN?

  Ano, nabízejí službu CDN prostřednictvím CloudFlare. To zahrnuje kromě zvýšené rychlosti webové stránky další ochranu před útoky DDoS.

 • Jaké možnosti zálohování jsou u Codero k dispozici?

  Nabízejí jak zotavení po havárii (přes EVault), tak pravidelné zálohovací služby (přes R1Soft nebo EVault) pro své dedikované servery za příplatek.

 • Existuje neomezený prostor na disku a šířka pásma v plánech Codero?

  Ne. Každý plán přichází s jasnými omezeními místa na disku a šířky pásma.

 • Kde jsou umístěna datová centra Coderos?

  Provozují tři datová centra: ve Phoenixu, Dallasu, Ashburn ve Virginii.

 • Jakou podporu Codero nabízí?

  Nabízejí živý chat a nepřetržitou telefonickou podporu, jakož i znalostní základnu a systém prodeje vstupenek. Provozují také účet Twitter, kde jsou aktualizovány informace o stavu jejich služeb.

 • Jakou záruku dostupnosti poskytuje Codero?

  Nabízejí 100% záruku dostupnosti. Budou připisovat na váš účet 5% za každých 30 minut, kdy váš server nefunguje. Úplné podmínky naleznete v SLA Codero.

 • Jak mohu platit pomocí Codero? Jaké jsou fakturační cykly?

  Jejich fakturační cykly fungují měsíčně a zákazníci mohou platit prostřednictvím hlavních kreditních karet, bankovním převodem, PayPal nebo šekem.

 • Jsou k dispozici nějaké standardní slevy?

  Ano. Pravidelně pořádají propagační akce (podrobnosti viz webové stránky) a slevy dostupné pro předplacené měsíce předem. Mají také shodnou cenu Codero.

 • Jaká je cena v Codero?

  Cenová shoda je příslibem společnosti Codero, že bude porovnávat cenu jakéhokoli konkurenta za stejný produkt a službu. Stačí jen nahrát cenovou nabídku nebo kontaktovat zákaznický servis s cenou a specifikacemi, abyste to dostali.

 • Jaké aplikace mohu použít?

  Codero nenabízí žádnou podporu aplikací prostřednictvím instalátoru na jedno kliknutí. Můžete však nainstalovat něco podobného jako Softaculous pro instalace aplikací na jedno kliknutí s ovládacím panelem za malý příplatek.

 • Jaký ovládací panel mohu použít s Codero?

  Nabízejí Plesk Control Panel nebo RESTful API na svých cloud serverech (v závislosti na tom, pro jaký OS se rozhodnete). Pro své vyhrazené servery si zákazníci mohou také vybrat cPanel.

 • Jaké programovací jazyky mohu použít s Codero?

  Protože nabízejí pouze cloudové a dedikované servery, mohou zákazníci používat jakýkoli programovací jazyk, který chtějí.

 • Pomáhá Codero s migrací webových stránek?

  Ne, nemají pomoc s migrací webových stránek. Doporučují však migrační službu, kterou můžete použít za příplatek.

 • Nabízí společnost Codero jakékoli nástroje pro vytváření webových stránek?

  Ne. Codero nenabízí žádné nástroje pro vytváření webových stránek ani jiné pomocníky pro začátečníky. Mají tendenci apelovat na ty, kteří potřebují více hostingu.

 • Existuje přidružený program s Codero?

  Ano, tam je. Provádějí své přidružené programy prostřednictvím Commission Junction a upravují své výplaty v závislosti na hodnotě prodeje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map