Chybějící hosting v roce 2020: Co říká hodnocení zákaznických hostování?

Miss Hosting Úvod

Miss Hosting je relativně mladá webhostingová společnost, která je součástí Miss Group, řady společností pokrývajících webové služby a další. Její ústředí je rozděleno mezi Švédsko a USA, což je pravděpodobně přitažlivé pro podniky v Evropě i Severní Americe, i když jeho datové centrum se nachází ve Stockholmu, kde se zdá, že jeho cílový trh sídlí. Má devět zaměstnanců a její služby jsou připraveny pro začátečníky, přičemž balíčky začínají od stavitelů stránek a odtud se rozšiřují..


Na webu Miss Hosting si všimnete, že většina obsahu je zobrazena v angličtině, zatímco jiné části, jako je znalostní databáze, lze zobrazit také ve švédštině. Část obsahu lze navíc zobrazit ve finštině a norštině.

Služby a specializace

Miss Hosting nabízí čtyři hlavní kategorie webhostingových služeb, vše na počítačích Linux.

Jeho sdílený webhosting je cenově konkurenceschopný s hlavními poskytovateli sdílených hostingů a nabízí různé úrovně služeb v závislosti na vlastnostech a kapacitě. Nejzákladnější sdílené plány společnosti Miss Hosting umožňují zákazníkům hostovat pouze jeden web, takže u neomezeného počtu webů budete muset zvýšit a zaplatit více. Všechny plány zahrnují neomezenou šířku pásma a kapacitu úložiště e-mailů, zatímco plán sdíleného hostování nejvyšší úrovně také nabízí neomezený úložný prostor pro vaše data..

Tvůrce stránek je také zahrnut do sdílených hostingových plánů, a to se také prodává jako služba jako taková. Tvůrce stránek obsahuje přizpůsobitelné šablony, responzivní rozvržení a rozhraní pro přetahování.

Dále je zde hostující prodejce, který poskytuje prodejcům nástroje, které potřebují k prodeji neomezeného počtu účtů s neomezeným počtem domén. Opět existují tři plány a místo na disku a zvýšení šířky pásma spolu s cenou. Všechny účty hostujícího distributora jsou dodávány s cPanel a WHM pro snadnou správu klientů.

Dedikované serverové balíčky jsou rozděleny do tří úrovní, přičemž jádra procesorů, RAM a šířka pásma spolu s tarifem balíčků rostou.

Nakonec je zde cloudový hosting VPS, který je účtován měsíčně nebo každou hodinu podle vašich preferencí. Na standardní úrovni je pět úrovní balíčků plus další „prémiové“ balíčky zaměřené na firemní uživatele. VPS hosting je poskytován pomocí OnApp. Zákazníci si mohou volitelně zakoupit IP adresy z různých zemí za příplatek, což se pro některé typy podniků považuje za výhodu SEO.

Miss Hosting také nabízí služby registrace domén s řadou nabízených TLD.

Datacentra

Datacentrum společnosti Miss Hosting se nachází ve švédském Stockholmu. Z popisu na jeho webových stránkách se domníváme, že se jedná o Pionen, datové centrum postavené ve starém jaderném bunkru, který se nachází 30 metrů pod městem. Miss Hosting bohužel na svém webu výslovně nepotvrzuje název svého datového centra, takže není možné důvěrně vyjmenovat funkce..

Podpora a zákaznický servis

Miss Hosting poskytuje nepřetržitou podporu všem svým hostujícím zákazníkům. Zákazníci musí podat žádosti o podporu prostřednictvím systému prodeje vstupenek nebo prostřednictvím e-mailové adresy na webu. Na jeho webu je formulář, který velmi usnadňuje přihlášení nového požadavku.

Jak jsme již dříve zmínili, existuje také online databáze znalostí na webu Miss Hosting, v angličtině a švédštině. To poskytuje základní informace o hostování, ale chybí mu žádné pokročilé informace.

Žádná telefonická podpora není inzerována, takže musíme předpokládat, že telefonická podpora není poskytována a vše musí být provedeno prostřednictvím e-mailu nebo lístku. K dispozici je telefonní číslo a živá chatovací schránka, ale zdá se, že se jedná o dotazy ohledně prodeje.

Zálohy

Slečna Hosting trvá noční zálohy svých klientských dat a v případě problému slibuje obnovení souborů. Není jasné, zda jsou tyto zálohy zpřístupněny klientům, nebo zda jsou určeny výhradně pro interní použití hostitele.

Záruka dostupnosti

Slečna Hosting inzeruje 99,9% záruku dostupnosti za všechny své hostingové plány.

Záruka vrácení peněz

Všechny plány jsou poskytovány se 45denní zárukou vrácení peněz, ale to se nevztahuje na názvy domén, které jste si zakoupili společně s vaším hostingem.

souhrn

Slečna Hosting je slibný hostitel podporovaný zkušenými pracovníky. Jeho umístění ve Švédsku mu dává mezeru a nabízí širokou škálu hostingových balíčků pro prakticky jakýkoli účel. Je dobré vidět výběr IP adres, které budou zajímavé pro obchodníky a SEO profesionály. Některá z těchto tvrzení jsou trochu vágní, ale stále to vypadá jako atraktivní volba pro podniky ve Skandinávii a severní Evropě.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map