Brinkster v roce 2020: Co říkají recenze klientů Brinkster?

Úvod do Brinksteru

Brinkster začal v New Jersey v roce 1999 jako WebCity a byl založen Jaredem a Christine Staufferovou. Dnes je společnost stále ve vlastnictví Stauffers, s Jaredem jako prezidentem a generálním ředitelem.


Společnost a služby

V roce 2000, rok po svém založení, došlo ke změně názvu společnosti z WebCity na Brinkster. V roce 2004 společnost Brinkster – plné jméno Brinkster Communication Corporation – přestěhovala své sídlo do Phoenixu v Arizoně a v roce 2008 tam byli přesídleni všichni její američtí zaměstnanci. Evropské sídlo je ve Frankfurtu v Německu.

Brinkster má zákazníky ve více než 175 zemích. Má více než dva miliony bezplatných a 40 000 platících zákazníků a hostí více než 60 000 domén. Brinkster nabízí obvyklou kombinaci doménových jmen, webových služeb, e-mailu a webhostingu (který je k dispozici na platformách Linux i Windows).

Webhosting od Brinksteru je nabízen ve sdílených nebo dedikovaných serverových balíčcích. V každém z nich se můžete rozhodnout pro malé, střední nebo velké hostingové řešení s odpovídajícím objemem úložiště, šířkou pásma a funkcemi.

Všechny balíčky jsou dodávány s alespoň jedním volným názvem domény – čím větší balíček, tím více domén získáte zdarma. Má také 90denní záruku vrácení peněz (bez jakýchkoli poplatků za zřízení nebo poplatky za doménové jméno), pokud nejste s jejich službami spokojeni..

Brinkster se může pochlubit „radikální podporou“, která je k dispozici 24/7 živým chatem, e-mailem nebo telefonem.

Brinkster také nabízí velmi základní webhosting zdarma, který přichází s e-mailem a softwarem pro tvorbu webových stránek. Nejsou žádné reklamy, ale balíček je omezený a zajišťuje pouze jednoduché a malé webové stránky; získáte však přístup k zákaznické podpoře.

Společnost byla časopisem Visual Studio Magazine zvolena třikrát (v letech 2003, 2004 a 2006) jako Čtenářova volba a v roce 2003 byla také editorskou volbou pro webhosting v Průvodci webhostingem a kupci. Brinkster je autorizovaný člen Global Social Odpovědnost za webhostingovou iniciativu (gsrwhi.org). Je zapojena do charitativních organizací St Vincent de Paul a Charity Project Hope a také nabízí zlevněné hostování neziskovým organizacím po celém světě.

Umístění serveru

Datová centra Brinksteru jsou ve Phoenixu v Arizoně.

Brinkster Často kladené otázky

 • Jaké hostingové produkty nabízí Brinkster?

  Brinkster nabízí cloudové nebo VPS servery, nespravované vyhrazené servery a sdílené serverové plány. Každý z jejich plánů přichází v řadě úrovní za různé ceny.

 • Jsou k dispozici na serverech Windows i Linux?

  Ano. Všechny jejich produkty jsou k dispozici v prostředí Linux i Windows.

 • Jakou podporu nabízí Brinkster?

  Nabízejí live chat, telefon a e-mailovou podporu 24/7 pro všechny plány. Mají také řadu výukových videí a znalostní základnu.

 • Co nabízí ovládací panel Brinkster?

  Přístup cPanel a WHM lze zahrnout do jejich vyhrazených hostingových plánů, ale za další měsíční náklady. Mají vlastní proprietární ovládací panel pro své sdílené hostingové plány.

 • Jaké aplikace mohu s Brinksterem použít?

  Brinkster podporuje WordPress a Joomla! Nenabízejí balíček aplikací jako Softaculous nebo instalace jedním kliknutím pro jiné programy.

 • Kde jsou umístěna datová centra Brinksteru?

  Jejich datová centra jsou ve Phoenixu v AZ. Jsou tam také ústředí.

 • Na jakém fakturačním cyklu pracuje Brinkster?

  Jejich sdílené plány jsou účtovány ročně. Jejich plány vyhrazeného a cloudového serveru jsou účtovány měsíčně. Přijímají pouze standardní platby kreditní kartou.

 • Jsou k dispozici nějaké slevy?

  Ano, dostanete slevu za podepsání delší smlouvy na sdílený hosting. Vyhrazené a cloud hosting nemají žádné slevy na místě.

 • Bude moje cena za obnovení mnohem vyšší než cena, kterou dnes platím?

  Spíš ne. Některé plány zahrnují rok bezplatné registrace domény, takže za druhý rok to bude nárůst. V opačném případě se po obnovení neobjeví velký nárůst.

 • Pomůže mi Brinkster při migraci mého webu a domény?

  Pomohou vám v tomto procesu, ale nemají nástroj domény ani migrace samy o sobě. Jejich podpora však opět pomůže.

 • Mohu zaregistrovat doménu u Brinksteru? Je to zdarma?

  Ano můžeš. Mají dokonce pouze hosting domény. Bohužel to není zdarma (s výjimkou prvního roku s některými plány).

 • Jaké možnosti zabezpečení jsou k dispozici?

  Mají redundantní síťový firewall a nepřetržité monitorování sítě a webového serveru. Pro jejich vyhrazené a cloudové serverové možnosti je softwarový firewall k dispozici za příplatek.

 • Nabízí Brinkster CDN?

  Ne, neposkytují žádné CDN.

 • Má Brinkster další podporu webového marketingu?

  Ano. Nabízejí některé marketingové kredity se sdílenými plány.

 • Nabízí Brinkster nástroj pro vytváření webových stránek?

  Ano. Všechny jejich sdílené plány zahrnují nástroj pro vytváření webových stránek.

 • Jaké programovací jazyky Brinkster podporuje?

  Podporují PHP, Perl, TCL, Flash, ASP a ASP.NET a MDAC.

 • Nabízí Brinkster záruku vrácení peněz?

  Ano. Nabízejí 90denní záruku vrácení peněz na všechny plány, šetří poplatek za registraci domény.

 • Poskytuje společnost Brinkster záruku dostupnosti?

  Ano. Zaručují 100% dostupnost sítě. Pokud je jejich síť odstavena na více než 5 minut najednou, připisují na účty zákazníků ovlivněné 5% z měsíčního poplatku, který zákazník platí.

  Takže pokud vaše služby s Brinksterem jsou 100 $ měsíčně a váš server je v režimu offline po dobu 6 minut, měli byste získat hosting v hodnotě 5 $ zdarma. Pro více informací viz SLA.

 • Nabízí společnost Brinkster neomezené širokopásmové připojení a úložiště?

  Ne. Každý z jejich plánů na ně má omezení. Podrobnosti najdete na webových stránkách.

 • Nabízí Brinkster jakékoli zálohy?

  Ano. Všechny jejich sdílené plány jsou zálohovány denně bez dalších poplatků.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map