SEO Hosting: Nejlepší možnosti hostování pro zvýšení vašeho webu.

Contents

Porovnejte SEO Hosting

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) může váš život na webu změnit nebo zlomit. Je důležité najít hostitele, který pomůže a nebrání návštěvníkům při hledání vašeho webu nebo firmy. Níže diskutujeme, kteří hostitelé jsou nejlepší.


Pokud se obáváte, jak váš poskytovatel hostingu ovlivní výkon vyhledávače vašeho webu, měli byste vybrat webového hostitele, který se dobře hodí v otázkách, jako je rychlost serveru a doba bezporuchovosti, a toho, kdo se co nejvíce zbaví vaší cesty..

Podrobněji se budeme zabývat každým hostitelem později v tomto článku, ale pokud jste ve spěchu, zde je rychlý pohled na nejlepších 5 hostitelů pro SEO:

 1. SiteGround
  – Stále vysoká rychlost & uptime s vynikající zákaznickou podporou
 2. A2 Hosting
 3. GreenGeeks
 4. WordPress.com
 5. Hostujte metro

Jak jsme vybrali nejlepší hostitele pro SEO?

Prověřili jsme více než 1 500 hostingových plánů nabízených více než 380 hostitelskými společnostmi a vybrali jsme ty, které splňují všechny technické požadavky na provozování webu závislého na SEO.

Poté jsme vybrali užší seznam hostitelů, kteří nabízejí rychlost, dostupnost a skvělou zákaznickou podporu. Nakonec jsme se zeptali skutečných uživatelů. Pomocí naší obrovské databáze více než 1 milionu slov nezávislých hodnocení zákazníků jsme identifikovali 10 nejlepších hostitelů SEO.

Co je to SEO?

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je proces, pomocí kterého majitelé webových stránek vytvářejí co nejatraktivnější obsah. Chtějí, aby byl obsah vysoce hodnocen v relevantních vyhledáváních ve vyhledávačích, jako jsou Google, Bing a Yahoo.

Miliardy webových stránek a soutěže

Internet je velmi, velmi velké místo. Ve skutečnosti je tak velký, že nikdo ani neví, jak je velký. Rozsah odhadů se značně liší, ale soustředí se na miliardu. Miliarda webových stránek.

To je 20krát tolik knih jako celá sbírka New York Public Library.

Jak inteligentní jsou vyhledávače?

Vyhledávače používají k procházení Internetu automatizované programy (někdy nazývané Bots nebo Spiders) a poté vytvářejí obrovský index jejich obsahu.

Poté pomocí řady technik zjistí, která z těchto miliard webových stránek může být největší relevantní výsledky vyhledávání když někdo otevře webový prohlížeč a napíše „Vegetariánské chilli recepty“ nebo „Nejlepší webhosting pro WordPress“.

Postupy SEO můžeme rozdělit do dvou obecných kategorií: SEO na stránce a off-site SEO aktivita.

SEO na stránce

Jak mít dobrý SEO na stránce

SEO na stráncePlány klíčových slov pro SEO na webu usnadňují optimalizaci obsahu.

Nejdůležitějším aspektem optimalizace pro vyhledávače je dobrý obsah na stránce.

Vyhledávače chtějí mít možnost podívat se na stránku a určit, o čem je stránka.

To je primárně závislé na tom, jak vysoce kvalitní obsah pravděpodobně bude.

 • Ideální délka článku
 • Zesíťování
 • Použití klíčových slov
 • Originalita textu
 • Struktura a čisté značení
 • Obrázky a média.

Ideální délka článku

Články s jedním tématem mezi 500 a 1 000 slov, mnoho z nich, na příbuzné téma. Pomáhají webové stránce při zvyšování zapojení čtenářů a návštěvníků.

Zesíťování

Relevantní propojení článků a odkazy mimo web relevantní obsah. Nejlepší stránky a příspěvky mají interní i externí odkazy – samozřejmě všechny relevantní.

Použití klíčových slov

Vymažte použití klíčových slov v nadpisu stránky, v záhlaví sekcí a v adrese URL. Obsah by měl také obsahovat hlavní klíčová slova, nejlépe uvedená v seznamu plán obsahu klíčových slov před publikováním.

Originalita textu

Plynule psaný a originální text. Vyhledávače mají jedinečné algoritmy detekovat originalitu textu. Kvalitu vašeho textu lze také rozpoznat, protože vyhledávače jako Google se stávají chytřejší.

Struktura a označení

Ověření struktury obsahu Úžasný nástroj Google vám umožňuje ověřit obsah jednoduše vložením adresy URL.

Strukturovaná data, pokud je to vhodné, například protokol Open Graph Facebooku nebo označení schema.org. A čisté značení je zásadní pro dobrý SEO celkově.

Obrázky a média

Obrázky s příslušným alt textem, titulky a názvy souborů. Pohyblivé obrázky a videa jsou také skvělým způsobem přidání interaktivní obsah.

Špatné pro SEO na stránce

Existuje řada kvalit, které mohou poškodit vaše SEO na stránce. I když se mohou zdát menší, ovlivňují dlouhodobě skóre vaší stránky. Některé z nich jsou:

 • Rozbité nebo neúplné značení
 • Náhodně skrývá obsah
 • Záměrně skrývá obsah
 • Zastaralé struktury stránek.

Skrývání obsahu může být náhodné pomocí Flash nebo AJAX, alternativně úmyslné od lidí. Struktury stránek musí být také aktualizovány, aby bylo slušné SEO skóre.

Off-site SEO

Aktivita SEO mimo web

Vyhledávače analyzují váš obsah na stránce a určují, o co se jedná a zda je pravděpodobné, že bude mít vysokou kvalitu. Jak zjistí, že je to relevantní? Především pohledem na kdo na to odkazuje, a jak to dělají.

Propojení webových stránek a důvěryhodnost

Kontrola zpětných odkazů pro SEOExistuje mnoho bezplatných nástrojů pro kontrolu zpětného odkazu. Prémiové nástroje nabízejí více.

Když jeden web odkazuje na jiný web, vyhledávače jej považují za „hlas“ ve prospěch tohoto webu. Považují to za malé znamení, že si alespoň jedna osoba myslí, že tuto webovou stránku stojí za to se na ni podívat.

Čím více odkazů web získá, důvěryhodnější se zdá být. Navíc, čím důvěryhodnější je stránka, tím více se počítají její hlasy (odkazy).

Kvalitní odkazy pro lepší hodnocení

Pokud na váš blog odkazuje velmi známý web, znamená to pro váš SEO více, než když to dělá málo známý web. Dopad má také marketing sociálních médií. Pokud spousta lidí sdílí odkaz na Facebooku a pak spousta dalších lidí má rád tento odkaz.

Vyhledávače to považují za znamení, že odkaz odkazuje na vysoká kvalita web, který lidé chtějí vidět. Kvalitní odkazy přirozeně zvyšují „skóre“ vašeho webu a pomáhají tak SEO na vaší stránce. Výsledkem je lepší celkové hodnocení ve vyhledávačích.

Tipy SEO

Tipy SEO

Navzdory svému statutu záhadné strategie pro marketing webových stránek je optimalizace pro vyhledávače skutečně není tak obtížné dokončit sám – stačí znát správná pole, která chcete upravit, a správná klíčová slova, která tam mají být vložena.

Níže uvádíme některé z nejdůležitějších oblastí vašeho webu, které můžete upravovat, protože optimalizujete svůj web pro úspěch ve vyhledávačích.

Optimalizované značky titulů

Tituly přátelské pro SEOVáš SEO je jedním z mnoha pluginů, které usnadňují proces správy titulů.

V optimalizaci pro vyhledávače je vaše značka názvu jednou z nejdůležitějších oblastí, které lze vyladit pro vylepšení hodnocení vašeho webu. Obecným pravidlem pro optimalizaci značky titulu je spuštění značky s nejdůležitějším.

Začněte nejobecnějším frázovým klíčovým slovem, které má stránka hodnotit (například „Webhosting“ nebo „Zábavná trička“). Poté přidejte popisnou frázi nebo řadu klíčových slov („Pro weby WordPress“ nebo „Pro dospělé a děti“), abyste mohli dále popsat téma stránky..

Požadavky na název vyhledávacího stroje

Nezapomeňte do značky nadpisu uvést také svou značku. Zkuste omezit počet znaků na 50 až 70 znaků. Požadavky na názvy titulů se liší, takže stojí za to je udržovat v aktuálním stavu.

Nadpisy obsahu

Na internetu záhlaví obsahu a podnadpisy rozdělit text na webové stránce. To má velké uživatelské výhody. To může usnadnit text na očích a pomůže uživatelům skenovat stránku s informacemi pro efektivní čtení.

Optimalizace nadpisů obsahu pomocí klíčových slov však může také přinést výhody, které vašim stránkám pomohou lépe se umístit ve vyhledávačích.

Umístění klíčových frází v nadpisech

Zvažte napsat záhlaví svých stránek a podnadpisy obsahu svým cílové fráze klíčových slov. Zajistěte, aby věty byly co nejblíže přední části nadpisů.

Dobrým příkladem je: „Webhosting pro WordPress: recenze a hodnocení nejlepších webových hostitelů“ nebo „Zábavná trička: nejoblíbenější vtipná košile pro dospělé a děti!“

Interní propojení

Interní odkazy pro SEODobrý příklad interního odkazu v rámci nějakého skvělého obsahu.

Většina vyhledávačů prolézá odkazy obsažené v obsahu vašeho webu a používá text odkazů jako způsob, jak lépe porozumět tématu webové stránky..

Pokud je váš web specifickým tématem (řekněme webhosting nebo trička), je to dobrý nápad pro vaši SEO kampaň přidejte odkazy na své stránky o „WordPress Web Hosting“ nebo „Legrační trička“. Tyto odkazy by měly odkazovat články, blogové příspěvky, nebo jiné části obsahu, kde mluvíte o „WordPress“ nebo „vtipných“ položkách.

Jak web hosting ovlivňuje SEO

Vyhledávače chtějí poskytovat vynikající, vysoce relevantní obsah, bez ohledu na to, kde je hostitelem. Neexistuje žádné kouzlo, které může hostitelská společnost udělat, ale existuje několik způsobů, jak webhostingové služby mohou ovlivnit vaše SEO:

 • Rychlost načítání stránky
 • Stabilita
 • Snadné řízení
 • IP adresa rozmanitost
 • Aplikace, které jsou již optimalizovány.

Podívejme se na tyto faktory podrobněji.

Načítání časů a zkušenosti uživatelů

Načíst časy pro SEO Doby načítání jsou dalším nezbytným prvkem.

Google to už roky říká rychlost načítání ovlivňuje hodnocení. Dává to smysl, žádný návštěvník nechce dlouho čekat na zobrazení stránky – je to špatný uživatelský dojem.

Rychlost načítání stránky lze hlavně rozdělit do dvou oblastí: obsah vašeho webu, a váš hostingový server.

Rychlost načítání stránky můžete přímo ovlivnit optimalizací obsahu svého webu. Malé stránky s několika skripty (tj. Javascript) se načtou rychleji než velké stránky.

7 způsobů, jak servery ovlivňují rychlost a SEO

Váš hostitelský server však může hrát obrovskou roli v rychlosti stránky. Když návštěvník přijde na váš web, jeho prohlížeč požádá váš server o stránku. Váš server je zodpovědný načtení správných dat a jejich přenos.

Pokud porovnáte, jak dlouho se stránka načte na špatného hostitele, na top hostitele, rozdíl může být až několik sekund. To je špatné pro SEO a jakékoli jiné formy marketingu.

Existují 7 hlavních způsobů, jak servery přímo ovlivňují rychlost:

 1. Typ serveru
 2. Rychlost serveru
 3. Ukládání do mezipaměti
 4. Škálovatelnost
 5. Dostupné zdroje
 6. Síť pro distribuci obsahu (CDN)
 7. Optimalizace WordPress.

Typ serveru

Existují 2 hlavní typy serverů, Apache a Nginx. Převážná většina hostingových služeb je založena na serverech Apache.

Apache je dobrý v některých věcech, jako je flexibilita a výkon. Má za sebou obrovskou komunitu. Podporuje širokou škálu softwaru, jako je cPanel pro hostování.

Výhody Nginx pro SEO

Ukázka NginxUkázka panelu Nginx Dashboard je užitečná, pokud byste ji měli zvážit.

Ale Nginx je v jiných věcech lepší, hlavně je to rychlejší. Při nízké úrovni provozu není příliš velký rozdíl, ale Nginx stupnice mnohem lépe než Apache.

Nejlepší SEO web hosting využívá oba typy serverů. Nabízejí plány, které jsou založeny na Apache, ale poté používají Nginx jako reverzní proxy k optimalizaci způsobu zpracování rychlých požadavků na stránku.

Pokud se chystáte na sdílený hostingový plán, váš provoz pravděpodobně není v bodě, kde byste viděli obrovský rozdíl. Pokud ale používáte VPS nebo vyšší verzi, výběr hostitele, který obsahuje Nginx, může být významné SEO vítězství.

Rychlost serveru

Pro jakýkoli produkt si můžete koupit levnou nebo drahou verzi. Drahý obvykle vyhraje. Servery se neliší. Někteří hostitelé investují do nejnovějších špičkových serverů, zatímco jiní hostitelé kupují starší, levnější a méně výkonné servery.

Mnoho hostitelů navíc začalo nabízet úložný prostor SSD. Jednotky SSD několikrát provádějí určité běžné operace se serverem rychlejší než standardní HDD, což dále zvyšuje rychlost serveru.

webhostingový kupón

Hledáte hodně na SEO hosting?
Rychlost je kritickým faktorem v žebříčku SEO. A2 Hosting získala skóre 1 v našich nedávných testech rychlosti a výkonu. Právě teď můžete ušetřit až 50% na jejich plánech. Použijte tento speciální odkaz na slevu
získat dohodu.

Ukládání do mezipaměti

Ukládání do mezipamětiSvět pluginů také nabízí velmi jednoduché nástroje, které se postarají o ukládání do mezipaměti. Tento konkrétní plugin je WP Super Cache, je zdarma!

Jednoduše řečeno, ukládání do mezipaměti serveru vám to umožňuje uložit verzi populárních kusů obsahu pro rychlejší vyhledávání.

Tím se zabrání tomu, aby server musel pokaždé sestavovat data od nuly. Výhoda, kterou vám ukládání do mezipaměti přinese, závisí na složitosti a popularitě stránek.

Přední hostitelé, kteří se opravdu zajímají o rychlost serveru, si vytvářejí vlastní proprietární systémy pro ukládání do mezipaměti. Ty jsou vždy prominentně uváděny na jejich webových stránkách a podrobnosti plánu, protože je to velká investice na jejich konci.

Škálovatelnost

Jakmile vaše webové stránky získají větší provoz, mohou se objevit problémy se škálovatelností. Nechcete, aby se vaše rychlosti načítání zpomalily při procházení, jakmile začnete získávat větší provoz z vyhledávání (nebo se stanete virovými). Čím lépe server zpracovává další provoz, tím je škálovatelnější.

Škálovatelnost je také ovlivněna infrastrukturou vašeho hostitele na určitých typech plánů, jako jsou virtuální soukromé servery (VPS).. Někteří hostitelé zvýší počet zdrojů vaše stránky jsou velkorysejší než ostatní. To je těžké vědět předem, ale uvědomte si to.

Dostupné zdroje

Pokaždé, když někdo navštíví váš web a načte stránku, musí být tato data přenesena z vašeho serveru do jejich prohlížeče. Takto se spotřebuje šířka pásma.

V závislosti na plánu hostování můžete mít velmi omezenou šířku pásma. Jakmile tento limit dosáhnete, rychlost přenosu dat bude buď škrtil nebo úplně vypnul.

Síť pro distribuci obsahu (CDN)

CDN se skládá z datových center a jejich serverů. V kontextu hostování má CDN obvykle datová centra po celém světě, na mnoha místech. Používání CDN s vaším webem umožňuje ukládat obsah v těchto datových centrech (obvykle média).

Poté, když někdo navštíví váš web a vyžádá si tento obsah, CDN jej doručí z nejbližšího datového centra tomuto návštěvníkovi. Výsledkem je nejrychlejší možný čas načítání.

CDN můžete použít s jakýmkoli webem, bez ohledu na hostitele. Někteří hostitelé však nabízejí zdarma CDN a snadno se integrujte s nimi. Mějte na paměti, že při pohledu na hosting plány.

Optimalizováno pro WordPress

Servery lze často optimalizovat pro určité programovací jazyky a rámce.

Obvykle nestojí za to, aby hostitel vytvářel servery speciálně pro jeden rámec. Mohlo by to zabránit potenciálním zákazníkům, kteří tento rámec pro registraci nepoužívají.

Konfigurace platformy

Většina serverů je tedy ve většině případů obecně nastavena tak, aby fungovala slušně. Jeden konkrétní rámec je však tak populární, že hostitelé vynaložili další úsilí na vytvoření speciální konfigurace serveru pro to. Tím hostitelem je WordPress.

Hostingové balíčky specifické pro WordPress umístí váš web WordPress na servery, které jsou speciálně optimalizovány pro zlepšení výkonu WordPress.

Stabilita a SEO

Stejně jako je pomalá načítání stránky pro badatele špatná zkušenost, tak klikne na odkaz a zjistí se, že web je nefunkční.

Žádný dobrý webový hostitel SEO nabízí záruku dostupnosti. Čím vyšší je, tím méně bude váš web nefunkční.

Mějte na paměti, že každé další desetinné číslo pomáhá. Například 99% dostupnost znamená, že váš web je mimo provoz o něco více než 7 hodin za měsíc, zatímco a 99,9% dostupnosti znamená, že je to asi tak 44 minut.

Proč snadné řízení ovlivní vaše SEO

cPanel DemoMůžete si hrát s demo cPanel zdarma.

Toto je nepřímý hostitelský faktor, který může ovlivnit vaše SEO. Máte spoustu věcí, na kterých můžete pracovat, aby se váš web zlepšil, a vylepšete si SEO, ale máte omezený čas.

Pokud váš hostitel neustále používá bolest, ponechává méně času na práci, která skutečně prospívá vašemu SEO. Sbíráme hostitele, který vám poskytne je jednoduchý ovládací panel. Naštěstí většina hostitelů dnes nabízí cPanel, ale ne všichni to dělají.

Pro usnadnění administrativních procesů si při výběru hostitele dejte pozor na řadu dalších faktorů:

Kvalita podpory

Hlavním faktorem je, jak snadné je vyřešit problémy, když se něco pokazí?

Dostupnost podpory

Existuje tým podpory 24/7, aby vám pomohl? Pokud ne, jaké další možnosti máte? Ujistěte se, že to stačí pro vaši spokojenost.

Typ ovládacího panelu

cPanel nebo Plesk? Který upřednostňuješ? Oba jsou stejně dobré jako ostatní, mají vynikající uživatelská rozhraní a funkce.

Podpora instalace

Pokud jste sólový tým, poskytuje váš hostitel podporu instalace? Pokud ne, musíte přemýšlet o jiných způsobech, jak překonat překážky instalace.

Databáze

Dobrá správa databází může výrazně usnadnit vaše SEO úlohy. Jaké druhy databázových možností váš hostitel nabízí?

Podobně, pokud vás frustruje, že nebudete schopni udělat něco jako jednoduché přesměrování, nakonec to ignorujete, protože to není kritické. Nicméně, věci jako přesměrování může mít dopad na vaše SEO.

IP adresy a SEO Web Hosting

Google má tendenci seskupovat weby na stejné IP adrese. To má pro SEO několik důsledků.

Nejprve, pokud hostujete více webů na jednom hostitelském plánu, který má jednu IP adresu, budou mít všechny odkazy mezi weby šťáva se sníženou linkou.

IP adresy na sdíleném hostingu

Zadruhé, sdílení IP s riskantními weby není dobrý nápad. Vzhledem k tomu, že plány sdíleného hostování, které jsou u SEO oblíbené, je možné, že Google spojí vaše stránky s těmito stinnými weby. Mohli byste být potrestáni nějakým způsobem jako výsledek.

Ideálně chcete, aby vaše doména byla na vlastní IP adrese. Existují různé úrovně diverzity IP. Pro jednoduchost hledejte hostitele, kteří nabízejí více vyhrazených IP adres (pro jednu doménu) nebo IP adresy třídy c (pro více webů v jednom plánu).

Které hostingové aplikace jsou nejlepší pro SEO?

Ukázka WordPressWordPress má některé z největších SEO nástrojů ve formě pluginů.

Téměř všechny hostingové plány přicházejí s nějakým druhem tvůrce webových stránek nebo způsobem, jak instalovat aplikace.

Téměř každý přizpůsobený cPanel, který hostitel dává zákazníkům, si bude moci nainstalovat nejoblíbenější systémy pro správu obsahu (CMS):

 • WordPress
 • Joomla
 • Drupale.

Stejně jako systémy elektronického obchodování:

 • Magento
 • PrestaShop
 • OpenCart
 • ZenCart.

Všichni mají své vlastní silné a slabé stránky v oblasti SEO.

Hosting plán zdarma

Někteří hostitelé přinášejí svým balíčkům větší hodnotu tím, že zákazníkům poskytují bezplatný přístup k prémiovým modulům plug-in pro tyto tvůrce webů, CMS nebo řešení elektronického obchodování. Nejběžnější z nich, které jsem viděl, jsou BoldGrid a W3 Total Cache Pro.

Mnoho z těchto pluginů pomáhá optimalizovat jejich nadřazený software pro vyhledávání. Nejedná se obvykle o velký obchod. Dalo by se koupit samostatně, ale mohl by být pro vás milý freebie.

Který typ plánu je pro vaše SEO nejlepší??

Většina hostitelů nabízí celou řadu hostingových plánů a pokud nejste zvyklí na technickou terminologii vývoje webových stránek, může to být matoucí.

Správný plán pro vás hodně závisí na vašem projektu. Předtím, než rozdělíme každý typ hostování do větších podrobností, rychle vzájemné porovnání nebude to bolet.

VýkonBezpečnostníŠkálovatelnost
Sdílený hostingSdílené zdroje, tedy nižší výkonNízkýZ důvodu omezeného zdroje je tato možnost určena pro menší weby a firmy
VPSRozdělené prostředky, i když stále ve výkonuRozumnéVPS hosting může podporovat rostoucí firmu
Vyhrazený serverServer pro sebe, nejvyšší výkon ze tříVysokýPokud se očekává, že se web nebo síť webů prudce zvýší, vyhrazené servery to zvládnou

Hlavní typy SEO Hosting

Bluehost SEO plányBluehost nabízí celou řadu plánů, které jsou ideální pro optimalizaci SEO.

Existují 3 hlavní typy plánů to uvidíte, i když někdy mají divná jména.

Sdílený hosting pro SEO

Pokud právě začínáte s jedním nebo více malé stránky, sdílený hostingový plán je v pořádku. Je to nejzákladnější a nejlevnější forma hostingu zaměřená na malé podniky a fandy.

Když uslyšíte SEO guru doporučit Bluehost, mají na mysli jejich levný sdílený hosting
.

Sdílené zdroje

Jak název napovídá, sdílíte zdroje s ostatními zákazníky, což znamená, že výkon vašeho webu nebude nejrychlejší.

Pokud tito další zákazníci používají mnoho zdrojů, může to ovlivnit rychlost načítání vašeho webu.

Mnoho z těchto plánů tvrdí, že nabízejí neomezené zdroje, ale ve skutečnosti nejsou neomezené. Jakmile použijete příliš mnoho zdrojů, budou použity snižte rychlost k procházení.

Omezení sdíleného hostingu

Pokud soutěžíte o hodnocení klíčových slov s vysokou konkurencí, rychlost a stabilita znamenají velký rozdíl, a sdílený hosting nebude dost dobrý.

Kromě toho sdílený hosting zpomaluje dále, pokud máte vysoká úroveň provozu. Stručně řečeno, sdílené hostování je dobré se učit a testovat, ale není ideální pro žádný seriózní projekt SEO.

Virtuální privátní server (VPS) pro SEO

Jedná se o další úroveň, pokud jde o výkon a náklady. S VPS stále technicky sdílíte servery s ostatními zákazníky.

Rozdíl spočívá v tom, že na své weby máte vyhrazeno určité množství zdrojů, takže vaše webové stránky nebudou ovlivněny, i když ostatní zákazníci používají mnoho zdrojů.

Kvality a výhody plánů VPS

kvalita VPS se může velmi lišit mezi hostiteli. Porovnejte specifickou šířku pásma a místo na disku dostupné pro každý plán, abyste získali odhad, kolik provozu může plán pohodlně podporovat.

Pěkná věc na VPS je, že je obvykle snadné zvětšit. Někteří hostitelé dokonce v případě potřeby nabízejí automatické škálování zdrojů dostupných pro vaše weby (jako kdyby váš web byl virový).

Dedikované servery pro SEO

Vyhrazený server je server vše pro sebe. Obvykle máte přístup root a můžete na něj umístit tolik webů, kolik chcete.

Kvalita se bude opět velmi lišit v závislosti na konkrétním plánu a hostiteli.

Pokud nemáte stovky tisíc nebo miliony návštěvníků měsíčně, dedikovaný server je pravděpodobně nadměrný. nicméně, pokud rozpočet není problém, je to nejlepší pro SEO.

Nejlepší SEO hostitelé

3 vítězové SEO Hosting – vaše nejlepší volba

Existují 3 hlavní služby SEO webhostingu, které bych doporučil, když je SEO velký problém, v závislosti na vaší situaci a potřebách.

Rozdíl mezi těmito hostiteli a poskytovatelem hostingu, jako je Bluehost, je obrovský.

SEOHosting.com

SEOHosting.comSEO přátelský hosting se SEOHosting.com.

Když potřebuji spravovat několik webů (ať už osobních nebo pro klienty) pro nějaký druh projektu SEO, moje služba go-to web host je SEOHosting.com. Každý plán přichází s jiným počtem jedinečné IP adresy třídy c.

Je to velmi jednoduchý web pro hostující firmu, který nemá většinu technického žargonu, s nímž jsou ostatní přeplněni. Je jasně navržen speciálně pro SEO.

Hodnota pro zboží přátelské k SEO

Všechny plány jsou cenově rozumné. Není levné, ale dobré hodnota za to, co dostanete. Cena závisí na typu plánu, který chcete (sdílený, VPS, vyhrazený), a na tom, kolik webů chcete hostit.

Důležité je, že všechny plány mají standard cPanel a šifrování SSL. 24/7/365 podpora živého chatu je také zahrnuta. A konečně, pokud si vyberete roční hosting balíček, dostanete bezplatné doménové jméno.

SiteGround

Siteground SEO-přátelský hosting s Siteground.

SiteGround je více tradiční webhostingová společnost, ale má mnoho funkcí užitečných pro SEO.

Za prvé, je to pravděpodobně nejlepší hostitel pro pákový efekt Nginx s Apache.

Nginx je zahrnut do všech sdílených a cloudových hostingových plánů jako reverzní proxy server.

Je dodáván s určitými doplňky na specializované plány.

Úložiště a freebies

Další, všechny plány přicházejí s velké množství úložného prostoru SSD.

Navíc, jejich cloud hosting plány
(v podstatě VPS) mají prostředky pro automatické škálování, aby se přizpůsobily dopravní špičky.

Nakonec můžete získat bezplatnou doménu, SSL a vyhrazenou IP adresu pro většinu plánů
.

Podpora a záruka vrácení peněz

SiteGround zkontroluje všechna velká pole, která byste měli hledat v SEO hosting. Podpora je také neuvěřitelná, a to jak podpora chatu, tak důkladná znalostní báze.

Nejedná se o nejlevnější webhosting, ale o nejvyšší kvalitu. Tady je 30denní záruka vrácení peněz o sdílených plánech, pokud si to chcete vyzkoušet.

A2 Hosting

A2 Hosting SEO přátelský hosting s A2 Hosting.

2 hlavní věci, na které se A2 Hosting zaměřuje, jsou rychlost a cena
.

Mají jedinečnou možnost turbo serveru pro určité plány (i na některých sdílených hostingech).

Tvrdí to turbo servery mají 20x vyšší rychlost než normální server kvůli designu serveru.

To se skládá z několika vylepšení a specifických nastavení PHP.

Výhody a rychlost

Každý hosting plán také přichází s zdarma úložiště SSL a SSD.

Existuje několik plánů pro každý typ hostingu vybrat, takže najdete ten, který se hodí.

Celkově je cena velmi dobrá
pro tohle rychlost webhostingu.

Na levné straně ve srovnání s jinými hostiteli, kteří se zaměřují na rychlost, dostanete hodně.

SEO body na zapamatování

Důležité body o SEO Hosting

Klíčové věci, které byste měli mít na paměti při hledání webhostingu SEO:

 • Rychlost – Integrují Nginx? CDN? Kvalitní servery?
 • Stabilita – Jaká je záruka na provozuschopnost?
 • IP adresy – Získáte svou vlastní IP adresu? V případě potřeby můžete koupit více?
 • Podpěra, podpora – Jak snadné je rychle získat pomoc, aby se zabránilo výpadkům v mimořádných situacích?

webhostingový kupón

Hledáte seriózní SEO hosting?
Liquid Web poskytuje vysoce výkonný hosting s vynikající technickou podporou. Vyšší rychlost znamená lepší hodnocení. V současné době můžete ušetřit až 50% na svých plánech VPS. Použijte tento speciální odkaz na slevu
a vyberte si lepší SEO ještě dnes.

Další funkce ve specialitě

 • Na moři
 • Podnikání
 • Levný
 • Hosting více domén
 • Ochrana DDoS
 • Student
 • Forex
 • Doménové jméno
 • Zajistit
 • Média
 • Streamování zvuku / videa
 • Zelená hosting
 • Neomezené weby
 • obraz

Často kladené otázky SEO

 • Co je to SEO?

  SEO znamená „optimalizace pro vyhledávače. Jedná se o proces, který webovým stránkám pomáhá vyhledávat co nejvýše ve vyhledávačích.

 • Co jsou výsledky organického vyhledávání?

  Organické výsledky vyhledávání jsou výpisy na stránce s výsledky vyhledávání, které se zobrazují pouze proto, že jsou relevantní pro vyhledávací dotazy – na rozdíl od placených výsledků vyhledávání, což jsou v podstatě placené reklamy..

  Odvětví SEO se točí kolem ovlivňování viditelnosti nezaplacených výpisů na SERP (stránky s výsledky vyhledávače).

 • Kde se mohu dozvědět o SEO?

  Google není jediný vyhledávač na webu, ale je nejoblíbenější a nejnáročnější. Dobrým místem pro začátek je Google Search Console.

  Existuje také mnoho webových stránek věnovaných SEO, jako je Moz.

 • Co je Search Console Google?

  Nástroje pro webmastery Google, které byly v roce 2015 označeny jako Google Search Console, jsou službou, která vám pomůže optimalizovat web.

  Poskytuje vám přístup k datům, nástrojům a diagnostice, což vám pomůže optimalizovat váš web pro webový prohledávač Google. Najdete zde bezplatné školení SEO, které zahrnuje technické rady týkající se: hostingu, výzkumu klíčových slov, vývoje webu a mnoho dalšího.

 • Co je Google Analytics?

  Google Analytics je nejoblíbenější analytický nástroj na trhu. Jedná se o software pro sledování freemia, který je k dispozici každému, kdo má účet Google+. Můžete sledovat provoz na svém webu a zobrazovat statistiky o věcech, jako je počet denních návštěvníků na stránce.

 • Je pro SEO špatný affiliate marketing?

  Vyhledávače detekují přidružené odkazy, nemělo by to však ovlivnit hodnocení vašich stránek, pokud vaše stránka přidává hodnotu a nejde jen o přidružené odkazy..

 • Je SEO pro mobilní zařízení odlišný?

  Technické zásady optimalizace webu pro mobilní zařízení se příliš neliší od optimalizace pro počítače.

  Optimalizací mohou být dvě věci: latence a uživatelská zkušenost (čitelnost, responzivní design).

  Chcete-li zjistit, zda je webová stránka na mobilních zařízeních snadno prohlížitelná, můžete použít test společnosti Google pro mobilní zařízení.

 • Jak důležité je propojení budov?

  Prohledávatelé analyzují odkazy, aby našli nové webové stránky a určili pořadí webových stránek. Webové prohledávače jako GoogleBot kladou na odkazy velký význam. Odkazy z renomovaných webů vám mohou pomoci, zatímco odkazy na stránky považované za nedůvěryhodné mohou poškodit vaše hodnocení.

 • Kde mohu vyzkoušet výkon svého webu?

  Pomocí nástrojů PageSpeed ​​od Googlu můžete zjistit, jak si vaše stránky vedou v mobilních zařízeních a stolních počítačích. Google Search Console má také řadu diagnostických nástrojů, pomocí kterých můžete určit, které oblasti vašeho webu můžete vylepšit.

 • Záleží na hodnocení PageRank společnosti Google?

  Panel nástrojů Google PageRank již není součástí prohlížeče. Algoritmus PageRank je však pro hodnocení stránky stále nesmírně důležitý.

 • Měl bych nahrát XML soubor Sitemap?

  Ano, stále je dobré nahrát soubor XML Sitemap do vyhledávače. Moderní vyhledávače nevyžadují soubor Sitemap pro indexování vašich webových stránek, ale díky tomu mohou vyhledávací nástroje indexovat vaše stránky rychleji..

 • Musím svůj web odeslat do vyhledávače?

  Ne, nemusíte svůj web odesílat do vyhledávače, ale je dobré to udělat – zejména pokud máte nový web, který není dobře propojen. Vyhledávací nástroje to usnadňují, stačí zadat adresu URL do formuláře.

 • Jak dlouho trvá zobrazení výsledků SEO úsilí?

  Vaše úsilí v oblasti SEO může trvat několik dní až několik týdnů, než se projeví v SERP. Probíhající SEO marketingové kampaně a úsilí o budování značky mohou trvat mnohem déle.

 • Jak se SEO v průběhu let změnilo?

  Se vyvíjením webových prolézačů se SEO stal složitějším. Indexování je mnohem rychlejší, přesnější a podrobnější. Kvalita odkazů je důležitější než v minulosti, stejně jako důležitost mít web vhodný pro mobily.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map